Branding / Mumuno

Pierwsza była big idea, a później MUMUNO

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, szyjemy dla marki komunikacje, która jest niepowtarzalna, tak jak sam produkt. Tak powstał pomysł kreacji dla MUMUNO, czyli innowacyjnych materacy oraz rozwiązań, które poprawiają sen. Po dokładnym researchu rynku, informacji uzyskanych od klienta udało się nam wyodrębnić najważniejsze wartości marki, które wyznaczyły kierunek naszych działań.

Co zrobiliśmy:

branding, storytelling, content marketing, naming, copywriting, fotografia, druk

Współpraca: Reprezentuj.com

Pantoda Studio Branding dla Mumuno Materace

Nowe spojrzenie na doświadczenie

Główny cel jaki przed sobą postawiliśmy, to odświeżenie wizerunku marki, która istnieje na rynku od prawie 30 lat. Doświadczenie, to element, o którym warto informować, ale w kontekście rozwoju. Nie negujemy przeszłości, ale dojrzewamy do zmian, które niosą ze sobą nowe wartości.

Wzajemne zrozumienie

Dzięki otwartości na klienta i wymianie doświadczeń udało nam się stworzyć identyfikację wizualną, która łączy pokolenia i porządkuje wartości przypisane do marki. Ze wspólnych rozmów wyłoniły się słowa klucze: lekkość, swoboda, luz, relaks, oddech, zdrowotność, przyjemność, świeżość, lifestyle, nieszablonowość, w oparciu o które powstały: logo, strona sklepu, copywriting i komunikacja w social media. Uporządkowanie wiedzy i celów pozwala stworzyć spójną wizję, która realizuje założenia big idea.

Pantoda Wrocław - branding, social media, content marketing

Zaskocz
swojego odbiorcę

W oparciu o wnikliwe analizy i główne wartości marki stworzyliśmy sesję zdjęciową, która realizuje wszystkie założenia strategiczne. Wykorzystaliśmy czystą, minimalistyczną przestrzeń z naszymi produktami oraz tancerzami współczesnymi. Dzięki temu uzyskaliśmy efekt zaskoczenia i świeżości. Połączenie energii, dynamiki z przestrzenią spokoju jaką jest sen dała nam oryginalne połączenie, które przyciąga uwagę odbiorcy.

Najpierw tańcz, potem śpij. Sesja fotograficzna

Pantoda Studio - fotografia reklamowa dla firm
Pantoda Wrocław - branding, social media, content marketing
Social media i marketing dla firm we Wrocławiu
Pantoda Studio Wroclaw - fotografia produktowa

Zdjęcia, które sprzedają

Celem każdej komunikacji jest sprzedaż, dlatego myśląc o wielkich ideach, nie zapominamy o szczegółach, które są najistotniejsze. Naszym celem jest pokazanie produktu od jak najlepszej strony, dlatego tak ważne w działaniach brandingowych jest stworzenie dobrych zdjęć packshotowych, które uwypuklają unikalne cechy produktu.

Fotografia produktowa, a właściwie niesztampowa

Komunikacja musi się wyróżniać. Nie boimy się zabawy konwencją. Podstawy fotografii mamy w małym palcu, dlatego swobodnie możemy sięgać po odważne projekty. Nasze fotografie projektujemy w oparciu o charakterystyczne motywy, które wyróżniają zdjęcia na tle innych, a jednocześnie uwydatniają sam produkt.

Pantoda Studio Branding dla Mumuno Materace

Magia ukryta w szczególe

Postanowiliśmy dodać lekkości marce poprzez zaprojektowanie niebanalnych i żartobliwych materiałów drukowanych. Powstały autorskie teksty i grafiki, które naturalnie wtopiły się w dotychczas prowadzoną komunikację. Obok produktu stworzyliśmy kategorię gadżetów, które nadają mu wyjątkowego charakteru.

Pantoda Wrocław - branding, social media, content marketing
Materiały reklamowe i gadzety na targi i wydarzenia
Pantoda Studio Wrocław to skuteczny marketing dla firm
Pantoda Studio Wrocław to skuteczny marketing dla firm

Po udanym brandingu nie pozostawiamy marki, oczekujemy od niej więcej

Zbudowana przez nas komunikacja pozwoliła nam swobodnie wprowadzać nowe produkty marki. Dynamika, to jeden z elementów, który charakteryzuje MUMUNO, a tym samym otwiera przestrzeń, w której marka może naturalnie się rozwijać. Po zakończonym brandingu jesteśmy wciąż obecni w życiu klienta – dostarczamy content i wspieramy w działaniach sprzedażowych.

Pantoda Studio Branding dla Mumuno Materace
Pantoda Studio Wroclaw - fotografia produktowa

Dobry, klasyczny PR buduje relacje, których nie odtworzymy on-line

Każdy projekt, który opuszcza nasze studio, to zawsze nieskończona praca. Markę MUMUNO wspieraliśmy nie tylko na etapie koncepcyjnym, działaniach on-line, ale także PR’owo, na targach i eventach. Spotkanie z drugim człowiekiem, to nieoceniana wartość, dzięki której możemy poznać klientów, oni mogą poznać produkt, a my budujemy przywiązanie do marki.

Pantoda Studio Wrocław  - kreatywni, którzy wywołują emocje
Pantoda Studio Wrocław to skuteczny marketing dla firm

CZAS NA TWÓJ RUCH

Zadbamy o to, żebyś spał spokojnie!

Nie musisz zarywać nocek, żeby planować rebranding. Umów się z nami na spotkanie, a my zadbamy o komfort Twojej głowy – zaprojektujemy strategię, która odświeży markę.

Cześć
jestem Patrycja

Od lat poluję na idealne kadry, które zmieniają charakter brandów. Skontaktuj się z nami, wspólnie zaplanujemy sesję zdjęciową dla Twojej marki.Patrycja Szczurowska Pantoda Studio Wroclaw

TO OSTATNIO ZROBILIŚMY

Pantoda(ł), a my zrobiliśmy to tak

Zobacz jakie jeszcze realizacje mamy na swoim koncie. Kto wie, może zainspirują Cię do czegoś wielkiego! 

branding, content marketing, copywriting, fotografia, logo, web design

strategia, content marketing, copywriting, ilustracja, fotografia, web design

Drukujemy to

branding, content marketing, copywriting, ilustracja, fotografia, logo, druk

employer branding, storytelling, copywriting, ilustracja, fotografia, web design