Zdjęcia do komunikacji Social Media dla Mohani | Pantoda Studio Wrocław

NA PLANIE

Norweski wiatr
na polskiej łące

Długo przygotowywaliśmy się do nakręcenia filmu promocyjnego dla nowej linii Mohani - polskiego producenta naturalnych kosmetyków. Już późną zimą mieliśmy rozrysowane storyboardy i dogadaną modelkę. Zostało jedynie czekać na rozkwit wiosny i można działać!

Filmy dla marek ekologicznych | Pantoda Studio Wrocław

Lubie "ten" Domek

Na lokalizację wybraliśmy przepiękny dom w okolicach Lubrzy. Stoi nad samym jeziorem Lubie, a dookoła otacza go gęsty, liściasty las, pełen wąwozów i tajemniczych zakamarków. Od razu wiedzieliśmy, że połączenie drewnianego domu z soczystą zielenią będzie mieszanką idealną dla naszych kadrów.

Ekologiczne kampanie reklamowe | Pantoda Studio Wrocław
Ekologiczne filmy reklamowe | Pantoda Studio Wrocław
Pantoda Studio Wrocław - Filmy reklamowe i promocyjne
Marketing dla marek eco | Pantoda Studio Wrocław
Marketing ekologiczny dla Mohani | Pantoda Studio Wrocław

Kamera… Akcja!

W produkcji wszyscy braliśmy aktywny udział. Ania, nasza modelka, dzielnie wstała o 4 rano, żeby kręcić sceny o wschodzie słońca. Asia pełniła rolę pomocniczą, będąc człowiekiem dmuchawą, gdy akurat zaszła taka potrzeba. Maciek zrobił wszystkim pyszne śniadanie, po czym biegał z aparatem cykając tysiące zdjęć. Jeżeli wdawało się zmęczenie, to swoim urokiem raczył nas Bajzel.

Jesteśmy Pantoda Studio - projektujemy strategie eco komunikacji

Pełne ręce roboty

Zaczęliśmy o 4 rano, kończyliśmy równo z zachodem słońca. I choć zmęczenie zdecydowanie dawało się we znaki, to satysfakcja była ogromna! Spędziliśmy cały dzień ganiając po lesie z grupą wspaniałych ludzi. Mamy nadzieję, że wszyscy bawili się tak dobrze, jak my. Cytując Maćka „Musimy znaleźć więcej klientów, którzy będą chcieli kręcić produkcje w lesie. Ja mogę tylko to robić!”

Gdy budzi się dzień

Wyrusz z nami w podróż. Zabierzemy Cię do chłodnej, surowej i zahartowanej Norwegii, która obfituje w drogocenne owoce, pełne składników odżywczych. Gotowy?

CZAS NA TWÓJ RUCH

Zmontujmy coś razem

Chciałbyś pokazać firmę od trochę innej strony? Wpadnij na kawę! Zanim filiżanka będzie pusta, będziemy mieć już setki pomysłów.

Cześć
jestem Asia

Wierzę, że świadome wybory konsumenckie mogą zmienić otaczający nas świat. Odezwij się do nas, stworzymy dla Ciebie autorską strategię komunikacji, bazującą na proekologicznym podejściu do marki.

Cześć jestem Asia Nadolna | Pantoda Studio Wrocław

O TYM OSTATNIO PISALIŚMY

Daj się zainspirować.

W Pantoda Studio staramy się łączyć nasze pasje i zainteresowania, z tym co na co dzień robimy w sferze zawodowej. Dużo mówimy, ale uwielbiamy też słuchać i chłonąć inspiracje! Chcemy się tym jednocześnie dzielić - zobacz co aktualnie jest u nas na tapecie i czym się jaramy.

Poznajcie Magdę - psycholożkę, która w jednej dobie potrafi zmieścić pracę na linii kryzysowej dla kobiet, specjalizację seksuologiczną oraz trening ashtanga jogi! Zobacz, czego się dowiedzieliśmy o jej drodze, relacjach i marzeniach na przyszłość.BACKSTAGE

Urodzona
w strudze słońca

Kobieta torpeda – nic nie jest w stanie jej zatrzymać. Gdziekolwiek się nie pojawi, zjednuje sobie ludzi swoim uśmiechem i pozytywnym nastawieniem do świata. Poznaj Martę i zobacz jak wspólnie pracowaliśmy na planie filmowym.Mówiliśmy, że będzie w naszym stylu i zdecydowanie tak jest! Żółte ściany w klimacie Pantoda idealnie zgrywają się z czystą bielą i czarnymi akcentami. Na dokładkę zieleń i natura, dużo natury!