BIZNESOWE FILMY WIZERUNKOWE

Twoja firma 
w roli głównej


Wiesz, że niełatwo jest przebić się w morzu ofert i produktów. W świecie, w którym reklamy wyskakują z lodówki, a sprzedawcy wciskają się drzwiami i oknami, postaw na transparentność i dobrą historię. Film wizerunkowy to nowoczesna, audiowizualna opowieść o Twojej marce. Przykuj i zatrzymaj na dłużej uwagę tych, do których kierujesz swoją ofertę. Zyskaj wiarygodność i przedstaw się z najlepszej strony. Stwórzmy film reklamowy z Twoją firmą w roli głównej!


 Zobacz przykłady   

FILMY I SPOTY WIZERUNKOWE

Codzienność Twojej firmy
to gotowy scenariusz skutecznej reklamy

FILM WIZERUNKOWY DLA MARKI OSOBISTEJ

Oddaj w pełni charakter swojej marki personalnej

Nie ma dwóch takich samych osób, nie ma też dwóch takich samych biznesów. Przedstaw prawdziwy charakter swojej działalności za pomocą ruchomych obrazów i odpowiednio dobranej muzyki. Pokaż to, czego nie da się oddać słowami.

 Wyceń swój projekt ❯ 

WIZERUNKOWY FILM TEASEROWY

Promuj swoją markę obietnicą czegoś wyjątkowego

Zacznij promocję z odpowiednim wyprzedzeniem i przygotuj dla swoich klientów zapowiedź czegoś wyjątkowego. Podkreśl cechy swojej marki, wykreuj potrzebę, ale nie zdradzaj wszystkich szczegółów. Dobry trailer wywołuje nie mniejszą ekscytację, niż pięknie opakowany prezent, czekający pod choinką. Zaskocz, pozostawiając niedosyt.

 Wyceń swój projekt ❯ 

STORYTELLINGOWY FILM WIZERUNKOWY

Przedstaw historię, która pozostaje w pamięci

Opowiedz o wartościach Twojej marki w krótkim filmie storytellingowym. Twój biznes jest odpowiedzialny społecznie? Pokaż, że ta społeczność składa się z wyjątkowych jednostek, ich marzeń, pasji i wyjątkowych relacji. Stwórz niewidzialną nić porozumienia z klientami, zacierając granicę pomiędzy “my” i “wy”. 

 Wyceń swój projekt ❯ 

FILM WIZERUNKOWY - SUSTAINABILITY

Opowiedz o sobie i podziel się swoimi wartościami

Twoja marka zbudowana jest na solidnych fundamentach, a są nimi Twoje wartości. Wykorzystaj dostępne narzędzia filmowe, by zobrazować filozofię, którą chcesz podzielić się ze światem. Wywołaj pozytywne emocje i opowiedz o tym, co dla Ciebie ważne. 

 Wyceń swój projekt ❯ 

FILM WIZERUNKOWY Z BOHATEREM

Postaw na autentyczną opowieść pełną pasji

Za sukcesem każdej marki stoją ludzie. Oddaj głos tym, którzy mają do opowiedzenia wciągające historie. Nie, nie chodzi o przygody rodem z pamiętnika Indiany Jonesa. Chodzi o podzielenie się pasją, praktyczną wiedzą i doświadczeniem. Autentyczni bohaterzy, to najlepsi aktorzy dla filmu wizerunkowego Twojej marki. Wykorzystaj to! 

 Wyceń swój projekt ❯ 

FILM WIZERUNKOWY Z BOHATEREM

Pokaż ludzką twarz Twojego biznesu

Każdy ma swoją własną historię, a każda historia zasługuje na to, by ją usłyszeć. Przedstaw niezastąpione osoby, dzięki którym Twoją marka nie byłaby tym, czym jest teraz. Stwórz poruszający film wizerunkowy, w którym przedstawisz wyjątkową postać. Uczyń z niej bohatera filmu i ambasadora marki jednocześnie.

 Wyceń swój projekt ❯ 

Dobry film wizerunkowy jest kluczem do udanej promocji marki. Krótki spot reklamowy to pięknie opakowana esencja tego, co reprezentuje Twoja firma. Możliwości produkcji filmowych jest mnóstwo. Wszystko zależy od aktualnych potrzeb i założonych celów. Chcesz nawiązać nowe, owocne współprace? Pokaż, jak funkcjonuje na co dzień Twoja firma. Aby zdobyć zaufanie konsumentów, opowiedz historię marki i podkreśl jej kluczowe wartości. Planujesz powiększać zespół? Oddaj głos pracownikom w filmie rekrutacyjnym, by zyskać wiarygodność w oczach kandydatów. Pozwól odbiorcom być na bieżąco - pochwal się tym, nad czym aktualnie pracujecie i z czego jesteście dumni. Pokaż sceny z życia firmy i upamiętnij ważne wydarzenia za pomocą filmu eventowego. To świetna pamiątka, która przy okazji przemówi do tych, którzy cenią sobie szczerość i otwartość. Chcesz, żeby film reklamowy zapisał się w pamięci odbiorców na dłużej? Tutaj sprawdzi się storytelling. Pomożemy Ci stworzyć zupełnie nowy scenariusz, by za pomocą zgrabnej metafory zobrazować wartości marki, a do tego wzruszyć, rozbawić i zainspirować!

Film na potrzeby
crowdfundingu

Biznesowy film storytellingowy

Film informacyjny
do akcjonariuszy

Wywiad z twórcą marki, właścicielem firmy


SPOT WIZERUNKOWY FIRMY

Jeden dobry film to korzyści na lata

Film wizerunkowy to nie jednorazowa reklama, ale długofalowa inwestycja. Produkcja audiowizualna to świetny kanał komunikacyjny i nie bez powodu jest obecnie najpopularniejszym sposobem przekazywania informacji. Bo kto z nas nie lubi dobrych, ciekawie przedstawionych historii? Wierzymy, że każdy ma własną, fascynującą opowieść, która tylko czeka, by przenieść ją na ekran!

FILM WIZERUNKOWY - WYWIAD

FILM WIZERUNKOWY - SUSTAINABILITY

FILM WIZERUNKOWY

FILM WIZERUNKOWY - CO TO JEST

Po co tworzyć film wizerunkowy?

Nowi klienci, pracownicy i partnerzy biznesowi to przyjemny i zasłużony „efekt uboczny” kreowania pozytywnego obrazu firmy, czyli przedsiębiorstwa z ludzką twarzą. Film wizerunkowy jest idealnym sposobem na przekazanie tej informacji w porywający sposób. Tak naprawdę wszystko, co reprezentuje Twoja marka, to reklamowy samograj. Trzeba go tylko przemieść na ekran!

FILM WIZERUNKOWY - CENA

Jaka jest cena filmu wizerunkowego?

Cena większości filmów wizerunkowych waha się w przedziale od 16 do 60 tys. zł, jednak ostateczny koszt zależy od wielu czynników. Podczas ustalania ceny końcowej bierzemy pod uwagę czas trwania okresu zdjęciowego, stopień skomplikowania scenariusza, oprawę graficzną oraz liczbę lokalizacji, gdzie realizujemy zdjęcia. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat tego, co wpływa na koszt spotu wizerunkowego, przeczytaj nasz artykuł: Ile kosztuje film reklamowy.

My też jesteśmy transparentni! Aby ułatwić Ci wstępną kalkulację kosztów, przygotowaliśmy krótki brief. Wypełnij go, a dzięki zamieszczonym tam informacjom będziemy w stanie szybko i sprawnie dokonać wyceny produkcji twojego filmu reklamowego.

 Wypełnij brief i wyceń projekt ❯ 

FILM WIZERUNKOWY - CZAS TRWANIA

Ile powinien trwać film wizerunkowy

Film wizerunkowy to krótka i esencjonalna produkcja, która z reguły nie przekracza 2 minut. Za pomocą zróżnicowanych środków (narracji, obrazu i dźwięku), jesteśmy w stanie przekazać wiele w ograniczonym czasie. Mimo to, treść i idea przewodnia filmu reklamowego muszą być czytelne dla odbiorców - skupiamy się na konkretach, zamiast snuć niekończącą się opowieść o wszystkim i (w konskwencji) o niczym.

Masz pytania?
Potrzebujesz darmowej konsultacji?

Szukasz agencji filmowej, która specjalizuje się w video marketingu? Jesteś we właściwym miejscu! Zadzwoń do nas. Wspólnie omówimy Twój projekt, odpowiemy na nurtujące Cię pytania i postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości.

+48 667 266 667  | studio@pantoda.com

FILMY WIZERUNKOWE

Gdzie skutecznie
wykorzystasz film wizerunkowy

Film wizerunkowy pozwala taktownie wykonać pierwszy ruch. Przyjaźnie wyciągnąć dłoń i elegancko przedstawić się osobom, z którymi chcesz nawiązać lub utrzymać relację / współpracę. Właśnie dlatego jednym z najważniejszych miejsc na zamieszczenie filmu reklamowego jest zakładka „O nas” na firmowej stronie internetowej. Ale to jeszcze nie wszystko! Film reklamowy Twojej firmy nie może po prostu wisieć w jednym miejscu w sieci. Umieść go w mediach społecznościowych, prezentuj na targach, konferencjach i innych wydarzeniach branżowych. Film wizerunkowy to także miły dodatek w ofercie rekrutacyjnej. Zwróć uwagę kandydatów i kandydatek, którzy poszukują szans rozwoju w odpowiednim dla siebie miejscu. Podane wyżej przykłady to tylko skromne propozycje. Swoim spotem reklamowym możesz chwalić się wszem i wobec, gdzie i jak tylko zechcesz.

Strona www

Social Media

Komunikacja wewnętrzna

Employer Branding

Spotkania / Szkolenia

Targi

Konferencje / Eventy

Rekrutacja


 Wyceń swój projekt ❯ 

AKTUALNOŚCI | PANTODA STUDIO

Poznajmy się lepiej
Świeże spojrzenie na video marketing

Rzuć okiem na nasze ostatnie realizacje. Zobacz jak pracujemy na planie i co robimy, gdy nie ma nas w biurze. Częstuj się również naszym doświadczeniem i wiedzą, którą staramy się regularnie dzielić. Poznaj najlepsze praktyki, świeże trendy i sprawdzone rozwiązania. Chcesz rozwinąć dane zagadnienie, brakuje Ci jeszcze inspirujących przykładów - odezwij się do nas. Z przyjemnością odniesiemy się do Twoich potrzeb.

Produkcja Zrobimy to dla Ciebie!

Wiesz już, że chcesz stworzyć dla swojej marki film wizerunkowy. Brzmi jak bardzo czasochłonne przedsięwzięcie, prawda? Dlatego właśnie oferujemy Ci kompleksową usługę. Czuwamy nad wszystkimi etapami projektu: zapewniamy wsparcie merytoryczne, przeprowadzamy proces kreatywny i dbamy o stronę techniczną produkcji. Tworzymy filmy skrojone na miarę – również na miarę budżetu. Jeśli chcesz wiedzieć, co wpływa na całkowity koszt filmu reklamowego lub dowiedzieć się więcej o procesie jego produkcji, skontaktuj się z nami bezpośrednio lub wypełnij brief projektowy.

FILM WIZERUNKOWY - PRODUKCJA

Krok po kroku, czyli jak
produkujemy filmy wizerunkowe

OFERTOWANIE

Poznajmy się
i omówmy potrzeby

- ZAPYTANIE OD KLIENTA - BRIEF
- WSTĘPNA ANALIZA POTRZEB
- PRZYGOTOWANIE UMOWY
I HARMONOGRAMU PRAC
- PODPISANIE UMOWY

PREPRODUKCJA

 Określmy szczegóły
i dokładny plan pracy

- NAPISANIE SCENARIUSZA
- STWORZENIE STORYBOARDÓW
- DOBRANIE MUZYKI I LEKTORA
- DOBÓR AKTORÓW
- PRZYGOTOWANIE
LOGISTYCZNE

PRODUKCJA

Cisza na planie,
ruszamy z produkcją

- REALIZACJA PRODUKCJI
WEDŁUG STWORZONEGO
WCZEŚNIEJ SCENARIUSZA

POSTPRODUKCJA

Połączmy wszystkie
elementy w spójną całość

- POSPRODUKCJA WIDEO
- POSTPRODUKCJA AUDIO
- KOŃCOWY RENDER
- PRZEKAZANIE GOTOWEGO
FILMU

01 | PREPRODUKCJA

Brief projektowy

Omówimy kontekst, cele, oczekiwania, charakter marki i estetyczne upodobania. Ty mówisz – my słuchamy. Dopytamy o kilka kwestii: jaki klimat ma mieć film? Jakie treści chcesz w nim zawrzeć? Jakie są potrzeby Twojej firmy i co pragniesz osiągnąć? Do kogo chcesz trafić ze swoim przekazem?

02 | PREPRODUKCJA

Scenariusz

Oprócz ścieżki lektorskiej lub listy dialogowej przygotujemy opisy poszczególnych scen. Na tym etapie zapoznasz się z wersją tekstową scenariusza, ale już w następnym kroku Twoją wyobraźnię wyręczą rysunki.

03 | PREPRODUKCJA

Storyboard

Storyboard to wizualny odpowiednik scenariusza, coś na kształt czarno-białego komiksu. Na tym etapie nie skupiamy się na detalach, lecz na całych kadrach. W efekcie uzyskasz wyobrażenie o tym, do czego będziemy dążyć pod kątem pracy kamery i kompozycji.

04 | PREPRODUKCJA

Muzyka i lektor

Podczas gdy storyboard nabiera kształtu, dopasowujemy lektorów i muzykę. Zależy nam na harmonijnej kompozycji, dlatego wszystkie elementy muszą ze sobą współgrać. W zależności od spodziewanego efektu, głos prowadzący narrację może być kobiecy lub męski, młodzieńczy i entuzjastyczny albo dojrzały i poważny.

05 | PRODUKCJA

Kamera, akcja!

Dopięliśmy już wszystko na ostatni guzik? Świetnie! Preprodukcja zakończona, przenosimy się na plan. Reżyser wraz z operatorem kamery i resztą ekipy przekują wspólnie stworzoną wizję w efektowny film reklamowy Twojej marki. W zależności od założeń scenariusza realizujemy zdjęcia w ramach jednego lub kilku dni zdjęciowych.

06 | POSTPRODUKCJA

Postprodukcja wideo

Ostatni klaps i… Cięcie! Przechodzimy do pracy na tak zwanym „stole montażowym”. Surowy materiał zrealizowany podczas zdjęć zmienia się w film, który pokażesz światu. Na ten etap składają się montaż, korekcja kolorów i udźwiękowienie. Następnie do Twoich rąk trafia pierwsza wersja wideo. Będziemy ją jeszcze udoskonalać – weźmiemy pod uwagę Twoje sugestie i wprowadzimy stosowne poprawki, dopóki nie zgodzimy się, że „jest super”.

07 | POSTPRODUKCJA

Postprodukcja audio

Wraz z końcem tego etapu możesz nie tylko zobaczyć, ale i usłyszeć swoją historię. W trakcie postprodukcji audio pozbywamy się szumu ze ścieżki lektorskiej, dodajemy odpowiednią muzykę, a film uzupełniamy o wszelkiego rodzaju efekty dźwiękowe – stukanie, szuranie, świsty i śmieszki.

06 | POSTPRODUKCJA

Końcowy render

Ostatnia prosta. Teraz zbieramy poszczególne elementy i łączymy je w całość. Wideo scalamy z ostatecznym miksem dźwięku w końcowy render i... Gotowe! Twój film reklamowy może już ujrzeć światło dzienne i błyszczeć na salonach, promując Twoją markę.

FILM WIZERUNKOWY - SZYBKA WYCENA

Wyceń swój projekt

Chcesz jak najszybciej dowiedzieć się jaka jest orientacyjna cena filmu wizerunkowego?
Wypełnij poniższy formularz i prześlij go do nas. Odpowiemy w pierwszej wolnej chwili.

  Akceptuję warunki polityk prywatności i wyrażam zgodę na otrzymanie oferty

SUBSKRYPCJA WIDEO DLA FIRM

Chętnie pomożemy Ci
w regularnej produkcji wideo

Konkurencja nie śpi. Trzeba zachować czujność i wciąż przypominać o swojej obecności na rynku. Dlatego usprawniliśmy proces produkcji filmów reklamowych i możemy zaoferować Ci wygodny plan subskrypcji. Na czym to polega? Zapewniamy comiesięczny dostęp do autorskiego contentu wideo. W cenie jednego pracownika etatowego, będziesz regularnie dostawać profesjonalne produkcje, dzięki którym nie dasz o sobie zapomnieć.

Szukasz innego rodzaju filmu?

Masz
pytania?

Wrocław to miasto, z którego się wywodzimy, jednak projekty wideo realizujemy w całej Polsce i Europie. Korporacyjne filmy i reklamowe spoty wizerunkowe , produkujemy najczęściej w takich miastach jak Poznań, Katowice, Szczecin, Warszawa, Zielona Góra i Gdańsk. Spoty reklamowe,  wideo produktowe i filmy na social media tworzymy zazwyczaj w naszym wrocławskim studiu filmowym. Jeśli chodzi o filmy eventowe i relacje z wydarzeń, jesteśmy tam, gdzie nas potrzebujesz!

W Pantoda Studio jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły.
Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły!

Znajdziesz nas tutaj:
Pantoda Studio
Księcia Witolda 68/1
50-203 Wrocław

+48 667 266 667
studio@pantoda.com

Cześć

Jesteśmy Pantoda Studio. Szyjemy filmy reklamowe na miarę. Specjalizujemy się w produkcji wideo dla biznesu, a naszym konikiem są klipy promocyjne, reklamy wideo i filmy eventowe. Za pomocą naszych kamer zwrócimy światła reflektorów na Twoją markę! 

Spotkajmy się w sieci