BRIEF ONLINE | FILM REKLAMOWY WYCENA

Brief projektowy online

Postaw na kreację wideo i opowiadaj o swoim biznesie za pomocą ruchomych obrazów i niebanalnej narracji. Wypróbuj video marketing - wywołaj emocje, przywołaj skojarzenia i... Ciesz się wynikami! Wypełnij zamieszczony poniżej brief projektowy, a my w trybie ekspresowym dokonamy wstępnej wyceny, żeby jak najszybciej przeskoczyć na plan zdjęciowy. 

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.

  Akceptuję warunki polityk prywatności i wyrażam zgodę na otrzymanie oferty

SUBSKRYPCJA WIDEO DLA FIRM

Chętnie pomożemy Ci
w regularnej produkcji wideo

Konkurencja nie śpi. Trzeba zachować czujność i wciąż przypominać o swojej obecności na rynku. Dlatego usprawniliśmy proces produkcji filmów reklamowych i możemy zaoferować Ci wygodny plan subskrypcji. Na czym to polega? Zapewniamy comiesięczny dostęp do autorskiego contentu wideo. W cenie jednego pracownika etatowego, będziesz regularnie dostawać profesjonalne produkcje, dzięki którym nie dasz o sobie zapomnieć.

Wybierz film
reklamowy dla Twojej marki

Cześć

Jesteśmy Pantoda Studio. Szyjemy filmy reklamowe na miarę. Specjalizujemy się w produkcji wideo dla biznesu, a naszym konikiem są klipy promocyjne, reklamy wideo i filmy eventowe. Za pomocą naszych kamer zwrócimy światła reflektorów na Twoją markę! 

Spotkajmy się w sieci