CONTENT MARKETING

 Zagrajmy 
 w zielone 

 Klient:  Wili Wianki
 Główne zadanie:  

Stworzenie zdjęć wizerunkowych, pokazujących magię małej kwiaciarni na wrocławskim Nadodrzu. Zamknięcie całej sesji w spójnej stylistyce określonej w briefie projektowym.

 Projekt w liczbach:  

1 majowe popołudnie, 2 florystów, 1 fotografka, 1000 zdjęć, setki kwiatów, 4 miło spędzony godziny.

 Wykorzystane narzędzia:  

content marketing, fotografia portretowa, fotografia wizerunkowa

Zdjęcia portretowe na Facebook | Pantoda Studio Wrocław

WIZERUNKOWA SESJA FOTO

To była
udana sesja
zdjęciowa

Czerwcowy piątek przyniósł nam od rana nie tylko żar z nieba, ale również ambitne zadanie. Na mapie wrocławskiego Nadodrza pojawił się nowy, ciekawy punkt - Kwiaciarnia Wili Wianki, prowadzona przez Darka i Wojtka. To miejsce, gdzie pasja przeplata się z naturą.

Stanęliśmy przed zadaniem, stworzenia wizerunkowej sesji zdjęciowej, dla ich marki. Już od pierwszych minut, złapaliśmy świetny kontakt, który gwarantował sukces projektu. Zdjęcia były jednocześnie doskonałym pretekstem do wymiany inspiracji i doświadczeń. 

Jesteśmy Pantoda Studio - projektujemy strategie komunikacji

PLAN ZDJĘCIOWY

Kwiaty na ulicy

Podczas gdy Patka poświęcała swoje kolana dla idealnych ujęć, Maciek rzucał kolejnymi koncepcjami. Często wychodzimy poza przyjęty scenariusz, dzięki czemu powstają kreacje, które potrafią zaskoczyć nawet nas. To był dobry ruch. Zostały one przyjęte z entuzjazmem nie tylko przez naszego modela, ale również przechodniów, którzy nie kryli swojego zdziwienia, widząc kwiaciarza na środku drogi.

Sesje zdjęciowe dla firm | Pantoda Studio Wrocław
Fotografia portretowa dla marek | Pantoda Studio Wrocław

Brudna robota

Nie mogło się też obyć bez zdjęć w pięknie urządzonym wnętrzu Wili Wianków. Na niewielkiej przestrzeni zbudowaliśmy małe studio fotograficzne i uwieczniliśmy chłopaków w ich naturalnym środowisku, przy codziennej pracy.

Zdjęcia do komunikacji Social Media dla Wili Wianki | Pantoda Studio Wrocław

AUTORSKI CONTENT

Żywy organizm

W komunikacji marketingowej najbardziej cenimy autorski i prawdziwy content. Taki materiał staramy się dostarczać i jednocześnie promować wśród naszych klientów. Jego stworzenie wiąże się jednak z pracą na żywym organizmie - w sercu firmy, bez udawania i kreowania studyjnego ideału.
Takie warunki uwielbiamy! To właśnie dzięki nim, mamy możliwość pokazania, tego czego dzisiejsi konsumenci oczekują najbardziej - autentyczności i szczerości. 

Historie i emocje
ukryte w fotografiach

Do wszystkich sesji lifestylowych podchodzimy indywidualnie. Każda marka to różne wartości i niepowtarzalne historie, które przedstawiamy na fotografiach. Chwytając za aparat nie uwieczniamy jedynie momentów – kreujemy obrazy, które inspirują. Chętnie pokazujemy bohaterów stojących za marką. Bez nich nie byłyby w stanie powstać autentyczne i łapiące za serce zdjęcia.

Jesteśmy Pantoda Studio z Wrocławia
Jesteśmy Pantoda Studio z Wrocławia
Biznesowa sesja zdjęciowa Kwiaciarni Wili Wianki Wrocław
Jesteśmy Pantoda Studio z Wrocławia

CZAS NA TWÓJ RUCH

Stwórzmy
razem coś fajnego!


Porozmawiajmy o tym,
jak dodać Twojej marce skrzydeł

KIK ARCHITEKCI

Hyta

 BRANDING & STRATEGIA KOMUNIKACJI 
MOHANI

Poczuj moc Skandynawii

 STRATEGIA MARKETINGOWA 
HEDAN

Przemysł przygotowany na przyszłość

 ODŚWIEŻENIE WIZERUNKU MARKI 
Masz
pytania?

Nakręcimy dla Ciebie filmy reklamowe, promocyjne, korporacyjne i eventowe. Do tego coś ciekawego na social media i coś niestandardowego, jeśli masz własną wizję. W Pantoda Studio jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły. Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły!

Znajdziesz nas tutaj:
Pantoda Studio
Sudecka 96, lok 40-41
53-129 Wrocław
+48 667 266 667
studio@pantoda.com

Cześć, jesteśmy Pantoda Studio ✌

Tworzymy ciekawe doświadczenia. Koncentrujemy się na pomaganiu markom w upraszczaniu i wyjaśnianiu, kim są oraz co oznaczają. To, co inni nazywają problemami, my postrzegamy jako wyzwania i możliwości. Niezależnie od tego, czy chcesz zmienić kierunek, zmienić zachowanie, czy zmienić świat - pomożemy Ci w tym!

Spotkajmy się w sieci