EMPLOYER BRANDING

 Employer branding  
 wyznacza kierunki  

 Klient:  DentalScan
 Główne zadanie:  

Stworzenie przestrzeni w sieci, dedykowanej karierze w Dentalscan. Zaprojektowanie i wdrożenie strategii employer branding dla cyfrowej pracowni protetycznej oraz promocja protetyki jako ciekawej i przyszłościowej ścieżki kariery.

 Projekt w liczbach:  

1 responsywna strona internetowa, 12 osobowy zespół, 5 godzin szkolenia z zakresu protetyki, kilka chwil grozy przy okazji analizy realizowanych przez klienta projektów 

 Wykorzystane narzędzia:  

strategia, employer branding, content marketing, copywriting, ilustracja, fotografia, web design 

Jesteśmy Pantoda Studio z Wrocławia - projektujemy strategie employer branding

STRATEGIA EMPLOYER BRANDING

Ludzie mówią
o Twojej marce

Jesteśmy przekonani, że markę buduje się bazując na wspólnym potencjale pracodawcy i pracownika. Brand nie istnieje w oderwaniu od ludzi, a w oparciu o ich synergię, doświadczenie i wartości. Wspierając działania HR wiemy, że szukamy w pierwszej kolejności ludzi, a później kompetencji.

Projektując internetowy serwis kariera postanowiliśmy skupić się na wartościach jakie brand chce przekazać i jakie korzyści oferuje swoim pracownikom. Jasne sprecyzowanie charakteru marki pozwala stworzyć portret potencjalnego pracownika, który zintegruje się z zespołem oraz wniesie wiele świeżości.

Jesteśmy Pantoda Studio Wrocław - projektujemy strategie strony employer branding

TON OF VOICE

Określając wartości udało nam się
stworzyć potrzeby

Projektując internetową stronę kariera zbudowaliśmy drzewo wartości, które przypisane są do marki. DentalScan komunikuje ludźmi, to oni stoją za wszystkimi procesami i są przewodnikami po świecie cyfrowej protetyki. Wartości marki stają się naturalnie ich wartościami. Dlatego na stronie mówimy w pierwszej osobie, z perspektywy pracownika. Budujemy tym samym wiarygodność i odtwarzamy klimat pracowni. Na wielu płaszczyznach i wielu kanałach komunikacyjnych kontynuujemy tę koncepcję. W social media postaci opowiadają o pracy, sobie oraz pasjach. Funkcjonując we wspólnej przestrzeni spędzamy ze sobą większość dnia. Dlatego tak ważna jest integracja - wspólny start w Runmagedonie czy przyjęcie niespodzianka dla przyszłej panny młodej – to rzeczy które bezpośrednio nie przyniosą zysków, ale w dłuższej perspektywie, pomagają zbudować wizerunek świetnego pracodawcy.

Strony internetowe | Pantoda Studio Wrocław

INTERNETOWY SERWIS KARIERA

Komunikujemy
tak, jak sami chcielibyśmy
żeby do nas mówiono

Internetowa strona kariera powstała w oparciu o proste i czytelne bloki tekstowe, zdjęcia oraz infografiki, które pokazują charakter pracowni.

Ton of voice jest bezpośredni, luźny, jasno mówi o celach, benefitach i potrzebach brandu. Najistotniejszym zadaniem serwisu kariera jest zbudowanie bazy potencjalnych pracowników, którzy swoimi kompetencjami uzupełnią zespół i pozwolą marce się rozwijać. Dlatego każde CTA umieszczone na stronie internetowej są wyraźnie zaznaczone.

Strona internetowa
musi być responsywna

Z najnowszych badań wynika, że większość czasu w sieci spędzamy na telefonie. Dlatego portal kariera dla DentalScan została zaprojektowany w taki sposób, aby umożliwić jej przeglądanie na każdym urządzeniu. Strona, która projektowana jest tylko na dekstop w dzisiejszych czasach jest niefunkcjonalna, a komunikat nieczytelny.

Pantoda Studio Branding dla DentalScan

Poznanie, to klucz do zaprojektowania
dobrej kampanii employer brandingowej

Obserwacja i research to podstawa do budowania skutecznego employer brandingu. Ludzie kupują prawdziwe emocje. Projektując stronę kariera, uczestniczyliśmy w wielogodzinnych spotkaniach, by dobrze zrozumieć założenia marki, atmosferę jaka panuje w pracowni i cele, jakie chcą osiągnąć. Poprosiliśmy również pracowników o przesłanie zdjęć, które pokazują codzienność w pracy. Od tego momentu wiedzieliśmy, że to oni są architektami życia w tej firmie, a głównym przekazem musi zostać hasło „zróbmy to razem”. Jeżeli pracownikom będzie dobrze, to sami będą to pokazywać. Specjalista, który utożsamia się z wartościami marki i czuje się w dobrze w zespole staje się jej wizytówką. Dlatego w naszej strategii employer branding zajął tak istotne miejsce.

CZAS NA TWÓJ RUCH

Stwórzmy
razem coś fajnego!


Porozmawiajmy o tym,
jak dodać Twojej marce skrzydeł

BIOGO

Zmiana wymaga
konsekwencji

 OUTSOURCING DZIAŁU KREATYWNEGO 

   
DODOME

Poczuj się jak w domu

 BRANDING & STRATEGIA KOMUNIKACJI 

 
BIOGO

Czas na szybką akcję

 KAMPANIA RTM 
Masz
pytania?

Bez planu można wyruszyć w podróż po Ameryce Południowej, ale nie na podbój rynku! Pomożemy Ci obrać  właściwy kierunek - przygotujemy i kompleksowo wdrożymy strategię komunikacji, dzięki której osiągniesz zamierzone cele. Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły!

Znajdziesz nas tutaj:
Pantoda Studio
Sudecka 96, lok 40-41
53-129 Wrocław
+48 667 266 667
studio@pantoda.com

Cześć, jesteśmy Pantoda Studio.

Tworzymy ciekawe doświadczenia. Koncentrujemy się na pomaganiu markom w upraszczaniu i wyjaśnianiu, kim są oraz co oznaczają. To, co inni nazywają problemami, my postrzegamy jako wyzwania i możliwości. Niezależnie od tego, czy chcesz zmienić kierunek, zmienić zachowanie, czy zmienić świat - pomożemy Ci w tym!

Spotkajmy się w sieci