FILMY REKLAMOWE

Przenieś swój biznes
na pierwszy plan


Uważasz, że Twoja firma zasługuje na większy rozgłos? To nie takie trudne, jak mogłoby się wydawać. Postaw na film reklamowy i opowiadaj o swoim biznesie za pomocą ruchomych obrazów i niebanalnej narracji. Wypróbuj video marketing - wywołaj emocje, przywołaj skojarzenia i... Ciesz się wynikami! Wrocław to miasto, z którego się wywodzimy. Korporacyjne filmy i spoty reklamowe, realizujemy również w takich miastach i ich okolicach jak Poznań, Katowice, Szczecin, Warszawa, Zielona Góra czy Gdańsk


Wiesz już czego potrzebujesz?

PRODUKCJA FILMÓW REKLAMOWYCH 

Video marketing - skuteczna
i angażująca forma promocji Twojego biznesu 

Dlaczego akurat film, a nie inna forma reklamy? Wideo marketing stwarza ogromne pole do popisu. Do dyspozycji mamy cały wachlarz form ekspresji: obraz, dźwięk, narrację i animację. To też po prostu bardzo wdzięczny sposób przekazywania treści. Filmy reklamowe są przyjemne w odbiorze, dzięki czemu pozostają w pamięci na długo. Podobno jeden obraz zastępuje 1000 słów. Idąc tym tokiem rozumowania, 1000 obrazów można zamienić na jeden dobry film reklamowy. A dobry to również taki, który przyniesie korzyści Twojej firmie. A Ty, czego teraz potrzebujesz?

 Wyceń swój film reklamowy   

STORYTELLINGOWY FILM CSR

Chcesz, żeby klienci byli bardziej
związani z Twoją firmą?

Filmy wizerunkowe budują wiarygodność marki. Dobrze zobrazowana historia jest przyjemnym dla oka nośnikiem, dzięki czemu Twój przekaz zapisze się w pamięci widzów. Jeśli nie wiesz, jaka forma filmu reklamowego będzie najlepsza dla Twojej marki - wybierz storytelling.

 Zobacz więcej realizacji ❯ 

FILM Z EVENTU FIRMOWEGO / TARGÓW / WYDARZENIA

Masz ochotę uwiecznić ważne wydarzenie,
a przy okazji promować Twoją markę?

Film eventowy to angażująca produkcja z pogranicza reportażu i filmu promocyjnego. Spełnia równocześnie kilka zadań - buduje wizerunek Twojej marki, upamiętnia ważne wydarzenia i... Robi na wszystkich wrażenie!

 Zobacz więcej realizacji ❯ 

FILM REKRUTACYJNY - EMPLOYER BRANDING

Czujesz, że dział HR w Twojej firmie
potrzebuje wsparcia kreatywnego?

Autentyczność jest w cenie! Wywiad z właścicielem marki to pomysł na film reklamowy wspierający employer branding. Przekonaj się, jak bardzo filmy rekrutacyjne mogą ułatwić zadanie działowi HR. Pokaż, czym Twoja marka wyróżnia się na rynku i dlaczego warto być jej częścią. Oddaj głos pracownikom firmy i uwiarygodnij swój przekaz!

 Zobacz więcej realizacji ❯ 

PRODUKTOWY FILM REKLAMOWY

Myślisz o promocji produktu z wykorzystaniem 
marketingu doświadczeń?

Skuteczny produktowy film reklamowy, powinien nie tylko przyciągać uwagę odbiorcy, ale również pozwolić mu zanurzyć się w sensorycznym świecie doświadczeń, jakie oferuje Twoja marka i jej produkty. Wykorzystaj kreatywne podejścia i postaw na wideo reklamowe, które nie tylko informuje o produktach, ale także inspiruje.

 Zobacz więcej realizacji ❯ 

FILMY PRODUKTOWE

Masz atrakcyjny produkt i chcesz go
sprzedać jak największej ilości osób?

Płaskie packshoty nudzą Twoich klientów, grafik ma dość robienia mockupów, a Ty nie masz już siły na sesje aranżacyjne? Postaw na filmy produktowe lub animacje produktowe i pokaż swoją ofertę w zupełnie nowej odsłonie. Zaangażuj zmysły, pobudź wyobraźnię i przywołaj dobre wspomnienia swoich odbiorców!

 Zobacz więcej realizacji ❯ 

ANIMACJE REKLAMOWE - EXPLAINER VIDEO

Chcesz w atrakcyjny sposób przedstawić
swój produkt lub usługę?

Do prezentacji swojego produktu lub usługi wykorzystaj film typu explainer video. Kluczową cechą tego rodzaju produkcji jest skoncentrowanie się na istotnych aspektach, eliminując zbędne szczegóły. Dzięki temu explainer video jest skutecznym narzędziem pozwalającym na szybkie i efektywne przekazywanie informacji.

 Zobacz więcej realizacji ❯ 

FILM WIZERUNKOWY, WYWIADY

Chcesz opowiedzieć o Twojej firmie
i wzbudzić zaufanie klientów?

Film wizerunkowy w formie wywiadu to świetny sposób na zmniejszenie dystansu pomiędzy Twoją marką a jej klientami. Tak łatwo jest czasem zapomnieć, że każdą markę tworzą ludzie. Pokaż odbiorcom, kto stoi za sprawnym działaniem Twojej firmy, przy pomocy wywiadu wideo.

 Zobacz więcej realizacji ❯ 

REKLAMA VIDEO

Planujesz kampanię reklamową
w telewizji lub internecie?

Film reklamowy to znana, lubiana i oczywiście bardzo skuteczna forma promocji firmy. Czy nie zdarzyło Ci się ukradkiem otrzeć łezki przy wzruszającym spocie albo mimowolnie zanucić chwytliwą melodyjkę z reklamy?

 Zobacz więcej realizacji ❯ 

FILM WIZERUNKOWY MARKI OSOBISTEJ

Chcesz pokazać, czym Twoja marka
wyróżnia się na rynku?

Nie ma dwóch takich samych osób, nie ma też dwóch takich samych biznesów. Przedstaw prawdziwy charakter swojej działalności za pomocą filmu reklamowego i odpowiednio dobranej muzyki. Pokaż to, czego nie da się oddać słowami. Autentyczni bohaterzy, to najlepsi aktorzy dla filmu wizerunkowego Twojej marki. Wykorzystaj to!

 Zobacz więcej realizacji ❯ 

FILM KORPORACYJNY

Chcesz pokazać, czym Twoja marka
wyróżnia się na rynku?

Film korporacyjny to forma wizerunkowego spotu reklamowego. Dzięki niemu pokażesz swoim potencjalnym partnerom biznesowym, klientom i pracownikom, czym wyróżnia się Twoja firma. Taki biznesowy film reklamowy w całości poświęcony jest wizerunkowi marki i w niebanalny sposób ukazuje jej walory, wartości oraz misję.

 Zobacz więcej realizacji ❯ 

REKLAMA NA YOUTUBE I SOCIAL MEDIA

Chcesz zadbać o większy ruch
w mediach społecznościowych? 

Podobno ktoś, kto nie istnieje w Internecie, nie istnieje wcale. Zamiast ryzykować i sprawdzać prawdziwość tej tezy, zacznij skutecznie działać w mediach społecznościowych. Regularnie zamieszczaj ciekawy content wideo na Instagramie i LinkedInie oraz promuj swoją firmę dzięki Facebook Ads.

 Zobacz więcej realizacji ❯ 

WIZERUNKOWY REPORTAŻ WIDEO

Znasz historię wartą opowiedzenia
i chcesz podzielić się nią z innymi?

Film wizerunkowy to doskonałe narzędzie komunikacyjne i nie bez powodu jest obecnie jednym z najpopularniejszych sposobów przekazywania informacji. Bo kto z nas nie lubi dobrych, ciekawie przedstawionych historii? Wierzymy, że każdy ma własną, fascynującą opowieść, która tylko czeka, by przenieść ją na ekran!

 Zobacz więcej realizacji ❯ 

Animacja reklamowa
Skuteczne narzędzie
do budowania silnej marki


Animacje reklamowe i explainer video to nie tylko trend, ale przede wszystkim skuteczna metoda na wyróżnienie się na rynku. Pozwalają na kreatywne przedstawienie każdego przekazu, od złożonych koncepcji technologicznych po proste informacje o produktach. Co więcej, animowane filmy reklamowe są niezwykle elastyczne – możemy stworzyć zarówno humorystyczne klipy, jak i poważne prezentacje biznesowe. Niezależnie od branży, w której działasz, animowany klip reklamowy pozwoli Ci przyciągnąć uwagę i skutecznie zainteresować odbiorców.


Maciek Albinowski

Cześć

Szukasz kreatywnego studia, które specjalizuje się w video marketingu? Jesteś we właściwym miejscu! Opowiedz nam o Twojej marce, omówmy cele i doprecyzujmy wizję, by wspólnie stworzyć film reklamowy, który przyniesie wymierne korzyści Twojej firmie.

Zadzwoń bezpośrednio do Maćka, napisz maila lub wypełnij poniższy formularz - odpowiemy szybko i z rzeczową ofertą.


Skontaktuj się bezpośrednio

  +48 667 266 667
  maciek@pantoda.com


FILM REKLAMOWY - WYCENA

Wycena filmu reklamowego na już?

Chcesz jak najszybciej dowiedzieć się jaka jest orientacyjna cena filmu reklamowego?
Wypełnij poniższy formularz i prześlij go do nas. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.  

  Akceptuję warunki polityk prywatności i wyrażam zgodę na otrzymanie oferty

AKTUALNOŚCI

Poznajmy się lepiej

Rzuć okiem na nasze ostatnie realizacje. Zobacz jak pracujemy na planie i co robimy, gdy nie ma nas w biurze. Częstuj się również naszym doświadczeniem i wiedzą, którą staramy się regularnie dzielić. Poznaj najlepsze praktyki, świeże trendy i sprawdzone rozwiązania. Chcesz rozwinąć dane zagadnienie, brakuje Ci jeszcze inspirujących przykładów - odezwij się do nas. Z przyjemnością odniesiemy się do Twoich potrzeb.

FILMY REKLAMOWE DLA FIRM

Video marketing
gwiazda wśród trendów sprzedażowych

Video marketing jest aktualnie jedną z najskuteczniejszych form reklamy. Ba, można śmiało powiedzieć, że nie ma sobie równych. Od 2014 roku popularność tego sposobu promocji stale rośnie. Równocześnie zwiększa się także zainteresowanie odbiorców contentem wideo. Jeśli konsumenci domagają się produkcji audiowizualnych, a Twoja firma chce ich do siebie zaprosić, to odpowiedź na pytanie "Jaką strategię marketingową warto wybrać?" staje się oczywista!

92%

marketerów twierdzi, że wideo zapewnia im zamierzony w planach marketingowych zwrot z inwestycji

16

godzin tygodniowo - średnio tyle czasu internauci oglądają wideo w i sieci

86%

marketerów stwierdziło, że wprowadzenie filmów na firmową stronę www zwiększyło ruch i zaangażowanie 

93%

marketerów twierdzi, że dzięki komunikacji wideo w mediach społecznościowych zdobyło nowego klienta

No dobrze. Teraz już wiesz, dlaczego warto wykorzystywać video marketing do promocji Twojej firmy. Często jednak zdarza się, że marki inwestują w ten rodzaj reklamy, ale nie zauważają zmiany na plus. Dzieje się tak, ponieważ efektywność strategii zależy od wielu różnych czynników. Jak więc przygotować dobry spot reklamowy, który przyniesie wymierne korzyści? Od czego tak naprawdę zależy skuteczność video marketingu?

BACKSTAGE

Zobacz jak pracujemy na planie zdjęciowym

Produkcja filmów reklamowych to nasz żywioł! Podczas realizacji zdjęć nie tylko ciężko pracujemy, ale również rozmawiamy, śmieszkujemy, wymieniamy się doświadczeniami i po prostu… Dobrze się bawimy!

Co warto zrobić, żeby
filmy reklamowe były skuteczne?

✓ Publikuj regularnie i w ramach wcześniej przygotowanego planu
✓ Pokaż firmę od wewnątrz, oczami jej pracowników i właścicieli
✓ Udzielaj odpowiedzi, których szukają konsumenci
✓ Mów językiem korzyści, zrozumiałym dla grupy docelowej
✓ Opowiadaj angażujące i ciekawe historie
✓ Prezentuj informacje w zrozumiały sposób
✓ Dostosuj materiały wideo do konkretnego kanału komunikacji

Jak działają
algorytmy w social mediach?

✓ Promują regularną publikacje filmów wideo w komunikacji
✓ Kładą duży nacisk na krótkie i autorskie materiały wideo
✓ Traktują priorytetowo autorskie treści typu Reels

Masz pytania?
Potrzebujesz darmowej konsultacji?

Jeżeli szukasz agencji marketingowej, która specjalizuje się w video marketingu? Jesteś we właściwym miejscu! Zadzwoń do nas. Wspólnie omówimy Twój projekt, odpowiemy na nurtujące Cię pytania i postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości.

 Zapisz się na darmowe konsultacje ❯ 

+48 667 266 667  | studio@pantoda.com

FILMY PROMOCYJNE DLA BIZNESU VIDEO MARKETING B2B

Wyprodukujemy film  
reklamowy dla Twojej firmy 

W Pantoda Studio do każdej produkcji wideo podchodzimy z filmowym zacięciem. Mamy alergię na banał, dlatego nasze filmy reklamowe wyposażamy w specjalne systemy dezaktywujące funkcję ziewania u odbiorców. Opowiedz nam o celach i oczekiwaniach Twojej firmy. Wspólnie przeniesiemy na ekran najważniejsze treści i sprawimy, że Twój przekaz wygeneruje pozytywne emocje, dobre skojarzenia i w efekcie - większe zasięgi!

FILMY PROMOCYJNE - JAK TO ROBIMY

Krok po kroku,
czyli jak powstaje film reklamowy

W produkcji filmowej zawsze występują trzy etapy: preprodukcja, produkcja i postprodukcja. Najwięcej czasu i wysiłku trzeba poświęcić pierwszemu z nich, ale to właśnie od niego zależy powodzenie całego projektu. Potem można już nieco odetchnąć. Im dokładniej przygotujemy proces w w ramach preprodukcji, tym mniej niespodzianek pojawi się na planie. A jak dokładnie przebiegają poszczególne etapy? Zapoznaj się z opisem poniżej i wejdź na chwilę w skórę filmowców.

OFERTOWANIE

Poznajmy się
i omówmy potrzeby

- ZAPYTANIE OD KLIENTA - BRIEF
- WSTĘPNA ANALIZA POTRZEB
- PRZYGOTOWANIE UMOWY
I HARMONOGRAMU PRAC
- PODPISANIE UMOWY

PREPRODUKCJA

 Określmy szczegóły
i dokładny plan pracy

- NAPISANIE SCENARIUSZA
- STWORZENIE STORYBOARDÓW
- DOBRANIE MUZYKI I LEKTORA
- DOBÓR AKTORÓW
- PRZYGOTOWANIE
LOGISTYCZNE

PRODUKCJA

Cisza na planie,
ruszamy z produkcją

- REALIZACJA PRODUKCJI
WEDŁUG STWORZONEGO
WCZEŚNIEJ SCENARIUSZA

POSTPRODUKCJA

Połączmy wszystkie
elementy w spójną całość

- POSPRODUKCJA WIDEO
- POSTPRODUKCJA AUDIO
- KOŃCOWY RENDER
- PRZEKAZANIE GOTOWEGO
FILMU

01 | PREPRODUKCJA

Brief projektowy

Omówimy kontekst, cele, oczekiwania, charakter marki i estetyczne upodobania. Ty mówisz – my słuchamy. Dopytamy o kilka kwestii: jaki klimat ma mieć film? Jakie treści chcesz w nim zawrzeć? Jakie są potrzeby Twojej firmy i co pragniesz osiągnąć? Do kogo chcesz trafić ze swoim przekazem?

02 | PREPRODUKCJA

Scenariusz

Oprócz ścieżki lektorskiej lub listy dialogowej przygotujemy opisy poszczególnych scen. Na tym etapie zapoznasz się z wersją tekstową scenariusza, ale już w następnym kroku Twoją wyobraźnię wyręczą rysunki.

03 | PREPRODUKCJA

Storyboard

Storyboard to wizualny odpowiednik scenariusza, coś na kształt czarno-białego komiksu. Na tym etapie nie skupiamy się na detalach, lecz na całych kadrach. W efekcie uzyskasz wyobrażenie o tym, do czego będziemy dążyć pod kątem pracy kamery i kompozycji.

04 | PREPRODUKCJA

Muzyka i lektor

Podczas gdy storyboard nabiera kształtu, dopasowujemy lektorów i muzykę. Zależy nam na harmonijnej kompozycji, dlatego wszystkie elementy muszą ze sobą współgrać. W zależności od spodziewanego efektu, głos prowadzący narrację może być kobiecy lub męski, młodzieńczy i entuzjastyczny albo dojrzały i poważny.

05 | PRODUKCJA

Kamera, akcja!

Dopięliśmy już wszystko na ostatni guzik? Świetnie! Preprodukcja zakończona, przenosimy się na plan. Reżyser wraz z operatorem kamery i resztą ekipy przekują wspólnie stworzoną wizję w efektowny film reklamowy Twojej marki. W zależności od założeń scenariusza realizujemy zdjęcia w ramach jednego lub kilku dni zdjęciowych.

06 | POSTPRODUKCJA

Postprodukcja wideo

Ostatni klaps i… Cięcie! Przechodzimy do pracy na tak zwanym „stole montażowym”. Surowy materiał zrealizowany podczas zdjęć zmienia się w film, który pokażesz światu. Na ten etap składają się montaż, korekcja kolorów i udźwiękowienie. Następnie do Twoich rąk trafia pierwsza wersja wideo. Będziemy ją jeszcze udoskonalać – weźmiemy pod uwagę Twoje sugestie i wprowadzimy stosowne poprawki, dopóki nie zgodzimy się, że „jest super”.

07 | POSTPRODUKCJA

Postprodukcja audio

Wraz z końcem tego etapu możesz nie tylko zobaczyć, ale i usłyszeć swoją historię. W trakcie postprodukcji audio pozbywamy się szumu ze ścieżki lektorskiej, dodajemy odpowiednią muzykę, a film uzupełniamy o wszelkiego rodzaju efekty dźwiękowe – stukanie, szuranie, świsty i śmieszki.

06 | POSTPRODUKCJA

Końcowy render

Ostatnia prosta. Teraz zbieramy poszczególne elementy i łączymy je w całość. Wideo scalamy z ostatecznym miksem dźwięku w końcowy render i... Gotowe! Twój film reklamowy może już ujrzeć światło dzienne i błyszczeć na salonach, promując Twoją markę.

REKLAMA NA YOUTUBE I SOCIAL MEDIA

Chętnie pomożemy Ci
w regularnej produkcji wideo

Konkurencja nie śpi. Trzeba zachować czujność i wciąż przypominać o swojej obecności na rynku. Dlatego usprawniliśmy proces produkcji filmów reklamowych i możemy zaoferować Ci wygodny plan subskrypcji. Na czym to polega? Zapewniamy comiesięczny dostęp do autorskiego contentu wideo. W cenie jednego pracownika etatowego, będziesz regularnie dostawać profesjonalne produkcje, dzięki którym nie dasz o sobie zapomnieć.

SUBSKRYPCJA WIDEO PROSTA JAK NETFLIX

Obsługa content video
w systemie subskrypcji to:

Czytelne zasady współpracy

Klarowna umowa i jasne zasady współpracy będą solidną podstawą realizacji Twoich potrzeb, bez niespodzianek i niedomówień.

Gwarancja regularnej publikacji treści

W ramach wybranego pakietu otrzymasz określoną ilość wcześniej zaplanowanych filmów - regularnie i z wyprzedzeniem.

Kompleksowa usługa 
w dobrej cenie

Pomysł, proces kreatywny, logistyka i wykonanie. W Twoje ręce trafia gotowy produkt, a to wszystko w cenie jednego pracownika etatowego.

Interdyscyplinarne podejście projektowe

O realizowanych projektach myślimy w kategorii ich funkcji oraz odbiorców, do których są kierowane. Unikamy sztuki dla sztuki.

Video marketing to jedna z najskuteczniejszych strategii reklamowych, bazujaca na wykorzystywaniu treści wideo do promocji marki. Pomaga pozyskiwać leady sprzedażowe, zwiększa ruch na stronie internetowej oraz wspiera w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy. Krótkie formy audiowizualne można wykorzystać w wielu miejscach w sieci, m.in. na stronie internetowej firmy lub w social mediach. Rodzaj produkcji uzależniony jest od tego, jakie cele chcemy osiągnąć. Możliwości jest bardzo wiele, a do najpopularniejszych należą:
- prezentacja oferty (usługi lub produktu),
- filmy z wydarzeń,
- filmy rekrutacyjne,
- prezentacja firmy „od kuchni”, czyli filmy korporacyjne,
- instrukcje lub explainer video,
- poradniki lub filmy eksperckie,
a także webinary i filmy viralowe. 

W każdej! Możliwości tego formatu są tak duże, że z łatwością znajdziesz temat, który sprawdzi się w Twojej firmie. Dzięki formie audiowizualnej zaprezentujesz swoją markę, przedstawisz jej pracowników i odpowiesz na potrzeby klientów, na przykład zaznajamiając ich z produktem. To, co jest istotne w tworzeniu wideo, to wcześniejsze przygotowanie. Warto porozmawiać z pracownikami oraz wyznaczyć specjalistów, którzy opowiedzą o wybranym temacie czy, w przypadku produkcji dla HR, właśnie prowadzonej rekrutacji.

Wideo jest bardzo przystępne w odbiorze, umożliwia także stosowanie różnych formatów, takich jak wywiad, prezentacja, film reklamowy ze scenariuszem i fabułą. Obejrzenie wideo wymaga od odbiorców mniej wysiłku, a angażuje równo mocno, co przeczytanie skrupulatnie przygotowanego artykułu eksperckiego na blogu. Filmy promocyjne są wdzięczną formą i można je wykorzystać na każdym kanale komunikacji - w mediach społecznościowych, mailingu oraz na stronie internetowej.

Zdecydowanie tak! Wideo produktowe to format, który świetnie sprawdza się przy prezentacji produktów. Wyznacza się wtedy konkretną osobę, na przykład eksperta czy ekspertkę firmy, która opowie o zastosowaniu danego produktu, sposobie jego powstawania lub indywidualnych cechach, przemawiających za zakupem.

Jeśli chcesz powiększyć swój zespół i planujesz rekrutację, świetnym pomysłem będzie wykorzystanie filmu rekrutacyjnego. Dzięki takiej produkcji przedstawisz pracowników i przełożonych oraz przekażesz więcej informacji na temat danego stanowiska. W ten sposób pokażesz swój biznes z innej perspektywy i przyciągniesz osoby, które podzielają wartości firmy.

Każde wideo produkcja powinna wychodzić z potrzeby osiągnięcia konkretnych celów. Dobry film reklamowy to taki, który przyniesie oczekiwane efekty, ale również poruszy w obiorcy jakąś strunę. Wideo marketing to nie tylko obraz i dźwięk. Aby wysłać przekaz, który rzeczywiście trafi do widza, musimy wydobyć na światło dzienne cały potencjał każdej historii. Nawet pozornie najprostsze anegdotki mogą stać się wielkimi, poruszającymi opowieściami, jeśli odpowiednio do nich podejdziemy.

Cena filmu reklamowego uzależniona jest od jego docelowej formy i scenariusza. Najprostszym sposobem na jej określenie jest wspólna rozmowa i dokładne sprecyzowanie celów projektowych. Im więcej danych przekażesz nam na początku współpracy, tym precyzyjniej będziemy w stanie przygotować dedykowaną ofertę cenową. Z doświadczenia wiemy, że koszt takiej produkcji zaczyna się w okolicach 5 tysięcy złotych, natomiast jej górna granica jest mocno uzależniona od Twoich oczekiwań względem końcowego efektu. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co wpływa na budżet filmu reklamowego, przeczytaj nasz artykuł pt. "Ile kosztuje film reklamowy".
By ułatwić Ci wstępną kalkulację kosztów, przygotowaliśmy również brief na produkcję filmu reklamowego. Wypełnij go, a my z takim pakietem informacji, będziemy w stanie szybko dokonać wyceny. 

Czas trwania filmu reklamowego zależy od tego, jakie założysz cele i jaką formę wideo wybierzesz, żeby osiągnąć spodziewane efekty. Dla przykładu, film wizerunkowy nie powinien trwać od 60 do 119 sekund. Filmiki instruktażowe to zazwyczaj od 45 do 90 sekund, a czas trwania kreatywnych filmów reklamowych to nie więcej niż 1 minuta. Z kolei skuteczny film crowdfundingowy to już nieco większa produkcja o długości 2,5 minuty.

KOMPLEKSOWE WSPARCIE

Filmy reklamowe to nie wszystko.
Możemy zrobić dla Ciebie znacznie więcej!

Oferujemy kompleksowe usługi dla firm i nie ograniczamy się tylko do produkcji filmów promocyjnych. Wierzymy, że sukces kampanii promocyjnej zależy od umiejętnego wykorzystania wszystkich dostępnych narzędzi, a marketing to swoisty system naczyń połączonych. Sprawdź, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić.

Masz
pytania?

Wrocław to miasto, z którego się wywodzimy, jednak projekty wideo realizujemy w całej Polsce i Europie. Korporacyjne filmy i reklamowe spoty wizerunkowe , produkujemy najczęściej w takich miastach jak Poznań, Katowice, Szczecin, Warszawa, Zielona Góra i Gdańsk. Spoty reklamowe,  wideo produktowe i filmy na social media tworzymy zazwyczaj w naszym wrocławskim studiu filmowym. Jeśli chodzi o filmy eventowe i relacje z wydarzeń, jesteśmy tam, gdzie nas potrzebujesz!

W Pantoda Studio jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły.
Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły!

Znajdziesz nas tutaj:
Pantoda Studio
Księcia Witolda 68/1
50-203 Wrocław

+48 667 266 667
studio@pantoda.com

Cześć

Jesteśmy Pantoda Studio. Szyjemy filmy reklamowe na miarę. Specjalizujemy się w produkcji wideo dla biznesu, a naszym konikiem są klipy promocyjne, reklamy wideo i filmy eventowe. Za pomocą naszych kamer zwrócimy światła reflektorów na Twoją markę! 

Spotkajmy się w sieci