Jesteśmy Pantoda Studio z Wrocławia - dodajemy markom skrzydeł

STUDIO

Meldujemy wykonanie zadania!

Pierwszy dzień lipca upłynął nam pod znakiem przeprowadzki. Od samego rana, kursowaliśmy góra dół z całym naszym dobytkiem. Choć Maciek ambitnie chciał wszystko zamknąć w jednym dniu, po południu nie byliśmy już w stanie ruszyć nawet palcem. Musieliśmy dać sobie jeszcze jeden dzień, by wszystko stanęło na swoich miejscach.

Jesteśmy Pantoda Studio z Wrocławia - produkujemy dobry design

W naszym stylu

Mówiliśmy, że będzie w naszym stylu i zdecydowanie tak jest! Żółte ściany w klimacie Pantoda idealnie zgrywają się z czystą bielą i czarnymi akcentami. Dziewczyny nie mogły odpuścić również kupienia dużej (na pewno nie zbyt dużej!) ilości kwiatów. Po dokładnym researchu na temat preferencji każdego gatunku - alokazja, fikus i monstera (i wiele innych) znalazły swoje miejsca w biurze.

Jesteśmy Pantoda Studio z Wrocławia - poznajmy się
Jesteśmy Pantoda Studio - projektujemy eco strategie komunikacji

W dobrym towarzystwie

Choć nasze biuro znajduje się w szpitalnych murach, atmosfera jest tu jak najbardziej ożywiona. Tuż za ścianą znajdują się Ventures for Earth - startup, zajmujący się technologią przyjazną środowisku (jeżeli to czytacie, to cześć sąsiedzi!). Obok jest też agencja odpowiedzialna za organizację wesel, studio tańca i parę innych firm, które pozostają dla nas jeszcze tajemnicą. Cieszymy się jednak, że możemy dzielić przestrzeń z tyloma inspirującymi ludźmi i stworzonymi przez nich brandami. Żadne inne miejsce nie dałoby nam możliwości poznania tylu interesujących osób. Jesteśmy pewni, że w ramach sąsiedzkiej współpracy powstanie kiedyś coś wyjątkowego!

Jesteśmy Pantoda Studio - wpadnij do nas na kawę Sudecka 96/41

Zostało tylko jedno!

Komputery podłączone, okna umyte. Nie pozostało nic innego jak siadać do pracy. Naładowani nową energią już nie możemy się doczekać nadchodzących wyzwań - a czeka nas ich parę! Póki co nie możemy zdradzić żadnych szczegółów, więc robimy zapas kawy, włączamy ulubioną playlistę i rzucamy się w wir zadań. Widzimy się za jakiś czas!

CZAS NA TWÓJ RUCH

Zobacz jak się urządziliśmy

Chciałbyś podłapać trochę wnętrzarskich inspiracji? A może po prostu chcesz pogadać o swoim brandzie? Wpadnij na Sudecką 96 – omówimy przy kawie każdą kwestię.

Cześć
jestem Kasia

Z wykształcenia filolog, ale od lat zamiast uczyć układam strategie komunikacji dla marek. Specjalizuję się projektowaniu i koordynowaniu lifestylowych kampanii marketingowych i współpracy z influencerami. Zróbmy coś razem!Cześć jestem Kasia Ostrowicz | Pantoda Studio Wrocław

O TYM OSTATNIO PISALIŚMY

Daj się zainspirować.

W Pantoda Studio staramy się łączyć nasze pasje i zainteresowania, z tym co na co dzień robimy w sferze zawodowej. Dużo mówimy, ale uwielbiamy też słuchać i chłonąć inspiracje! Chcemy się tym jednocześnie dzielić - zobacz co aktualnie jest u nas na tapecie i czym się jaramy.

BACKSTAGE

Zainwestuj w Biogo!

W styczniu nasz klient Biogo, ruszył z emisją akcji swojej firmy. Wspieramy go w komunikacji tego projektu i odpowiadamy za całą oprawę marketingową. Jednym z jej elementów był film promocyjny, w którym pracownicy opowiadają o swojej pracy i o tym, na co firma chce przeznaczyć zebrane fundusze. Zobacz jak to wyglądało w praktyce.Widzieliście już nasz kolejny film z serii #zmieniajzbiogo?
Zobacz jak pracujemy na planie filmowym, realizując serię produkcji do kampanii reklamowej dla marki Biogo.Poznajcie Dietera Ramsa, wybitnego projektanta, który przez ponad 40 lat kształtował wzornictwo produktów marki Braun, uwzględniając przy tym takie czynniki jak troska o środowisko, konsumpcjonizm i minimalizm.