Świeżości,
nowości i inne fajności.

THIS IS HOW WE DO IT

Rób to co lubisz, a zrobisz to dobrze! Ta prosta filozofia, jest jednym z kluczowych filarów Pantoda Studio. Zobacz jak podchodzimy do tego co robimy, poznając przy okazji nas samych, nasze inspiracje i sposób w jaki myślimy i działamy podczas pracy.

NA PLANIE

Czytamy ze
znaków natury

VIDEO MARKETING NA SOCIAL MEDIA

Dobrze czasami zgubić się w lesie, pooddychać świeżym powietrzem i docenić to, co natura skrywa przed nami pod mchem. Wybierz się wspólnie z nami na wyprawę do Zagórza Śląskiego.NA PLANIE

Z kamerą
wśród zwierząt 

FILM WIZERUNKOWY

Kotlina Kłodzka działa na nas jak magnes. Po raz kolejny zawitaliśmy w jej urokliwych zakątkach, tym razem w małej wiosce Pisary u Asi i Konrada, twórców Chaty u JoKo.BACKSTAGE
FILM PROMOCYJNY DLA MARKI

Kultura Smaku to...


Lubimy zadawać pytania, a jeszcze większą przyjemność czerpiemy z słuchania odpowiedzi. Poznaj pracowników Kultury Smaku i zobacz jak wspólnie z nimi pracowaliśmy na planie zdjęciowym.

Poznajcie Dietera Ramsa, wybitnego projektanta, który przez ponad 40 lat kształtował wzornictwo produktów marki Braun, uwzględniając przy tym takie czynniki jak troska o środowisko, konsumpcjonizm i minimalizm.Produkcja filmowa dla marki naturalnych kosmetyków inspirowanych Skandynawią w środku polskiej wiosny - mówisz masz. Przekonaj się, że norweskie krajobrazy, są na wyciągniecie ręki. Wystarczy tylko wstać wczesnym rankiem...W styczniu w ramach cyklu #poznajmysię dla firmy biogo, wybraliśmy się do Jakubowa, by odwiedzić Michała Pajdosza. Zobaczcie co ciekawego dzieje się w Winnicy Jakubów zimą. BACKSTAGE
FILM PROMOCYJNY DLA MARKI

Urodzona
w strudze słońca


Kobieta torpeda – nic nie jest w stanie jej zatrzymać. Gdziekolwiek się nie pojawi, zjednuje sobie ludzi swoim uśmiechem i pozytywnym nastawieniem do świata. Poznaj Martę i zobacz jak wspólnie pracowaliśmy na planie filmowym.

Poznajcie Magdę - psycholożkę, która w jednej dobie potrafi zmieścić pracę na linii kryzysowej dla kobiet, specjalizację seksuologiczną oraz trening ashtanga jogi! Zobacz, czego się dowiedzieliśmy o jej drodze, relacjach i marzeniach na przyszłość.Mówiliśmy, że będzie w naszym stylu i zdecydowanie tak jest! Żółte ściany w klimacie Pantoda idealnie zgrywają się z czystą bielą i czarnymi akcentami. Na dokładkę zieleń i natura, dużo natury!Widzieliście już nasz kolejny film z serii #zmieniajzbiogo?
Zobacz jak pracujemy na planie filmowym, realizując serię produkcji do kampanii reklamowej dla marki Biogo.Choć podłoga jeszcze świeża, a ściany nie do końca pomalowane, nie mogliśmy dłużej czekać i pojechaliśmy sprawdzić nasze przyszłe biuro w starym szpitalu. Ocena miejscówki? 10/10 - będzie Pan zadowolony! Pani też.Masz
pytania?

Szukasz kreatywnego studia, które specjalizuje się w video marketingu? Jesteś we właściwym miejscu! Opowiedz nam o swojej marce, omówmy cele, doprecyzujmy wizję i stwórzmy wspólnie projekty, który przyniosą wymierne korzyści Twojej firmie.

Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły!

Znajdziesz nas tutaj:
Pantoda Studio
Księcia Witolda 68/1
50-203 Wrocław

+48 667 266 667
studio@pantoda.com

Cześć

Jesteśmy Pantoda Studio. Koncentrujemy się na pomaganiu markom w upraszczaniu i wyjaśnianiu, kim są oraz co oznaczają. Tworzymy skuteczne strategie komunikacji i produkujemy wideo dla biznesu. Naszym konikiem są klipy promocyjne, reklamy wideo i filmy eventowe. Niezależnie od tego, czy chcesz zmienić kierunek, zmienić zachowanie, czy zmienić świat - pomożemy Ci w tym!

Spotkajmy się w sieci