ZOBACZ CO SŁYCHAĆ W PANTODA

Co w trawie piszczy

W Pantoda Studio staramy się łączyć nasze pasje i zainteresowania, z tym co na co dzień robimy w sferze zawodowej. Dużo mówimy, ale uwielbiamy też słuchać i chłonąć inspiracje! Chcemy się tym jednocześnie dzielić - zobacz co aktualnie jest u nas na tapecie i czym się jaramy.

DZIEJE SIĘ

Widzieliście już nasz kolejny film z serii #zmieniajzbiogo?
Zobacz jak pracujemy na planie filmowym, realizując serię produkcji do kampanii reklamowej dla marki Biogo.

PANTODA W PIGUŁCE

Odbiorcy chętnie sięgają po treści okraszone ciekawą warstwą wizualną, dlatego by przyciągnąć fanów, szukamy nowych rozwiązań. Jednym z nich jest ilustracja, której w przestrzeni internetowej jest nadal stosunkowo niewiele.

DZIEJE SIĘ

Zadanie wykonane

Mówiliśmy, że będzie w naszym stylu i zdecydowanie tak jest! Żółte ściany w klimacie Pantoda idealnie zgrywają się z czystą bielą i czarnymi akcentami. Na dokładkę zieleń i natura, dużo natury! 

PANTODA W PIGUŁCE

Strony internetowe

Dla wielu firm, strona internetowa to podstawa komunikacji z potencjalnym klientem. Dobry projekt to taki, który łączy w sobie czytelność i estetykę z odpowiednia formą kodu i treści, które gwarantuje wysokie miejsce w wyszukiwarce Google.

PANTODA W PIGUŁCE

Za wszystkim, co dzieje się w firmie stoją ludzie. Właściciele, pomysłodawcy, pracownicy – gdyby nie oni, nie byłoby marek. Dlatego warto chwalić się swoim kapitałem ludzkim, bo to on przyciąga potencjalnych odbiorców.

DZIEJE SIĘ

Choć podłoga jeszcze świeża, a ściany nie do końca pomalowane, nie mogliśmy dłużej czekać i pojechaliśmy sprawdzić nasze przyszłe biuro w starym szpitalu. Ocena miejscówki? 10/10 - będzie Pan zadowolony! Pani też. 

DZIEJE SIĘ

Czerwcowy piątek przyniósł nam od rana nie tylko żar z nieba, ale również ambitne zadanie. Staneliśmy przed wyzwaniem, stworzenia wizerunkowej sesji zdjęciowej, dla Kwiaciarni Wili Wianki.

PANTODA W PIGUŁCE

Nieważne czy potrzebujesz przyciągającego oko contentu na social media, urozmaicenia w materiałach drukowanych czy profesjonalnego sposobu na pokazanie swojego produktu – fotografia packshotowa zawsze świetnie się sprawdzi!

ZRÓBMY COŚ RAZEM

Zainspiruj nas swoją historią 

Porywają nas historie marek i ich właścicieli. Dzięki nim utwierdzamy się w przekonaniu, że nie ma rzeczy niemożliwych. Odezwij się do Maćka - zweryfikuje jaką kawę lubisz i podpowie jak najszybciej do nas dotrzeć.

Zostaw ślad po sobie

Odezwij się do nas przez formularz. Niezwłocznie po jego wypełnieniu odezwiemy się do Ciebie i ustalimy dogodny termin spotkania. Już nie możemy się doczekać! Maciek Albinowski Pantoda Studio Wrocła