FILMY KORPORACYJNE

Pokaż kulisy
sukcesu Twojej firmy


Usługi i produkty, które oferuje Twoja firma, to tylko wierzchołek góry lodowej. A przecież tak ważne jest to, czego nie widać! Wdrażanie pomysłów, tych skromnych i tych szalonych. Sprawne funkcjonowanie firmy na co dzień. Wspólne świętowanie sukcesów i kolejnego roku na rynku. Twoja firma to nie tylko jej oferta, to również jej historia. Pokażemy ją w krótkim, ciekawym filmie korporacyjnym, a Twój biznes zyska na wiarygodności i przyciągnie uwagę, na którą zasługuje.


 Zobacz przykłady   

FILM KORPORACYJNY

Jedna firma, wiele historii, setki możliwości

FILM KORPORACYJNY - HISTORIA MARKI

Podziel się historią swojego biznesu

Twoja marka nie wzięła się znikąd, prawda? Uchyl rąbka tajemnicy i wpuść kamery za kulisy swojego biznesu. Zaproś widza do jego serca. Opowiedz historię Twojej firmy i zyskaj zaufanie klientów, a także partnerów biznesowych.

 Wyceń swój projekt ❯ 

FILM KORPORACYJNY PRZEDSTAWIAJĄCY PRZEDSIĘBIORSTWO

Przedstaw się szerszej publiczności

Zaprezentuj swoją firmę tak, jak chcesz, by widzieli ją inni. Wykonaj pierwszy ruch i pokaż swoją markę od najlepszej strony, podkreślając jej atuty i charakter. Wykorzystaj obraz i muzykę, by stworzyć niepowtarzalny klimat. 

 Wyceń swój projekt ❯ 

FILM KORPORACYJNY - SUSTAINABILITY ESG

Dotrzyj do tych, którzy podzielają Twoje wartości

Twoja firma nie uchyla się od odpowiedzialności. Dbacie o środowisko i zrównoważony rozwój, a tym warto się chwalić! Daj się poznać od najlepszej strony i stwórz atrakcyjny spot o wartościach, które przyświecają Twojej marce.

 Wyceń swój projekt ❯ 

WYWIAD Z WŁAŚCICIELEM FIRMY

Pokaż ludzką twarz swojego biznesu

Autentyczność jest w cenie! Wywiad z właścicielem marki to pomysł na film reklamowy, dzięki któremu odbiorcy będą mieli możliwość zapoznać się z historią marki, poznać jej twórców i ich motywacje. Postaw na szczerość i otwartość - będą najlepszą bazą historii. 

 Wyceń swój projekt ❯ 

FILMY KORPORACYJNE PRODUKCJA

Opowiedzmy wspólnie Waszą historię!

Film korporacyjny zapewnia ogromne pole do popisu. Nie dość, że jest to forma przystępna i angażująca, to jeszcze możesz za jej pomocą pokazać wszystko, co tylko zechcesz. Po co? Żeby osiągać konkretne cele! Opowiedzmy o pomysłodawcach, ważnych projektach i wartościach marki, by wpłynąć na jej rozpoznawalność lub usprawnić komunikację wewnętrzną. W krótkim filmie reklamowym pokażemy historię firmy albo to, jak obecnie funkcjonuje, na czym się skupia i co ją wyróżnia. Upamiętnimy ważne wydarzenia i wypromujemy zbliżające się eventy. Film korporacyjny pozwoli Twojej firmie zyskać zaufanie konsumentów, a także potencjalnych kandydatów i partnerów biznesowych. Efekt? Nowe, owocne współprace i wyższa sprzedaż. Zobacz, jak opowiadamy o biznesie!


FILMY KORPORACYJNE DLA FIRM

Pokaż się z najlepszej strony

Dlaczego filmy korporacyjne to tak wdzięczne narzędzie reklamowe? Ponieważ już z jednego, krótkiego wideo odbiorcy dowiedzą się o Twojej firmie znacznie więcej niż można by było przekazać słowami. Film to stosunkowo młoda, ale uwielbiana i szalenie skuteczna forma komunikacji. Pewnie dlatego, że lawiruje gdzieś na pograniczu sztuki, rozrywki i funkcjonalności. Wykorzystaj potencjał biznesowego filmu reklamowego na swoją korzyść i daj się poznać z najlepszej strony!

FILM KORPORACYJNY CO TO JEST

Główne zadanie filmu korporacyjnego

Film korporacyjny to skuteczne narzędzie marketingowe i kreatywny sposób na promowanie biznesu. W krótkim wideo pokażemy kulisy działalności Twojej firmy i wyeksponujemy to, co najważniejsze. Film korporacyjny możesz wykorzystać na wiele różnych sposobów. Wszystko zależy od aktualnych potrzeb i celów biznesowych. Profesjonalna produkcja wideo pozwoli Ci dotrzeć do większej ilości osób oraz skutecznie zmniejszy dystans między „my” i „wy”. Co może zmienić prosty filmik promocyjny? Wszystko!

FILM KORPORACYJNY CENA

Jaka jest cena filmu korporacyjnego?

Film korporacyjny to inwestycja, która przynosi długofalowe korzyści. Jej całkowity koszt waha się w przedziale od 15 do 40 tys. złotych. Podczas ustalania ceny końcowej bierzemy pod uwagę czas trwania okresu zdjęciowego, stopień skomplikowania scenariusza, oprawę graficzną oraz liczbę lokalizacji, gdzie realizujemy zdjęcia. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co wpływa na budżet filmu korporacyjnego, przeczytaj nasz artykuł pt. "Ile kosztuje film reklamowy".

Aby ułatwić Ci wstępną kalkulację kosztów, przygotowaliśmy krótki brief. Wypełnij go, a dzięki zamieszczonym tam informacjom będziemy w stanie szybko i sprawnie dokonać wyceny produkcji twojego filmu korporacyjnego.

 Wypełnij brief i wyceń projekt ❯ 

DOBRZE WIEDZIEĆ

Filmy Sustainability, ESG, CSR
Zainspiruj do odpowiedzialności

Masz pełną świadomość tego, jak ważne jest odpowiedzialne podejście do biznesu. Twoja marka nie pozostaje obojętna wobec tego, co najważniejsze – społeczeństwa, środowiska i praw pracowniczych. Warto o tym mówić i dawać przykład innym. Zadbaj o lepsze jutro. Opowiedz o wartościach i zaangażowaniu Twojej firmy za pomocą filmu korporacyjnego z kategorii sustainability (zrównoważony rozwój), ESG (środowisko naturalne, społeczeństwo i ład korporacyjny) lub CSR (społeczna odpowiedzialność biznesu). Nakręćmy film, który zainspiruje innych! 

Masz pytania?
Potrzebujesz darmowej konsultacji?

Szukasz agencji filmowej, która specjalizuje się w video marketingu? Jesteś we właściwym miejscu! Zadzwoń do nas. Wspólnie omówimy Twój projekt, odpowiemy na nurtujące Cię pytania i postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości.

+48 667 266 667  | studio@pantoda.com

FILMY KORPORACYJNE - POLA EKSPLOATACJI

Gdzie i jak skutecznie
wykorzystasz film korporacyjny?

Film korporacyjny nie może kurzyć się w szufladzie, bo powstaje po to, żeby się nim chwalić! Umieść gotowe wideo promocyjne na stronie internetowej Twojej firmy i wykorzystaj je w mailingu oraz w mediach społecznościowych – na Facebooku, Instagramie czy LinkedInie. Zaprezentuj je z dumą podczas eventów branżowych czy w trakcie wewnętrznych prezentacji. Trochę rozrywki w postaci ruchomych obrazów ożywi każde spotkanie i zrobi dobre wrażenie na odbiorcach. Film korporacyjny to także skuteczne narzędzie w rękach działu HR i nieocenione wsparcie w procesie rekrutacji. Pokaż, że Twoja firma to otwarte i nowoczesne przedsiębiorstwo, dbając o jej wizerunek medialny. Dzięki temu, że mamy do dyspozycji tak wiele różnych kanałów komunikacyjnych, film o Twojej marce nie przejdzie bez echa.

Strona www

Social Media

Komunikacja wewnętrzna

Newsletter

Spotkania / Szkolenia

Targi

Konferencje / Eventy

Rekrutacja


 Wyceń swój projekt ❯ 

AKTUALNOŚCI | PANTODA STUDIO

Poznajmy się lepiej
Świeże spojrzenie na video marketing

Rzuć okiem na nasze ostatnie realizacje. Zobacz jak pracujemy na planie i co robimy, gdy nie ma nas w biurze. Częstuj się również naszym doświadczeniem i wiedzą, którą staramy się regularnie dzielić. Poznaj najlepsze praktyki, świeże trendy i sprawdzone rozwiązania. Chcesz rozwinąć dane zagadnienie, brakuje Ci jeszcze inspirujących przykładów - odezwij się do nas. Z przyjemnością odniesiemy się do Twoich potrzeb.

Produkcja Zrobimy to wspólnie!

Stworzymy dla Ciebie biznesowy film reklamowy i za jego pomocą pokażemy, czym Twoja marka wyróżnia się na rynku oraz dlaczego warto być jej częścią. Zobrazujemy, co zechcesz: nowe lub zrealizowane już projekty, którymi warto się pochwalić, historię Twojej firmy albo jej codzienność. Nakręcimy angażujące wideo i wyślemy przekaz w niebanalnym, audiowizualnym opakowaniu do klientów, kandydatów do pracy i partnerów biznesowych.
To Ty wiesz najlepiej, jakie są mocne strony Twojej firmy, dlatego film korporacyjny stworzymy w ścisłej współpracy z Tobą. Dokładnie przeanalizujemy wszystkie wytyczne i wymagania, jakie przed nami postawisz, a następnie zmienimy je w piękną, wciągającą i treściwą produkcję video. 

FILM KORPORACYJNY - PRODUKCJA

Krok po kroku, czyli jak
produkujemy filmy korporacyjne

OFERTOWANIE

Poznajmy się
i omówmy potrzeby

- ZAPYTANIE OD KLIENTA - BRIEF
- WSTĘPNA ANALIZA POTRZEB
- PRZYGOTOWANIE UMOWY
I HARMONOGRAMU PRAC
- PODPISANIE UMOWY

PREPRODUKCJA

 Określmy szczegóły
i dokładny plan pracy

- NAPISANIE SCENARIUSZA
- STWORZENIE STORYBOARDÓW
- DOBRANIE MUZYKI I LEKTORA
- DOBÓR AKTORÓW
- PRZYGOTOWANIE
LOGISTYCZNE

PRODUKCJA

Cisza na planie,
ruszamy z produkcją

- REALIZACJA PRODUKCJI
WEDŁUG STWORZONEGO
WCZEŚNIEJ SCENARIUSZA

POSTPRODUKCJA

Połączmy wszystkie
elementy w spójną całość

- POSPRODUKCJA WIDEO
- POSTPRODUKCJA AUDIO
- KOŃCOWY RENDER
- PRZEKAZANIE GOTOWEGO
FILMU

01 | PREPRODUKCJA

Brief projektowy

Omówimy kontekst, cele, oczekiwania, charakter marki i estetyczne upodobania. Ty mówisz – my słuchamy. Dopytamy o kilka kwestii: jaki klimat ma mieć film? Jakie treści chcesz w nim zawrzeć? Jakie są potrzeby Twojej firmy i co pragniesz osiągnąć? Do kogo chcesz trafić ze swoim przekazem?

02 | PREPRODUKCJA

Scenariusz

Oprócz ścieżki lektorskiej lub listy dialogowej przygotujemy opisy poszczególnych scen. Na tym etapie zapoznasz się z wersją tekstową scenariusza, ale już w następnym kroku Twoją wyobraźnię wyręczą rysunki.

03 | PREPRODUKCJA

Storyboard

Storyboard to wizualny odpowiednik scenariusza, coś na kształt czarno-białego komiksu. Na tym etapie nie skupiamy się na detalach, lecz na całych kadrach. W efekcie uzyskasz wyobrażenie o tym, do czego będziemy dążyć pod kątem pracy kamery i kompozycji.

04 | PREPRODUKCJA

Muzyka i lektor

Podczas gdy storyboard nabiera kształtu, dopasowujemy lektorów i muzykę. Zależy nam na harmonijnej kompozycji, dlatego wszystkie elementy muszą ze sobą współgrać. W zależności od spodziewanego efektu, głos prowadzący narrację może być kobiecy lub męski, młodzieńczy i entuzjastyczny albo dojrzały i poważny.

05 | PRODUKCJA

Kamera, akcja!

Dopięliśmy już wszystko na ostatni guzik? Świetnie! Preprodukcja zakończona, przenosimy się na plan. Reżyser wraz z operatorem kamery i resztą ekipy przekują wspólnie stworzoną wizję w efektowny film reklamowy Twojej marki. W zależności od założeń scenariusza realizujemy zdjęcia w ramach jednego lub kilku dni zdjęciowych.

06 | POSTPRODUKCJA

Postprodukcja wideo

Ostatni klaps i… Cięcie! Przechodzimy do pracy na tak zwanym „stole montażowym”. Surowy materiał zrealizowany podczas zdjęć zmienia się w film, który pokażesz światu. Na ten etap składają się montaż, korekcja kolorów i udźwiękowienie. Następnie do Twoich rąk trafia pierwsza wersja wideo. Będziemy ją jeszcze udoskonalać – weźmiemy pod uwagę Twoje sugestie i wprowadzimy stosowne poprawki, dopóki nie zgodzimy się, że „jest super”.

07 | POSTPRODUKCJA

Postprodukcja audio

Wraz z końcem tego etapu możesz nie tylko zobaczyć, ale i usłyszeć swoją historię. W trakcie postprodukcji audio pozbywamy się szumu ze ścieżki lektorskiej, dodajemy odpowiednią muzykę, a film uzupełniamy o wszelkiego rodzaju efekty dźwiękowe – stukanie, szuranie, świsty i śmieszki.

06 | POSTPRODUKCJA

Końcowy render

Ostatnia prosta. Teraz zbieramy poszczególne elementy i łączymy je w całość. Wideo scalamy z ostatecznym miksem dźwięku w końcowy render i... Gotowe! Twój film reklamowy może już ujrzeć światło dzienne i błyszczeć na salonach, promując Twoją markę.

FILM KORPORACYJNY - SZYBKA WYCENA

Wyceń swój projekt

Chcesz jak najszybciej dowiedzieć się jaka jest orientacyjna cena filmu korporacyjnego?
Wypełnij poniższy formularz i prześlij go do nas. Odpowiemy w pierwszej wolnej chwili.

  Akceptuję warunki polityk prywatności i wyrażam zgodę na otrzymanie oferty

SUBSKRYPCJA WIDEO DLA FIRM

Chętnie pomożemy Ci
w regularnej produkcji wideo

Konkurencja nie śpi. Trzeba zachować czujność i wciąż przypominać o swojej obecności na rynku. Dlatego usprawniliśmy proces produkcji filmów reklamowych i możemy zaoferować Ci wygodny plan subskrypcji. Na czym to polega? Zapewniamy comiesięczny dostęp do autorskiego contentu wideo. W cenie jednego pracownika etatowego, będziesz regularnie dostawać profesjonalne produkcje, dzięki którym nie dasz o sobie zapomnieć.

Szukasz innego rodzaju filmu?

Masz
pytania?

Wrocław to miasto, z którego się wywodzimy, jednak projekty wideo realizujemy w całej Polsce i Europie. Korporacyjne filmy i reklamowe spoty wizerunkowe , produkujemy najczęściej w takich miastach jak Poznań, Katowice, Szczecin, Warszawa, Zielona Góra i Gdańsk. Spoty reklamowe,  wideo produktowe i filmy na social media tworzymy zazwyczaj w naszym wrocławskim studiu filmowym. Jeśli chodzi o filmy eventowe i relacje z wydarzeń, jesteśmy tam, gdzie nas potrzebujesz!

W Pantoda Studio jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły.
Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły!

Znajdziesz nas tutaj:
Pantoda Studio
Księcia Witolda 68/1
50-203 Wrocław

+48 667 266 667
studio@pantoda.com

Cześć

Jesteśmy Pantoda Studio. Szyjemy filmy reklamowe na miarę. Specjalizujemy się w produkcji wideo dla biznesu, a naszym konikiem są klipy promocyjne, reklamy wideo i filmy eventowe. Za pomocą naszych kamer zwrócimy światła reflektorów na Twoją markę! 

Spotkajmy się w sieci