Branding / Credstone

Pokaż się w Internecie!

Kiedy zgłosili się do nas chłopaki z Credstone, wiedzieliśmy, że czeka nas ciekawy i owocny projekt. Mieli świadomość czego potrzebują i co chcą osiągnąć, dlatego ubranie ich marki w branding było dla nas czystą przyjemnością. Całość dopełniliśmy czytelnym landing page, który w myśl przyjętych założeń ma spełniać funkcję wizytówki ich potencjału i możliwości.

Co zrobiliśmy:

branding, web design, content marketing, copywriting, fotografia, logo

Zobacz: credstone.eu

Pantoda Studio Branding dla branzy IT - Credstone

Dobry zespół do wynajęcia

To z czym pracują na co dzień chłopaki, wychodzi lekko poza obręb naszego zrozumienia. Wiedzieliśmy jednak, że jako zespół developerów współpracujący z najważniejszymi firmami z branży, potrzebują profesjonalnie zaprojektowanej identyfikacji wizualnej i czytelnej strony internetowej. Wizytówka w sieci ułatwi im organiczne docieranie do nowych klientów i pokaże światu, to w czym są najlepsi.

Mniej znaczy więcej. Zawsze!

Tworząc logo mieliśmy wiele pomysłów, które odnosiły się do nazwy marki i tego, czym się zajmują. Zdecydowaliśmy jednak, że mniej znaczy więcej i postawiliśmy na prosty logotyp z podpisem. Zróżnicowana grubość fontu podkreśla elementy, z których jest zbudowana nazwa, a podpis rozwiewa wszelkie wątpliwości odnośnie tego, czym się zajmują. Takie logo świetnie posłuży im w profesjonalnej komunikacji z klientami i budowaniem rozpoznawalności w Internecie.

Credstone - projekt logo dla marki

Czysto, czytelnie i konkretnie

Strona, którą stworzyliśmy, ma spełniać zadanie wizytówki dla potencjalnych klientów, ale również przyszłych współpracowników. Ponieważ branża IT nie jest ława do przedstawienia, wspólnie zdecydowaliśmy, że dobrze będzie postawić na zdjęcia teamu. Chcieliśmy, by strona pokazywała prawdziwe oblicze zespołu Credstone, zamiast stockowych zdjęć spod hasła „developers team”. Zorganizowaliśmy sesję zdjęciową w przestrzeni, gdzie mogli się poczuć naturalnie. Chcieliśmy uniknąć sztucznego pozowania czy wymuszonych uśmiechów. Zamiast tego, chłopaki zajęli się swoją pracą, a my zrobiliśmy swoje.

Jesteśmy Pantoda Studio z Wrocławia - projektujemy marki personalne
Porozmawiajmy o strategi marketingowej dla Twojej marki i personal branding

Dobry klimat w angielskim wydaniu

Odpowiednią atmosferę na stronie buduje nie tylko oprawa graficzna i zdjęcia, ale również ton części pisanej. Tutaj czekało nas dodatkowe zadanie - angielska wersja strony. Easy peasy, dla Asi, absolwentki anglistyki połączenie merytorycznych informacji z bezpośrednim tonem nie było trudnym zadaniem. Chcieliśmy, żeby ich internetowa wizytówka faktycznie reprezentowała członków zespołu, których spotkaliśmy na miejscu. Wiedzieliśmy, że oprócz bycia świetnymi specjalistami, chłopaki lubią żartować, a atmosfera między nimi jest godna naśladowania.

Pantoda Studio Wrocław dla Credstone Software Developer

Bo liczy się wnętrze

Zaprojektowanie strony internetowej i wypełnienie jej treścią to jednak dopiero początek pracy z nią. Bardzo ważne są również kwestie, których nie widać. Przejrzysta struktura kodu pomaga witrynie dobrze się pozycjonować w wyszukiwarkach. Bardzo istotne jest również wdrożenie i skonfigurowanie narzędzi, które pozwalają analizować skuteczność strony – m.in. Google Analytics, Google Console czy Google Ads. To integralna część naszej pracy podczas tworzenia witryn internetowych. 

CZAS NA TWÓJ RUCH

To już czas!

Chciałbyś w końcu dać się dostrzec w Internecie? Wpadnij na kawę i pogadajmy o tym, jak to możesz zrobić. Czekamy przy Sudeckiej 96!

Cześć
jestem Maciek

Niebanalni, kreatywni, otwarci - to my! A Ty jakich słów użyłbyś, by opisać swoją markę? Odezwij się i wpadnij do nas na kawę.Maciek Albinowski Pantoda Studio Wroclaw

TO OSTATNIO ZROBILIŚMY

Pantoda(ł), a my zrobiliśmy to tak

Zobacz jakie jeszcze realizacje mamy na swoim koncie. Kto wie, może zainspirują Cię do czegoś wielkiego! 

content marketing, copywriting, fotografia produktowa 

personal branding, web design, content marketing, copywriting, logo, seo

content marketing, copywriting, ilustracja, social media, fotografia packshotowa

strategia marketingowa, storytelling, web design, landing page, fotografia portretowa, copywriting