Event / Zamek Topacz

Kiedy less is more

Do projektu #lessismore, jak do każdej realizacji podeszliśmy kompleksowo.
Tworzymy strategie, stawiamy cele i je realizujemy. Od znalezienia miejsca,
zaprojektowania przestrzeni, promocji, dokumentacji, znalezienie patronów
medialnych, aż po wybór idealnego wina na wernisaż – nie zabrakło nas na żadnym etapie.

Co zrobiliśmy:

event, produkcja, content marketing, copywriting, fotografia, video, druk

Zobacz: naturalniepieknekobiety.pl

 Pantoda Studio Event dla Zamek Topacz

Kobiece piękno

#lessismore Naturalnie piękne kobiety, to artystyczny projekt fotograficzny autorstwa Patrycji Toczyńskiej i Caroliny Adamczak, który w październiku 2018 miał swój finał w Nowy Świat Muzyki w Warszawie. Zdjęcia wykonane przez Patrycję ukazywały 20 bohaterek – kobiet ze świata sztuki, kultury i showbiznesu – takimi jakie są naprawdę. Bez makijażu, filtra i retuszu. 

Projekt miał na celu promocję naturalnego piękna. Fotografie i przemyślenia bohaterek skupiły się wokół pewności siebie, samoakceptacji i sile, którą każda kobieta jest w stanie odnaleźć. Autorki chciały pokazać, że na atrakcyjność nie wpływa status społeczny czy aprobata ludzi wokół, tylko autentyczność i unikalność, którą każda kobieta ma w sobie.

Naturalnie Piekne Kobiety w Zamku Topacz Pantoda Studio

Pracując na projektem nigdy nie zamykamy się na inne rozwiązania

W procesie organizacji wernisażu przyszedł nam do głowy pomysł stworzenia albumu! Mając wszystkie fotografie i cytaty bohaterek, zajęliśmy się oprawą graficzną, składem i copywritingiem. Dzięki ścisłej współpracy byliśmy w stanie w szybkim tempie złożyć i wydrukować album, a efekt końcowy przeszedł nasze oczekiwania.

Pantoda Studio Wrocław  - organizacja konferencji i wydarzeń
Pantoda Studio Wrocław  - organizacja wystaw i wernisaży
Pantoda Studio Wroclaw - fotografia reportażowa dla firm

Dokumentując wydarzenie zyskujemy content, który może stać się viralowy

Organizowane przez nas eventy zawsze dokumentujemy. Dlatego podczas wernisażu nie zabrakło filmowca i fotografki. Content, który zebraliśmy pozwolił nam promować album jeszcze długo po wernisażu. Film stał się viralowy. Udostępniały go bohaterki wystawy, goście, ale także niepowiązani z projektem odbiorcy. Planując swoje działania eventowe zawsze pamiętamy o tym elemencie, dzięki czemu wydarzenie zostaje z odbiorcą na dłużej.

Pantoda Studio Wrocław  - organizacja konferencji i wydarzeń

Show time!

8 marca od samego rana byliśmy w Zamku Topacz. Od montowania oświetlenia, przez ustawianie zaprojektowanej przez nas ścianki do zdjęć. Wszystko musiało być perfekcyjne przed oficjalnym otwarciem wystawy. W końcu wybiła godzina 20 i zmęczenie ustąpiło wielkiej satysfakcji. Widząc zadowolonych gości i dumne z projektu bohaterki i twórczynie, wiedzieliśmy, że wszyscy spotkali się w jednym celu – by celebrować kobiece piękno i czerpać inspirację z wyjątkowych fotografii.

Na wernisażu gościliśmy między innymi Edytę Herbuś, Helenę Narkiewicz i Annę Halarewicz. Wieczór uświetniła Marzena Ugorna, która swoim bluesowym głosem stworzyła niepowtarzalną atmosferę w murach Zamku Topacz. Fotografka Judyta Żelosko uwieczniła na zdjęciach ten wyjątkowy wieczór. Do dziś chętnie do nich wracamy i cieszymy się, że podjęliśmy wyzwanie organizacji tak dużego wydarzenia.

Studio kreatywne, które wywołuje emocje
Pantoda Studio Wrocław to skuteczny marketing dla firm
Pantoda Studio Wrocław - konferencje, wernisaże, przyjęcia
Naturalnie Piekne Kobiety w Zamku Topacz

CZAS NA TWÓJ RUCH

Zorganizuj się!

Masz pomysł na wydarzenie, ale na myśl o wszystkich obowiązkach przechodzą Cię dreszcze? Otrząśnij się szybko i wpadnij na kawę. Porozmawiamy o Twoich pomysłach i zobaczymy, jak możemy Ci pomóc w ich realizacji.

Cześć
jestem Maciek

Niebanalni, kreatywni, otwarci - to my! A Ty jakich słów użyłbyś, by opisać swoją markę? Odezwij się i wpadnij do nas na kawę.Maciek Albinowski Pantoda Studio Wrocła

TO OSTATNIO ZROBILIŚMY

Pantoda(ł), a my zrobiliśmy to tak

Zobacz jakie jeszcze realizacje mamy na swoim koncie. Kto wie, może zainspirują Cię do czegoś wielkiego! 

content marketing, copywriting, fotografia produktowa 

personal branding, web design, content marketing, copywriting, logo, seo

content marketing, copywriting, ilustracja, social media, fotografia packshotowa

strategia marketingowa, storytelling, web design, landing page, fotografia portretowa, copywriting