Kampania RTM / Biogo

Nowa rzeczywistość 

Nowa rzeczywistość zmusiła nas do zmiany myślenia o prowadzeniu kampanii i wsparciu naszych klientów. Od połowy marca pracujemy zdalnie. Łączymy się ze sobą online, często dyskutujemy wspólnie, ale także z naszymi klientami. Zależy nam na tym, żeby dystans ekranu komputera nie wpływał na nasze działania. Relacja, to coś na co wciąż mocno stawiamy i wierzymy, że obecna sytuacja mimo wielu ograniczeń daje równie dużo możliwości.

Co zrobiliśmy:

strategia RTM, content marketing, copywriting, fotografia, video, landing page

Zobacz: zmieniajzbiogo.pl/uszyjmaske

Pantoda Studio RTM dla marki Biogo

Marka świadoma społecznie

Jeden z naszych klientów – biogo – sklep z ekologiczną żywnością i jednocześnie lider w swojej branży, to marka odpowiedzialna społecznie, która stara się propagować idee ekologii i świadomego podejścia do konsumpcjonizmu. W obecnej sytuacji zmaga się z podobnymi problemami jak większość przedsiębiorców. Wciąż jednak nie zapomina o wartościach, które przyświecały jej na początku drogi – zmiana swojego podejścia do biznesu i ciągłe doskonalenie, to podstawy jej działalności. 

Wzajemne
zrozumienie

Z marką Biogo jesteśmy związani od kilku miesięcy, wspieramy ją w działaniach marketingowych i wizerunkowych. Doskonale poznaliśmy ich potrzeby i misję. Dlatego gdy tylko dowiedzieliśmy się o nakazie zakrywania ust i nosa postanowiliśmy przeprowadzić dla naszego klienta akcję społeczną, która pozwoli zaopatrzyć się w maseczki każdemu!

Akcja – reakcja

W błyskawicznym tempie - w jeden dzień, tuż przed świętami, powstała strategia, którą udało się zrealizować i wdrożyć w 3 dni. Do akcji zaangażowaliśmy nasze rodziny, najlepszych specjalistów -  babcie i mamy, które w trybie online i w oparciu o swoją cenną wiedzę, pomogły nam stworzyć idealny wzór maseczki. To na jego bazie zaprojektowaliśmy finalny wykrojnik maseczki, wraz z instrukcją jej szycia.

Jeszcze tego samego dnia, zaprojektowaliśmy i przygotowaliśmy do druku materiały instruktażowe wraz z wykrojnikiem i zleciliśmy ich druk. 

Pantoda Studio - agencja marketingowa Wrocław
Pantoda Studio - projektujemy marki, tworzymy autorskie materiały reklamowe
Pantoda Studio - agencja kreatywna Wrocław
Pantoda Studio - projektujemy marki, tworzymy strony internetowe
Pantoda Studio - kreatywny zespół z Wrocławia
 Pantoda Wrocław - branding, social media, content marketing

Plan z planem bez planu

Równolegle powstał scenariusz na film instruktażowy, który miał stanowić rozwinięcie i lepsze zobrazowanie instrukcji pisanej. Film nagraliśmy również bez wychodzenia z domu! Domowy fotel przyjął funkcję tego reżyserskiego, a Skype umożliwił bierzący podgląd ujęć. W rolę aktorów wcielili się najbliżsi naszego operatora. Idealnie odnaleźli się na planie zdjęciowym, który był im bardzo dobrze znany - było to ich mieszkanie.

Wszystkie produkcje filmowe, które realizujemy dla marki Biogo, wzmacniamy charakterystycznym lektorem. Za tym ciepłym ale i jednocześnie silnym męskim głosem stoi Damian, z którym współpracujemy już od dłuższego czasu. Na przygotowanie ścieżki audio i jej postprodukcję mieliśmy maksymalnie 1 dzień. Finalny efekt i gotowe pliki wypracowaliśmy po 10 godzinach!

CZYLI JAK CHCEMY

Jeden cel

Mieliśmy pomysł, powstawały narzędzia, musieliśmy zatem stowrzyć miejsce w sieci, które będzie je wszystkie łączyło w spójną, czytelną i jednocześnie funkcjonalną całość.

Postawiliśmy na responsywny landing page, stanowiący integralną cześć magazynu internetowego, który od jakiegoś czasu wdrażamy dla Klienta - zmieniajzbiogo.pl/uszyjmaske
W jednym miejscu odbiorca znajdzie wykrojnik maseczki do pobrania oraz film instruktażowy będący wizualnym dopełnieniem instrukcji. Zachęcamy również każdego użytkownika do wejścia w interakcję z marką i pochwalenie się efektem swojej pracy. Cały serwis utrzymany jest oczywiście w KV brandu i umożliwia bezpośrednie przejście do sklepu internetowego i wszyskich kanałów społecznościowych. 

Już od pierwszego dnia trwania kampanii, średnia dzienna ilość wizyt oscyluje w granicach 700, a wykrojniki maseczek dodawane są do wszystkich wysyłanych paczek z zamówieniami.

Pantoda Studio - projektujemy marki, tworzymy autorskie materiały reklamowe
Pantoda Studio Branding dla Wawa Design Festiwal
Pantoda Studio Wrocław projektowanie stron www

Stawiamy na wartości

Relacyjność w pracy i w kontakcie z klientem, czyli wartość na jaką postawiliśmy na początku naszej działalności wpływa na efektywność naszych działań, nawet tych zdalnych. Dzięki temu udaje nam się nawet w trudnych i kryzysowych sytuacjach działać efektywnie, ale przede wszystkim satysfakcjonująco dla obu stron. 

CZAS NA TWÓJ RUCH

Czas na szybką akcję

Chciałbyś przeprowadzić kampanię w krótkim czasie, bez wychodzenia z domu? Spotkajmy się na Skype i napijmy się razem kawy (chociaż ta w realu zawsze smakuje lepiej! ;-) )  

Cześć,
jestem Asia

Podbijam jakość komunikacji swoim tekstowym flow i oryginalnymi ilustracjami. Wpadnij do nas na kawę – opowiemy Ci więcej.Asia Nadolna Pantoda Studio Wroclaw

TO OSTATNIO ZROBILIŚMY

Pantoda(ł), a my zrobiliśmy to tak

Zobacz jakie jeszcze realizacje mamy na swoim koncie. Kto wie, może zainspirują Cię do czegoś wielkiego! 

content marketing, video, animacja, storyboard, storytelling

content marketing, video, animacja, storyboard, storytelling

content marketing, copywriting, ilustracja, social media, fotografia packshotowa

event, produkcja, content marketing, copywriting, fotografia, video, druk