PERSONAL BRANDING

 Przyjęcia 
 szyte na miarę 

 Klient:  Maria Kubiak Events & Weddings
 Główne zadanie:  

Stworzenie od podstaw marki personalnej w branży ślubno-eventowej. Opracowanie logo, zaprojektowanie responsywnej strony internetowej oraz wdrożenie jej i wypełnienie autorskim contentem.

 Projekt w liczbach:  

10 wypitych wspólnie kaw, 5 propozycji logo, 50 wymienionych maili, 1 folder pełen inspiracji.

 Wykorzystane narzędzia:  

personal branding, web design, content marketing, copywriting, logo, seo 

Jesteśmy Pantoda Studio - projektujemy strategie komunikacji

BRANDING PERSONALNY

Zrobiło się romantycznie

Branding personalny to zawsze duże wyzwanie, ale i wielka przyjemność. Nie inaczej było w tym wypadku. Szczególnie mocno cieszyła nas wizja współpracy z marką z branży ślubno-eventowej. Wiedzieliśmy, że przyniesie nam to wiele nowych doświadczeń i pozwoli pracować z bardzo miłym dla oka materiałem.

Marysia zgłosiła się do nas z konkretnym pomysłem na biznes, który potrzebował ubrania w warstwę wizualną, dostosowaną do wysokich wymogów branży. Naszym celem było zbudowanie identyfikacji, która będzie lekka, świeża i zgodna z trendami. W poszukiwaniu inspiracji przejrzeliśmy setki ślubnych i eventowych stron i brandingów. Pozwoliło nam to poukładać w głowie parę kwestii i zainspirowało do obrania ostatecznego kierunku w pracy nad marką Maria Kubiak Events & Weddings. Postawiliśmy na markę personalną.

Maria Kubiak Events - projekt logo dla marki

LOGO DESIGN

Nie wszystko na raz

Pierwszym krokiem realizacji projektu, było zebranie wszystkich idei i inspiracji w całość i posegregowanie ich w ramach spójnej i przejrzystej strategii komunikacji. Ten etap jest bardzo istotny w budowaniu nowych brandów, ponieważ daje on solidne podwaliny pod przyszłe decyzje. Dzięki badaniom rynku oraz potrzeb klienta, jesteśmy w stanie, z dużą dozą pewności, wyznaczyć kierunek, w którym cała komunikacja powinna iść.

Na podstawie przeprowadzonych analiz i rozmów z Marysią, opracowaliśmy logo. Wspólnie zdecydowaliśmy, że logotyp na bazie odręcznego podpisu będzie strzałem w dziesiątkę. Jest on prosty w odbiorze, ale jednocześnie całkowicie spersonalizowany i niepowtarzalny. Utrwala nazwę marki w pamięci odbiorców i nadaje jej niepowtarzalnego charakteru.

Jesteśmy Pantoda Studio z Wrocławia - projektujemy marki personalne
Porozmawiajmy o strategi marketingowej dla Twojej marki i personal branding
Pantoda Studio Wrocław dla Maria Kubiak Events & Weddings

MARKA PERSONALNA

Marka
z ludzkim obliczem

W momencie, gdy to osoba jest twarzą całego brandu, sposób komunikacji musi być dostosowany do jej charakteru. Głos jakim mówi, nie może wynikać jedynie z przeprowadzonych analiz rynku, a z połączenia osobistych cechi talentów, które dopiero gdy dobrze poznane, mogą zostać przekute w spójną komunikację.

FIRMOWA STRONA INTERNETOWA

Pięknie i na temat

Kolejnym krokiem w ramach przyjętej strategii, było zbudowanie czytelnej i jednocześnie atrakcyjnej strony internetowej. Biorąc pod uwagę fakt, że średnio 65% odbiorców przegląda witryny na urządzeniach mobilnych, skupiliśmy się w szczególności na tym, by była ona w pełni responsywna. Wiedząc, jak dynamiczna jest branża weddingowa, byliśmy przekonani, że strona powinna być zwięzła i przejrzysta. Choć wypełniony pięknymi fotografiami, serwis powinien spełniać główne założenie – być wizytówką, która przedstawi ofertę i zachęci do kontaktu. Od strony wizualnej, nie było wątpliwości, że musi pokazywać zdjęcia przyjęć, zrealizowanych przez Marysię. To właśnie one pokazują wyjątkowy zmysł estetyczny i smak, z jakim je organizuje.

Pantoda Studio Wrocław - Agencja Reklamowa, strony internetowe

UX DESIGN

Bezpośrednio
i zrozumiale

Treści, które pojawiły się na stronie są bardzo jasne i merytoryczne. Chcieliśmy, by użyty język był zrozumiały dla wszystkich i w sposób naturalny przeprowadzał przez kolejne punkty oferty. Teksty są pisane w pierwszej osobie. Daje to poczucie, że to Marysia opowiada o swoich doświadczeniach. Taki sposób narracji momentalnie skraca dystans między odbiorcą, a autorką strony. Zanim jeszcze klient zdecyduje się wysłać formularz z zapytaniem, budowana jest więź zaufania, która w tej branży jest niezwykle istotna.

Sukces projektu,
ukryty jest w jego wnętrzu

Zaprojektowanie strony internetowej i wypełnienie jej treścią to jednak dopiero początek pracy z nią. Bardzo ważne są również kwestie, których nie widać. Przejrzysta struktura kodu pomaga witrynie dobrze się pozycjonować w wyszukiwarkach. Bardzo istotne jest również wdrożenie i skonfigurowanie narzędzi, które pozwalają analizować skuteczność strony – m.in. Google Analytics, Google Console czy Google Ads. To integralna część naszej pracy podczas tworzenia witryn internetowych. W przypadku współpracy z Marysią, przekazaliśmy jej również szereg praktycznych wskazówek, jak wykorzystywać powyższe narzędzia w codziennej pracy i w oparciu o jakie wskaźniki, badać skuteczność konkretnych działań.

CZAS NA TWÓJ RUCH

Stwórzmy
razem coś fajnego!


Porozmawiajmy o tym,
jak dodać Twojej marce skrzydeł

BIOGO

Zmiana wymaga
konsekwencji

 OUTSOURCING DZIAŁU KREATYWNEGO 

   
KLINIKA PLATINUM

Zaufaj

 STRATEGIA SOCIAL MEDIA 

 
BIOGO

Czas na
szybką akcję

 KAMPANIA RTM 
Masz
pytania?

Szukasz kreatywnego studia, które specjalizuje się w video marketingu? Jesteś we właściwym miejscu! Opowiedz nam o swojej marce, omówmy cele, doprecyzujmy wizję i stwórzmy wspólnie projekty, który przyniosą wymierne korzyści Twojej firmie.

Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły!

Znajdziesz nas tutaj:
Pantoda Studio
Księcia Witolda 68/1
50-203 Wrocław

+48 667 266 667
studio@pantoda.com

Cześć

Jesteśmy Pantoda Studio. Koncentrujemy się na pomaganiu markom w upraszczaniu i wyjaśnianiu, kim są oraz co oznaczają. Tworzymy skuteczne strategie komunikacji i produkujemy wideo dla biznesu. Naszym konikiem są klipy promocyjne, reklamy wideo i filmy eventowe. Niezależnie od tego, czy chcesz zmienić kierunek, zmienić zachowanie, czy zmienić świat - pomożemy Ci w tym!

Spotkajmy się w sieci