Jesteśmy Pantoda Studio - projektujemy eco strategie komunikacji

STUDIO

Pod ciśnieniem
bez ciśnienia!

Jeszcze chwilka, jeszcze moment i wejdziemy do naszego nowego studia Pod Ciśnieniem! Miejsce na biuro jest dosyć niecodzienne, bo znajduje się w budynku szpitala. Choć długo służył wrocławianom z południowej części miasta, parę lat temu został zamknięty na stałe. Teraz przechodzi przemianę i staje się nowoczesną przestrzenią dla ciekawych biznesów i odważnych przedsięwzięć. Miejsce wyzwala kreatywność, a praca przestaje być obowiązkiem. Jesteśmy gotowi wejść tam z nową energią i poznać ludzi, stojących za wszystkimi intrygującymi brandami. Czeka nas więc praca w inspirującej przestrzeni z duszą i historią. Tak jak lubimy najbardziej!

Jesteśmy Pantoda Studio - tworzymy ciekawe doświadczenia

Tak jak lubimy

Szukając biura, chcieliśmy znaleźć miejsce, które będzie przestronne, jasne i otoczone zielenią. Nie interesowały nas przeszklone biurowce z klimatyzacją, dlatego nadanie drugiego życia poszpitalnym salom bardzo przypadło nam do gustu. Od razu wiedzieliśmy, że oprócz uroku, który już to miejsce posiada, będziemy w stanie nadać mu niepowtarzalnego charakteru. Pomimo tego, że nadal trwają prace wykończeniowe, my w głowach mamy setki pomysłów na zaaranżowanie przestrzeni. Jedno jest pewne – będzie po naszemu.

Inspiracje są wszędzie

Choć podłoga jeszcze świeża, a ściany nie do końca pomalowane, nie mogliśmy dłużej czekać i pojechaliśmy sprawdzić nasze przyszłe biuro. Popijając kawę na gołym betonie, podzieliliśmy się ostatnimi inspiracjami i omówiliśmy parę nadchodzących projektów.

Jesteśmy Pantoda Studio - miło nam Cię poznać

To jest to!

Po przedpołudniowej kawie w szpitalnych murach byliśmy już pewni, że znaleźliśmy nasze miejsce na mapie Wrocławia. Nie możemy się doczekać, aż za parę dni pojawią się biurka, komputery i będziemy mogli usiąść do projektów. Jesteśmy pewni, że zrodzi się tam masa dobrych pomysłów i cieszymy
się, że będziemy mogli się nimi z Wami podzielić.

Nasza ocena miejscówki? 10/10 - będzie Pan zadowolony! 

CZAS NA TWÓJ RUCH

Wpadnij
na parapetówkę

Wpadaj na Sudecką 96! Wypijemy kawę, pogadamy o Twojej marce – na pewno uda nam się stworzyć coś ciekawego!

Cześć
jestem Kasia

Z wykształcenia filolog, ale od lat zamiast uczyć układam strategie komunikacji dla marek. Specjalizuję się projektowaniu i koordynowaniu lifestylowych kampanii marketingowych i współpracy z influencerami. Zróbmy coś razem!Cześć jestem Kasia Ostrowicz | Pantoda Studio Wrocław

O TYM OSTATNIO PISALIŚMY

Daj się zainspirować.

W Pantoda Studio staramy się łączyć nasze pasje i zainteresowania, z tym co na co dzień robimy w sferze zawodowej. Dużo mówimy, ale uwielbiamy też słuchać i chłonąć inspiracje! Chcemy się tym jednocześnie dzielić - zobacz co aktualnie jest u nas na tapecie i czym się jaramy.

Poznajcie Dietera Ramsa, wybitnego projektanta, który przez ponad 40 lat kształtował wzornictwo produktów marki Braun, uwzględniając przy tym takie czynniki jak troska o środowisko, konsumpcjonizm i minimalizm.Produkcja filmowa dla marki naturalnych kosmetyków inspirowanych Skandynawią w środku polskiej wiosny - mówisz masz. Przekonaj się, że norweskie krajobrazy, są na wyciągniecie ręki. Wystarczy tylko wstać wczesnym rankiem...W styczniu w ramach cyklu #poznajmysię dla firmy biogo, wybraliśmy się do Jakubowa, by odwiedzić Michała Pajdosza. Zobaczcie co ciekawego dzieje się w Winnicy Jakubów zimą.