PANTODA W PIGUŁCE / Patka Szczurowska, 14.06.2019

Fotografia portretowa

Za wszystkim, co dzieje się w firmie stoją ludzie. Właściciele, pomysłodawcy, pracownicy – gdyby nie oni, nie byłoby marek. Dlatego warto chwalić się swoim kapitałem ludzkim, bo to on przyciąga potencjalnych klientów oraz kandydatów na stanowiska. Twarze zadowolonych pracowników mówią najwięcej o firmie jako pracodawcy i to właśnie one powinny budować jej dobry wizerunek.

Zleć nam marketingowe zdjęcia portretowe dla firm

Bo obraz to tysiąc słów

Dzisiejszy świat mocno stawia na obraz. Codziennie przeglądane portale społecznościowe przyciągają naszą uwagę dobrymi zdjęciami i grafikami. Wiedząc, jak istotne są marketingowe zdjęcia portretowe w przestrzeni internetowej, do każdej sesji podchodzimy z dużym zaangażowaniem i przekonaniem, że tworzymy coś naprawdę wyjątkowego. To one później, swoją formą zwracają uwagę podczas przewijania stron internetowych i sprawiają, że ktoś na chwilę się zatrzymuje. Te same zdjęcia mogą posłużyć w wielu innych projektach, dlatego jednorazowa inwestycja w sesję portretową otwiera drzwi sporej ilości realizacji w przyszłości.

Portret, który otwiera wiele możliwości

Przykładem jest nasza biznesowa sesja zdjęciowa z pracownikami Kliniki Stomatologicznej Platinum z Wrocławia. Materiał zebrany podczas paru godzin w studio, dał nam możliwość stworzenia wielu dobrze działających realizacji. Cykl postów z wizerunkami pracowników na Facebooku i Instagramie zasięgowo okazał się strzałem w dziesiątkę. Wyszparowane fotografie, przeniesione na ciekawe, pastelowe tła, dopasowały się do wypracowanej komunikacji marketingowej i ociepliły wizerunki przedstawionych osób. Te same zdjęcia, w trochę innych aranżacjach trafiły do czasopism branżowych i wkrótce znajdą się również na stronie internetowej.

W studio Pantoda
czy w plenerze?

W zależności od potrzeb, sesję możemy zorganizować w w naszym studio fotograficznym albo w plenerze. I jedna i druga opcja niesie za sobą wiele korzyści, dlatego na początku warto się zastanowić, do jakich celów posłużą nam zrobione fotografie. 

Szefc w dobrych butach chodzi

Dzięki temu, że fotograf jest w stanie zaaranżować studio zgodnie ze swoimi preferencjami, sesje w nim wykonane są uniwersalne. Organizując zdjęcia dla naszego zespołu, zdecydowaliśmy się na wykorzystanie właśnie tej przestrzeni. Wiedzieliśmy, że potrzebujemy czystych zdjęć, by w przyszłości mieć możliwość wycinania i dostosowywania do nowych pomysłów. Dodatkowo, będąc na samym początku naszej przygody, nie mieliśmy jeszcze urządzonego biura, którym chcielibyśmy się pochwalić, dlatego nasze wrocławskie studio fotograficzne było najlepszą opcją. Użyliśmy za to atrybutów, które urozmaiciły portrety i zdefiniowały pasje i wartości każdego z nas. 

Pantoda Studio Wrocław - Agencja Reklamowa
Pantoda Studio Wrocław - Agencja Reklamowa
Pantoda Studio Wrocław - Agencja Reklamowa
Pantoda Studio Wrocław - Agencja Reklamowa

Studio fotograficzne tam gdzie Ty

Zupełnie inaczej jest w przypadku fotograficznych sesji plenerowych, które możemy zorganizować w przestrzeniach klienta, w naturze czy przestrzeni publicznej. Przenosimy wtedy studio w miejsce docelowe, co często wiąże się z dużą ilością pracy logistycznej i niemałą dozą improwizacji. Takie sesje foto jednak, w przypadku niektórych klientów są absolutnie niezbędne. Tak było z kwiaciarnią Wili Wianki. Chłopaki i przestrzeń, którą zbudowali, to jedność, dlatego nie było wątpliwości, gdzie odbędzie się sesja. Bez ziemi, kwiatów i wianków nie stworzylibyśmy przekazu, który był najistotniejszy.

Sesje zdjęciowe i portret dla firm Wili Wianki Wroclaw
Sesje zdjęciowe i portret dla firm Wili Wianki Wroclaw

Z tym Ci do twarzy

Bardzo ważne w realizowanych w Pantoda Studio sesjach fotograficznych są również atrybuty, które wprowadzają urozmaicenie i przyciągają wzrok. Użycie ich w kampaniach w social media zatrzymuje uwagę odbiorców i nie ginie w setkach podobnych do siebie zdjęć. Elementy dodatkowe dobrze służą również pokazywaniu wartości marki i dopełnieniu komunikatu, który firma chce przekazać.

Pantoda Studio Wrocław - Agencja Reklamowa

CZAS NA TWÓJ RUCH

Chcemy zrobić Ci portret, który pokaże Ciebie, a nie Twoją pozę.

Odśwież wizerunek marki, pokaż swoich pracowników i daj się poznać swoim odbiorcom! Wpadnij do nas na kawę i pogadajmy o zdjęciach, które możemy dla Ciebie zrobić.

Cześć
jestem Kasia

Poluję na idealne kadry, które zmieniają charakter brandów. Chętnię złapię jakieś dla Ciebie. Skontaktuj się z nami, wspólnie zaplanujemy sesję zdjęciową dla Twojej marki.Kasia Bobowik Pantoda Studio Wroclaw

O TYM OSTATNIO PISALIŚMY

Daj się zainspirować.

W Pantoda Studio staramy się łączyć nasze pasje i zainteresowania, z tym co na co dzień robimy w sferze zawodowej. Dużo mówimy, ale uwielbiamy też słuchać i chłonąć inspiracje! Chcemy się tym jednocześnie dzielić - zobacz co aktualnie jest u nas na tapecie i czym się jaramy.

DZIEJE SIĘ

Czerwcowy piątek przyniósł nam od rana nie tylko żar z nieba, ale również ambitne zadanie. Staneliśmy przed wyzwaniem, stworzenia wizerunkowej sesji zdjęciowej, dla Kwiaciarni Wili Wianki.

PANTODA W PIGUŁCE

Nieważne czy potrzebujesz przyciągającego oko contentu na social media, urozmaicenia w materiałach drukowanych czy profesjonalnego sposobu na pokazanie swojego produktu – fotografia packshotowa zawsze świetnie się sprawdzi!