VIDEO MARKETING W SOCIAL MEDIACH

Nie daj o sobie zapomnieć
i zadbaj o autorski content video


Media społecznościowe to już codzienność. Służą nam do nawiązywania i podtrzymywania kontaktów, poszukiwania pracy i wystawiania wszelkich ogłoszeń, od sprzedaży Opla po nieruchomości. Można się kłócić, godzić, dyskutować o sprawach ważnych i mniej ważnych, ale to, co najistotniejsze dla Ciebie, to możliwość promocji Twojej firmy. Video marketing w social mediach pozwoli Ci zrobić to skutecznie, ponieważ autorskiego contentu wideo domagają się sami użytkownicy. Podziel się ciekawymi treściami z Internetem, a Internet Ci się odwdzięczy!


 Zobacz przykłady   

FILMY REKLAMOWE NA SOCIAL MEDIA

Obecność w mediach społecznościowych? Obowiązkowa! 

“Jeśli nie ma Cię w social mediach, to nie istniejesz” (zasłyszane w Internecie). Zaznacz obecność Twojej marki na rynku, aktywnie działając w mediach społecznościowych. Stwórzmy razem porywające kampanie wideo na LinkedIna, klimatyczne rolki i angażujące stories na Intagrama, krótkie filmiki pełne merytorycznych treści na Facebook Watch albo TikTokowe virale. Content video to samozwańczy król wszystkich innych treści zamieszczanych w mediach społecznościowych. Może przyjmować różne formy - animacji 2D lub 3D, unboxingu czy streamingu na żywo. Możliwości są nieograniczone, a filmiki mogą trwać zarówno 15 sekund, jak i 10 minut. Wszystko zależy od tego, jakie są cele Twojej firmy i potrzeby Twojej grupy docelowej. Nie daj o sobie zapomnieć i zadbaj o ciekawy content video

FILM REKLAMOWY NA SOCIAL MEDIA

Nie daj o sobie zapomnieć i dotrzyj do nowych klientów

Przygotuj krótki, ciekawy film reklamowy, który przykuje uwagę internautów. Wywołaj ciepłe skojarzenia z Twoją marką i zdobądź rozpoznawalność za pośrednictwem najpopularniejszych portali społecznościowych.

 Wyceń swój projekt ❯ 

PRODUKTOWY FILM REKLAMOWY NA SOCIAL MEDIA

Chwal się swoim produktem i zwiększaj zasięgi

Wykorzystaj filmowe możliwości, by w ciągu kilkunastu sekund wyeksponować atuty Twojego produktu. Zadziałaj na zmysły i zapisz się w pamięci swoich odbiorców, by za pomocą filmu reklamowego zwiększać zasięgi i sprzedaż.

 Wyceń swój projekt ❯ 

SOCIAL MEDIA VIDEO

Przedstaw się światu
za pomocą autorskiego contentu video

Ponad 2 miliardy - tylu użytkowników aktywnie korzysta z samego Facebooka, a na tym przecież nie koniec wielkiej sieci social mediów. Osoby z całego świata codziennie patrzą w szklane ekrany i scrollują, scrollują, scrollują w poszukiwaniu nowych bodźców i przydatnych informacji. Czytają wpisy, przeglądają zdjęcia i oglądają krótkie filmiki. Po co? Żeby czegoś się dowiedzieć albo pochichrać w wolnej chwili, trochę się wzruszyć czy po prostu zabić nudę. Tak czy inaczej, social media video dostarcza zarówno rozrywki, jak i wiedzy, dlatego to doskonały sposób na promocję Twojej marki. Chcesz zaprezentować nowy produkt albo opowiedzieć historię Twojej firmy? Wykorzystaj autorski content video do skutecznej promocji swojego biznesu! 

FILMY SOCIAL MEDIA

Film reklamowy - mistrz promocji w SM 

Video marketing wiedzie prym w mediach społecznościowych. Format wideo i social media to nierozerwalny duet, który jest świadomy swojej siły. Autorski content video, ciekawy pod względem przekazu i atrakcyjny wizualnie, jak żaden inny wciąga użytkowników do wirtualnej króliczej nory. Ile filmików reklamowych dziennie podsuwa Ci Facebook czy Instagram? Ile z nich zapisujesz, lajkujesz, komentujesz lub udostępniasz? Nawet jeśli nie korzystasz na co dzień z social mediów (kłaniamy się nisko, to wielki wyczyn!), na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, jaką moc sprawczą ma Internet. Film reklamowy to doskonałe narzędzie do promocji Twojej firmy. Zobacz, ile potrafi zdziałać profesjonalny content video - nawiąż bliższy kontakt ze stałymi obserwatorami i powitaj wielu nowych!

SOCIAL MEDIA VIDEO - CENA

Ile kosztuje filmik reklamowy?

Koszt przygotowania filmików reklamowych na social media zależy od rodzaju i długości filmu, stopnia jego skomplikowania i liczby produkcji realizowanych w ramach zlecenia. Koszt jednego filmiku może zaczynać się już nawet od około 1000 zł wzwyż. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co wpływa na budżet filmu reklamowego na SM, przeczytaj nasz artykuł pt. "Ile kosztuje film reklamowy".

Z myślą o firmach, szukających skutecznego rozwiązania w zakresie regularnej komunikacji wideo, przygotowaliśmy ofertę wideo subskrypcji. To efektywny i najprostszy sposób na wsparcie w tworzeniu regularnych treści filmowych dla Twojej firmy lub organizacji. W ramach stałej współpracy zyskujesz troskliwą i profesjonalną opiekę nad wizerunkiem marki, z wykorzystaniem jednego z najskuteczniejszych narzędzi zarówno do kreowania wizerunku na zewnątrz, jak i wewnątrz organizacji - reklamowych filmów wideo.

 Zobacz ofertę subskrypcji wideo ❯ 

FILMY NA SM

Reklama viralowa - co to?

Aby skutecznie promować swoją markę w mediach społecznościowych, Twoje treści powinny dotrzeć do jak największej liczby użytkowników, a zwłaszcza tych, których może zainteresować Twoja oferta. Nie wystarczy jednak regularnie publikować, żeby utrzymać duży ruch na kontach w social mediach. Już na etapie planowania strategii marketingowej należy zastanowić się, jaki content ma szansę nie tylko przykuć i zatrzymać uwagę internautów, ale też zachęcić ich do podzielenia się nim z innymi osobami. Reklama viralowa to taka, która rozprzestrzenia się szybciej, niż jesienne przeziębienie. Budzi emocje, intryguje, pobudza do dyskusji i działania. Przy jej planowaniu liczy się pomysł, a następnie dobre wykonanie. Największą gwiazdą mediów społecznościowych jest content wideo, dlatego stwórzmy razem filmy na SM, które zaangażują użytkowników do gry w “podaj dalej”. 

Masz pytania?
Potrzebujesz darmowej konsultacji?

Szukasz agencji filmowej, która specjalizuje się w video marketingu? Jesteś we właściwym miejscu! Zadzwoń do nas. Wspólnie omówimy Twój projekt, odpowiemy na nurtujące Cię pytania i postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości.

+48 667 266 667  | studio@pantoda.com

Produkcja
filmów na social media
Stwórzmy razem dobry
i angażujący content!

Facebook, TikTok, Instagram, LinkedIn... A może wszystkie naraz? Niezależnie od tego, w których mediach społecznościowych chcesz promować swoją markę, pomożemy Ci stworzyć porywające treści wideo. Wiemy, jak przyciągnąć i zatrzymać na dłużej uwagę użytkowników, błądzących kciukami po ekranach telefonów. Opowiedz nam o Twojej firmie, omówmy cele i doprecyzujmy wizję, by wspólnie stworzyć filmy na social media, które przyniosą wymierne korzyści Twojej marce. Masz pytania? Wątpliwości? Zadzwoń albo napisz do nas, jesteśmy do dyspozycji.

FILM NA SOCIAL MEDIA - SZYBKA WYCENA

Wyceń swój projekt

Chcesz jak najszybciej poznać orientacyjną cenę filmu na social media?
Wypełnij poniższy formularz i prześlij go do nas. Odpowiemy w pierwszej wolnej chwili.

  Akceptuję warunki polityk prywatności i wyrażam zgodę na otrzymanie oferty

SUBSKRYPCJA WIDEO DLA FIRM

Chętnie pomożemy Ci
w regularnej produkcji wideo

Konkurencja nie śpi. Trzeba zachować czujność i wciąż przypominać o swojej obecności na rynku. Dlatego usprawniliśmy proces produkcji filmów reklamowych i możemy zaoferować Ci wygodny plan subskrypcji. Na czym to polega? Zapewniamy comiesięczny dostęp do autorskiego contentu wideo. W cenie jednego pracownika etatowego, będziesz regularnie dostawać profesjonalne produkcje, dzięki którym nie dasz o sobie zapomnieć.

Szukasz innego rodzaju filmu?

Masz
pytania?

Nakręcimy dla Ciebie filmy reklamowe, promocyjne, korporacyjne i eventowe. Do tego coś ciekawego na social media i coś niestandardowego, jeśli masz własną wizję. W Pantoda Studio jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły. Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły!

Znajdziesz nas tutaj:
Pantoda Studio
Sudecka 96, lok 40-41
53-129 Wrocław
+48 667 266 667
studio@pantoda.com