Cześć, jesteśmy
Pantoda Studio.
Tworzymy ciekawe doświadczenia.
Miło nam Cię poznać.

Cześć jesteśmy Pantoda Studio z Wrocławia

Bądź realistą.
Spodziewaj się cudów.

WE ARE DREAMERS & STORY MAKERS

Tworzymy doświadczenia, które łączą marki z ich odbiorcami. To, co inni nazywają problemami, my postrzegamy jako wyzwania i możliwości. Niezależnie od tego, czy chcesz zmienić kierunek, zmienić zachowanie, czy zmienić świat - umożliwiamy to.

Dobrze czasami zgubić się w lesie, pooddychać świeżym powietrzem i docenić to, co natura skrywa przed nami pod mchem. Zobaczcie naszą wyprawę do Zagórza Śląskiego.NA PLANIE

Piernik nie tylko z Torunia

Jeśli myślisz, że pierniki to tylko w i z Torunia, to musimy wyprowadzić Cię z błędu. Na końcu Polski w Sudetach, trafiliśmy na dziewczyny, które tworzą Piernik Wrocławski.  Kotlina Kłodzka działa na nas jak magnes. Po raz kolejny zawitaliśmy w jej urokliwych zakątkach, tym razem w małej wiosce Pisary u Asi i Konrada, twórców Chaty u JoKo.Łączymy
potrzeby marki
z kreatywnością
zdrowym rozsądkiem

Cześć jestem Kasia Bobowik | Pantoda Studio Wrocław
EUROJOB

Mamy dla Ciebie dobrą pracę w Holandii

 STRATEGIA ROZWOJU MARKI HR 

Z przyjemnością podejmujemy się realizacji projektów, które wymagają od nas multidyscyplinarnego podejścia. Rzuć okiem, jak od budowania wizerunku na lokalnym rynku, przeszliśmy do kompleksowego wsparcia rekrutacji na europejskiej arenie, dzięki której co miesiąc pozyskujemy ponad tysiąc aplikacji.
HEDAN

Przemysł
przygotowany na przyszłość

 ODŚWIEŻENIE WIZERUNKU MARK 

Jak ugryźć łożyska, poukładany świat inżynierów, technicznych parametrów i wykresów w studiu, które specjalizuje się w wykorzystywaniu emocjonalnych form w komunikacji? Oceń efekty naszej pracy dla marki Hedan z Wrocławia.
BIOGO

A czy Ty
zainwestowałeś

 KAMPANIA CROWDFUNDINGOWA 

Lubimy na pozór oczywiste projekty, które możemy w sposób nieoczywisty ubrać w kreację, która w efekcie zaskakuje i osiąga założone cele! Zobacz jak i z jakimi efektami, zrealizowaliśmy kampanię promocyjną, związana z emisją akcji firmy Biogo S.A., na platformie beesfund.com.
MOHANI

Poczuj moc
Skandynawii

 STRATEGIA MARKETINGOWA 

Zobacz jak pracowaliśmy nad stworzeniem sensorycznej historii i rozbudowanej strategii komunikacji, dla najnowszej kolekcji naturalnych kosmetyków Mohani. Oceń jednocześnie dedykowaną serię opakowań inspirowanych Skandynawią i daj się wciągnąć w jej klimat przy okazji filmu, który stanowił jeden z elementów realizowanej kampanii.
KIK ARCHITEKCI

Hyta

 BRANDING & STRATEGIA KOMUNIKACJI 

Minimalizm i funkcjonalność - właśnie w taki sposób projektujemy zrozumiałe, wyróżniające się i jednocześnie unikalne w swoim sposobie komunikacji marki. Zerknij jak poradziliśmy sobie z projektem Hyta, w którym byliśmy odpowiedzialni za przygotowanie kompleksowej strategii marketingowej wraz z wdrożeniem jej elementów.
Z sercem, w prosty
sposób i z odrobiną
magii, przenosimy
marki do rzeczywistości

Cześć jestem Asia Nadola | Pantoda Studio Wrocław

 ZADANIE:  
Wypozycjonowanie w mediach społecznościowych marki restauracji, jako wyjątkowego i nietuzinkowego miejsca na wrocławskiej mapie kulinarnej pod względem lokalizacji, proponowanego menu, podejścia do gotowania i obsługi samego klienta.
 ZADANIE:  
Wypracowanie autorskiego i charakterystycznego stylu komunikacji, który docelowo stanie się wyróżnikiem marki we wszystkich jej kanałach. Opracowanie i wdrożenie spójnej strategii rozwoju brandu z uwzględnieniem ambitnych planów ekspansji firmy. 
 ZADANIE:  
Opracowanie strategii działania, znalezienie nazwy i zaprojektowanie znaku. W oparciu o te podstawy, zbudowanie strony internetowej, która przeprowadza klienta przez wszystkie opcje, jakie oferuje marka oraz przygotowanie autorskiego contentu do wypełnienia serwisu. 
ZAMEK TOPACZ

Kiedy
less is more

 ZADANIE:  
Zaprojektowanie i wdrożenie strategii realizacji wernisażu projektu Less is More w zabytkowym zamku Topacz. Zorganizowanie promocji, znalezienie partnerów biznesowych oraz zgranie wszystkiego tak, by ten jeden wieczór był niezapomniany.  
MARIA KUBIAK EVENTS & WEDDING

Przyjęcia szyte na miarę

 ZADANIE:  
Stworzenie od podstaw marki personalnej w branży ślubno-eventowej. Opracowanie logo, zaprojektowanie responsywnej strony internetowej oraz wdrożenie jej i wypełnienie autorskim contentem. 
Odmienność

POZWALA NAM ZOBACZYĆ WIĘCEJ

Odrzucamy propozycje „z półki”. Jesteśmy idealistami, w świecie, w którym ponoć wszystko już było. Tworzymy z pasją, dlatego udaje nam się budować wyjątkowe doświadczenia, które angażują odbiorców marki i otwierają ich oczy na unikatowe wartości.

BIOGO
STORYTELLING

Jesteś gotowy na zmiany

Zdrowie naszej planety wpływa również na nas, dlatego jesteśmy gotowi na zmiany! Podejmij z nami wyzwanie #zmieniajzbiogo​ i pokaż, jak codziennie dbasz o to, co Cię otacza.

HEDAN

30 lat
zmian

 FILM WIZERUNKOWY 

Ile rzeczy może wydarzyć się przez 30 lat? Ile szans wykorzystamy i jak zmienią one świat, w którym żyjemy? Poznaj Hedan i ich historię.MOHANI

Oddajemy głos naturze

 FILM WIZERUNKOWY 

Wyrusz z nami w podróż. Zabierzemy Cię do chłodnej, surowej i zahartowanej Norwegii, która obfituje w drogocenne owoce, pełne składników odżywczych. Gotowy?BIOGO 

Dobra energia na dzień dobry 

 REPORTAŻ Z CYKLU #POZNAJMYSIĘ 

Kobieta torpeda – nic nie jest w stanie jej zatrzymać. Gdziekolwiek się nie pojawi, zjednuje sobie ludzi swoim uśmiechem i pozytywnym nastawieniem do świata. Poznaj Martę.Szczerość

JEST GWARANCJĄ TRWAŁYCH RELACJI

Cenimy przejrzystość, prostotę i autentyczność zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Te wartości działają jako podstawowa filozofia naszego studia oraz tego jak myślimy i działamy.


Cześć,
jestem Maciek

Niebanalni, kreatywni, otwarci - to my! A Ty jakich słów użyłbyś, by opisać swoją markę? Odezwij się i wpadnij do nas na kawę. Cześć jestem Maciek Albinowski | Pantoda Studio Wrocław

ROZWIŃ SWOJE MARKETINGOWE SKRZYDŁA

Dołącz do nas!

Jeśli zgadzasz się z naszymi wartościami, jesteś kreatywnym szaleńcem
i chciałbyś zmieniać świat popijając przy tym dobrą kawę w gronie fajnych ludzi – czekamy na Twój ruch!