WEB DESIGN

 Schematy
 nie tworzą  

 Klient:  DentalScan
 Główne zadanie:  

Stworzenie funkcjonalnej i multimedialnej strony pracowni protetycznej DentalScan. Ujęcie tematyki w lekki, zachęcający ale i merytoryczny sposób, jednocześnie prezentujący ludzi / techników stojących za projektami.

 Projekt w liczbach:  

1 strona internetowa, 1 interaktywny magazyn, 30 autorskich ilustracji, 4 burze mózgów, 3 intensywne tygodnie pracy nad UX strony, miesiąc potrzebny na wdrożenie, 0 poprawek

 Wykorzystane narzędzia:  

strategia, content marketing, copywriting, ilustracja, fotografia, web design  

Jesteśmy Pantoda Studio Wrocław - storytelling i marketing dla marek

BOHATERZY MARKI

W komunikacji stawiamy na indywidualizm

Najpierw wybraliśmy ton of voice oraz narratorów, którzy stali się przewodnikami po świecie cyfrowej stomatologii. Te same postaci wykorzystujemy w social media, katalogu produktowym i na stronie internetowej. Rysowani przez nas bohaterowie stali się znakiem rozpoznawczym komunikacji, nadali marce charakteru, a tym samym lekkości całej komunikacji. Procesy wymagające tłumaczenia, a tym samym dużej ilości treści zastąpiliśmy autorskimi infografikami. Dzięki temu zyskaliśmy dodatkową, czystą przestrzeń, która uwypukla najważniejsze informacje.

Jesteśmy Pantoda Studio Wrocław - projektujemy strony internetowe

UX STRONY INTERNETOWEJ

Czystość, oddech – to zasady, których nie łamiemy

Tak jak w przypadku wszystkich innych działań strategicznych, tak też na etapie tworzenia strony internetowej wiedzieliśmy, że bardzo merytoryczne treści wymagają prostej, lekkiej i przejrzystej prezentacji. Po każdym bloku informacyjnym wprowadzamy oddech w postaci tekstu lub działania CTA naszych ilustrowanych postaci. Cała strona jest scrollowana w dół – chcieliśmy uniknąć gąszcza
podstron, który gubi użytkownika. Czystość, oddech, to zasady, których nigdy nie łamiemy. Dlatego każdy serwis internetowy budujemy w oparciu o bloki tekstowe, które porządkują stronę.

Strona internetowa
musi być responsywna

Z najnowszych badań wynika, że większość czasu w sieci spędzamy na telefonie. Dlatego strona DentalScan została zaprojektowana w taki sposób, aby umożliwić jej przeglądanie na każdym urządzeniu. Strona, która projektowana jest tylko na dekstop w dzisiejszych czasach jest niefunkcjonalna, a komunikat nieczytelny.

Pantoda Studio Branding dla DentalScan
Jesteśmy Pantoda Studio - projektujemy strategie komunikacji

RESPONSYWNA STRONA MARKI

Strona internetowa – dynamiczna wizytówka marki

Strona jest wizytówką marki. Tak podchodzimy do każdego projektu. Budzimy ciekawość za którą idzie kontakt. Dlatego na stronie pracowni oprócz stałych bloków informacyjnych umieściliśmy też elementy dynamiczne, takie jak videoblog oraz aktualności spełniające także funkcję mini bloga.
Dodaliśmy tym samym całości świeżości i dynamiki, pokazujemy realnych ludzi, którzy nie są tylko naszymi ilustrowanymi postaciami – budzimy wiarygodność, a unikatowe, branżowe teksty doskonale pozycjonują markę.

CZAS NA TWÓJ RUCH

Stwórzmy
razem coś fajnego!


Porozmawiajmy o tym,
jak dodać Twojej marce skrzydeł

WILI WIANKI

Zagramy 
w zielone?

 CONTENT MARKETING 
CREDSTONE

Dobry zespół do wynajęcia

 BRANDING & LANDING PAGE 
ZAMEK TOPACZ 

Kiedy
less is more

 ART & EVENT MARKETING 

   
Masz
pytania?

Bez planu można wyruszyć w podróż po Ameryce Południowej, ale nie na podbój rynku! Pomożemy Ci obrać  właściwy kierunek - przygotujemy i kompleksowo wdrożymy strategię komunikacji, dzięki której osiągniesz zamierzone cele. Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły!

Znajdziesz nas tutaj:
Pantoda Studio
Sudecka 96, lok 40-41
53-129 Wrocław
+48 667 266 667
studio@pantoda.com

Cześć, jesteśmy Pantoda Studio.

Tworzymy ciekawe doświadczenia. Koncentrujemy się na pomaganiu markom w upraszczaniu i wyjaśnianiu, kim są oraz co oznaczają. To, co inni nazywają problemami, my postrzegamy jako wyzwania i możliwości. Niezależnie od tego, czy chcesz zmienić kierunek, zmienić zachowanie, czy zmienić świat - pomożemy Ci w tym!

Spotkajmy się w sieci