STRATEGIA KOMUNIKACJI

Cześć, jesteśmy
Pantoda Studio.
Tworzymy ciekawe doświadczenia.
Miło nam Cię poznać.

Cześć jesteśmy Pantoda Studio z Wrocławia

WE ARE DREAMERS & STORY MAKERS

Bądź realistą.
Spodziewaj się cudów.

W Pantoda Studio  tworzymy doświadczenia, które łączą marki z ich odbiorcami.  To co nas charakteryzuje to wykorzystywanie emocjonalnych form w komunikacji, których głównym celem jest odciśnięcie pozytywnych wspomnień w umyśle konsumentów i nawiązanie z nimi trwałej więzi. Jako interdyscyplinarny zespół praktyków, łączymy wiedzę ekspercką ze świeżym i innowacyjnym sposobem myślenia o otaczającym nas świecie, marce i jej użytkownikach.  To, co inni nazywają problemami, my postrzegamy jako wyzwania i możliwości.  Niezależnie od tego, czy chcesz zmienić kierunek, zmienić zachowanie, czy zmienić świat - umożliwiamy to.

STUDIO

Showreel 2020

Z sercem, w prosty sposób i z odrobiną magii, przenosimy marki do rzeczywistości. Zobacz jak to robimy, wykorzystując kreatywne pomysły i bystre oko naszego operatora Alexa.DZIEJE SIĘ

Zainwestuj w Biogo!

W styczniu nasz klient Biogo, ruszył z emisją akcji swojej firmy. Wspieramy go w komunikacji tego projektu i odpowiadamy za całą oprawę marketingową. Jednym z jej elementów był film promocyjny, w którym pracownicy opowiadają o swojej pracy i o tym, na co firma chce przeznaczyć zebrane fundusze. Zobacz jak pracowaliśmy na planie.STUDIO

Raz, dwa, próba dźwięku!

W Pantoda Studio jest jedna zasada – jak coś mówisz, mów mądrze. I do tej zasady Asia się zastosowała! Tak świętowaliśmy tłusty czwartek w biurze – nieplanowanym pączkowym montażem podczas próby mikrofonu. Zobaczcie sami i pamiętajcie, jak pączki to tylko #StarePączuryNaŚwidnickiej!POZWALA NAM ZOBACZYĆ WIĘCEJ

Odmienność.

 Odrzucamy propozycje „z półki”.  Jesteśmy idealistami, w świecie, w którym ponoć wszystko już było. Tworzymy z szaleńczą pasją, dlatego udaje nam się budować wyjątkowe doświadczenia, które angażują odbiorców marki i otwierają ich oczy na unikatowe wartości.

Budujemy
zrozumiałe strategie

Lubimy kreować wizje wychodząc poza przyjęte ramy.  Łączymy potrzeby marki z kreatywnością i zdrowym rozsądkiem Analizujemy grupę docelową, badamy rynek i konkurencję, odnajdując jednocześnie unikalne cechy produktu lub usługi. W ramach przyjętej strategii ustalamy ambitne cele, dobieramy odpowiednie narzędzia i określamy etapy ich realizacji. Łączymy klasyczny kunszt z najnowszą technologią, aby tworzyć skuteczne rozwiązania odpowiadające potrzebom nieustająco zmieniającego się rynku.

Cześć jestem Asia Nadola | Pantoda Studio Wrocław
Jesteśmy Pantoda Studio - zobacz co zrobiliśmy dla Biogo

BIOGO
KAMPANIA CROWDFUNDINGOWA

A czy Ty zainwestowałeś
już w Biogo?

Bardzo lubimy na pozór oczywiste projekty, które możemy w sposób nieoczywisty ubrać w kreację, która w efekcie zaskakuje i osiąga założone cele! Zobacz jak w jaki sposób i z jakimi efektami, zrealizowaliśmy kampanię promocyjną, związana z emisją akcji firmy Biogo S.A., na platformie beesfund.com.

Jesteśmy Pantoda Studio - projektujemy strategie komunikacji

MOHANI
STRATEGIA KOMUNIKACJI

Poczuj moc Skandynawii

Zobacz jak pracowaliśmy nad stworzeniem sensorycznej historii i rozbudowanej strategii komunikacji, dla najnowszej kolekcji naturalnych kosmetyków Mohani. Oceń jednocześnie dedykowaną serię opakowań inspirowanych Skandynawią i daj się wciągnąć w jej klimat przy okazji filmu, który stanowił jeden z elementów realizowanej kampanii.

Jesteśmy Pantoda Studio - zobacz co zrobiliśmy dla Hyta.pl

KIK ARCHITEKCI
STRATEGIA KOMUNIKACJ

Hyta znaczy dom

Minimalizm i funkcjonalność - właśnie w taki sposób projektujemy zrozumiałe, wyróżniające się i jednocześnie unikalne w swoim sposobie komunikacji marki. Zerknij jak poradziliśmy sobie z projektem Hyta, w którym byliśmy odpowiedzialni za przygotowanie kompleksowej strategii marketingowej wraz z wdrożeniem jej elementów.

JEST GWARANCJĄ TRWAŁYCH RELACJI

Szczerość.

 Cenimy przejrzystość, prostotę i autentyczność  zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Te wartości działają jako podstawowa filozofia naszego studia oraz tego jak myślimy i działamy.

Dodajemy
markom skrzydeł

Marka to znacznie więcej niż logo. To filozofia, podejście do wyzwań, możliwości i zmian. W Panantoda mówimy językiem korzyści, tworzymy koncepcje, które motywują ludzi do myślenia, odczuwania i działania w odmienny sposób.  Koncentrujemy się na pomaganiu markom w upraszczaniu i wyjaśnianiu, kim są i co oznaczają.  Sprawiamy, że konsumenci nie tylko kupują markę, ale również stają się jej częścią.

Cześć jestem Kasia Ostrowicz | Pantoda Studio Wrocław

 ZADANIE:  
Wypozycjonowanie w mediach społecznościowych marki restauracji, jako wyjątkowego i nietuzinkowego miejsca na wrocławskiej mapie kulinarnej pod względem lokalizacji, proponowanego menu, podejścia do gotowania i obsługi samego klienta.
 ZADANIE:  
Wypracowanie autorskiego i charakterystycznego stylu komunikacji, który docelowo stanie się wyróżnikiem marki we wszystkich jej kanałach. Opracowanie i wdrożenie spójnej strategii rozwoju brandu z uwzględnieniem ambitnych planów ekspansji firmy. 
 ZADANIE:  
Opracowanie strategii działania, znalezienie nazwy i zaprojektowanie znaku. W oparciu o te podstawy, zbudowanie strony internetowej, która przeprowadza klienta przez wszystkie opcje, jakie oferuje marka oraz przygotowanie autorskiego contentu do wypełnienia serwisu. 
ZAMEK TOPACZ

Kiedy
less is more

 ZADANIE:  
Zaprojektowanie i wdrożenie strategii realizacji wernisażu projektu Less is More w zabytkowym zamku Topacz. Zorganizowanie promocji, znalezienie partnerów biznesowych oraz zgranie wszystkiego tak, by ten jeden wieczór był niezapomniany.  
MARIA KUBIAK EVENTS & WEDDING

Przyjęcia szyte na miarę

 ZADANIE:  
Stworzenie od podstaw marki personalnej w branży ślubno-eventowej. Opracowanie logo, zaprojektowanie responsywnej strony internetowej oraz wdrożenie jej i wypełnienie autorskim contentem. 
MOTYWUJE NAS DO CIĘŻKIEJ PRACY

Pasja.

Konsekwentnie dążymy do realizacji przyjętych celów i marzeń. Nie boimy się odważnych koncepcji i pomysłów. Pasja jest naszym motorem napędowym, dzięki któremu jesteśmy pewni naszych decyzji.

Produkujemy
dobry design

 Z sercem, w prosty sposób i z odrobiną magii, przenosimy marki do rzeczywistości. Planujemy, tworzymy i realizujemy łatwe do zrozumienia i niemożliwe do zignorowania kampanie reklamowe - zarówno w obszarze online, jak i offline (marketing 360). Łącząc kunszt z doświadczeniem branżowym Klientów, kreujemy nie tylko piękne i zaskakujące, ale przede wszystkim skuteczne rozwiązania. Tworzymy środki komunikacji, które mają osobowość i realny wpływ na otoczenie.

Cześć jestem Kasia Bobowik | Pantoda Studio Wrocław

BIOGO
STORYTELLING

Jesteś gotowy na zmiany

Zdrowie naszej planety wpływa również na nas, dlatego jesteśmy gotowi na zmiany! Podejmij z nami wyzwanie #zmieniajzbiogo​ i pokaż, jak codziennie dbasz o to, co Cię otacza.

PLON

Piekarz, czyli zawód z pasją

 REPORTAŻ Z CYKLU #POZNAJMYSIĘ 

Paweł Dudała - człowiek pełen pasji do pieczenia chleba. Z sympatii do ludzi i potrzeby kontaktu z nimi, otworzył wrocławską piekarnie Plon. Poznaj jego historię! MOHANI

Oddajemy głos naturze

 FILM WIZERUNKOWY 

Wyrusz z nami w podróż. Zabierzemy Cię do chłodnej, surowej i zahartowanej Norwegii, która obfituje w drogocenne owoce, pełne składników odżywczych. Gotowy?BIOGO 

Dobra energia na dzień dobry 

 REPORTAŻ Z CYKLU #POZNAJMYSIĘ 

Kobieta torpeda – nic nie jest w stanie jej zatrzymać. Gdziekolwiek się nie pojawi, zjednuje sobie ludzi swoim uśmiechem i pozytywnym nastawieniem do świata. Poznaj Martę.SPRAWIA, ŻE SIĘ ROZWIJAMY

Elastyczność.

Działamy na wiele różnych sposobów, a dwa projekty nigdy nie są takie same. Czesto polemizujemy, potrafiąc jednocześnie słuchać. Upraszczamy procesy i łączymy je w spójną całość, która działa.

Cześć,
jestem Maciek

Niebanalni, kreatywni, otwarci - to my! A Ty jakich słów użyłbyś, by opisać swoją markę? Odezwij się i wpadnij do nas na kawę. Cześć jestem Maciek Albinowski | Pantoda Studio Wrocław

ROZWIŃ SWOJE MARKETINGOWE SKRZYDŁA

Dołącz do nas!

Jeśli zgadzasz się z naszymi wartościami, jesteś kreatywnym szaleńcem i chciałbyś zmieniać świat popijając przy tym pyszną kawę w gronie fajnych ludzi – czekamy na Twój ruch!