FILMY REKLAMOWE WROCŁAW

Produkujemy
angażujące filmy reklamowe 

we Wrocławiu


Jesteś z Wrocławia lub okolic i chcesz wyprodukować profesjonalny film reklamowy dla swojej marki lub biznesu? Pokażmy wspólnie, jak funkcjonuje na co dzień Twoja firma. Wykorzystując spot reklamowy, opowiemy historię Twojej marki, podkreślając przy tej okazji jej kluczowe wartości. Pomożemy stworzyć Ci angażujący film reklamowy, który za pomocą zgrabnej metafory podkreśli silne strony Twojego biznesu, a do tego wzruszy, rozbawi i zainspiruje!


Wiesz już czego potrzebujesz?

PRODUKCJA FILMÓW REKLAMOWYCH WROCŁAW

Cześć Wrocław

Zrobimy razem fajny film?

Jesteśmy Pantoda Studio - kreatywne agencja marketingowa, która swoje korzenie ma we Wrocławiu. Specjalizujemy się w produkcji wideo dla biznesu, a naszym konikiem są storytellingowe filmy reklamowe. Jak główny bohater w hollywoodzkiej produkcji, Twoja marka również zasługuje na pierwszoplanową rolę. Stwórzmy wspólnie promocyjny film reklamowy, który wyróżni się spośród konkurencji, przyciągnie uwagę i skutecznie wyróżni Twoją markę na tle monotonicznych treści dostępnych na rynku. Wierzymy, że każda firma ma swoją unikalną historię do opowiedzenia - wiemy jak przekształcić ją w skuteczne narzędzie marketingowe i nadać jej życie na ekranie. Zainwestuj w filmową podróż z nami i uczyń swoją markę niezapomnianą gwiazdą!

STORYTELLINGOWY FILM CSR WROCŁAW

Chcesz, żeby klienci byli bardziej
związani z Twoją firmą?

Filmy wizerunkowe budują wiarygodność marki. Dobrze zobrazowana historia jest przyjemnym dla oka nośnikiem, dzięki czemu Twój przekaz zapisze się w pamięci widzów. Jeśli nie wiesz, jaka forma filmu reklamowego będzie najlepsza dla Twojej marki - wybierz storytelling.

 Zobacz więcej realizacji ❯ 

FILM Z EVENTU FIRMOWEGO / TARGÓW / WYDARZENIA WROCŁAW

Masz ochotę uwiecznić ważne wydarzenie,
a przy okazji promować Twoją markę?

Film eventowy to angażująca produkcja z pogranicza reportażu i filmu promocyjnego. Spełnia równocześnie kilka zadań - buduje wizerunek Twojej marki, upamiętnia ważne wydarzenia i... Robi na wszystkich wrażenie!

 Zobacz więcej realizacji ❯ 

FILM REKRUTACYJNY - EMPLOYER BRANDING WROCŁAW

Czujesz, że dział HR w Twojej firmie
potrzebuje wsparcia kreatywnego?

Autentyczność jest w cenie! Wywiad z właścicielem marki to pomysł na film reklamowy wspierający employer branding. Przekonaj się, jak bardzo filmy rekrutacyjne mogą ułatwić zadanie działowi HR. Pokaż, czym Twoja marka wyróżnia się na rynku i dlaczego warto być jej częścią. Oddaj głos pracownikom firmy i uwiarygodnij swój przekaz!

 Zobacz więcej realizacji ❯ 

ANIMACJE REKLAMOWE - EXPLAINER VIDEO

Chcesz w atrakcyjny sposób przedstawić
swój produkt lub usługę?

Do prezentacji swojego produktu lub usługi wykorzystaj film typu explainer video. Kluczową cechą tego rodzaju produkcji jest skoncentrowanie się na istotnych aspektach, eliminując zbędne szczegóły. Dzięki temu explainer video jest skutecznym narzędziem pozwalającym na szybkie i efektywne przekazywanie informacji.

 Zobacz więcej realizacji ❯ 

FILM WIZERUNKOWY, WYWIADY WROCŁAW

Chcesz opowiedzieć o Twojej firmie
i wzbudzić zaufanie klientów?

Film wizerunkowy w formie wywiadu to świetny sposób na zmniejszenie dystansu pomiędzy Twoją marką a jej klientami. Tak łatwo jest czasem zapomnieć, że każdą markę tworzą ludzie. Pokaż odbiorcom, kto stoi za sprawnym działaniem Twojej firmy, przy pomocy wywiadu wideo.

 Zobacz więcej realizacji ❯ 

REKLAMA VIDEO WROCŁAW

Planujesz kampanię reklamową
w telewizji lub internecie?

Film reklamowy to znana, lubiana i oczywiście bardzo skuteczna forma promocji firmy. Czy nie zdarzyło Ci się ukradkiem otrzeć łezki przy wzruszającym spocie albo mimowolnie zanucić chwytliwą melodyjkę z reklamy?

 Zobacz więcej realizacji ❯ 

FILM WIZERUNKOWY MARKI OSOBISTEJ WROCŁAW

Chcesz pokazać, czym Twoja marka
wyróżnia się na rynku?

Nie ma dwóch takich samych osób, nie ma też dwóch takich samych biznesów. Przedstaw prawdziwy charakter swojej działalności za pomocą filmu reklamowego i odpowiednio dobranej muzyki. Pokaż to, czego nie da się oddać słowami. Autentyczni bohaterzy, to najlepsi aktorzy dla filmu wizerunkowego Twojej marki. Wykorzystaj to!

 Zobacz więcej realizacji ❯ 

REKLAMA NA YOUTUBE I SOCIAL MEDIA WROCŁAW

Chcesz zadbać o większy ruch
w mediach społecznościowych? 

Podobno ktoś, kto nie istnieje w Internecie, nie istnieje wcale. Zamiast ryzykować i sprawdzać prawdziwość tej tezy, zacznij skutecznie działać w mediach społecznościowych. Regularnie zamieszczaj ciekawy content wideo na Instagramie i LinkedInie oraz promuj swoją firmę dzięki Facebook Ads.

 Zobacz więcej realizacji ❯ 

Animacja reklamowa
Skuteczne narzędzie
do budowania silnej marki


Animacje reklamowe i explainer video to nie tylko trend, ale przede wszystkim skuteczna metoda na wyróżnienie się na rynku. Pozwalają na kreatywne przedstawienie każdego przekazu, od złożonych koncepcji technologicznych po proste informacje o produktach. Co więcej, animowane filmy reklamowe są niezwykle elastyczne – możemy stworzyć zarówno humorystyczne klipy, jak i poważne prezentacje biznesowe. Niezależnie od branży, w której działasz, animowany klip reklamowy pozwoli Ci przyciągnąć uwagę i skutecznie zainteresować odbiorców.


AKTUALNOŚCI | PANTODA STUDIO

Świeże spojrzenie na video marketing

Rzuć okiem na nasze ostatnie realizacje. Zobacz jak pracujemy na planie i co robimy, gdy nie ma nas w biurze. Częstuj się również naszym doświadczeniem i wiedzą, którą staramy się regularnie dzielić. Poznaj najlepsze praktyki, świeże trendy i sprawdzone rozwiązania. Chcesz rozwinąć dane zagadnienie, brakuje Ci jeszcze inspirujących przykładów - odezwij się do nas. Z przyjemnością odniesiemy się do Twoich potrzeb.

REKLAMA NA YOUTUBE I SOCIAL MEDIA WROCŁAW

Filmy reklamowe,
czyli skuteczna komunikacja
w mediach społecznościowych 

Facebook, Instagram, TikTok, LinkedIn to już codzienność. Służą nam do nawiązywania i podtrzymywania kontaktów, poszukiwania pracy i wystawiania wszelkich ogłoszeń, od sprzedaży Opla po nieruchomości. Można się kłócić, godzić, dyskutować o sprawach ważnych i mniej ważnych, ale to, co najistotniejsze dla Ciebie, to możliwość promocji Twojej firmy. Video marketing w social mediach pozwoli Ci zrobić to skutecznie, ponieważ autorskiego contentu wideo domagają się sami użytkownicy. Podziel się ciekawymi treściami z Internetem, a Internet Ci się odwdzięczy!

FILMY REKLAMOWE WROCŁAW

Video marketing
gwiazda wśród trendów sprzedażowych

Video marketing jest aktualnie jedną z najskuteczniejszych form reklamy. Ba, można śmiało powiedzieć, że nie ma sobie równych. Od 2014 roku popularność tego sposobu promocji stale rośnie. Równocześnie zwiększa się także zainteresowanie odbiorców contentem wideo. Jeśli konsumenci domagają się produkcji audiowizualnych, a Twoja firma chce ich do siebie zaprosić, to odpowiedź na pytanie "Jaką strategię marketingową warto wybrać?" staje się oczywista!

92%

marketerów twierdzi, że wideo zapewnia im zamierzony w planach marketingowych zwrot z inwestycji

16

godzin tygodniowo - średnio tyle czasu internauci oglądają wideo w i sieci

86%

marketerów stwierdziło, że wprowadzenie filmów na firmową stronę www zwiększyło ruch i zaangażowanie 

93%

marketerów twierdzi, że dzięki komunikacji wideo w mediach społecznościowych zdobyło nowego klienta

FILM REKLAMOWY WROCŁAW - CENA

Ile kosztuje film reklamowy?

Film reklamowy to skuteczne narzędzie marketingowe i kreatywny sposób na promowanie biznesu. Na całkowity koszt produkcji składa się wiele elementów, takich jak: stopień skomplikowania fabuły, ilość i doświadczenie obecnych na planie osób (odgrywających role, pozujących bądź statystujących), oprawy graficznej i efektów specjalnych. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co wpływa na budżet filmu rekrutacyjnego, przeczytaj nasz artykuł pt. "Ile kosztuje film reklamowy".

By ułatwić Ci wstępną kalkulację kosztów, przygotowaliśmy również brief na produkcję filmu reklamowego. Wypełnij go, a my z takim pakietem informacji, będziemy w stanie szybko dokonać wyceny.

 Wypełnij brief i wyceń projekt ❯ 

Masz pytania?
Potrzebujesz darmowej konsultacji?

Szukasz agencji marketingowej, która specjalizuje się w video marketingu i będzie w stanie zrealizować Twoje zlecenie na terenie Wrocławia? Jesteś we właściwym miejscu! Zadzwoń do nas. Wspólnie omówimy Twój projekt, odpowiemy na nurtujące Cię pytania i postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości.

+48 667 266 667  | studio@pantoda.com

PANTODA STUDIO | KLIENCI

Opowiadamy angażujące historie marek. Zarówno tych małych jak i dużych.

Niezależnie od tego, czy reprezentujesz małą firmą rodziną, która dopiero zaczyna swoją przygodę w świecie biznesu, czy też międzynarodową korporacją z wieloletnim doświadczeniem – jesteśmy tutaj, by Cię wesprzeć. Każdy projekt jest dla nas historią, wartą opowiedzenia i filmowym wyzwaniem, które podejmujemy z zaangażowaniem i pasją.

Filmy reklamowe i promocyjne Pantoda Studio
Filmy reklamowe i promocyjne Pantoda Studio
Filmy reklamowe i promocyjne Pantoda Studio
Filmy reklamowe i promocyjne Pantoda Studio
Filmy reklamowe i promocyjne Pantoda Studio
Filmy reklamowe i promocyjne Pantoda Studio
Filmy reklamowe i promocyjne Pantoda Studio
Filmy reklamowe i promocyjne Pantoda Studio
Filmy reklamowe i promocyjne Pantoda Studio

FILMY PROMOCYJNE WROCŁAW

Wyprodukujemy film  
reklamowy dla Twojej firmy 

W Pantoda Studio do każdej produkcji wideo podchodzimy z filmowym zacięciem. Mamy alergię na banał, dlatego nasze filmy reklamowe wyposażamy w specjalne systemy dezaktywujące funkcję ziewania u odbiorców. Opowiedz nam o celach i oczekiwaniach Twojej firmy. Wspólnie przeniesiemy na ekran najważniejsze treści i sprawimy, że Twój przekaz wygeneruje pozytywne emocje, dobre skojarzenia i w efekcie - większe zasięgi!

FILM REKLAMOWY WROCŁAW - WYCENA

Wyceny filmu reklamowego na już?

Chcesz jak najszybciej dowiedzieć się jaka jest orientacyjna cena filmu reklamowego?
Wypełnij poniższy formularz i prześlij go do nas. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.  

  Akceptuję warunki polityk prywatności i wyrażam zgodę na otrzymanie oferty

SUBSKRYPCJA WIDEO DLA FIRM

Chętnie pomożemy Ci
w regularnej produkcji wideo

Konkurencja nie śpi. Trzeba zachować czujność i wciąż przypominać o swojej obecności na rynku. Dlatego usprawniliśmy proces produkcji filmów reklamowych i możemy zaoferować Ci wygodny plan subskrypcji. Na czym to polega? Zapewniamy comiesięczny dostęp do autorskiego contentu wideo. W cenie jednego pracownika etatowego, będziesz regularnie dostawać profesjonalne produkcje, dzięki którym nie dasz o sobie zapomnieć.

AGENCJA REKLAMOWA WROCŁAW

Filmy reklamowe to nie wszystko.
Możemy zrobić dla Ciebie znacznie więcej!

W Pantoda Studio znamy się na reklamie. Oferujemy kompleksowe usługi dla firm i nie ograniczamy się tylko do produkcji filmów promocyjnych. Wierzymy, że sukces kampanii promocyjnej zależy od umiejętnego wykorzystania wszystkich dostępnych narzędzi, a marketing to swoisty system naczyń połączonych. Sprawdź, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić.

Masz
pytania?

Wrocław to miasto, z którego się wywodzimy, jednak projekty wideo realizujemy w całej Polsce i Europie. Korporacyjne filmy i reklamowe spoty wizerunkowe , produkujemy najczęściej w takich miastach jak Poznań, Katowice, Szczecin, Warszawa, Zielona Góra i Gdańsk. Spoty reklamowe,  wideo produktowe i filmy na social media tworzymy zazwyczaj w naszym wrocławskim studiu filmowym. Jeśli chodzi o filmy eventowe i relacje z wydarzeń, jesteśmy tam, gdzie nas potrzebujesz!

W Pantoda Studio jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły.
Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły!

Znajdziesz nas tutaj:
Pantoda Studio
Księcia Witolda 68/1
50-203 Wrocław

+48 667 266 667
studio@pantoda.com

Cześć

Jesteśmy Pantoda Studio. Szyjemy filmy reklamowe na miarę. Specjalizujemy się w produkcji wideo dla biznesu, a naszym konikiem są klipy promocyjne, reklamy wideo i filmy eventowe. Za pomocą naszych kamer zwrócimy światła reflektorów na Twoją markę! 

Spotkajmy się w sieci