ART & EVENT MARKETING

 Kiedy 
 less is more  

 Klient:  Zamek Topacz
 Główne zadanie:  

Stworzenie i wdrożenie strategii realizacji wernisażu projektu Less is More w zabytkowym zamku Topacz. Zaprojektowanie przestrzeni, zorganizowanie promocji, znalezienie partnerów biznesowych oraz zgranie wszystkiego tak, by ten jeden wieczór był niezapomniany.

 Projekt w liczbach:  

20 niezwykłych bohaterek, 1 wieczór, ponad 200 gości, 50 butelek wina, 1000 egzemplarzy albumu, 1 film wizerunkowy, niezliczona ilość dobrej energii i uśmiechu

 Wykorzystane narzędzia:  

event, produkcja, content marketing, copywriting, fotografia, produkcja video, druk 

Pantoda Studio Event dla Zamek Topacz

BRIEF PROJEKETU

Kobiece piękno

#lessismore Naturalnie piękne kobiety, to artystyczny projekt fotograficzny autorstwa Patrycji Toczyńskiej i Caroliny Adamczak, który w październiku 2018 miał swój finał w Nowy Świat Muzyki w Warszawie. Zdjęcia wykonane przez Patrycję ukazywały 20 bohaterek – kobiet ze świata sztuki, kultury i showbiznesu – takimi jakie są naprawdę. Bez makijażu, filtra i retuszu.

Projekt miał na celu promocję naturalnego piękna. Fotografie i przemyślenia bohaterek skupiły się wokół pewności siebie, samoakceptacji i sile, którą każda kobieta jest w stanie odnaleźć. Autorki chciały pokazać, że na atrakcyjność nie wpływa status społeczny czy aprobata ludzi wokół, tylko autentyczność i unikalność, którą każda kobieta ma w sobie.

Naturalnie Piekne Kobiety w Zamku Topacz Pantoda Studio
Pantoda Studio Wrocław  - organizacja konferencji i wydarzeń

DRUK DTP

Pracując na projektem nigdy nie zamykamy się na inne rozwiązania

W procesie organizacji wernisażu przyszedł nam do głowy pomysł stworzenia albumu! Mając wszystkie fotografie i cytaty bohaterek, zajęliśmy się oprawą graficzną, składem i copywritingiem. Dzięki ścisłej współpracy byliśmy w stanie w szybkim tempie złożyć i wydrukować album, a efekt końcowy przeszedł nasze oczekiwania.

Pantoda Studio Wrocław  - organizacja wystaw i wernisaży
Pantoda Studio Wroclaw - fotografia reportażowa dla firm

Dokumentując wydarzenie zyskujemy content, który może stać się viralowy

Organizowane przez nas eventy zawsze dokumentujemy. Dlatego podczas wernisażu nie zabrakło filmowca i fotografki. Content, który zebraliśmy pozwolił nam promować album jeszcze długo po wernisażu. Film stał się viralowy. Udostępniały go bohaterki wystawy, goście, ale także niepowiązani z projektem odbiorcy. Planując swoje działania eventowe zawsze pamiętamy o tym elemencie, dzięki czemu wydarzenie zostaje z odbiorcą na dłużej.

Naturalnie
piękne kobiety 

20 bohaterek – kobiet ze świata sztuki, kultury i showbiznesu – takimi jakie są naprawdę. Bez makijażu, filtra i retuszu. 

Pantoda Studio Wrocław  - organizacja konferencji i wydarzeń

EVENT PRODUCTION

Show time!

8 marca od samego rana byliśmy w Zamku Topacz. Od montowania oświetlenia, przez ustawianie zaprojektowanej przez nas ścianki do zdjęć. Wszystko musiało być perfekcyjne przed oficjalnym otwarciem wystawy. W końcu wybiła godzina 20 i zmęczenie ustąpiło wielkiej satysfakcji. Widząc zadowolonych gości i dumne z projektu bohaterki i twórczynie, wiedzieliśmy, że wszyscy spotkali się w jednym celu – by celebrować kobiece piękno i czerpać inspirację z wyjątkowych fotografii.

Na wernisażu gościliśmy między innymi Edytę Herbuś, Helenę Narkiewicz i Annę Halarewicz. Wieczór uświetniła Marzena Ugorna, która swoim bluesowym głosem stworzyła niepowtarzalną atmosferę w murach Zamku Topacz. Fotografka Judyta Żelosko uwieczniła na zdjęciach ten wyjątkowy wieczór. Do dziś chętnie do nich wracamy i cieszymy się, że podjęliśmy wyzwanie organizacji tak dużego wydarzenia.

Studio kreatywne, które wywołuje emocje
Pantoda Studio Wrocław to skuteczny marketing dla firm
Pantoda Studio Wrocław - konferencje, wernisaże, przyjęcia
Naturalnie Piekne Kobiety w Zamku Topacz

CZAS NA TWÓJ RUCH

Zorganizuj się!

Masz pomysł na wydarzenie, ale na myśl o wszystkich obowiązkach przechodzą Cię dreszcze? Otrząśnij się szybko i wpadnij na kawę. Porozmawiamy o Twoich pomysłach i zobaczymy, jak możemy Ci pomóc w ich realizacji.

Cześć
jestem Maciek

Niebanalni, kreatywni, otwarci - to my! A Ty jakich słów użyłbyś, by opisać swoją markę? Odezwij się i wpadnij do nas na kawę.Cześć jestem Maciek Albinowski | Pantoda Studio Wrocław

TO OSTATNIO ZROBILIŚMY

Pantoda(ł), a my zrobiliśmy to tak

Zobacz jakie jeszcze realizacje mamy na swoim koncie. Kto wie, może zainspirują Cię do czegoś wielkiego! 

AULA

Włoska

 KOMUNIKACJA W SOCIAL MEDIA 
DENTALSCAN

Schematy

 WEB DESIGN 

 
BIOGO

Jesteś

 STORYTELLING