Zdjęcia do komunikacji Social Media dla Mohani | Pantoda Studio Wrocław

NA PLANIE

Norweski wiatr
na polskiej łące

Długo przygotowywaliśmy się do nakręcenia filmu promocyjnego dla nowej linii Mohani - polskiego producenta naturalnych kosmetyków. Już późną zimą mieliśmy rozrysowane storyboardy i dogadaną modelkę. Zostało jedynie czekać na rozkwit wiosny i można działać!

Filmy dla marek ekologicznych | Pantoda Studio Wrocław

Lubie "ten" Domek

Na lokalizację wybraliśmy przepiękny dom w okolicach Lubrzy. Stoi nad samym jeziorem Lubie, a dookoła otacza go gęsty, liściasty las, pełen wąwozów i tajemniczych zakamarków. Od razu wiedzieliśmy, że połączenie drewnianego domu z soczystą zielenią będzie mieszanką idealną dla naszych kadrów.

Ekologiczne kampanie reklamowe | Pantoda Studio Wrocław
Ekologiczne filmy reklamowe | Pantoda Studio Wrocław
Pantoda Studio Wrocław - Filmy reklamowe i promocyjne
Marketing dla marek eco | Pantoda Studio Wrocław
Marketing ekologiczny dla Mohani | Pantoda Studio Wrocław

Kamera… Akcja!

W produkcji wszyscy braliśmy aktywny udział. Ania, nasza modelka, dzielnie wstała o 4 rano, żeby kręcić sceny o wschodzie słońca. Asia pełniła rolę pomocniczą, będąc człowiekiem dmuchawą, gdy akurat zaszła taka potrzeba. Maciek zrobił wszystkim pyszne śniadanie, po czym biegał z aparatem cykając tysiące zdjęć. Jeżeli wdawało się zmęczenie, to swoim urokiem raczył nas Bajzel.

Jesteśmy Pantoda Studio - projektujemy strategie eco komunikacji

Pełne ręce roboty

Zaczęliśmy o 4 rano, kończyliśmy równo z zachodem słońca. I choć zmęczenie zdecydowanie dawało się we znaki, to satysfakcja była ogromna! Spędziliśmy cały dzień ganiając po lesie z grupą wspaniałych ludzi. Mamy nadzieję, że wszyscy bawili się tak dobrze, jak my. Cytując Maćka „Musimy znaleźć więcej klientów, którzy będą chcieli kręcić produkcje w lesie. Ja mogę tylko to robić!”

VIDEO MARKETING

Gdy budzi się dzień


Wyrusz z nami w podróż. Zabierzemy Cię do chłodnej, surowej i zahartowanej Norwegii, która obfituje w drogocenne owoce, pełne składników odżywczych. Gotowy?

CZAS NA TWÓJ RUCH

Stwórzmy
razem coś fajnego!


Porozmawiajmy o tym,
jak dodać Twojej marce skrzydeł

Poznajcie Magdę - psycholożkę, która w jednej dobie potrafi zmieścić pracę na linii kryzysowej dla kobiet, specjalizację seksuologiczną oraz trening ashtanga jogi! Zobacz, czego się dowiedzieliśmy o jej drodze, relacjach i marzeniach na przyszłość.BACKSTAGE

Urodzona
w strudze słońca

Kobieta torpeda – nic nie jest w stanie jej zatrzymać. Gdziekolwiek się nie pojawi, zjednuje sobie ludzi swoim uśmiechem i pozytywnym nastawieniem do świata. Poznaj Martę i zobacz jak wspólnie pracowaliśmy na planie filmowym.Mówiliśmy, że będzie w naszym stylu i zdecydowanie tak jest! Żółte ściany w klimacie Pantoda idealnie zgrywają się z czystą bielą i czarnymi akcentami. Na dokładkę zieleń i natura, dużo natury!FILMY PROMOCYJNE DLA BIZNESU

Wyprodukujemy
film reklamowy 
dla Twojej firmy

W Pantoda Studio do każdej produkcji wideo podchodzimy z filmowym zacięciem. Mamy alergię na banał, dlatego nasze filmy reklamowe wyposażamy w specjalne systemy dezaktywujące funkcję ziewania u odbiorców. Opowiedz nam o celach i oczekiwaniach Twojej firmy. Wspólnie przeniesiemy na ekran najważniejsze treści i sprawimy, że Twój przekaz wygeneruje pozytywne emocje, dobre skojarzenia i w efekcie - większe zasięgi!

Masz
pytania?

Szukasz kreatywnego studia, które specjalizuje się w video marketingu? Jesteś we właściwym miejscu! Opowiedz nam o swojej marce, omówmy cele, doprecyzujmy wizję i stwórzmy wspólnie projekty, który przyniosą wymierne korzyści Twojej firmie.

Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły!

Znajdziesz nas tutaj:
Pantoda Studio
Księcia Witolda 68/1
50-203 Wrocław

+48 667 266 667
studio@pantoda.com

Cześć

Jesteśmy Pantoda Studio. Koncentrujemy się na pomaganiu markom w upraszczaniu i wyjaśnianiu, kim są oraz co oznaczają. Tworzymy skuteczne strategie komunikacji i produkujemy wideo dla biznesu. Naszym konikiem są klipy promocyjne, reklamy wideo i filmy eventowe. Niezależnie od tego, czy chcesz zmienić kierunek, zmienić zachowanie, czy zmienić świat - pomożemy Ci w tym!

Spotkajmy się w sieci