Social Media / Klinika Platinum

#zaufaj najlepszym

Branża stomatologiczna, dała nam przestrzeń do stworzenia strategii komunikacyjnej opartej na emocjach i doświadczeniach. Głównym kierunkiem komunikacji w social media stało się zbudowanie nowego wizerunku dentysty i kliniki stomatologicznej. Uśmiech – to powód dla którego korzystamy z usług specjalistów i punkt wyjścia do stworzenia oryginalnej linii komunikacyjnej. Bolesny temat leczenia zębów ubraliśmy w pozytywnej emocje, pastelowe kreacje i świeże teksty.

Co zrobiliśmy:

content marketing, copywriting, ilustracja, social media, fotografia

Pantoda Studio Social Media dla Klinika Platinum

Od ogółu do szczegółu

Każdy, najmniejszy element ma znaczenie. W przypadku hasztagu –  kolosalne znaczenie. Wymyślony hasztag #zaufajnajlepszym jest odzwierciedleniem strategicznej big idea, która buduje nowy obraz dentysty – profesjonalisty, empatycznego i otwartego na potrzeby pacjentów. Zaufanie, to filar na którym można budować relacje pacjent – lekarz.

Prosty, mocny i uniwersalny hasztag stał się stałym elementem przekazu. Stanowi niezależny element, wykorzystywany w warstwie tekstowej, ale i kreacjach graficznych.

Dentysta
też człowiek

To co dla nas jest największą wartością stojącą za produktami i usługami, to ludzie. Nie mogło ich zabraknąć w naszej kreacji. Postanowiliśmy przełamać sztywną opozycję pacjent – lekarz. Nasi bohaterowie, to mistrzowie planszówek, sportowcy, podróżnicy, ludzie, którzy mają wiele pasji, a
jedną z nich jest budowanie uśmiechów. Odwołanie do wspólnych doświadczeń buduje poczucie więzi i zaufania.

Pantoda Studio Wrocław to skuteczny marketing dla lekarzy
Strategie marketingowe dla gabinetów dentystycznych

Dynamika, to siła napędowa
projektu.

Działamy dynamicznie. Realizujemy linię komunikacyjną opierając się na stworzonej strategii, ale cały czas szukamy nowych formatów i środków przekazu, żeby urozmaicać content.

Szablon komunikacyjny musi być spójny z ideą

O kreacji myślimy całościowo, dlatego bardzo ważne było dla nas stworzenie szablonu, który będzie odzwierciedleniem naszej idei. Pastelowe grafiki, minimalistyczne zdjęcia, to znak rozpoznawczy Kliniki Platinum, która miała przywoływać pozytywne emocje i odświeżyć swój wizerunek.

Pantoda Studio Wrocław - fotografia packshotowa i social media

Tworzymy a nie odtwarzamy

Od początku chcieliśmy stworzyć komunikację, która będzie się wyróżniać. Odeszliśmy od stockowych zdjęć i skupiliśmy się na autorskich fotografiach, które stały się znakiem rozpoznawczym profili. Całość wyrazu uzupełniły stworzone, na potrzeby wyodrębnienia najważniejszych usług Kliniki, ikony.

Pantoda Studio Wrocław - fotografia packshotowa i social media

CZAS NA TWÓJ RUCH

Uśmiech, to coś czym chcemy Cię zarazić

Chciałbyś dowiedzieć się co pozytywnego możemy razem wykręcić w social media? Umów się na spotkanie, wypijemy kawę, poznamy się i zaproponujemy rozwiązania, które wywołają Twój uśmiech.

Cześć,
jestem Asia

Podbijam jakość komunikacji swoim tekstowym flow i oryginalnymi ilustracjami. Wpadnij do nas na kawę – opowiemy Ci więcej.Asia Nadolna Pantoda Studio Wroclaw

TO OSTATNIO ZROBILIŚMY

Pantoda(ł), a my zrobiliśmy to tak

Zobacz jakie jeszcze realizacje mamy na swoim koncie. Kto wie, może zainspirują Cię do czegoś wielkiego! 

branding, content marketing, naming, copywriting, ilustracja, fotografia, logo, druk

event, produkcja, content marketing, copywriting, fotografia, video, druk

branding, content marketing, copywriting, fotografia, logo, web design

strategia, content marketing, copywriting, ilustracja, fotografia, web design