PANTODA W PIGUŁCE / Asia Nadolna, 25.06.2019

Ilustracja

Tworząc komunikację dla brandów, nie myślimy szablonami. Wiemy, że każda branża rządzi się swoimi prawami i ma różnych odbiorców. Dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, proponując najbardziej odpowiednie sposoby na komunikację w Internecie i poza nim.

Nie bądź jak wszyscy

W przypadku niektórych marek świetnie sprawdzają się zdjęcia i grafiki powstałe na ich bazie. Niekiedy jednak, identyfikacja potrzebuje jeszcze czegoś, by w odpowiedni sposób wyrazić to, z czym się identyfikuje. Wtedy wkracza ilustracja.

Postaw na świeżość

Nawet najbardziej profesjonalnie zrobione zdjęcia, mogą się czasem przejeść. Tworząc okładki na bloga, dobrze przeplatać fotografię z ilustracjami, które wpisują się w estetykę strony i tematykę wpisów. Rysunki stworzone specjalnie pod artykuły dla Reprezentuj.com, intrygują i przyciągają wzrok czytelnika. Odbiorcy chętnie sięgają po treści okraszone ciekawą warstwą wizualną, dlatego by przyciągnąć fanów, ciągle szukamy nowych rozwiązań. Jednym z nich jest właśnie ilustracja wektorowa, której w przestrzeni internetowej jest nadal stosunkowo niewiele.

Jesteśmy Pantoda Studio z Wrocławia
Autorska ilustracja to dobry content na social media
Jesteśmy Pantoda Studio z Wrocławia

Wyróżnij się

Autorska kreska wyróżnia brand. Niezależnie od tego, czy są to graficzne elementy w codziennej komunikacji, czy wektorowe ilustracje ożywiające wnętrza – za każdym razem, niepowtarzalny styl ilustratora nadaje marce oryginalność i odznacza na tle konkurencji.

W Pantoda Studio tworzymy zdjęcia produktowe i ilustracje

Bawimy się formą i kolorem

Rysowane akcenty mogą pełnić również informacyjną funkcję. W przypadku, gdy powstaje potrzeba przedstawienia graficznego pewnych idei, stawiamy na autorskie ikony. Nie używamy stockowych piktogramów. Mogą one bardziej zdezorientować niż pomóc w zrozumieniu treści. Tworząc je
samemu wiemy, że wykonane grafiki, swoim przekazem, trafią w punkt.

Autorska ilustracja to dobry content na social media
Jesteśmy Pantoda Studio z Wrocławia

CZAS NA TWÓJ RUCH

Zmalujmy coś razem

Chciałbyś spróbować czegoś nowego w swojej komunikacji? Wpadnij na kawę i pokaż nam swój brand. Doradzimy Ci, w jakich ciekawych kierunkach można go poprowadzić!

Cześć
jestem Asia

Inspiruje mnie codzienność i w niej odnajduję pomysły na ilustracje. Odezwij się do nas, stworzymy dla Ciebie autorskie rysunki, które odświeżą Twoją markę.Asia Nadolna Pantoda Studio Wroclaw

O TYM OSTATNIO PISALIŚMY

Daj się zainspirować.

W Pantoda Studio staramy się łączyć nasze pasje i zainteresowania, z tym co na co dzień robimy w sferze zawodowej. Dużo mówimy, ale uwielbiamy też słuchać i chłonąć inspiracje! Chcemy się tym jednocześnie dzielić - zobacz co aktualnie jest u nas na tapecie i czym się jaramy. 

PANTODA W PIGUŁCE

Za wszystkim, co dzieje się w firmie stoją ludzie. Właściciele, pomysłodawcy, pracownicy – gdyby nie oni, nie byłoby marek. Dlatego warto chwalić się swoim kapitałem ludzkim, bo to on przyciąga potencjalnych odbiorców.

DZIEJE SIĘ

Choć podłoga jeszcze świeża, a ściany nie do końca pomalowane, nie mogliśmy dłużej czekać i pojechaliśmy sprawdzić nasze przyszłe biuro w starym szpitalu. Ocena miejscówki? 10/10 - będzie Pan zadowolony! Pani też.