NA PLANIE

Czytamy ze
znaków natury

W maju, w ramach projektu #poznajmysię dla marki Biogo, wybraliśmy się do Zagórza Śląskiego w Góry Sowie. Tam spotkaliśmy się z Marianną, która prowadzi bloga pieprznik.pl i zgodziła się zabrać nas na wędrówkę po lesie w jej własnym stylu.

Ekologiczne kampanie reklamowe | Pantoda Studio Wrocław

No to w drogę!

A jaki to styl? Z oczami wbitymi w runo leśne! Szukaliśmy bowiem tam skarbów, które Marianna ceni najbardziej – grzybów. Jako zapalona grzybiarka, zna ona dziesiątki ich rodzajów, właściwości i zastosowań. Chodząc z nią po lesie co rusz przystawaliśmy, by powąchać albo sfotografować jeden z okazów. Marianna się śmiała, że zawsze na grzybobrania chodzi sama, bo nikt nie ma tyle cierpliwości, by wytrzymać pół godziny z aparatem w jednym miejscu. Czy na pewno Myślimy, że mogłaby stanąć w szranki z Alexem, który w zagórskim lesie zrobił jak zawsze świetną robotę!

Pantoda Studio Wrocław - marketing ekologiczny
Ekologiczne filmy reklamowe | Pantoda Studio Wrocław
Ekologiczne kampanie reklamowe | Pantoda Studio Wrocław

Zbieranie grzybów to nasz sport narodowy!

Czym jest dla Marianny zbieranie grzybów? Jakie jest jej największe marzenie i o co najczęściej kłóci się społeczność grzybiarzy? Zobaczcie nasz materiał w ramach projektu #poznajmysię i dowiedzcie, co w lesie piszczy.

Jesteśmy Pantoda Studio z Wrocławia - realizujemy kampanie wideo dla marek

Jak wyszło?

To, że bawiliśmy się dobrze, to już zapewne wiecie. Ale jak wyszedł wywiad? To możecie zobaczyć klikając w link pod spodem!

CZAS NA TWÓJ RUCH

Zmontujmy coś razem

Chciałbyś pokazać firmę od trochę innej strony? Wpadnij na kawę! Zanim filiżanka będzie pusta, wypracujemy wspólnie garść dobrych pomysłów.


Cześć
jestem Kasia

Wierzę, że świadome wybory konsumenckie mogą zmienić otaczający nas świat. Odezwij się do nas, stworzymy dla Ciebie autorską strategię komunikacji, bazującą na proekologicznym podejściu do marki.

Cześć jestem Kasia Bobowik | Pantoda Studio Wrocław

O TYM OSTATNIO PISALIŚMY

Daj się zainspirować.

W Pantoda Studio staramy się łączyć nasze pasje i zainteresowania, z tym co na co dzień robimy w sferze zawodowej. Dużo mówimy, ale uwielbiamy też słuchać i chłonąć inspiracje! Chcemy się tym jednocześnie dzielić - zobacz co aktualnie jest u nas na tapecie i czym się jaramy.

STUDIO

Piernik nie tylko z Torunia

Jeśli myślisz, że pierniki to tylko w i z Torunia, to musimy wyprowadzić Cię z błędu. Na końcu Polski w Sudetach, trafiliśmy na dziewczyny, które tworzą Piernik Wrocławski.Poznajcie Dietera Ramsa, wybitnego projektanta, który przez ponad 40 lat kształtował wzornictwo produktów marki Braun, uwzględniając przy tym takie czynniki jak troska o środowisko, konsumpcjonizm i minimalizm.BACKSTAGE

Urodzona
w strudze słońca

Kobieta torpeda – nic nie jest w stanie jej zatrzymać. Gdziekolwiek się nie pojawi, zjednuje sobie ludzi swoim uśmiechem i pozytywnym nastawieniem do świata. Poznaj Martę i zobacz jak wspólnie pracowaliśmy na planie filmowym.