FILMY PRODUKTOWE

Nie sprzedawaj
kota w worku


Masz świetny produkt, o którym świat powinien usłyszeć. Nie! Cofnij, wróć. Masz świetny produkt, który świat powinien zobaczyć! Przekonaj się na własne oczy, jak filmy produktowe mogą zmienić postrzeganie oferty Twojej firmy. Nakręćmy razem wideo reklamowe, które oczaruje odbiorców i realnie wpłynie na wyniki sprzedaży Twojej marki.


 Zobacz przykłady   

FILMY I SPOTY PRODUKTOWE

Nie da się oderwać wzroku,
czyli zbliżenie na Twój produkt

WIDEO PREZENTACJA PRODUKTU

Przywołaj dobre skojarzenia

Wzbudź potrzebę i zaproponuj rozwiązanie w jednym, krótkim spocie. Podkreśl atuty Twojego produktu, wpływając na wyobraźnię i angażując wszystkie zmysły odbiorców. Wykorzystaj obraz, dźwięk i siłę skojarzeń do skutecznej promocji.

 Wyceń swój projekt ❯ 

PRODUKTOWY FILM DLA MARKI SPOŻYWCZEJ

Zareklamuj swój produkt tak apetycznie, jak tylko się da

Ukaż pełny potencjał oferty Twojej firmy. Pobudź wszystkie zmysły - za pomocą dźwięku i obrazu zadziałaj na wyobraźnię, niech przywoła zapach, smak i teksturę. Nagraj apetyczną reklamę i zamień swój produkt w zachciankę Twoich odbiorców.

 Wyceń swój projekt ❯ 

FILM PRODUKTOWY Z WYDARZENIA

Wykorzystaj okazję

Zaprezentuj swoją ofertę podwójnie - podczas eventu i na nagranym w jego trakcie filmie reklamowym z lokowaniem produktu. Przenieś prestiż wydarzenia na ekran, dodaj ciekawą narrację i upiecz dwie pieczenie na jednym ogniu.

 Wyceń swój projekt ❯ 

STORYTELLINGOWY FILM PRODUKTOWY

Wykorzystaj potencjał storytellingu

Wykorzystaj potencjał narracji i w ciągu kilkunastu sekund przekaż to, co najważniejsze na temat Twojego produktu. Porusz wyobraźnię, wzbudź emocje i zapisz się w pamięci swoich odbiorców za pomocą pięknych obrazów i dobrze opowiedzianej historii.

 Wyceń swój projekt ❯ 

Postaw się na chwilę w roli konsumenta. Możesz lubić niespodzianki, ale zanim zainwestujesz w coś swoje pieniądze, chcesz mieć pewność, że podejmujesz najlepszą z możliwych decyzji. Brakuje Ci czasu na przedzieranie się przez gąszcz informacji, odróżnianie prawdy od fałszu, skakanie od producenta do producenta i wykonywania 30 telefonów. Może nawet nie lubisz dzwonić. Dlatego tak ważne są filmy i spoty produktowe, szczególnie w e-commerce. Ułatw zadanie konsumentom i wyjmij kota z worka - pokaż, jak puszysta jest jego sierść, jak uspokajające jest jego mruczenie, jak rozkosznie układa się na kolanach akurat wtedy, kiedy musisz po coś wstać z fotela. Może ten kot ma imponujący rodowód albo jest niezwykle przyjazny wobec dzieci? Pewnie nie sprzedajesz kotów, ale spokojnie. Dopasujemy odpowiednią kategorię filmu produktowego, by jak najlepiej zaprezentować Twoją ofertę. Niech opowiedzą o niej wyspecjalizowani pracownicy albo influencerzy. Wykorzystaj żartobliwą animację 2D, a także format 3D, żeby pokazać detale Twojego produktu. Wytłumacz, co i jak w ciekawym explainer video lub dodaj dreszczyk emocji w ekscytującym unboxingu. Możliwości jest wiele, a my pomożemy Ci podjąć dobrą decyzję!

Prezentacja produktu
(np. w 360°)

Prezentacja produkt
przez osobę

Animacja produktu
2D

Animacja produktu
3D

Explainer video

Unboxing video

Influencer marketing


FILMY REKLAMOWE - EXPLAINER VIDEO

Produktowe filmy wideo,
rozwiązanie na miarę naszych czasów 

Podobno cofnęliśmy się do ery obrazkowej. Codziennie w social mediach i komunikatorach bombardujemy się wzajemnie emotikonami, memami, zdjęciami i krótkimi filmikami. Nie ma teraz większego sensu rozwodzić się nad przyczynami i skutkami wyboru takiej formy komunikacji. To, co możesz zrobić, to wykorzystać możliwości techniczne i fakt, że format wideo to niezwykle przystępna i atrakcyjna forma przekazywania informacji. Filmy i spoty produktowe nie muszą zastępować opisów - wideo reklamowe to doskonałe uzupełnienie oferty i wizerunkowa maskotka Twojej marki. Dzięki niej zyskasz w oczach swoich odbiorców i dostaniesz dodatkowe punkty za kreatywność i wysiłek. Reklamowe filmy i spoty produktowe to po prostu win-win!

FILM PRODUKTOWY DLA GASTRONOMII

PRODUKTOWY FILM REKLAMOWY

EXPLAINER VIDEO

FILM PRODUKTOWY DLA E-COMMERCE

Po co wykorzystywać video marketing w e-commerce?

Kupowanie w sieci stało się już codziennością. Zaoszczędzone w ten sposób czas i energię można wykorzystać na uprawianie pomidorków koktajlowych na balkonie czy jakąkolwiek inną czynność, przyjemniejszą niż szukanie miejsca parkingowego w galerii handlowej. Aby zapewnić klientom jak największy komfort zakupów, warto zainwestować w filmy produktowe w sklepie internetowym. Treści przekazywane w formie krótkiego wideo są lepiej przyswajalne przez odbiorców niż zwykły opis. Dają namiastkę tego, czego doświadczamy, oglądając produkty na żywo. Dzięki temu konsumenci mają okazję lepiej zapoznać się z ofertą Twojej firmy, a nawet zyskać pewność, że nie będą musieli zawracać sobie głowy zwrotami. Dlatego właśnie filmy produktowe są świetnym narzędziem w e-commerce, a ich wykorzystanie przekłada się na wzrost sprzedaży.

FILM PRODUKTOWY - CENA

Ile kosztuje film produktowy?

Koszt przygotowania reklamy wideo produktu zależy od rodzaju i długości produkcji, stopnia jego skomplikowania oraz ilości filmów realizowanych za jednym razem. Najtańsze spoty reklamowe to te, które skupiają się na przedstawieniu samego produktu, bez udziału osób prezentujących. Minutowy film w takiej formie można nagrać w ramach większej serii, a jego cena to od ok. 4000 zł wzwyż. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co wpływa na budżet filmu produktowego, przeczytaj nasz artykuł pt. "Ile kosztuje film reklamowy".

Aby ułatwić Ci wstępną kalkulację kosztów, przygotowaliśmy krótki brief. Wypełnij go, a dzięki zamieszczonym tam informacjom będziemy w stanie szybko i sprawnie dokonać wyceny produkcji twojego filmu produktowego.

 Wypełnij brief i wyceń projekt ❯ 

FILM PRODUKTOWY - JAK ZROBIĆ

Zaangażuj wszystkie zmysły

W ciągu niecałej minuty możesz dać swoim odbiorcom o wiele więcej, niż podstawową wiedzę o produkcie. Przywołaj wspomnienie upalnego lata i uczucie ukojenia w cieniu sędziwego klonu. Zaangażuj zmysły swoich odbiorców i pozwól pracować wyobraźni - niech obraz świeżo wypieczonego chleba i dźwięk jego chrupkiej skórki da sygnał receptorom smakowym. Krótkie wideo może sprawić, że na chwilę przeniesiesz się do krainy luksusu czy wymarzonego azylu. Wspomnienie, marzenie, pragnienie. Granica gdzieś się rozmywa. Dobry film produktowy to nie zwykła prezentacja. To doświadczenie, które sprawia, że chcesz więcej. Nie sprzedawaj - stwórz więź ze swoimi odbiorcami i wywołaj pozytywne skojarzenia z ofertą Twojej marki.

Masz pytania?
Potrzebujesz darmowej konsultacji?

Szukasz agencji filmowej, która specjalizuje się w video marketingu? Jesteś we właściwym miejscu! Zadzwoń do nas. Wspólnie omówimy Twój projekt, odpowiemy na nurtujące Cię pytania i postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości.

+48 667 266 667  | studio@pantoda.com

FILMY PRODUKTOWE I ANIMACJE

Gdzie skutecznie
wykorzystasz film produktowy

W Twoje ręce trafia gotowy film produktowy. Co teraz? Możesz go wykorzystać zarówno w sieci, jak i w realnym świecie. Umieść wideo w witrynie sklepu internetowego i pozwól mu zwiększać zasięgi Twojej firmy - niech hula w mediach społecznościowych, na YouTubie oraz w aplikacjach mobilnych. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby używać go w komunikacji wewnętrznej, a już na pewno warto się nim pochwalić podczas różnego rodzaju eventach, na przykład na targach czy konferencjach. Usiądź spokojnie i obserwuj, jak Twoje filmy i spoty reklamowe pracują same na siebie!

Sklep internetowy

Social Media

Targi

Prezentacje

YouTube

Telewizja wewnętrzna

Aplikacje mobilne


 Wyceń swój projekt ❯ 

AKTUALNOŚCI | PANTODA STUDIO

Poznajmy się lepiej
Świeże spojrzenie na video marketing

Rzuć okiem na nasze ostatnie realizacje. Zobacz jak pracujemy na planie i co robimy, gdy nie ma nas w biurze. Częstuj się również naszym doświadczeniem i wiedzą, którą staramy się regularnie dzielić. Poznaj najlepsze praktyki, świeże trendy i sprawdzone rozwiązania. Chcesz rozwinąć dane zagadnienie, brakuje Ci jeszcze inspirujących przykładów - odezwij się do nas. Z przyjemnością odniesiemy się do Twoich potrzeb.

FILM PRODUKTOWY - SZYBKA WYCENA

Wyceń swój projekt

Chcesz jak najszybciej dowiedzieć się jaka jest orientacyjna cena filmu produktowego?
Wypełnij poniższy formularz i prześlij go do nas. Odpowiemy w pierwszej wolnej chwili.

  Akceptuję warunki polityk prywatności i wyrażam zgodę na otrzymanie oferty

Produkcja Zrobimy to dla Ciebie!

Krótki film reklamowy z ciekawą fabułą, produkt w 360° z opisami czy animacja? A może wolisz wideo produktowe z influencerem, który zareklamuje Twój produkt? Tam, gdzie działa wyobraźnia, nie ma miejsca na limity! Z morza opcji wyłowimy najodpowiedniejszy sposób na promocję Twoich produktów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, co wpływa na budżet filmu produktowego lub ciekawi Cię, jak wygląda proces jego produkcji, skontaktuj się z nami bezpośrednio lub wypełnij brief projektowy. Zadzwoń albo napisz do nas - zróbmy razem porządną reklamę!

FILM PRODUKTOWY - PRODUKCJA

Krok po kroku, czyli jak
produkujemy filmy produktowe

OFERTOWANIE

Poznajmy się
i omówmy potrzeby

- ZAPYTANIE OD KLIENTA - BRIEF
- WSTĘPNA ANALIZA POTRZEB
- PRZYGOTOWANIE UMOWY
I HARMONOGRAMU PRAC
- PODPISANIE UMOWY

PREPRODUKCJA

 Określmy szczegóły
i dokładny plan pracy

- NAPISANIE SCENARIUSZA
- STWORZENIE STORYBOARDÓW
- DOBRANIE MUZYKI I LEKTORA
- DOBÓR AKTORÓW
- PRZYGOTOWANIE
LOGISTYCZNE

PRODUKCJA

Cisza na planie,
ruszamy z produkcją

- REALIZACJA PRODUKCJI
WEDŁUG STWORZONEGO
WCZEŚNIEJ SCENARIUSZA

POSTPRODUKCJA

Połączmy wszystkie
elementy w spójną całość

- POSPRODUKCJA WIDEO
- POSTPRODUKCJA AUDIO
- KOŃCOWY RENDER
- PRZEKAZANIE GOTOWEGO
FILMU

01 | PREPRODUKCJA

Brief projektowy

Omówimy kontekst, cele, oczekiwania, charakter marki i estetyczne upodobania. Ty mówisz – my słuchamy. Dopytamy o kilka kwestii: jaki klimat ma mieć film? Jakie treści chcesz w nim zawrzeć? Jakie są potrzeby Twojej firmy i co pragniesz osiągnąć? Do kogo chcesz trafić ze swoim przekazem?

02 | PREPRODUKCJA

Scenariusz

Oprócz ścieżki lektorskiej lub listy dialogowej przygotujemy opisy poszczególnych scen. Na tym etapie zapoznasz się z wersją tekstową scenariusza, ale już w następnym kroku Twoją wyobraźnię wyręczą rysunki.

03 | PREPRODUKCJA

Storyboard

Storyboard to wizualny odpowiednik scenariusza, coś na kształt czarno-białego komiksu. Na tym etapie nie skupiamy się na detalach, lecz na całych kadrach. W efekcie uzyskasz wyobrażenie o tym, do czego będziemy dążyć pod kątem pracy kamery i kompozycji.

04 | PREPRODUKCJA

Muzyka i lektor

Podczas gdy storyboard nabiera kształtu, dopasowujemy lektorów i muzykę. Zależy nam na harmonijnej kompozycji, dlatego wszystkie elementy muszą ze sobą współgrać. W zależności od spodziewanego efektu, głos prowadzący narrację może być kobiecy lub męski, młodzieńczy i entuzjastyczny albo dojrzały i poważny.

05 | PRODUKCJA

Kamera, akcja!

Dopięliśmy już wszystko na ostatni guzik? Świetnie! Preprodukcja zakończona, przenosimy się na plan. Reżyser wraz z operatorem kamery i resztą ekipy przekują wspólnie stworzoną wizję w efektowny film reklamowy Twojej marki. W zależności od założeń scenariusza realizujemy zdjęcia w ramach jednego lub kilku dni zdjęciowych.

06 | POSTPRODUKCJA

Postprodukcja wideo

Ostatni klaps i… Cięcie! Przechodzimy do pracy na tak zwanym „stole montażowym”. Surowy materiał zrealizowany podczas zdjęć zmienia się w film, który pokażesz światu. Na ten etap składają się montaż, korekcja kolorów i udźwiękowienie. Następnie do Twoich rąk trafia pierwsza wersja wideo. Będziemy ją jeszcze udoskonalać – weźmiemy pod uwagę Twoje sugestie i wprowadzimy stosowne poprawki, dopóki nie zgodzimy się, że „jest super”.

07 | POSTPRODUKCJA

Postprodukcja audio

Wraz z końcem tego etapu możesz nie tylko zobaczyć, ale i usłyszeć swoją historię. W trakcie postprodukcji audio pozbywamy się szumu ze ścieżki lektorskiej, dodajemy odpowiednią muzykę, a film uzupełniamy o wszelkiego rodzaju efekty dźwiękowe – stukanie, szuranie, świsty i śmieszki.

06 | POSTPRODUKCJA

Końcowy render

Ostatnia prosta. Teraz zbieramy poszczególne elementy i łączymy je w całość. Wideo scalamy z ostatecznym miksem dźwięku w końcowy render i... Gotowe! Twój film reklamowy może już ujrzeć światło dzienne i błyszczeć na salonach, promując Twoją markę.

SUBSKRYPCJA WIDEO DLA FIRM

Chętnie pomożemy Ci
w regularnej produkcji wideo

Konkurencja nie śpi. Trzeba zachować czujność i wciąż przypominać o swojej obecności na rynku. Dlatego usprawniliśmy proces produkcji filmów reklamowych i możemy zaoferować Ci wygodny plan subskrypcji. Na czym to polega? Zapewniamy comiesięczny dostęp do autorskiego contentu wideo. W cenie jednego pracownika etatowego, będziesz regularnie dostawać profesjonalne produkcje, dzięki którym nie dasz o sobie zapomnieć.

Szukasz innego rodzaju filmu?

Masz
pytania?

Wrocław to miasto, z którego się wywodzimy, jednak projekty wideo realizujemy w całej Polsce i Europie. Korporacyjne filmy i reklamowe spoty wizerunkowe , produkujemy najczęściej w takich miastach jak Poznań, Katowice, Szczecin, Warszawa, Zielona Góra i Gdańsk. Spoty reklamowe,  wideo produktowe i filmy na social media tworzymy zazwyczaj w naszym wrocławskim studiu filmowym. Jeśli chodzi o filmy eventowe i relacje z wydarzeń, jesteśmy tam, gdzie nas potrzebujesz!

W Pantoda Studio jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły.
Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły!

Znajdziesz nas tutaj:
Pantoda Studio
Księcia Witolda 68/1
50-203 Wrocław

+48 667 266 667
studio@pantoda.com

Cześć

Jesteśmy Pantoda Studio. Szyjemy filmy reklamowe na miarę. Specjalizujemy się w produkcji wideo dla biznesu, a naszym konikiem są klipy promocyjne, reklamy wideo i filmy eventowe. Za pomocą naszych kamer zwrócimy światła reflektorów na Twoją markę! 

Spotkajmy się w sieci