Social Media / Co się kręci

Kręci Cię to człowieku?

Jeśli czujemy projekt, to po prostu działamy – często po godzinach pracy, hobbystycznie, rozwijamy swoje zainteresowania. Dzięki temu ciągle jesteśmy w ruchu, zdobywamy nowe umiejętności i wnosimy w nowe projekty wiele świeżości.

Co zrobiliśmy:

branding, content marketing, copywriting, ilustracja, fotografia

Zobacz: youtube.com/c/cosiekreci

Mobirise

Nakręceni muzyką

Cieszymy się, że nasz zespół budują ludzie, którzy mają pasje i chcą się nimi dzielić. Jedną z tych osób jest Patrycja, która wraz ze swoim partnerem stworzyła wyjątkowy profil instagramowy.

O płytach naokoło

Instagram „Co się Kręci” powstał w oparciu o potrzebę ekspansji videobloga o płytach winylowych na inne platformy komunikacyjne. Na kanale YouTube możemy zobaczyć odcinki na temat limitowanych wydań płyt, które wychodzą na rynku. Dodatkową częścią wideobloga są podróże, a konkretniej odwiedzanie sklepów muzycznych w różnych krańcach świata.

Mobirise
Mobirise

Uderz w kolor

Instagram, to obraz, nie skupia się na merytoryce, dlatego content na tym kanale został zbudowany inaczej niż ten na YT czy FB. Kolor po raz kolejny odegrał ogromną rolę. Nowe
wydania płyt są spektakularne - kolorowe i pięknie zapakowane. Patrycja pokazała je tak jak nikt jeszcze nie pokazywał płyt winylowych.

Z miłości do muzyki

Dzięki temu udało się pozyskać nowych odbiorców oraz pokazać światu oryginalnie podane produkty. Dla Patrycji oraz Krzysztofa, to projekt, za którym stoją historia oraz emocje, dlatego uchwycenie wyjątkowego charakteru płyt i zbudowanie niepowtarzalnego nastroju, było dla nich tak ważne.

Mobirise

CZAS NA TWÓJ RUCH

Nakręć swoją markę!

Masz pomysł na niepowtarzalny content? A może masz pasję, którą nie wiesz jak wyrazić? Przyjdź na kawę, opowiedz o tym co Cię kręci, a my zobaczymy, co możemy z tym zrobić.

Cześć
jestem Patrycja

Od lat poluję na idealne kadry, które zmieniają charakter brandów. Skontaktuj się z nami, wspólnie zaplanujemy sesję zdjęciową dla Twojej marki.Patrycja Szczurowska Pantoda Studio Wroclaw

TO OSTATNIO ZROBILIŚMY

Pantoda(ł), a my zrobiliśmy to tak

Zobacz jakie jeszcze realizacje mamy na swoim koncie. Kto wie, może zainspirują Cię do czegoś wielkiego! 

branding, content marketing, naming, copywriting, ilustracja, fotografia, logo, druk

event, produkcja, content marketing, copywriting, fotografia, video, druk

branding, content marketing, copywriting, fotografia, logo, web design

strategia, content marketing, copywriting, ilustracja, fotografia, web design