FILMY NA SOCIAL MEDIA

Wyróżnij się!
Zadbaj o autorski
i świeży content video


Media społecznościowe to już codzienność. Służą nam do nawiązywania i podtrzymywania kontaktów, poszukiwania pracy i wystawiania wszelkich ogłoszeń, od sprzedaży Opla po nieruchomości. Można się kłócić, godzić, dyskutować o sprawach ważnych i mniej ważnych, ale to, co najistotniejsze dla Ciebie, to możliwość promocji Twojej firmy. Video marketing w social mediach pozwoli Ci zrobić to skutecznie, ponieważ autorskiego contentu wideo domagają się sami użytkownicy. Podziel się ciekawymi treściami z Internetem, a Internet Ci się odwdzięczy!


 Zobacz przykłady   

FILMY REKLAMOWE FACEBOOK

Krótkie filmy reklamowe 16:9

Krótkie reklamowe formaty wideo typu bumper ads, to doskonała forma reklamy w mediach społecznościowych i Google. Skutecznie pomoże również w bieżącej komunikacji marketingowej i przyciągnięciu nowych odbiorców poprzez unikalne i ciekawe treści. Jak jednak skutecznie przygotować krótkie spoty reklamowe, aby wyróżnić się w gąszczu informacji?

KRÓTKI FILM REKLAMOWY Z ANIMACJĄ

Nie daj o sobie zapomnieć i dotrzyj do nowych klientów

Przygotuj krótki, ciekawy film reklamowy, który przykuje uwagę internautów. Wywołaj ciepłe skojarzenia z Twoją marką i zdobądź rozpoznawalność za pośrednictwem najpopularniejszych portali społecznościowych.

 Wyceń swój projekt ❯ 

PRODUKTOWY FILM REKLAMOWY TYPU BUMPER ADS

Chwal się swoim produktem i zwiększaj zasięgi

Wykorzystaj filmowe możliwości, by w ciągu kilkunastu sekund wyeksponować atuty Twojego produktu. Zadziałaj na zmysły i zapisz się w pamięci swoich odbiorców, by za pomocą filmu reklamowego zwiększać zasięgi i sprzedaż.

 Wyceń swój projekt ❯ 

REKLAMA SKLEPU INTERNETOWEGO NA SOCIAL MEDIA I GOOGLE

Krótko i zwięźle znaczy skutecznie

Wykorzystaj krótkie formy wideo, które w kilka sekund potrafią przyciągnąć uwagę i przekazać kluczowe informacje. Połącz atrakcyjną animację wideo z dobrym scenariusz i ciesz się efektami niezwłocznie po uruchomieniu kampanii reklamowej.

 Wyceń swój projekt ❯ 

KRÓTKI FILM REKLAMOWY Z LEKTOREM

Postaw na emocje i prawdziwe historie

Krótkie reklamy wideo w mediach społecznościowych i Google to potężne narzędzie marketingowe, które potrafi w krótkim czasie przyciągnąć uwagę, wywołać emocje i przekazać istotne informacje. Wykorzystaj video marketing w swoich kampaniach reklamowych!

 Wyceń swój projekt ❯ 

WIZERUNKOWY FILM REKLAMOWY TYPU BUMPER ADS

Wykorzystaj w komunikacji pracowników firmy

Postaw na autentyczny przekaz i do komunikacji wideo w mediach społecznościowych wykorzystaj pracowników firmy. To najlepsi aktorzy, którzy doskonale oddadzą klimat firmy i oferowanych przez nią produktów. Oddajmy im głos!

 Wyceń swój projekt ❯ 

REKLAMA WIDEO NA SOCIAL MEDIA I GOOGLE

Dodaj animacje do spotu reklamowego

Autorskie animacje znacznie podbijają wartość materiału i siłę przekazu filmu reklamowego. Stanowią również doskonały element nie tylko przyciągający uwagę odbiorcy, ale także w zamierzony sposób kierują wzrok oglądającego w wybrany punkt na ekranie.

 Wyceń swój projekt ❯ 

FILMY REKLAMOWE INSTAGRAM

Krótkie, pionowe filmy reklamowe 9:16

Pionowe formaty wideo typu Reels na Instagramie są doskonałą okazją do wyróżnienia się w gąszczu treści w mediach społecznościowych. Przy odpowiedniej strategii i zaangażowaniu, możesz efektywnie dotrzeć do swojej grupy docelowej i budować lojalność wśród obserwujących. Regularność publikacji Reels to kluczowy czynnik, który przyciąga nowych obserwujących. Staraj się publikować krótkie filmy reklamowe regularnie, aby utrzymać zainteresowanie widzów.

FILMY REELS Z AUTORSKIM SZABLONEM GRAFICZNYM

Twórz treści, które mają coś do zaoferowania

Upewnij się, że Twój reels ma coś do zaoferowania odbiorcom. Może to być wiedza, zabawa, inspiracja lub humor. Zrozum potrzeby swojej grupy docelowej i dostarcz im treści, które ich zainteresują i finalnie sprawią, że będą zainteresowani interakcją z marką.

 Wyceń swój projekt ❯ 

FILMY REELS Z AUTORSKIM SZABLONEM GRAFICZNYM

Publikuj content spójny z aktualnymi trendami

Dynamiczne zmiany ujęć, efektów i akcji utrzymują uwagę widza. Postaw na płynne przejścia między różnymi elementami filmu reklamowego. Wykorzystaj popularne ujęcia i aktualne trendy, które znacząco wzbogacą bieżącą komunikację na Instagramie.

 Wyceń swój projekt ❯ 

KRÓTKA REKLAMA WIDEO TYPU BUMPER ADS

Liczy się pierwsze pięć sekund - nie zmarnuj ich

Pierwsze kilka sekund wideo są kluczowe, aby przyciągnąć uwagę. Zastosowanie autorskich szablonów graficznych, dynamicznych obrazów, ciekawego nagłówka lub szybkiego ruchu może pomóc w wciągnięciu widza i zainteresowaniu go Twoją marką.

 Wyceń swój projekt ❯ 

PIONOWY FILM REKLAMOWY TYPU REELS Z LEKTOREM

Krótko i zwięźle znaczy skutecznie

Przy tworzeniu Reels pamiętaj o tym, aby dbać o jakość wizualną. Choć format jest krótki, warto zadbać o odpowiednie oświetlenie, stabilność obrazu i czystość dźwięku. Profesjonalny wygląd przekłada się na większe zaangażowanie widzów.

 Wyceń swój projekt ❯ 

FILM REKLAMOWY TYPU REELS

Angażuj odbiorców do realnych działań i aktywności

Pytania, ankiety, quizy - te interaktywne narzędzia zachęcają widzów do aktywnego uczestnictwa w danej społeczności. Wykorzystaj pionowe formaty wideo typu reels i angażuj swoich odbiorców do realnych działań i aktywności.

 Wyceń swój projekt ❯ 

FILM REKLAMOWY TYPU REELS

Dobieraj odpowiednią muzykę do filmu

Muzyka odgrywa istotną rolę w filmach typu reels na Instagram. Zwracamy dużą uwagę na ten element, w związku z czym zawsze dobieramy ścieżkę dźwiękową, która oddaje charakter i klimat marki. Dopasowujemy również rytm efektów wizualnych do wybranej muzyki.

 Wyceń swój projekt ❯ 

KRÓTKIE FILM REKLAMOWY TYPU REELS

Wybierz konkretny przekaz i unikaj zbędnych detali

Filmy reklamowe typu reels to zwięzła forma, która na etapie produkcji wymaga skupienia na najważniejszych treściach. Wybierz konkretny przekaz i unikaj zbędnych detali. Oferowana w formatce treść powinna być klarowna i łatwa do zrozumienia.

 Wyceń swój projekt ❯ 

KRÓTKIE FILM REKLAMOWY TYPU REELS

Przyciągaj uwagę, wywołuj emocje i przekazuj informacje

Krótkie reklamy wideo w mediach społecznościowych to potężne narzędzie marketingowe, które potrafi w krótkim czasie przyciągnąć uwagę, wywołać emocje i przekazać istotne informacje. Wykorzystaj już dziś pionowe filmy typy reels w swoich kampaniach reklamowych!

 Wyceń swój projekt ❯ 

SOCIAL MEDIA VIDEO

Przedstaw się światu
za pomocą autorskiego contentu video

Ponad 2 miliardy - tylu użytkowników aktywnie korzysta z samego Facebooka, a na tym przecież nie koniec wielkiej sieci social mediów. Osoby z całego świata codziennie patrzą w szklane ekrany i scrollują, scrollują, scrollują w poszukiwaniu nowych bodźców i przydatnych informacji. Czytają wpisy, przeglądają zdjęcia i oglądają krótkie filmiki. Po co? Żeby czegoś się dowiedzieć albo pochichrać w wolnej chwili, trochę się wzruszyć czy po prostu zabić nudę. Tak czy inaczej, social media video dostarcza zarówno rozrywki, jak i wiedzy, dlatego to doskonały sposób na promocję Twojej marki. Chcesz zaprezentować nowy produkt albo opowiedzieć historię Twojej firmy? Wykorzystaj autorski content video do skutecznej promocji swojego biznesu! 

FILMY SOCIAL MEDIA

Film reklamowy - mistrz promocji w SM 

Video marketing wiedzie prym w mediach społecznościowych. Format wideo i social media to nierozerwalny duet, który jest świadomy swojej siły. Autorski content video, ciekawy pod względem przekazu i atrakcyjny wizualnie, jak żaden inny wciąga użytkowników do wirtualnej króliczej nory. Ile filmików reklamowych dziennie podsuwa Ci Facebook czy Instagram? Ile z nich zapisujesz, lajkujesz, komentujesz lub udostępniasz? Nawet jeśli nie korzystasz na co dzień z social mediów (kłaniamy się nisko, to wielki wyczyn!), na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, jaką moc sprawczą ma Internet. Film reklamowy to doskonałe narzędzie do promocji Twojej firmy. Zobacz, ile potrafi zdziałać profesjonalny content video - nawiąż bliższy kontakt ze stałymi obserwatorami i powitaj wielu nowych!

SOCIAL MEDIA VIDEO - CENA

Ile kosztuje filmik reklamowy?

Koszt przygotowania filmików reklamowych na social media zależy od rodzaju i długości filmu, stopnia jego skomplikowania i liczby produkcji realizowanych w ramach zlecenia. Koszt jednego filmiku może zaczynać się już nawet od około 1000 zł wzwyż. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co wpływa na budżet filmu reklamowego na SM, przeczytaj nasz artykuł pt. "Ile kosztuje film reklamowy".

Z myślą o firmach, szukających skutecznego rozwiązania w zakresie regularnej komunikacji wideo, przygotowaliśmy ofertę wideo subskrypcji. To efektywny i najprostszy sposób na wsparcie w tworzeniu regularnych treści filmowych dla Twojej firmy lub organizacji. W ramach stałej współpracy zyskujesz troskliwą i profesjonalną opiekę nad wizerunkiem marki, z wykorzystaniem jednego z najskuteczniejszych narzędzi zarówno do kreowania wizerunku na zewnątrz, jak i wewnątrz organizacji - reklamowych filmów wideo.

 Zobacz ofertę subskrypcji wideo ❯ 

FILMY NA SM

Reklama viralowa - co to?

Aby skutecznie promować swoją markę w mediach społecznościowych, Twoje treści powinny dotrzeć do jak największej liczby użytkowników, a zwłaszcza tych, których może zainteresować Twoja oferta. Nie wystarczy jednak regularnie publikować, żeby utrzymać duży ruch na kontach w social mediach. Już na etapie planowania strategii marketingowej należy zastanowić się, jaki content ma szansę nie tylko przykuć i zatrzymać uwagę internautów, ale też zachęcić ich do podzielenia się nim z innymi osobami. Reklama viralowa to taka, która rozprzestrzenia się szybciej, niż jesienne przeziębienie. Budzi emocje, intryguje, pobudza do dyskusji i działania. Przy jej planowaniu liczy się pomysł, a następnie dobre wykonanie. Największą gwiazdą mediów społecznościowych jest content wideo, dlatego stwórzmy razem filmy na SM, które zaangażują użytkowników do gry w “podaj dalej”. 

Masz pytania?
Potrzebujesz darmowej konsultacji?

Szukasz agencji filmowej, która specjalizuje się w video marketingu? Jesteś we właściwym miejscu! Zadzwoń do nas. Wspólnie omówimy Twój projekt, odpowiemy na nurtujące Cię pytania i postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości.

+48 667 266 667  | studio@pantoda.com

FILM NA SOCIAL MEDIA - SZYBKA WYCENA

Wyceń swój projekt

Chcesz jak najszybciej poznać orientacyjną cenę filmu na social media?
Wypełnij poniższy formularz i prześlij go do nas. Odpowiemy w pierwszej wolnej chwili.

  Akceptuję warunki polityk prywatności i wyrażam zgodę na otrzymanie oferty

Produkcja
filmów na social media
Stwórzmy razem dobry
i angażujący content!

Facebook, TikTok, Instagram, LinkedIn... A może wszystkie naraz? Niezależnie od tego, w których mediach społecznościowych chcesz promować swoją markę, pomożemy Ci stworzyć porywające treści wideo. Wiemy, jak przyciągnąć i zatrzymać na dłużej uwagę użytkowników, błądzących kciukami po ekranach telefonów. Opowiedz nam o Twojej firmie, omówmy cele i doprecyzujmy wizję, by wspólnie stworzyć filmy na social media, które przyniosą wymierne korzyści Twojej marce. Masz pytania? Wątpliwości? Zadzwoń albo napisz do nas, jesteśmy do dyspozycji.

AKTUALNOŚCI | PANTODA STUDIO

Poznajmy się lepiej
Świeże spojrzenie na video marketing

Rzuć okiem na nasze ostatnie realizacje. Zobacz jak pracujemy na planie i co robimy, gdy nie ma nas w biurze. Częstuj się również naszym doświadczeniem i wiedzą, którą staramy się regularnie dzielić. Poznaj najlepsze praktyki, świeże trendy i sprawdzone rozwiązania. Chcesz rozwinąć dane zagadnienie, brakuje Ci jeszcze inspirujących przykładów - odezwij się do nas. Z przyjemnością odniesiemy się do Twoich potrzeb.

SUBSKRYPCJA WIDEO DLA FIRM

Chętnie pomożemy Ci
w regularnej produkcji wideo

Konkurencja nie śpi. Trzeba zachować czujność i wciąż przypominać o swojej obecności na rynku. Dlatego usprawniliśmy proces produkcji filmów reklamowych i możemy zaoferować Ci wygodny plan subskrypcji. Na czym to polega? Zapewniamy comiesięczny dostęp do autorskiego contentu wideo. W cenie jednego pracownika etatowego, będziesz regularnie dostawać profesjonalne produkcje, dzięki którym nie dasz o sobie zapomnieć.

Szukasz innego rodzaju filmu?

Masz
pytania?

Wrocław to miasto, z którego się wywodzimy, jednak projekty wideo realizujemy w całej Polsce i Europie. Korporacyjne filmy i reklamowe spoty wizerunkowe , produkujemy najczęściej w takich miastach jak Poznań, Katowice, Szczecin, Warszawa, Zielona Góra i Gdańsk. Spoty reklamowe,  wideo produktowe i filmy na social media tworzymy zazwyczaj w naszym wrocławskim studiu filmowym. Jeśli chodzi o filmy eventowe i relacje z wydarzeń, jesteśmy tam, gdzie nas potrzebujesz!

W Pantoda Studio jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły.
Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły!

Znajdziesz nas tutaj:
Pantoda Studio
Księcia Witolda 68/1
50-203 Wrocław

+48 667 266 667
studio@pantoda.com

Cześć

Jesteśmy Pantoda Studio. Szyjemy filmy reklamowe na miarę. Specjalizujemy się w produkcji wideo dla biznesu, a naszym konikiem są klipy promocyjne, reklamy wideo i filmy eventowe. Za pomocą naszych kamer zwrócimy światła reflektorów na Twoją markę! 

Spotkajmy się w sieci