FILMY KORPORACYJNE KATOWICE

Chcesz stworzyć 
profesjonalny film korporacyjny
w Katowicach ?


Jesteś z Katowic lub okolic Śląska i chcesz wyprodukować profesjonalny film korporacyjny ? Z przyjemnością pomożemy Ci w realizacji tego projektu! Stworzymy dla Ciebie biznesowy film reklamowy i za jego pomocą pokażemy, czym Twoja marka wyróżnia się na rynku oraz dlaczego warto być jej częścią. 


 Zobacz przykłady   

PRODUKCJA FILMÓW KORPORACYJNYCH KATOWICE

Hej Katowice - zróbmy to razem!
Jedna firma, wiele historii, setki możliwości

KATOWICE
FILM KORPORACYJNY - HISTORIA MARKI

Podziel się historią swojego biznesu

Twoja marka nie wzięła się znikąd, prawda? Uchyl rąbka tajemnicy i wpuść kamery za kulisy swojego biznesu. Zaproś widza do jego serca. Postaw na storytelling, opowiedz historię Twojej firmy i zyskaj zaufanie klientów, a także partnerów biznesowych.

 Wyceń swój projekt ❯ 

KATOWICE
FILM KORPORACYJNY Z ELEMENTAMI REPORAŻU

Przedstaw się szerszej publiczności

Film eventowy to angażująca produkcja z pogranicza reportażu i filmu korporacyjnego. Spełnia równocześnie kilka zadań - buduje wizerunek Twojej marki, upamiętnia ważne wydarzenia i... Robi na wszystkich wrażenie!

 Wyceń swój projekt ❯ 

KATOWICE
BIZNESOWY FILM KORPORACYJNY

Przedstaw się szerszej publiczności

Zaprezentuj swoją firmę tak, jak chcesz, by widzieli ją inni. Wykonaj pierwszy ruch i pokaż swoją markę od najlepszej strony, podkreślając jej atuty i charakter. Wykorzystaj obraz i muzykę, by stworzyć niepowtarzalny klimat, dzięki profesjonalnej produkcji filmowej

 Wyceń swój projekt ❯ 

KATOWICE
FILM KORPORACYJNY - SUSTAINABILITY ESG

Dotrzyj do tych, którzy podzielają Twoje wartości

Twoja firma nie uchyla się od odpowiedzialności. Dbacie o środowisko i zrównoważony rozwój, a tym warto się chwalić! Daj się poznać od najlepszej strony i stwórz atrakcyjny biznesowy spot reklamowy o wartościach, które przyświecają Twojej marce.

 Wyceń swój projekt ❯ 

KATOWICE
FILM KORPORACYJNY - STORYTELLING

Dotrzyj do tych, którzy podzielają Twoje wartości

Wykorzystaj filmowe możliwości, by w ciągu zaledwie kilkudziesięciu sekund wyeksponować to, co najważniejsze. Przekazuj wiedzę, wzbudzaj emocje i zapisz się w pamięci swoich odbiorców za pomocą profesjonalnego filmu reklamowego.

 Wyceń swój projekt ❯ 

KATOWICE
WYWIAD Z WŁAŚCICIELEM FIRMY

Pokaż ludzką twarz swojego biznesu

Autentyczność jest w cenie! Wywiad z właścicielem marki to pomysł na film reklamowy, dzięki któremu odbiorcy będą mieli możliwość zapoznać się z historią marki, poznać jej twórców i ich motywacje. Postaw na szczerość i otwartość - będą najlepszą bazą historii. 

 Wyceń swój projekt ❯ 

Pantoda Studio to kreatywne agencja, która swoje korzenie ma we Wrocławiu. Produkcje filmów reklamowych i spotów wideo realizujemy jednak w całej Polsce - Poznaniu, Warszawie, Gdyni, Nowej Soli, Szczecinie... a od jakiegoś czasu również w Katowicach i jego okolicach. Dynamicznie rozwijającym się firmom z Katowic, które szukają nowoczesnych form promocji i komunikacji polecamy szczególnie filmy korporacyjne.  Nie dość, że jest to forma przystępna i angażująca, to jeszcze możesz za jej pomocą pokazać wszystko, co tylko zechcesz. Po co? Żeby osiągać konkretne cele! Opowiedzmy o pomysłodawcach, ważnych projektach i wartościach marki, by wpłynąć na jej rozpoznawalność lub usprawnić komunikację wewnętrzną. W krótkim filmie reklamowym pokażemy historię firmy albo to, jak obecnie funkcjonuje, na czym się skupia i co ją wyróżnia. Upamiętnimy ważne wydarzenia i wypromujemy zbliżające się eventy. Film korporacyjny pozwoli Twojej firmie zyskać zaufanie konsumentów, a także potencjalnych kandydatów i partnerów biznesowych. Efekt? Nowe, owocne współprace i wyższa sprzedaż. Zobacz, jak opowiadamy o biznesie i jak promujemy marki w Katowicach oraz całej Polsce!


FILMY KORPORACYJNE DLA FIRM Z KATOWIC I ŚLĄSKA

Pokaż się z najlepszej strony

Dlaczego filmy korporacyjne to tak wdzięczne narzędzie reklamowe? Ponieważ już z jednego, krótkiego wideo reklamowego odbiorcy z Katowic, Polski lub nawet całego świata dowiedzą się o Twojej firmie znacznie więcej niż można by było przekazać słowami. Film reklamowy to stosunkowo młoda, ale uwielbiana i szalenie skuteczna forma komunikacji. Pewnie dlatego, że lawiruje gdzieś na pograniczu sztuki, rozrywki i funkcjonalności. Wykorzystaj potencjał biznesowego filmu reklamowego na swoją korzyść i daj się poznać z najlepszej strony!

FILM KORPORACYJNY CSR DLA MARKI BIOGO S.A.

KAMPANIA WIZERUNKOWA CSR DLA MARKI BIOGO S.A.

FILM KORPORACYJNY CSR KATOWICE

Filmy Sustainability, ESG, CSR
Dotrzyj do tych, którzy podzielają Twoje wartości

Masz pełną świadomość tego, jak ważne jest odpowiedzialne podejście do biznesu. Twoja marka nie pozostaje obojętna wobec tego, co najważniejsze – społeczeństwa, środowiska i praw pracowniczych. Warto o tym mówić i dawać przykład innym. Zadbaj o lepsze jutro. Opowiedz o wartościach i zaangażowaniu Twojej firmy za pomocą filmu korporacyjnego z kategorii sustainability (zrównoważony rozwój), ESG (środowisko naturalne, społeczeństwo i ład korporacyjny) lub CSR (społeczna odpowiedzialność biznesu). Nakręćmy film, który zainspiruje innych! 

 Wypełnij brief i wyceń projekt ❯ 

Masz pytania?
Potrzebujesz darmowej konsultacji?

Szukasz agencji filmowej, która specjalizuje się w video marketingu i produkcji filmów korporacyjnych w Katowicach i na terenie Śląska? Jesteś we właściwym miejscu! Zadzwoń do nas. Wspólnie omówimy Twój projekt, odpowiemy na nurtujące Cię pytania i postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości.

+48 667 266 667  | studio@pantoda.com

FILM KORPORACYJNY KATOWICE - SZYBKA WYCENA

Wyceń swój projekt

Chcesz jak najszybciej dowiedzieć się jaka jest orientacyjna cena produkcji filmu korporacyjnego na terenie Katowic i okolic?
Wypełnij poniższy formularz i prześlij go do nas. Odpowiemy w pierwszej wolnej chwili.

  Akceptuję warunki polityk prywatności i wyrażam zgodę na otrzymanie oferty

FILMY KORPORACYJNE KATOWICE

Film korporacyjny
to świetne narzędzie do komunikacji
z odbiorcami na Śląsku i w Katowicach

Film korporacyjny nie może kurzyć się w szufladzie, bo powstaje po to, żeby się nim chwalić! Umieść gotowe wideo promocyjne na stronie internetowej Twojej firmy i wykorzystaj je w mailingu oraz w mediach społecznościowych – na Facebooku, Instagramie czy LinkedInie. Zaprezentuj je z dumą podczas Międzynarodowych Targów Expo Katowice, eventów branżowych czy w trakcie wewnętrznych prezentacji. Film korporacyjny to także skuteczne narzędzie w rękach działu HR i nieocenione wsparcie w procesie rekrutacji na terenie śląskiej aglomeracji. Pokaż, że Twoja firma to otwarte i nowoczesne przedsiębiorstwo, dbając o jej wizerunek medialny. Dzięki temu, że mamy do dyspozycji tak wiele różnych kanałów komunikacyjnych, film o Twojej marce nie przejdzie bez echa.

Strona www

Social Media

Komunikacja wewnętrzna

Newsletter

Spotkania / Szkolenia

Targi

Konferencje / Eventy

Rekrutacja


 Wyceń swój projekt ❯ 

FILM KORPORACYJNY KATOWICE I ŚLĄSK

Profesjonalne filmy korporacyjne - Katowice
Nie szukaj dalej - zrobimy to wspólnie z Tobą!

Jesteśmy kreatywnym studiem marketingowym, które specjalizuje się kompleksowych strategiach komunikacji i video marketingu. Filmy korporacyjne i storytellingowe filmy reklamowe dla biznesu to nasza specjalność! Katowice to kolejna lokalizacja – po Wrocławiu i Poznaniu – w której oferujemy nasze usługi takie jak: produkcja spotów reklamowych, tworzenie animacji biznesowych oraz projektowanie i produkcja animowanych filmów typu explainer video.

Oferujemy najwyższej jakości produkcję filmową, starannie przygotowany scenariusz, pełną opiekę artystyczną nad projektem, wsparcie doświadczonej i profesjonalnej ekipy oraz wykorzystanie najnowszych narzędzi operatorskich i montażowych.

Rzuć okiem na nasze ostatnie realizacje. Zobacz jak pracujemy na planie i co robimy, gdy nie ma nas w biurze. Częstuj się również naszym doświadczeniem i wiedzą, którą staramy się regularnie dzielić. Poznaj najlepsze praktyki, świeże trendy i sprawdzone rozwiązania. Chcesz rozwinąć dane zagadnienie, brakuje Ci jeszcze inspirujących przykładów - odezwij się do nas. Z przyjemnością odniesiemy się do Twoich potrzeb.

Produkcja
filmu korporacyjnego 
w Katowicach ?

Jesteś z Katowic lub okolic Śląska i chcesz wyprodukować profesjonalny film korporacyjny ? Z przyjemnością pomożemy Ci w realizacji tego projektu! Stworzymy dla Ciebie biznesowy film reklamowy i za jego pomocą pokażemy, czym Twoja marka wyróżnia się na rynku oraz dlaczego warto być jej częścią. Zobrazujemy, co zechcesz: nowe lub zrealizowane już projekty, którymi warto się pochwalić, historię Twojej firmy albo jej codzienność. Nakręcimy angażujące wideo reklamowe i wyślemy przekaz w niebanalnym, audiowizualnym opakowaniu do klientów, kandydatów do pracy i partnerów biznesowych.

Szukasz innego rodzaju filmu?

Masz
pytania?

Wrocław to miasto, z którego się wywodzimy, jednak projekty wideo realizujemy w całej Polsce i Europie. Korporacyjne filmy i reklamowe spoty wizerunkowe , produkujemy najczęściej w takich miastach jak Poznań, Katowice, Szczecin, Warszawa, Zielona Góra i Gdańsk. Spoty reklamowe,  wideo produktowe i filmy na social media tworzymy zazwyczaj w naszym wrocławskim studiu filmowym. Jeśli chodzi o filmy eventowe i relacje z wydarzeń, jesteśmy tam, gdzie nas potrzebujesz!

W Pantoda Studio jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły.
Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły!

Znajdziesz nas tutaj:
Pantoda Studio
Księcia Witolda 68/1
50-203 Wrocław

+48 667 266 667
studio@pantoda.com

Cześć

Jesteśmy Pantoda Studio. Szyjemy filmy reklamowe na miarę. Specjalizujemy się w produkcji wideo dla biznesu, a naszym konikiem są klipy promocyjne, reklamy wideo i filmy eventowe. Za pomocą naszych kamer zwrócimy światła reflektorów na Twoją markę! 

Spotkajmy się w sieci