BRANDING & LANDING PAGE

 Pokaż się 
 w Internecie!  

 Klient:  Credstone
 Główne zadanie:  

Stworzenie identyfikacji wizualnej i strony internetowej, która byłaby prostą, responsywną wizytówką zespołu programistów do wynajęcia.

 Projekt w liczbach:  

1 szybkie spotkanie, 20 wymienionych maili, 1 sesja zdjęciowa w plenerze, tydzień pracy koncepcyjnej, 2 tygodnie potrzebne na wdrażania strony

 Wykorzystane narzędzia:  

branding, web design, content marketing, copywriting, fotografia, logo 

Pantoda Studio Branding dla branzy IT - Credstone

STRATEGIA KOMUNIKACJI

Dobry zespół 
do wynajęcia

Kiedy zgłosili się do nas chłopaki z Credstone, wiedzieliśmy, że czeka nas ciekawy i owocny projekt. Mieli świadomość czego potrzebują i co chcą osiągnąć, dlatego ubranie ich marki w branding było dla nas czystą przyjemnością. Całość dopełniliśmy czytelnym landing page, który w myśl przyjętych założeń ma spełniać funkcję wizytówki ich potencjału i możliwości.

To z czym pracują na co dzień, wychodzi lekko poza obręb naszego zrozumienia. Wiedzieliśmy jednak, że jako zespół developerów współpracujący z najważniejszymi firmami z branży, potrzebują profesjonalnie zaprojektowanej identyfikacji wizualnej i czytelnej strony internetowej. Wizytówka w sieci ułatwi im organiczne docieranie do nowych klientów i pokaże światu, to w czym są najlepsi.

Credstone - projekt logo dla marki

LOGO DLA MARKI

Mniej znaczy
więcej. Zawsze!

Tworząc logo mieliśmy wiele pomysłów, które odnosiły się do nazwy marki i tego, czym się zajmują. Zdecydowaliśmy jednak, że mniej znaczy więcej i postawiliśmy na prosty logotyp z podpisem. Zróżnicowana grubość fontu podkreśla elementy, z których jest zbudowana nazwa, a podpis rozwiewa wszelkie wątpliwości odnośnie tego, czym się zajmują. Takie logo świetnie posłuży im w profesjonalnej komunikacji z klientami i budowaniem rozpoznawalności w Internecie.

Strony internetowe | Pantoda Studio Wrocław

LANDING PAGE MARKI

Czysto,
czytelnie
i konkretnie

Strona, którą stworzyliśmy, ma spełniać zadanie wizytówki dla potencjalnych klientów, ale również przyszłych współpracowników. Ponieważ branża IT nie jest ława do przedstawienia, wspólnie zdecydowaliśmy, że dobrze będzie postawić na zdjęcia teamu. Chcieliśmy, by strona pokazywała prawdziwe oblicze zespołu Credstone, zamiast stockowych zdjęć spod hasła „developers team”, zorganizowaliśmy sesję zdjęciową w przestrzeni, gdzie mogli się poczuć naturalnie. Chcieliśmy uniknąć sztucznego pozowania czy wymuszonych uśmiechów. Zamiast tego, chłopaki zajęli się swoją pracą, a my zrobiliśmy swoje. 

Jesteśmy Pantoda Studio z Wrocławia - projektujemy marki personalne
Porozmawiajmy o strategi marketingowej dla Twojej marki i personal branding
Pantoda Studio Wrocław dla Credstone Software Developer

COPYWRITING PO ANGIELSKU

Dobry klimat w angielskim wydaniu

Odpowiednią atmosferę na stronie buduje nie tylko oprawa graficzna i zdjęcia, ale również ton części pisanej. Tutaj czekało nas dodatkowe zadanie - angielska wersja strony. Easy peasy, dla Asi, absolwentki anglistyki połączenie merytorycznych informacji z bezpośrednim tonem nie było trudnym zadaniem. Chcieliśmy, żeby ich internetowa wizytówka faktycznie reprezentowała członków zespołu, których spotkaliśmy na miejscu. Wiedzieliśmy, że oprócz bycia świetnymi specjalistami, chłopaki lubią żartować, a atmosfera między nimi jest godna naśladowania.

Bo liczy
się wnętrze

Zaprojektowanie strony internetowej i wypełnienie jej treścią to jednak dopiero początek pracy z nią. Bardzo ważne są również kwestie, których nie widać. Przejrzysta struktura kodu pomaga witrynie dobrze się pozycjonować w wyszukiwarkach. Bardzo istotne jest również wdrożenie i skonfigurowanie narzędzi, które pozwalają analizować skuteczność strony – m.in. Google Analytics, Google Console czy Google Ads. To integralna część naszej pracy podczas tworzenia witryn internetowych. 

CZAS NA TWÓJ RUCH

Stwórzmy
razem coś fajnego!


Porozmawiajmy o tym,
jak dodać Twojej marce skrzydeł

DENTALSCAN 

Zróbmy to razem

 EMPLOYER BRANDING 
KLINIKA PLATINUM 

Zaufaj
najlepszym 

 STRATEGIA SOCIAL MEDIA 

 
DENTALSCAN

Schematy
nie tworzą

 WEB DESIGN 
Masz
pytania?

Szukasz kreatywnego studia, które specjalizuje się w video marketingu? Jesteś we właściwym miejscu! Opowiedz nam o swojej marce, omówmy cele, doprecyzujmy wizję i stwórzmy wspólnie projekty, który przyniosą wymierne korzyści Twojej firmie.

Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły!

Znajdziesz nas tutaj:
Pantoda Studio
Księcia Witolda 68/1
50-203 Wrocław

+48 667 266 667
studio@pantoda.com

Cześć

Jesteśmy Pantoda Studio. Koncentrujemy się na pomaganiu markom w upraszczaniu i wyjaśnianiu, kim są oraz co oznaczają. Tworzymy skuteczne strategie komunikacji i produkujemy wideo dla biznesu. Naszym konikiem są klipy promocyjne, reklamy wideo i filmy eventowe. Niezależnie od tego, czy chcesz zmienić kierunek, zmienić zachowanie, czy zmienić świat - pomożemy Ci w tym!

Spotkajmy się w sieci