PRODUKCJA FILMÓW KORPORACYJNYCH W PANTODA STUDIO

Dbamy o wspólny interes
Wykorzystujemy potencjał wideo do granic możliwości

Wiemy, że inwestycja w wideomarketing jest kosztowna i wynika to z szeregu elementów składających się na zrealizowanie produkcji wideo. Dlatego zależy nam na jak najlepszej optymalizacji tego procesu i wyciągnięciu jak największej ilości materiału z podejmowanego filmowego przedsięwzięcia. Wszystko po to, aby zostawić Twoją markę z szeroką gamą autorskiego contentu do wykorzystania na wielu płaszczyznach, które finalnie wesprą Twoje działania sprzedażowe.

FILMY REKLAMOWE DLA BIZNESU

Jeden film korporacyjny
Wiele formatów wspierających

 Zamawiając film korporacyjny w Pantoda Studio, zazwyczaj możesz liczyć na odbiór:

 1 film 

produkcja właściwa
według scenariusza

 15-20 filmów 

niezależne formaty wideo w pionie i poziomie

 50 zdjęć 

zdjęcia wizerunkowe
i backstage

 animacja logo 

szablon z intro i outro znaku firmowego


FORMAT WYJŚCIOWY - VIDEO MARKETING

Film właściwy

Od niego zaczyna się cała historia. Nieważne czy jest to film korporacyjny, wizerunkowa produkcja wideo czy biznesowy film reklamowy – jest to materiał, który ma w pełni odpowiadać na potrzeby Twojego biznesu. Ale wiemy jednak, że sama produkcja wideo – nie ważne jak wspaniała i spektakularna – to nie wszystko, a dopiero początek. Prawda jest taka, że sam jeden film reklamowy świata nie zwojuje, chyba, że będzie miał zapewnione odpowiednie wsparcie. Dlatego z pomocą przychodzi, specjalnie dostosowany do konkretnego projektu, szereg formatów wspierających. To krótkie produkcje wideo odpowiednio dostosowane do konkretnych platform i powierzonych im zadań, które są pochodną głównej produkcji. Zawsze najważniejsze jest dla nas, aby maksymalnie wykorzystać potencjał tworzonego filmu, dlatego planując produkcję wideo dbamy o to, aby wyciągnąć z niej jak najwięcej wartościowego i autorskiego contentu.

FILMY WIZERUNKOWE DLA BIZNESU

1. Odcinki tematyczne

Gdy w główna produkcja jest tworzona w formie wywiadu biznesowego, na przykład z założycielem marki, często zdarza się tak, że wartościowego materiału jest dużo więcej niż jesteśmy w stanie wykorzystać w pojedynczym filmie reklamowym – chyba, że zrobimy z niego ponad 30 minutową produkcję. Nie rekomendujemy jednak takiego rozwiązania, ponieważ większość potencjalnych odbiorców nie zdoła przebrnąć przez tak długi film korporacyjny. Dlatego w sytuacjach klęski urodzaju świetnym rozwiązaniem jest stworzenie niezależnych form odcinkowych, dzieląc w ten sposób wartościowy materiał na konkretne wątki tematyczne. Dzięki temu nie tracimy cennej merytoryki, a także uwagi naszych odbiorców, którzy dużo chętniej oglądają wiele krótkich form wideo, zamiast jednego długiego filmu promocyjnego. Takie podejście doskonale sprawdzi się również w dystrybucji materiałów wideo na stronie internetowej marki, gdzie odcinki wideo stworzą ciągłość i przeprowadzą nas przez kolejne bloki tematyczne na stronie.

Sprawdzi się w komunikacji na:

        

 Film korporacyjny - odcinek 1 
Prawdziwe smaki obronią się same

Produkcja filmów reklamowych Wrocław, Poznań, Katowice, Opole, Kalisz, Łódź

Wywiad biznesowy i film wizerunkowy | 2:09 min.

 Film korporacyjny - odcinek 3 
Ludzie jako klucz do sukcesu

Produkcja filmów reklamowych Wrocław, Poznań, Katowice, Opole, Kalisz, Łódź

Wywiad biznesowy i film wizerunkowy | 1:36 min.

 Film korporacyjny - odcinek 2 
Biznes budowany w oparciu o doświadczenia

Produkcja filmów reklamowych Wrocław, Poznań, Katowice, Opole, Kalisz, Łódź

Wywiad biznesowy i film wizerunkowy | 3:50 min.

 Filmm korporacyjny - odcinek 4 
Przez żołądek do serca

Produkcja filmów reklamowych Wrocław, Poznań, Katowice, Opole, Kalisz, Łódź

Wywiad biznesowy i film wizerunkowy | 1:47 min.

 Potrzebujesz podobnych filmów - zobacz tutaj ❯ 

MULTIMEDIALNA WIZYTÓWKA FIRMY

Wykorzystaj wideo
i skutecznie przyciągnij
uwagę swoich partnerów


Wykorzystując wcześniej przygotowane filmy reklamowe, tworzymy multimedialne wizytówki firm. Ich główna funkcja sprowadza się do czytelności i interesującej formy prezentacji treści. Takie strony internetowe budowane są w formule storytellingu, w którym rolę narratora bardzo często przyjmuje właściciel biznesu. To atrakcyjne narzędzie do prezentacji historii, potencjału i kluczowych wartości firmy, które skutecznie przyciąga uwagę potencjalnych partnerów biznesowych, klientów i przyszłych pracowników. Chętnie stworzymy taki projekt również dla Ciebie!

FILMY KORPORACYJNE

2. Trailer wideo

Gdy inwestujemy w produkcję wizerunkową lub film korporacyjny, chcemy grać przygotowanym materiałem jak najdłużej. Dlatego zanim opublikujemy główną produkcję, zbudujmy pozytywne napięcie wśród odbiorców naszej marki, zamiast wykładać od razu wszystkie karty na stół. Możemy to osiągnąć dzięki trailerowi wideo, który będzie przedsmakiem i zapowiedzią tego co niedługo nadejdzie na kanałach Twojej firmy.

Sprawdzi się w komunikacji na:

        

MATERIAŁY WSPIERAJĄCE FILM REKLAMOWY

3. Zdjęcia wizerunkowe

Poza obiektywami starannie dokumentującymi materiały wideo zawsze na planie jest obecny dodatkowy obiektyw odpowiedzialny za uchwycenie jak najlepszych zdjęć wizerunkowych dla Twojej marki. Wychodzimy z założenia, że skoro inwestujemy spory budżet w budowanie pięknej scenerii filmowej, czemu tego nie wykorzystać i nie upiec dwóch pieczeni na jednym ogniu. Dzięki czemu Twoja marka będzie zaopatrzona nie tylko w dynamiczny content wideo, ale również w statyczne materiały foto, które będą wspierać i uzupełniać materiały filmowe w bieżącej komunikacji Twojej marki.

Sprawdzi się w komunikacji na:

          

Filmy na social media Wrocław Pantoda Studio
Filmy na social media Wrocław Pantoda Studio
Filmy na social media Wrocław Pantoda Studio
Filmy na social media Wrocław Pantoda Studio
Filmy na social media Wrocław Pantoda Studio

MATERIAŁY WSPIERAJĄCE KRÓTKIE REKLAMY WIDEO

4. Krótkie reklamy wideo

Każdy format wideo tworzony jest w określonym celu i ma spełniać założone mu zadanie. Formatami, których zadaniem jest bezpośrednie wspieranie sprzedaży czy generowanie ruchu na stronie internetowej, są krótkie formy reklamowe. Te krótkie wideo wykorzystujemy do promocji na platformach Google czy Meta. Statystyki wielokrotnie potwierdziły skuteczność i przewagę, a także optymalizację kosztów w korzystaniu z właśnie krótkich formatów wideo w kampaniach promocyjnych marki.

Sprawdzi się w komunikacji na:

      

MATERIAŁY WSPIERAJĄCE KOMUNIKACJĘ W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

4. Formaty pionowe typu reels

Formaty pionowych wideo, takie jak Reels, stały się niezastąpionym narzędziem dla marek. Krótkie i jednocześnie dynamiczne filmy o długości do 60 sekund pozwalają na szybkie przekazanie treści i przyciągnięcie uwagi odbiorców. Ich wciągający charakter sprzyja zwięzłym opowieściom, idealnym do prezentacji produktów, usług czy promocji. Krótkie wideo przyciągają odbiorców, dla których przewijanie zawartości stało się nawykiem. Poprzez ciekawe treści w formacie Reels, marki mogą zwiększyć zaangażowanie i interakcje z użytkownikami, prowadząc do wzrostu widoczności i konwersji. Zważywszy za aktualne trendy i popularność tego formatu, integralną częścią realizowanych przez nas projektów są właśnie pionowe formaty wideo typu reels. Dostarczamy je wraz z innymi materiałami foto i wideo, umożliwiając tym samym efektywną komunikację marek naszych klientów na różnych platformach i formatach - zaczynając od LinkedIn, przez Facebook na Instagramie i TikTok kończąc.

Sprawdzi się w komunikacji na:

      

MATERIAŁY WSPIERAJĄCE

6. Backstage foto

Współcześnie liczy się nie tylko finalny produkt, ale także historia towarzysząca jego powstawaniu. Zdjęcia backstage są doskonałym narzędziem do opowiadania tej historii. Opowieść o tym, jak narodził się pomysł, jak przebiegał proces produkcji spotu reklamowego oraz jakie wyzwania trzeba było pokonać w trakcie realizowanych prac. Zdjęcia backstage stanowią cenne źródło materiałów wizualnych, które są atrakcyjnym narzędziem w kreowaniu narracji wokół produkcji filmów reklamowych i samej marki. Przenoszą widza w świat procesu tworzenia, pokazując autentyczną pracę zespołu na planie zdjęciowym. Dzielenie się zdjęciami zza kulis to również sposób na zacieśnienie relacji z konsumentami. Daje im to uczucie uczestnictwa w procesie powstawania reklamy wideo, co może przekładać się na większe zaangażowanie. Zdjęcia typu backstage, są zatem integralną częścią produkcji filmów reklamowych, które realizujemy dla naszych klientów.

Sprawdzi się w komunikacji na:

      

Zdjęcia na social media Wrocław Pantoda Studio
Zdjęcia na social media Wrocław Pantoda Studio
Zdjęcia na social media Wrocław Pantoda Studio
Zdjęcia reklamowe Wrocław, Poznań, Pantoda Studio
Zdjęcia na social media Wrocław Pantoda Studio

FILM KORPORACYJNY - ZROBIMY TO RAZEM?

Wykorzystaj w pełni potencjał, który
kryje się za produkcją filmów reklamowych

Produkcja filmu reklamowego to złożony proces, wymagający starannego zaplanowania. Powyższa analiza wraz z konkretnymi przykładami, obrazuje jak najefektywniej podejść do tego projektu. Decydując się na realizację filmu biznesowego lub korporacyjnego, pamiętaj o formatach wspierających, które powinny stanowić integralną część zlecenia. Główny spot promocyjny oczywiście powinien grać pierwsze skrzypce, jednak za sukcesem kampanii lub działań, które z jego wykorzystaniem chcesz realizować, bardzo często stoją właśnie krótkie formaty wspierające komunikację. Chętnie podpowiemy Ci jak najskuteczniej je przygotować i jakie kierunki obrać, by w efekcie zrealizować wymierzone cele.

 Skontaktuj się z nami ❯ 

SPOTY REKLAMOWE DLA MAREK

Wyprodukujmy wspólnie
film korporacyjny dla Twojej firmy 

Filmy korporacyjne to potężne narzędzie marketingowe, które może pomóc Ci w budowaniu świadomości marki, zwiększaniu sprzedaży i poprawie komunikacji wewnętrznej. Skontaktuj się z nami już dziś, a my pomożemy Ci stworzyć film reklamowy, który zachwyci Twoich klientów i pracowników. Otrzymaj darmowy konsultację i sprawdź, jak filmy korporacyjne mogą pomóc Twojej firmie.

AKTUALNOŚCI

Świeże spojrzenie na video marketing

Rzuć okiem na nasze ostatnie realizacje. Zobacz jak pracujemy na planie i co robimy, gdy nie ma nas w biurze. Częstuj się również naszym doświadczeniem i wiedzą, którą staramy się regularnie dzielić. Poznaj najlepsze praktyki, świeże trendy i sprawdzone rozwiązania. Chcesz rozwinąć dane zagadnienie, brakuje Ci jeszcze inspirujących przykładów - odezwij się do nas. Z przyjemnością odniesiemy się do Twoich potrzeb.

Masz
pytania?

Wrocław to miasto, z którego się wywodzimy, jednak projekty wideo realizujemy w całej Polsce i Europie. Korporacyjne filmy i reklamowe spoty wizerunkowe , produkujemy najczęściej w takich miastach jak Poznań, Katowice, Szczecin, Warszawa, Zielona Góra i Gdańsk. Spoty reklamowe,  wideo produktowe i filmy na social media tworzymy zazwyczaj w naszym wrocławskim studiu filmowym. Jeśli chodzi o filmy eventowe i relacje z wydarzeń, jesteśmy tam, gdzie nas potrzebujesz!

W Pantoda Studio jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły.
Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły!

Znajdziesz nas tutaj:
Pantoda Studio
Księcia Witolda 68/1
50-203 Wrocław

+48 667 266 667
studio@pantoda.com

Cześć

Jesteśmy Pantoda Studio. Szyjemy filmy reklamowe na miarę. Specjalizujemy się w produkcji wideo dla biznesu, a naszym konikiem są klipy promocyjne, reklamy wideo i filmy eventowe. Za pomocą naszych kamer zwrócimy światła reflektorów na Twoją markę! 

Spotkajmy się w sieci