Web design / Klinika Platinum

Miękkie lądowanie

Za każdą naszą kreacją stoją emocje, bo one definiują markę. Promując nową lokalizację kliniki, nowego specjalistę i usługę, postanowiliśmy zbudować prosty landing page wraz z formularzem przez który można umówić się na bezpłatną konsultację. Wysłaliśmy do odbiorcy zaproszenie na spotkanie, podczas którego oswajamy nowe przestrzenie. Otwarcie się na klienta i jego potrzeby, to kluczowy element naszej komunikacji.

Co zrobiliśmy:

strategia marketingowa, web design, landing page, fotografia, copywriting

Zobacz: grupaplatinum.com/konsultacje

W Pantoda Studio tworzymy zdjęcia produktowe i ilustracje

Łączymy profesjonalną komunikację
z luźną formą

Lekarze muszą budzić zaufanie, ale nie mogą budzić strachu. Dlatego jednym z celów naszej komunikacji było odczarowanie wizerunku dentysty. Zespół prezentowaliśmy w sposób, który pokazuje ludzi z pasjami, wartościami, a jednocześnie kwalifikacjami. W naszym ujęciu specjaliści Kliniki, to lekarze, którzy doceniają wagę uśmiechu.

Mówimy obrazem

Jednym z elementów, który pozwolił nam budować ten wizerunek, to fotografia portretowa, do której postanowiliśmy podejść z przymrużeniem oka. Zrezygnowaliśmy ze stereotypowych, nudnych zdjęć biznesowych na rzecz
zabawy z człowiekiem i atrybutem. Nasz ortodonta, zaraża uśmiechem, prezentuje swoje atrybuty, jakim są aparaty ortodontyczne. Dzięki temu realizujemy nasze cele strategiczne, a tym samym odświeżamy wizerunek marki.

Projektujemy
i komunikujemy
w jasno określonym celu

Jesteśmy zwolennikami prostoty i czystości. CTA musi być jasne, czytelne i przynieść korzyść każdej ze stron. Dając klientom możliwość konsultacji, stworzyliśmy bazę danych, którą mogliśmy wykorzystać w innych działaniach marketingowych. Udało nam się zbudować bazę mailową, ale przede wszystkim uzyskać informacje o potrzebach pacjentów. Zaproszenie do wspólnego spotkania, to wyjście naprzeciw ich obawom.

Mobirise

Przełamujemy lody
w komunikacji

W kreacji duży nacisk kładziemy na ton of voice. Musi być przedłużeniem komunikatu graficznego.
Lekkie, świeże zdjęcia łączymy z zabawnym, chwytliwym tekstem, który w bezpośredni sposób zachęca do kontaktu. Landing musi serwować szybkie rozwiązania, krótkie formy, które przynoszą konkretne efekty. Zaufanie do lekarza budujemy poprzez intymność – nie używamy oficjalnych form, zwrotów. Lekarz, to ktoś bliski, dlatego zwraca się do nas bezpośrednio i zaprasza do dialogu.

Mobirise

CZAS NA TWÓJ RUCH

Z nami zawsze wylądujesz bez turbulencji

Szukasz pomysłu na akcję promocyjna, a może potrzebujesz kompleksowego wsparcia Twojej marki? Spotkaj się z nami, wspólnie określimy potrzeby i znajdziemy rozwiązania!

Cześć,
jestem Asia

Podbijam jakość komunikacji swoim tekstowym flow i oryginalnymi ilustracjami. Wpadnij do nas na kawę – opowiemy Ci więcej.Asia Nadolna Pantoda Studio Wroclaw

TO OSTATNIO ZROBILIŚMY

Pantoda(ł), a my zrobiliśmy to tak

Zobacz jakie jeszcze realizacje mamy na swoim koncie. Kto wie, może zainspirują Cię do czegoś wielkiego! 

content marketing, copywriting, ilustracja, fotografia, social media

branding, storytelling, content marketing, naming, copywriting, fotografia, druk

Cyfrowe bywa też analogowe

branding, storytelling, druk, materiały reklamowe, fotografia, copywriting, ilustracja

 Nie musisz być wszędzie

content marketing, copywriting, ilustracja, social media, fotografia