NA PLANIE

Z sercem na dłoni.
Poznajcie JoKo!

Po raz kolejny zawitaliśmy w Kotlinie Kłodzkiej. Tym razem odwiedziliśmy małą wieś Pisary, gdzie tworzyliśmy kolejną produkcję w ramach cyklu #poznajmysię, którą od roku realizujemy dla marki Biogo. Tam spotkaliśmy Asię i Konrada oraz ich wesołą gromadkę zwierząt. Najpierw poznaliśmy dwa urocze pudle – Haszi i Kokę, amstaffa Chiefa i grzywacza chińskiego – Zuzię oraz lisa Silvera, ale okazało się, że to jeszcze nie wszyscy...

Ekologiczne kampanie reklamowe | Pantoda Studio Wrocław

Pogoń za lamą?

Dokładnie tak! Gdy tylko dotarliśmy na miejsce, Asia zaprosiła nas na szybkie zwiedzanie okolicy i mimochodem wspomniała, że po drodze złapiemy przy okazji… lamę Lamusa. Jak się później okazało "zaproszenie" lamy na spacer to nie taka prosta sprawa! Hasała zadowolona po polu, zwinnie uciekając przed nami. Zaraz za nią truchtały dwie wierne przyjaciółki – kozy Re i Beka, które również przyłączyły się do zabawy. Jednak Asia nie dała za wygraną i wspólnymi siłami złapaliśmy uparciucha.

Pantoda Studio Wrocław - marketing ekologiczny
Ekologiczne filmy reklamowe | Pantoda Studio Wrocław
Ekologiczne kampanie reklamowe | Pantoda Studio Wrocław

Marzenia są po to,
by je spełniać

Małżeństwo całym sercem oddane zwierzętom. Po latach spędzonych w Szczecinie oraz na morzu, przeprowadzili się do Kotliny Kłodzkiej gdzie pośród gór mieszkają w niewielkiej chatce, którą dzielą ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi. Nigdy nie przechodzą obojętnie obok krzywdy zwierząt i są gotowi nieść im pomoc. Swój czas poświęcają również pasji do serowarstwa, którą zamierzają w kolejnych latach rozwijać.

Jesteśmy Pantoda Studio z Wrocławia - realizujemy kampanie wideo dla marek

Ciekawi efektów?

To był naprawdę wyjątkowy dzień! Bez zasięgu, bez Internetu. Tylko my, natura, nasi bohaterowie i ich futrzani podopieczni. Zobaczcie całą historię Asi i Konrada na zmieniajzbiogo.pl

CZAS NA TWÓJ RUCH

Zmontujmy coś razem

Chciałbyś pokazać firmę od trochę innej strony? Wpadnij na kawę! Zanim filiżanka będzie pusta, wypracujemy wspólnie garść dobrych pomysłów.


Cześć
jestem Kasia

Wierzę, że świadome wybory konsumenckie mogą zmienić otaczający nas świat. Odezwij się do nas, stworzymy dla Ciebie autorską strategię komunikacji, bazującą na proekologicznym podejściu do marki.

Cześć jestem Kasia Bobowik | Pantoda Studio Wrocław

O TYM OSTATNIO PISALIŚMY

Daj się zainspirować.

W Pantoda Studio staramy się łączyć nasze pasje i zainteresowania, z tym co na co dzień robimy w sferze zawodowej. Dużo mówimy, ale uwielbiamy też słuchać i chłonąć inspiracje! Chcemy się tym jednocześnie dzielić - zobacz co aktualnie jest u nas na tapecie i czym się jaramy.

STUDIO

Showreel 2020

Z sercem, w prosty sposób i z odrobiną magii, przenosimy marki do rzeczywistości. Zobacz jak to robimy, wykorzystując kreatywne pomysły i bystre oko naszego operatora Alexa.Poznajcie Dietera Ramsa, wybitnego projektanta, który przez ponad 40 lat kształtował wzornictwo produktów marki Braun, uwzględniając przy tym takie czynniki jak troska o środowisko, konsumpcjonizm i minimalizm.BACKSTAGE

Urodzona
w strudze słońca

Kobieta torpeda – nic nie jest w stanie jej zatrzymać. Gdziekolwiek się nie pojawi, zjednuje sobie ludzi swoim uśmiechem i pozytywnym nastawieniem do świata. Poznaj Martę i zobacz jak wspólnie pracowaliśmy na planie filmowym.