Web Design / DentalScan

Schematy nie tworzą

Nie działamy według jednego schematu, nie myślimy schematami. Do każdego działania podchodzimy świeżo i nieszablonowo. Strona pracowni protetycznej powstała jako ostatni element układanki. Dzięki temu w pełni realizuje wszystkie cele strategiczne – jest spójnym komunikatem, który łączy przekazy z wielu kanałów i rodzajów komunikacji.

Co zrobiliśmy:

strategia, content marketing, copywriting, ilustracja, fotografia, web design

Zobacz: dentalscan.pl

Mobirise

W komunikacji stawiamy na indywidualizm

Najpierw wybraliśmy ton of voice oraz narratorów, którzy stali się przewodnikami po świecie cyfrowej stomatologii. Te same postaci wykorzystujemy w social media, katalogu produktowym i na stronie internetowej. Rysowani przez nas bohaterowie stali się znakiem rozpoznawczym komunikacji, nadali marce charakteru, a tym samym lekkości całej komunikacji. Procesy wymagające tłumaczenia, a tym samym dużej ilości treści zastąpiliśmy autorskimi infografikami. Dzięki temu zyskaliśmy dodatkową, czystą przestrzeń, która uwypukla najważniejsze informacje.

Czystość, oddech – to zasady, których nie łamiemy

Tak jak w przypadku wszystkich innych działań strategicznych, tak też na etapie tworzenia strony internetowej wiedzieliśmy, że bardzo merytoryczne treści wymagają prostej, lekkiej i przejrzystej prezentacji. Po każdym bloku informacyjnym wprowadzamy oddech w postaci tekstu lub działania CTA naszych ilustrowanych postaci. Cała strona jest scrollowana w dół – chcieliśmy uniknąć gąszcza
podstron, który gubi użytkownika. Czystość, oddech, to zasady, których nigdy nie łamiemy. Dlatego każdy serwis internetowy budujemy w oparciu o bloki tekstowe, które porządkują stronę.

Mobirise

Strona internetowa
musi być responsywna

Z najnowszych badań wynika, że większość czasu w sieci spędzamy na telefonie. Dlatego strona DentalScan została zaprojektowana w taki sposób, aby umożliwić jej przeglądanie na każdym urządzeniu. Strona, która projektowana jest tylko na dekstop w dzisiejszych czasach jest niefunkcjonalna, a komunikat nieczytelny.

Pantoda Studio Branding dla DentalScan

Strona internetowa – dynamiczna wizytówka marki

Strona jest wizytówką marki. Tak podchodzimy do każdego projektu. Budzimy ciekawość za którą idzie kontakt. Dlatego na stronie pracowni oprócz stałych bloków informacyjnych umieściliśmy też elementy dynamiczne, takie jak videoblog oraz aktualności spełniające także funkcję mini bloga.
Dodaliśmy tym samym całości świeżości i dynamiki, pokazujemy realnych ludzi, którzy nie są tylko naszymi ilustrowanymi postaciami – budzimy wiarygodność, a unikatowe, branżowe teksty doskonale pozycjonują markę.

CZAS NA TWÓJ RUCH

Chcemy, żeby Twoja strona mówiła wyraźniej.

Zastanów się co chcesz powiedzieć, umów się na spotkanie, a my zaprojektujemy stronę, która będzie wizytówką Twojej marki.

Cześć,
jestem Maciek

Od wielu lat zajmuję się budowaniem marek i pozycjonowaniem ich na rynku. Chętnie porozmawiam o tym z Tobą przy kawie w naszym biurze, ale jeśli wolisz możemy spotkać się również, w którymś z wakeparków. Zainteresowany?Maciek Albinowski Pantoda Studio Wroclaw

TO OSTATNIO ZROBILIŚMY

Pantoda(ł), a my zrobiliśmy to tak

Zobacz jakie jeszcze realizacje mamy na swoim koncie. Kto wie, może zainspirują Cię do czegoś wielkiego! 

branding, content marketing, naming, copywriting, ilustracja, fotografia, logo, druk

 Nie musisz być wszędzie

content marketing, copywriting, ilustracja, social media, fotografia

#zaufaj
najlepszym

content marketing, copywriting, ilustracja, social media, fotografia packshotowa

strategia marketingowa, storytelling, web design, landing page, fotografia portretowa, copywriting