KAMPANIA RTM

 Nowa 
 rzeczywistość  

 Klient:  Biogo S.A.
 Główne zadanie:  

Stworzenie w przeciągu maksymalnie 5 dni pomysłu na kampanię RTM, związaną z pandemią COVID 19 i problemem z dostępnością maseczek ochronnych. Stworzenie wykrojnika maseczki, opracowanie instrukcji jej szycia oraz produkcja filmu instruktażowego, przy jednoczesnym budowaniu strony internetowej całej kampanii.

 Projekt w liczbach:  

3 dni pracy nad projektem, 0 wyjść z domu, 5 spotkań na Skype, 1 landing page, 1 produkcja video, 10 tysięcy wydrukowanych wykrojników maseczek, ponad 12 tysięcy pobrań wykrojnika w przęciągu paru dni od startu kampanii

 Wykorzystane narzędzia:  

strategia RTM, content marketing, copywriting, fotografia, video, landing page, druk, video marketingreal time marketing - kampania video

Kampanie RTM Social Media | Zdjęcia portretowe na Facebook | Pantoda Studio Wrocław

KOMUNIKACJA MARKETINGOWA 

Komunikacja
w dobie pandemii

Nowa rzeczywistość zmusiła nas do zmiany myślenia o prowadzeniu kampanii i wsparciu naszych klientów. Od połowy marca 2020 roku pracujemy zdalnie. Łączymy się ze sobą online, często dyskutujemy wspólnie, ale także z naszymi klientami. Zależy nam na tym, żeby dystans ekranu komputera nie wpływał na nasze działania. Relacja, to coś na co wciąż mocno stawiamy i wierzymy, że obecna sytuacja mimo wielu ograniczeń daje równie dużo możliwości.

Autorskie Ilustracje na Facebook | Pantoda Studio Wrocław

CSR

Marka
świadoma społecznie

Jeden z naszych klientów – Biogo – sklep z ekologiczną żywnością i jednocześnie lider w swojej branży, to marka odpowiedzialna społecznie, która stara się propagować idee ekologii i świadomego podejścia do konsumpcjonizmu. W obecnej sytuacji zmaga się z podobnymi problemami jak większość przedsiębiorców. Wciąż jednak nie zapomina o wartościach, które przyświecały jej na początku drogi – zmiana swojego podejścia do biznesu i ciągłe doskonalenie, to podstawy jej działalności. 

Wzajemne
zrozumienie

Z marką Biogo jesteśmy związani od ponad pół roku, wspieramy ją w działaniach marketingowych i wizerunkowych. Doskonale poznaliśmy ich potrzeby i misję. Dlatego gdy tylko dowiedzieliśmy się o nakazie zakrywania ust i nosa postanowiliśmy przeprowadzić dla naszego klienta akcję społeczną, która pozwoli zaopatrzyć się w maseczki każdemu!

Pantoda Studio - RTM, agencja marketingowa Wrocław

RTM MARKETING

Akcja – reakcja

W błyskawicznym tempie - w jeden dzień, tuż przed świętami, powstała strategia, którą udało się zrealizować i wdrożyć w 3 dni. Do akcji zaangażowaliśmy nasze rodziny, najlepszych specjalistów - babcie i mamy, które w trybie online i w oparciu o swoją cenną wiedzę, pomogły nam stworzyć idealny wzór maseczki. To na jego bazie zaprojektowaliśmy finalny wykrojnik maseczki, wraz z instrukcją jej szycia.

Jeszcze tego samego dnia, zaprojektowaliśmy i przygotowaliśmy do druku materiały instruktażowe wraz z wykrojnikiem i zleciliśmy ich druk. 

Projektowanie ekologicznych strategii | Pantoda Studio Wrocław
Ekologiczne kampanie reklamowe | Pantoda Studio Wrocław
Szycie ekologicznych toreb | Pantoda Studio Wrocław
Ekologiczne kampanie reklamowe | Pantoda Studio Wrocław
Pantoda Wrocław - branding, social media, content marketing

PRODUKCJE VIDEO DLA MARKI

Plan z planem
bez planu

Równolegle powstał scenariusz na film instruktażowy, który miał stanowić rozwinięcie i lepsze zobrazowanie instrukcji pisanej. Film nagraliśmy również bez wychodzenia z domu! Domowy fotel przyjął funkcję tego reżyserskiego, a Skype umożliwił bierzący podgląd ujęć. W rolę aktorów wcielili się najbliżsi naszego operatora. Idealnie odnaleźli się na planie zdjęciowym, który był im bardzo dobrze znany - było to ich mieszkanie.

Wszystkie produkcje filmowe, które realizujemy dla marki Biogo, wzmacniamy charakterystycznym lektorem. Za tym ciepłym ale i jednocześnie silnym męskim głosem stoi Damian, z którym współpracujemy już od dłuższego czasu. Na przygotowanie ścieżki audio i jej postprodukcję mieliśmy maksymalnie 1 dzień. Finalny efekt i gotowe pliki wypracowaliśmy po 10 godzinach!

EXPLAINER VIDEO DLA MARKI

Bądź odpowiedzialny
uszyj maseczkę


Pobierz wykrojnik, który stworzyliśmy by chronić nas wspólnie i sam uszyj maseczkę w domu. Zobacz film i zrób to sam. To proste - dasz radę!

Pantoda Studio Wrocław - responsywne strony internetowe

LANDING PAGE DLA KAMPANII

Jeden cel

Mieliśmy pomysł, powstawały narzędzia, musieliśmy zatem stworzyć miejsce w sieci, które będzie je wszystkie łączyło w spójną, czytelną i jednocześnie funkcjonalną całość.

Postawiliśmy na responsywny landing page, stanowiący integralną cześć magazynu internetowego, który od jakiegoś czasu wdrażamy dla Klienta - zmieniajzbiogo.pl/uszyjmaske
W jednym miejscu odbiorca znajdzie wykrojnik maseczki do pobrania oraz film instruktażowy będący wizualnym dopełnieniem instrukcji. Zachęcamy również każdego użytkownika do wejścia w interakcję z marką i pochwalenie się efektem swojej pracy. Cały serwis utrzymany jest oczywiście w KV brandu i umożliwia bezpośrednie przejście do sklepu internetowego i wszystkich kanałów społecznościowych.

Już od pierwszego dnia trwania kampanii, średnia dzienna ilość wizyt oscyluje w granicach 700, a wykrojniki maseczek dodawane są do wszystkich wysyłanych paczek z zamówieniami.

Pantoda Studio - projektujemy marki, tworzymy autorskie materiały reklamowe
Pantoda Studio Branding dla Wawa Design Festiwal
Pantoda Studio Wrocław projektowanie stron www

WSPÓŁPRACA W MARKETINGU

Stawiamy
na wartości

Relacyjność w pracy i w kontakcie z klientem, czyli wartość na jaką postawiliśmy na początku naszej działalności wpływa na efektywność naszych działań, nawet tych zdalnych. Dzięki temu udaje nam się nawet w trudnych i kryzysowych sytuacjach działać efektywnie i satysfakcjonująco dla obu stron. 

CZAS NA TWÓJ RUCH

Stwórzmy
razem coś fajnego!


Porozmawiajmy o tym,
jak dodać Twojej marce skrzydeł

MOHANI

Poczuj moc Skandynawii

 STRATEGIA MARKETINGOWA 
MARIA KUBIAK EVENTS & WEDDINGS 

Przyjęcia

 PERSONAL BRANDING & WEB DESIGN 
KIK ARCHITEKCI

Hyta

 BRANDING & STRATEGIA KOMUNIKACJI 
Masz
pytania?

Szukasz kreatywnego studia, które specjalizuje się w video marketingu? Jesteś we właściwym miejscu! Opowiedz nam o swojej marce, omówmy cele, doprecyzujmy wizję i stwórzmy wspólnie projekty, który przyniosą wymierne korzyści Twojej firmie.

Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły!

Znajdziesz nas tutaj:
Pantoda Studio
Księcia Witolda 68/1
50-203 Wrocław

+48 667 266 667
studio@pantoda.com

Cześć

Jesteśmy Pantoda Studio. Koncentrujemy się na pomaganiu markom w upraszczaniu i wyjaśnianiu, kim są oraz co oznaczają. Tworzymy skuteczne strategie komunikacji i produkujemy wideo dla biznesu. Naszym konikiem są klipy promocyjne, reklamy wideo i filmy eventowe. Niezależnie od tego, czy chcesz zmienić kierunek, zmienić zachowanie, czy zmienić świat - pomożemy Ci w tym!

Spotkajmy się w sieci