EMPLOYER BRANDING WIDEO

Proces rekrutacji,
którego nie da się przeoczyć


W ofercie skierowanej do potencjalnych kandydatów i kandydatek możesz opisać wszystkie zalety pracy w Twojej firmie: przyjazna atmosfera, elastyczne godziny, stabilne warunki zatrudnienia... Ale przecież wszystko to już było! Zamiast wtapiać się w tło i powielać utarte slogany, po cichutku licząc na odzew tych, których chcesz zachęcić, pójdź o krok dalej i wciągnij odpowiednie osoby w orbitę Twojej marki. Jak to zrobić? Pokaż, zamiast przekonywać słowami! Nakręćmy film rekrutacyjny, dzięki któremu Twoja oferta nie przejdzie niezauważona. Pokaż zainteresowanym, czym Twoja marka wyróżnia się na rynku i dlaczego warto być jej częścią. Oddaj głos pracownikom firmy i uautentycznij przekaz.


 Zobacz przykłady   

FILMY I SPOTY REKRUTACYJNE, HR

Nie bądź jak inni rekruterzy,
wykorzystaj supermoce

FILMOWE OGŁOSZENIE O PRACĘ

Wyróżnij swoją ofertę pracy

Wesprzyj dział HR i wyślij w świat wyjątkową ofertę pracy. W ciągu jednego, krótkiego filmu możesz przekazać znacznie więcej na temat Twojej firmy, niż można oddać słowami. Wyróżnij się na tle pracodawców i zaintryguj kandydatów.

 Wyceń swój projekt ❯ 

FILM Q&A Z PRACOWNIKAMI FIRMY

Przedstaw swój niezawodny zespół

Oddaj głos pracownikom i pokaż, dlaczego warto do Was dołączyć. Formuła Q&A pozwala uniknąć niezręczności związanej z koniecznością wyuczenia się tekstu na pamięć. Naturalność i swoboda, o to właśnie chodzi!

 Wyceń swój projekt ❯ 

Filmy i spoty rekrutacyjne są jak superbohaterowie, którzy przybywają z pomocą działom HR w korporacjach, niewielkim firmom i startupom: zwracają na siebie uwagę, wzbudzają zaufanie i pomagają rozwiązać problemy. W swojej ofercie wspominasz o przyjemnej atmosferze? Słowa mogą nie wystarczyć, więc przenieś na ekran klimat lunch breaku w chill roomie. Twoja firma zapewnia możliwość ciekawej ścieżki rozwoju? Oddaj głos pracownikom, którzy realizują się w pracy. Przedstaw przełożonych, pochwal się biurem i zobrazuj wszystko to, czym chcesz zachęcić nowe osoby. A może wolisz przygotować spot rekrutacyjny, który będzie ofertą pracy w formie filmu? Czemu nie! Opcji jest całe mnóstwo, a wszystko zależy od potrzeb i celów Twojej firmy. Wykorzystajmy supermoce i nakręćmy wspólnie coś ciekawego! 

Film przedstawiający
firmę / miejsce pracy

Q&A z pracownikami
firmy

Filmowe
ogłoszenie o pracę

Film z wyjazdu
integracyjnego

Wywiad z właścicielem / twórcą marki

Biznesowy film storytellingowy

Film szkoleniowy /
wdrożenie pracownika


FILMY EMPLOYER BRANDING

Filmy employer brandingowe
powiedzą więcej o Twojej firmie

Filmy z kategorii employer branding to powiew świeżości w żmudnym procesie rekrutacji. Zarówno poszukiwanie pracy, jak i pozyskiwanie pracowników bywa bardzo czasochłonne i stresujące. Spoty employer brandingowe mają to do siebie, że generują pozytywne emocje. Lekka i przyjemna forma audiowizualna transmituje prosty i przyjazny przekaz - chcemy, żebyś pracował(a) z nami! Zaproś do siebie wykwalifikowanych pracowników i specjalistów w branży. Wywołaj pozytywne skojarzenia z Twoją marką - nie tylko na potrzeby rekrutacji.

BIZNESOWY FILM STORYTELLINGOWY

WYWIAD Z TWÓRCĄ MARKI

FILM PRZEDSTAWIAJĄCY MIEJSCE PRACY

FILM REKRUTACYJNY - CO TO JEST

Po co tworzyć film rekrutacyjny?

Film rekrutacyjny to kreatywne narzędzie wspomagające proces pozyskiwania nowych pracowników i świetny materiał promocyjny. Odpowiednio zrealizowane wideo employer brandingowe zwiększy zasięgi Twojej firmy i pomoże Ci wyłowić z morza ryb prawdziwe rekiny biznesu. Pokaż się z najlepszej strony i dotrzyj ze swoją ofertą do osób, z którymi chcesz współpracować.

FILM REKRUTACYJNY - CENA

Ile kosztuje film rekrutacyjny?

Cena filmu rekrutacyjnego zależy od charakteru produkcji i wielu różnych czynników, takich jak ilość dni zdjęciowych. Zazwyczaj jednak całkowity koszt wynosi od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych.  Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co wpływa na budżet filmu rekrutacyjnego, przeczytaj nasz artykuł pt. "Ile kosztuje film reklamowy".

Aby ułatwić Ci wstępną kalkulację kosztów, przygotowaliśmy krótki brief. Wypełnij go, a dzięki zamieszczonym tam informacjom będziemy w stanie szybko i sprawnie dokonać wyceny produkcji twojego filmu reklamowego.

 Wypełnij brief i wyceń projekt ❯ 

FILM REKRUTACYJNY - JAK ZROBIĆ

Co cechuje dobry film rekrutacyjny?

Poszukujesz nowych pracowników? Film rekrutacyjny jest świetnym rozwiązaniem! W oczach kandydatów i kandydatek zyskasz +10 punktów za pomysłowość i dodatkowe +10 za rozmach. Pamiętaj jednak, że employer branding video nie jest filmem z gatunku sci-fi. Spot rekrutacyjny powinien być źródłem ładnie opakowanych, ale przede wszystkim prawdziwych informacji. Za jego pomocą nie tylko kierujesz atrakcyjną ofertę do kandydatów i kandydatek, ale także budujesz wizerunek swojej marki. Liczy się wiarygodność. Ściągnij do siebie wykwalifikowane osoby z branży. Na pewno zostaną z Tobą na dłużej, jeśli dotrzymasz słowa danego w filmie rekrutacyjnym.

Masz pytania?
Potrzebujesz darmowej konsultacji?

Szukasz agencji filmowej, która specjalizuje się w video marketingu? Jesteś we właściwym miejscu! Zadzwoń do nas. Wspólnie omówimy Twój projekt, odpowiemy na nurtujące Cię pytania i postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości.

+48 667 266 667  | studio@pantoda.com

REKLAMOWE FILMY REKRUTACYJNE

Gdzie i jak skutecznie wykorzystasz
film employer brandingowy 

Dobrze zrealizowany film employer brandingowy zapewnia cały ocean korzyści. I to nie tylko dla działu HR! Jakie są możliwości? Gotowy film rekrutacyjny powinien cierpliwie czekać w zakładce Kariera na stronie internetowej Twojej firmy. Osoby, które już są zainteresowane danym stanowiskiem, tylko upewnią się o słuszności swojej decyzji. Zadziałaj też w mediach społecznościowych i obserwuj, jak rośnie liczba udostępnień Twojego posta - obecni pracownicy mają pełne prawo, żeby pochwalić się swoim miejscem pracy. Zwiększaj zasięgi za pomocą jednego, krótkiego wideo. Niech trafi nie tylko do kandydatów, ale też klientów, kontrahentów i Twoich partnerów biznesowych. Krótki, ale kreatywny i szczery spot zwiększy zasięgi i wspomoże budowanie pozytywnego wizerunku Twojej marki - godnej zaufania, przyjaźnie nastawionej i nowoczesnej. To właśnie magia filmów rekrutacyjnych!

Strona www
(dział kariera)

Social Media
(LinkedIn, Meta)

Portale
rekrutacyjne

Employer
Branding


 Wyceń swój projekt ❯ 

AKTUALNOŚCI | PANTODA STUDIO

Poznajmy się lepiej
Świeże spojrzenie na video marketing

Rzuć okiem na nasze ostatnie realizacje. Zobacz jak pracujemy na planie i co robimy, gdy nie ma nas w biurze. Częstuj się również naszym doświadczeniem i wiedzą, którą staramy się regularnie dzielić. Poznaj najlepsze praktyki, świeże trendy i sprawdzone rozwiązania. Chcesz rozwinąć dane zagadnienie, brakuje Ci jeszcze inspirujących przykładów - odezwij się do nas. Z przyjemnością odniesiemy się do Twoich potrzeb.

Produkcja Zrobimy to dla Ciebie!

Pomożemy Ci stworzyć ciekawy content employer brandingowy, dzięki któremu zjednasz sobie sympatię wielu i przyciągniesz najlepszych kandydatów na nowe stanowiska pracy. Kręcimy wideo z wielu perspektyw, dlatego z chęcią pokażemy też punkt widzenia obecnych pracowników Twojej firmy. Uważamy, że film EB to coś więcej, niż wizytówka marki i wsparcie dla HR. Zróbmy takie wideo, dzięki któremu Ty sam(a) zechcesz zatrudnić się jeszcze raz! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat kosztów i samego procesu produkcji, skontaktuj się z nami bezpośrednio lub wypełnij brief projektowy.

FILM EMPLOYER BRANDING - PRODUKCJA

Krok po kroku, czyli jak
produkujemy filmy rekrutacyjne

OFERTOWANIE

Poznajmy się
i omówmy potrzeby

- ZAPYTANIE OD KLIENTA - BRIEF
- WSTĘPNA ANALIZA POTRZEB
- PRZYGOTOWANIE UMOWY
I HARMONOGRAMU PRAC
- PODPISANIE UMOWY

PREPRODUKCJA

 Określmy szczegóły
i dokładny plan pracy

- NAPISANIE SCENARIUSZA
- STWORZENIE STORYBOARDÓW
- DOBRANIE MUZYKI I LEKTORA
- DOBÓR AKTORÓW
- PRZYGOTOWANIE
LOGISTYCZNE

PRODUKCJA

Cisza na planie,
ruszamy z produkcją

- REALIZACJA PRODUKCJI
WEDŁUG STWORZONEGO
WCZEŚNIEJ SCENARIUSZA

POSTPRODUKCJA

Połączmy wszystkie
elementy w spójną całość

- POSPRODUKCJA WIDEO
- POSTPRODUKCJA AUDIO
- KOŃCOWY RENDER
- PRZEKAZANIE GOTOWEGO
FILMU

01 | PREPRODUKCJA

Brief projektowy

Omówimy kontekst, cele, oczekiwania, charakter marki i estetyczne upodobania. Ty mówisz – my słuchamy. Dopytamy o kilka kwestii: jaki klimat ma mieć film? Jakie treści chcesz w nim zawrzeć? Jakie są potrzeby Twojej firmy i co pragniesz osiągnąć? Do kogo chcesz trafić ze swoim przekazem?

02 | PREPRODUKCJA

Scenariusz

Oprócz ścieżki lektorskiej lub listy dialogowej przygotujemy opisy poszczególnych scen. Na tym etapie zapoznasz się z wersją tekstową scenariusza, ale już w następnym kroku Twoją wyobraźnię wyręczą rysunki.

03 | PREPRODUKCJA

Storyboard

Storyboard to wizualny odpowiednik scenariusza, coś na kształt czarno-białego komiksu. Na tym etapie nie skupiamy się na detalach, lecz na całych kadrach. W efekcie uzyskasz wyobrażenie o tym, do czego będziemy dążyć pod kątem pracy kamery i kompozycji.

04 | PREPRODUKCJA

Muzyka i lektor

Podczas gdy storyboard nabiera kształtu, dopasowujemy lektorów i muzykę. Zależy nam na harmonijnej kompozycji, dlatego wszystkie elementy muszą ze sobą współgrać. W zależności od spodziewanego efektu, głos prowadzący narrację może być kobiecy lub męski, młodzieńczy i entuzjastyczny albo dojrzały i poważny.

05 | PRODUKCJA

Kamera, akcja!

Dopięliśmy już wszystko na ostatni guzik? Świetnie! Preprodukcja zakończona, przenosimy się na plan. Reżyser wraz z operatorem kamery i resztą ekipy przekują wspólnie stworzoną wizję w efektowny film reklamowy Twojej marki. W zależności od założeń scenariusza realizujemy zdjęcia w ramach jednego lub kilku dni zdjęciowych.

06 | POSTPRODUKCJA

Postprodukcja wideo

Ostatni klaps i… Cięcie! Przechodzimy do pracy na tak zwanym „stole montażowym”. Surowy materiał zrealizowany podczas zdjęć zmienia się w film, który pokażesz światu. Na ten etap składają się montaż, korekcja kolorów i udźwiękowienie. Następnie do Twoich rąk trafia pierwsza wersja wideo. Będziemy ją jeszcze udoskonalać – weźmiemy pod uwagę Twoje sugestie i wprowadzimy stosowne poprawki, dopóki nie zgodzimy się, że „jest super”.

07 | POSTPRODUKCJA

Postprodukcja audio

Wraz z końcem tego etapu możesz nie tylko zobaczyć, ale i usłyszeć swoją historię. W trakcie postprodukcji audio pozbywamy się szumu ze ścieżki lektorskiej, dodajemy odpowiednią muzykę, a film uzupełniamy o wszelkiego rodzaju efekty dźwiękowe – stukanie, szuranie, świsty i śmieszki.

06 | POSTPRODUKCJA

Końcowy render

Ostatnia prosta. Teraz zbieramy poszczególne elementy i łączymy je w całość. Wideo scalamy z ostatecznym miksem dźwięku w końcowy render i... Gotowe! Twój film reklamowy może już ujrzeć światło dzienne i błyszczeć na salonach, promując Twoją markę.

FILM REKRUTACYJNY - SZYBKA WYCENA

Wyceń swój projekt

Chcesz jak najszybciej dowiedzieć się jaka jest orientacyjna cena filmu rekrutacyjnego?
Wypełnij poniższy formularz i prześlij go do nas. Odpowiemy w pierwszej wolnej chwili.

  Akceptuję warunki polityk prywatności i wyrażam zgodę na otrzymanie oferty

SUBSKRYPCJA WIDEO DLA FIRM

Chętnie pomożemy Ci
w regularnej produkcji wideo

Konkurencja nie śpi. Trzeba zachować czujność i wciąż przypominać o swojej obecności na rynku. Dlatego usprawniliśmy proces produkcji filmów reklamowych i możemy zaoferować Ci wygodny plan subskrypcji. Na czym to polega? Zapewniamy comiesięczny dostęp do autorskiego contentu wideo. W cenie jednego pracownika etatowego, będziesz regularnie dostawać profesjonalne produkcje, dzięki którym nie dasz o sobie zapomnieć.

Szukasz innego rodzaju filmu?

Masz
pytania?

Wrocław to miasto, z którego się wywodzimy, jednak projekty wideo realizujemy w całej Polsce i Europie. Korporacyjne filmy i reklamowe spoty wizerunkowe , produkujemy najczęściej w takich miastach jak Poznań, Katowice, Szczecin, Warszawa, Zielona Góra i Gdańsk. Spoty reklamowe,  wideo produktowe i filmy na social media tworzymy zazwyczaj w naszym wrocławskim studiu filmowym. Jeśli chodzi o filmy eventowe i relacje z wydarzeń, jesteśmy tam, gdzie nas potrzebujesz!

W Pantoda Studio jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły.
Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły!

Znajdziesz nas tutaj:
Pantoda Studio
Księcia Witolda 68/1
50-203 Wrocław

+48 667 266 667
studio@pantoda.com

Cześć

Jesteśmy Pantoda Studio. Szyjemy filmy reklamowe na miarę. Specjalizujemy się w produkcji wideo dla biznesu, a naszym konikiem są klipy promocyjne, reklamy wideo i filmy eventowe. Za pomocą naszych kamer zwrócimy światła reflektorów na Twoją markę! 

Spotkajmy się w sieci