Produkcje filmowe dla marek ekologicznych | Pantoda Studio Wrocław

NA PLANIE

Pantoda od...
trochę innej strony

Dużo nas ostatnio nie ma w biurze. Nie przesiadujemy jednak w modnych, wrocławskich kawiarniach, tylko jeździmy od miejsca do miejsca, kręcąc kolejne produkcje filmowe. Bynajmniej nie narzekamy! Praca w terenie jest bardzo odświeżająca. Szczególnie w grudniowe poranki...

Marketing ekologiczny dla Biogo | Pantoda Studio Wrocław

Współpraca to klucz

Przy tej produkcji współpracowaliśmy z Alexeyem oraz jego niezawodną ekipą. Stanęliśmy przed ambitnym zadaniem, nakręcenia kolejnego wizerunkowego filmu dla marki Biogo. Miało być emocjonalnie i prawdziwie a przy okazji mieliśmy wypromować idee ekologicznych prezentów i inicjatywę krążących toreb dostępnych w stacjonarnych punktach sprzedaży marki. Postawiliśmy na trzy lokalizacje – wrocławski sklep w Pasażu Grunwaldzkim, Cafe Rozrusznik oraz miejski park. Musimy przyznać, że pogoda była znacznie mniej czarująca niż przy poprzednim filmie dla Biogo. Kto jednak miał dać radę jak nie my! 

Projektujemy doświadczenia. Odwiedź nas na Sudeckiej 96
Marketing dla marek eco | Pantoda Studio Wrocław
Pantoda Studio Wrocław - Filmy reklamowe i promocyjne
Ekologiczne kampanie reklamowe | Pantoda Studio Wrocław

Film w filmie

W jeden intensywny dzień powstał nie jeden film, a dwa. Dzięki zaangażowaniu Kasi, udało nam się nakręcić backstage, który pokazuje jak wyglądała praca nad tą produkcją. Po obejrzeniu filmu w biurze, szczególnie doceniliśmy zaangażowanie Maćka w scenę romantycznie lecących ptaków. Takie życie reżysera!

Jesteśmy Pantoda Studio - projektujemy strategie komunikacji

Ej... jaka Kasia?

Dobrze się domyśliliście, że to nie nasz mózg od strategii nakręcił ten film. Choć nasza Kacha ma wiele ukrytych talentów, to film nie jest jednym z nich. W tę produkcję zaangażowaliśmy kogoś, kogo przez zatrzęsienie zadań, nie zdążyliśmy wam jeszcze przedstawić. Jest to stażystka Kasia, która jest z nami od miesiąca i choć oficjalnie studiuje grafikę, to uwielbia biegać z kamerą! No powiedzcie sami, czy nie wyszło super?

Projektowanie ekologicznych strategii | Pantoda Studio Wrocław
Produkcje filmowe dla marek ekologicznych | Pantoda Studio Wrocław

Wspieramy wspólnie
idee recyklingu 

Wspólnie z marką Biogo chcemy wspierać ideę recyklingu. Małe działania - krążące torby czy ekologiczne prezenty, pozwalają wpływać na wybory konsumentów. Zrób ten pierwszy krok i pokaż innym, że troska o środowisko jest łatwa. Spraw najbliższym i matce naturze najlepszy z prezentów!

Zobacz jak przedstawiliśmy te wartości w filmie.

CZAS NA TWÓJ RUCH

Zmontujmy coś razem

Chciałbyś pokazać firmę od trochę innej strony? Wpadnij na kawę! Zanim filiżankabędzie pusta, będziemy mieć już setki pomysłów.

Cześć
jestem Asia

Wierzę, że świadome wybory konsumenckie mogą zmienić otaczający nas świat. Odezwij się do nas, stworzymy dla Ciebie autorską strategię komunikacji, bazującą na proekologicznym podejściu do marki.

Cześć jestem Asia Nadolna | Pantoda Studio Wrocław

O TYM OSTATNIO PISALIŚMY

Daj się zainspirować.

W Pantoda Studio staramy się łączyć nasze pasje i zainteresowania, z tym co na co dzień robimy w sferze zawodowej. Dużo mówimy, ale uwielbiamy też słuchać i chłonąć inspiracje! Chcemy się tym jednocześnie dzielić - zobacz co aktualnie jest u nas na tapecie i czym się jaramy.

Produkcja filmowa dla marki naturalnych kosmetyków inspirowanych Skandynawią w środku polskiej wiosny - mówisz masz. Przekonaj się, że norweskie krajobrazy, są na wyciągniecie ręki. Wystarczy tylko wstać wczesnym rankiem...Poznajcie Dietera Ramsa, wybitnego projektanta, który przez ponad 40 lat kształtował wzornictwo produktów marki Braun, uwzględniając przy tym takie czynniki jak troska o środowisko, konsumpcjonizm i minimalizm.W styczniu w ramach cyklu #poznajmysię dla firmy biogo, wybraliśmy się do Jakubowa, by odwiedzić Michała Pajdosza. Zobaczcie co ciekawego dzieje się w Winnicy Jakubów zimą.