Branding / Między Nami

Między
nami mówiąc

Ciepła atmosfera, pyszne jedzenie i estetyczne wnętrze – idee stojące za Między Nami zainspirowały nas do stworzenia niepowtarzalnej identyfikacji, która swoim wyglądem odznacza się na gastronomicznej mapie Zielonej Góry. Stworzenie brandingu dla tak klimatycznej restauracji było dla nas nie tylko dużym polem do popisu, ale również nie lada wyzwaniem.

Co zrobiliśmy:

branding, content marketing, copywriting, ilustracja, fotografia, logo, druk

Współpraca: Reprezentuj.com
Zobacz: facebook.com/miedzynamirestauracja

Pantoda Studio Branding dla Restauracji Miedzy Nami

Rodzinny biznes

W rodzinie siła! Pomysłodawczyni Między Nami – Kamila i zdecydowała się nie szukać daleko partnerów do biznesu i połączyć swoje siły, otwierając restaurację. Od początku założenie było jedno – ma być ciepło i rodzinnie. Właścicielka pragnęła stworzyć miejsce, do którego ludzie chętnie będą wracać, zupełnie jak do domu.

Subtelnie lecz niebanalnie

Pomysłów powstało wiele. Inspiracjami sypaliśmy z rękawa. Wychodziliśmy poza schematy. Przez jakiś czas, nie byliśmy jednak w stanie przełożyć wizji właścicielki na obraz. Nic jednak nie trwa wiecznie i dzięki dobrej komunikacji i dostosowywaniu pomysłów do otrzymanego feedbacku, znaleźliśmy złoty środek. Stał się nim odręcznie pisany logotyp i delikatne odcienie różu i szarości. W identyfikacji zrobiło się przejrzyście, świeżo i delikatnie.

Kampanie reklamowe dla restauracji

Autorskie elementy 

Wiedzieliśmy, że potrzebne będą akcenty, które dopełnią tę subtelną kreację. Zdecydowaliśmy się na ręcznie rysowane elementy, nawiązujące do natury, jedzenia i kuchennych akcesoriów. Stworzyliśmy zestaw ilustracji, które pojawiły się na banerze przed wejściem, podkładkach pod talerze i w menu. Rysunki nadały miejscu lekko artystyczny klimat, przełamały minimalistyczne logo i wpasowały się w pięknie zaprojektowane wnętrze. Tak stworzona identyfikacja wybiła się poza powtarzające się motywy wśród zielonogórskich lokali.

Nikt się
nie oprze! 

Restauracja bez dobrych zdjęć nie istnieje. Klient zanim zarezerwuje stolik i przekona się o wielkim talencie szefa kuchni, musi najpierw zjeść oczami. A podjadać będzie wszędzie – na Facebooku, Instagramie czy na stronie internetowej. Zadbaliśmy więc o to, by sesja zdjęciowa uchwyciła każdy detal pięknie wydawanych posiłków i pokazała różnorodność produktów, z których tworzone są dania. Zdjęcia posłużyły nam do promocji, ale również do późniejszego tworzenia contentu w social mediach.

Pantoda Studio - fotografia reklamowa dla restauracji
Pantoda Studio Wroclaw - fotografia kulinarna
Pantoda Studio - fotografia reklamowa dla restauracji
Autentyczny content marketing dla gastronomii

Bo dobra
atmosfera
wychodzi od ludzi

Podczas tworzenia materiałów dla klienta, ani na chwilę nie zapomnieliśmy o tym, co w tej restauracji jest najważniejsze – o ludziach. Rodzinną i ciepłą atmosferę zdecydowaliśmy się pokazać z pomocą osób, które ten klimat tworzą. We wnętrzach restauracji zorganizowaliśmy portretową sesję zdjęciową, która od kulis pokazała właścicieli i załogę.

Pantoda Studio Wrocław - reklama dla restauracji
Biznesowa fotografia portretowa Wroclaw
Pantoda Studio Branding dla Restauracji Miedzy Nami
Pantoda Studio Wroclaw - fotografia kulinarna

Parę słów
na koniec 

Ostatnim zadaniem było uchwycenie delikatności i ciepła Między Nami w słowach. Udało nam się wypracować język, który podkreślił elegancki charakter miejsca, pozostając przy tym przystępnym dla wszystkich. Cieszymy się, że do Zielonej Góry zawitała tak wyjątkowa i smaczna restauracja. Jej nieszablonowy wygląd oraz serdeczna atmosfera przyciągają stałych i nowych klientów jak magnes.

CZAS NA TWÓJ RUCH

Głodny wrażeń?

Jeżeli czujesz, niedosyt patrząc na swoją markę, zadzwoń albo wpadnij na kawę. Pogadamy o tym, co i jak można zmienić - nie masz nic do stracenia!

Cześć
jestem Patrycja

Od lat poluję na idealne kadry, które zmieniają charakter brandów. Skontaktuj się z nami, wspólnie zaplanujemy sesję zdjęciową dla Twojej marki.Patrycja Szczurowska Pantoda Studio Wroclaw

TO OSTATNIO ZROBILIŚMY

Pantoda(ł), a my zrobiliśmy to tak

Zobacz jakie jeszcze realizacje mamy na swoim koncie. Kto wie, może zainspirują Cię do czegoś wielkiego! 

content marketing, copywriting, fotografia produktowa 

personal branding, web design, content marketing, copywriting, logo, seo

#zaufaj
najlepszym

content marketing, copywriting, ilustracja, social media, fotografia packshotowa

strategia marketingowa, storytelling, web design, landing page, fotografia portretowa, copywriting