NA PLANIE

Czytamy ze
znaków natury

W maju, w ramach projektu #poznajmysię dla marki Biogo, wybraliśmy się do Zagórza Śląskiego w Góry Sowie. Tam spotkaliśmy się z Marianną, która prowadzi bloga pieprznik.pl i zgodziła się zabrać nas na wędrówkę po lesie w jej własnym stylu.

Ekologiczne kampanie reklamowe | Pantoda Studio Wrocław

No to w drogę!

A jaki to styl? Z oczami wbitymi w runo leśne! Szukaliśmy bowiem tam skarbów, które Marianna ceni najbardziej – grzybów. Jako zapalona grzybiarka, zna ona dziesiątki ich rodzajów, właściwości i zastosowań. Chodząc z nią po lesie co rusz przystawaliśmy, by powąchać albo sfotografować jeden z okazów. Marianna się śmiała, że zawsze na grzybobrania chodzi sama, bo nikt nie ma tyle cierpliwości, by wytrzymać pół godziny z aparatem w jednym miejscu. Czy na pewno Myślimy, że mogłaby stanąć w szranki z Alexem, który w zagórskim lesie zrobił jak zawsze świetną robotę!

Pantoda Studio Wrocław - marketing ekologiczny
Ekologiczne filmy reklamowe | Pantoda Studio Wrocław
Ekologiczne kampanie reklamowe | Pantoda Studio Wrocław

Zbieranie grzybów to nasz sport narodowy!

Czym jest dla Marianny zbieranie grzybów? Jakie jest jej największe marzenie i o co najczęściej kłóci się społeczność grzybiarzy? Zobaczcie nasz materiał w ramach projektu #poznajmysię i dowiedzcie, co w lesie piszczy.

Jesteśmy Pantoda Studio z Wrocławia - realizujemy kampanie wideo dla marek

Jak wyszło?

To, że bawiliśmy się dobrze, to już zapewne wiecie. Ale jak wyszedł wywiad? To możecie zobaczyć klikając w link pod spodem!

CZAS NA TWÓJ RUCH

Stwórzmy
razem coś fajnego!


Porozmawiajmy o tym,
jak dodać Twojej marce skrzydeł

Zobacz co u nas słychać


STUDIO

Piernik nie tylko z Torunia

Jeśli myślisz, że pierniki to tylko w i z Torunia, to musimy wyprowadzić Cię z błędu. Na końcu Polski w Sudetach, trafiliśmy na dziewczyny, które tworzą Piernik Wrocławski.Poznajcie Dietera Ramsa, wybitnego projektanta, który przez ponad 40 lat kształtował wzornictwo produktów marki Braun, uwzględniając przy tym takie czynniki jak troska o środowisko, konsumpcjonizm i minimalizm.BACKSTAGE

Urodzona
w strudze słońca

Kobieta torpeda – nic nie jest w stanie jej zatrzymać. Gdziekolwiek się nie pojawi, zjednuje sobie ludzi swoim uśmiechem i pozytywnym nastawieniem do świata. Poznaj Martę i zobacz jak wspólnie pracowaliśmy na planie filmowym.Masz
pytania?

Znajdziesz nas tutaj:
Sudecka 96, lok 40-41
53-129 Wrocław
+48 667 266 667
studio@pantoda.com