PANTODA W PIGUŁCE / Maciek Albinowski, 21.06.2019

Fotografia produktowa

Nieważne czy potrzebujesz przyciągającego oko contentu na social media, urozmaicenia w materiałach drukowanych czy profesjonalnego sposobu na pokazanie swojego produktu – fotografia packshotowa zawsze świetnie się sprawdzi!

Jesteśmy Pantoda Studio z Wrocławia

Powtarzalny Pan ze stocka

Ciekawy styl grafik i spójne kolory budują rozpoznawalność marki w sieci. Szkoda więc byłoby zaprzepaszczać pracę, która została włożona w opracowanie charakteru komunikacji, używając zdjęć ze stocków. Choć banki zdjęć w przeciągu ostatnich lat bardzo polepszyły swoją jakość, to znajdujące się tam fotografie z założenia muszą być uniwersalne, co dla nas znaczy – nijakie.

Unikamy sztampy!
Ma być świeżo i niebanalnie.

Pracując z klientami zawsze chcemy, by materiały, które wypuszczamy były skrojone na miarę. Nie akceptujemy półśrodków i znajdowania zdjęć w Internecie, które „się nadadzą”. Wierzymy, że zdjęcia trzeba tworzyć pod ideę, a nie dorabiać pomysł do znalezionej fotografii. Autorski content i
estetyczne zdjęcia to coś, co odbiorcy marek mocno doceniają w dzisiejszych czasach.

Jesteśmy Pantoda Studio z Wrocławia
Fotografia produktowa do dobry content na social media

Budujemy modny content

W świecie Internetu niezwykle ważna jest czujność. Trendy się zmieniają i coś, co było modne pół roku temu, dziś jest nudne i nieciekawe. Śledząc na bieżąco projektantów i tendencje w fotografii reklamowej, wiemy w jakich kierunkach warto iść i co ma szansę stać się viralem w Internecie. Zabawa kolorem i formą to dla nas sposób przekazania idei.

W Pantoda Studio tworzymy zdjęcia produktowe i ilustracje

Bawimy się formą i kolorem

Każda branża jest inna i nie będziemy oszukiwać – w kwestii fotografii packshotowej, niektóre są bardziej wdzięcznie, a inne mniej. Nie ma jednak takiego brandu, którego nie dałoby się ubrać w ciekawe zdjęcia produktowe! To najczęściej kwestia znalezienia przypisanych do marki atrybutów i zaaranżowania ich w niebanalny sposób.

Jesteśmy Pantoda Studio z Wrocławia

Łamiemy przyjęte schematy

Dobry pomysł może uderzyć w każdej chwili. Czasami podczas sesji fotograficznej wpadają nam do głowy wariacje, o których wcześniej byśmy nie pomyśleli. Lubimy eksperymentować, a z naszych testów nierzadko wychodzi udany produkt finalny. Dobrze jest więc mieć ekipę, która jest elastyczna i nie trzyma się kurczowo wypracowanego pomysłu.

CZAS NA TWÓJ RUCH

Pasja z jaką działamy, pozwala nam tworzyć wyjątkowe projekty

Potrzebujesz spersonalizowanego contentu marketingowego dla swojej marki? Zadzwoń, wpadnij na kawę i zobacz jak funkcjonuje nasze studio.

Cześć
jestem Kasia

Poluję na idealne kadry, które zmieniają charakter brandów. Chętnię złapię jakieś dla Ciebie. Skontaktuj się z nami, wspólnie zaplanujemy sesję zdjęciową dla Twojej marki.Kasia Bobowik Pantoda Studio Wroclaw

O TYM OSTATNIO PISALIŚMY

Daj się zainspirować.

W Pantoda Studio staramy się łączyć nasze pasje i zainteresowania, z tym co na co dzień robimy w sferze zawodowej. Dużo mówimy, ale uwielbiamy też słuchać i chłonąć inspiracje! Chcemy się tym jednocześnie dzielić - zobacz co aktualnie jest u nas na tapecie i czym się jaramy.

PANTODA W PIGUŁCE

Za wszystkim, co dzieje się w firmie stoją ludzie. Właściciele, pomysłodawcy, pracownicy – gdyby nie oni, nie byłoby marek. Dlatego warto chwalić się swoim kapitałem ludzkim, bo to on przyciąga potencjalnych odbiorców.

DZIEJE SIĘ

Choć podłoga jeszcze świeża, a ściany nie do końca pomalowane, nie mogliśmy dłużej czekać i pojechaliśmy sprawdzić nasze przyszłe biuro w starym szpitalu. Ocena miejscówki? 10/10 - będzie Pan zadowolony! Pani też.