STUDIO FILMOWE WARSZAWA

Produkcja
filmów korporacyjnych,
sustainability, ESG, CSR
w Warszawie


Jesteś z Warszawy lub okolic i chcesz wyprodukować profesjonalny film korporacyjny ? Z przyjemnością pomożemy Ci w realizacji tego projektu! Biznesowy film reklamowy pozwoli Twojej firmie zyskać zaufanie konsumentów, a także potencjalnych kandydatów i partnerów biznesowych. Efekt? Nowe, owocne współprace, wyższa sprzedaż i skuteczniejsza rekrutacja. Zobacz, jak opowiadamy o biznesie i jak promujemy marki w Warszawie oraz całej Polsce!


 Zobacz przykłady   

PRODUKCJA FILMÓW KORPORACYJNY WARSZAWA

Hej Warszawa - zróbmy razem fajny film!
Jedna firma, wiele historii, setki możliwości

WARSZAWA
FILM KORPORACYJNY - HISTORIA MARKI

Podziel się historią swojego biznesu

Twoja marka nie wzięła się znikąd, prawda? Uchyl rąbka tajemnicy i wpuść kamery za kulisy swojego biznesu. Zaproś widza do jego serca. Postaw na storytelling, opowiedz historię Twojej firmy i zyskaj zaufanie klientów, a także partnerów biznesowych.

 Wyceń swój projekt ❯ 

WARSZAWA
FILM KORPORACYJNY Z ELEMENTAMI REPORAŻU

Przedstaw się szerszej publiczności

Film eventowy to angażująca produkcja z pogranicza reportażu i filmu korporacyjnego. Spełnia równocześnie kilka zadań - buduje wizerunek Twojej marki, upamiętnia ważne wydarzenia i... Robi na wszystkich wrażenie!

 Wyceń swój projekt ❯ 

WARSZAWA
BIZNESOWY FILM KORPORACYJNY

Przedstaw się szerszej publiczności

Zaprezentuj swoją firmę tak, jak chcesz, by widzieli ją inni. Wykonaj pierwszy ruch i pokaż swoją markę od najlepszej strony, podkreślając jej atuty i charakter. Wykorzystaj obraz i muzykę, by stworzyć niepowtarzalny klimat, dzięki profesjonalnej produkcji filmowej

 Wyceń swój projekt ❯ 

WARSZAWA
FILM KORPORACYJNY - SUSTAINABILITY ESG

Dotrzyj do tych, którzy podzielają Twoje wartości

Twoja firma nie uchyla się od odpowiedzialności. Dbacie o środowisko i zrównoważony rozwój, a tym warto się chwalić! Daj się poznać od najlepszej strony i stwórz atrakcyjny biznesowy spot reklamowy o wartościach, które przyświecają Twojej marce.

 Wyceń swój projekt ❯ 

WARSZAWA
FILM KORPORACYJNY - STORYTELLING

Dotrzyj do tych, którzy podzielają Twoje wartości

Wykorzystaj filmowe możliwości, by w ciągu zaledwie kilkudziesięciu sekund wyeksponować to, co najważniejsze. Przekazuj wiedzę, wzbudzaj emocje i zapisz się w pamięci swoich odbiorców za pomocą profesjonalnego filmu reklamowego.

 Wyceń swój projekt ❯ 

WARSZAWA
WYWIAD Z WŁAŚCICIELEM FIRMY

Pokaż ludzką twarz swojego biznesu

Autentyczność jest w cenie! Wywiad z właścicielem marki to pomysł na film reklamowy, dzięki któremu odbiorcy będą mieli możliwość zapoznać się z historią marki, poznać jej twórców i ich motywacje. Postaw na szczerość i otwartość - będą najlepszą bazą historii. 

 Wyceń swój projekt ❯ 

Pantoda Studio to kreatywne studio filmowe, która swoje korzenie ma we Wrocławiu. Produkcję korporacyjnych filmów reklamowych i spotów wideo realizujemy jednak w całej Polsce - Poznaniu, Trójmieście, Katowicach, Nowej Soli, Szczecinie... a od jakiegoś czasu również w Warszawie i jej najbliższych okolicach. Film korporacyjny z elementami storytellingu to skuteczne narzędzie marketingowe i kreatywny sposób na promowanie biznesu. W krótkim wideo reklamowym pokażemy kulisy działalności Twojej firmy, zaprezentujemy jak funkcjonujesz zarówno w samej Warszawie ale też i w skali Polski. Film korporacyjny możesz wykorzystać na wiele różnych sposobów. Wszystko zależy od aktualnych potrzeb i celów biznesowych. Profesjonalna produkcja wideo pozwoli Ci dotrzeć do większej ilości osób oraz skutecznie zmniejszy dystans między „my” i „wy”. Czy promocyjny film korporacyjny to dobry pomysł zarówno dla małych lokalnych firm i ogromnych globalnych korporacji z Warszawy? Zdecydowanie tak!


PRODUKCJA FILMÓW KORPORACYJNYCH CSR W WARSZAWIE

Pokaż się z najlepszej strony
Zainspiruj do odpowiedzialności

Dlaczego filmy korporacyjne to tak wdzięczne narzędzie reklamowe? Ponieważ już z jednego, krótkiego wideo reklamowego odbiorcy z Warszawy, Polski lub nawet całego świata dowiedzą się o Twojej firmie znacznie więcej niż można by było przekazać słowami. Film to stosunkowo młoda, ale uwielbiana i szalenie skuteczna forma komunikacji. Pewnie dlatego, że lawiruje gdzieś na pograniczu sztuki, rozrywki i funkcjonalności. Wykorzystaj potencjał biznesowego filmu reklamowego na swoją korzyść i daj się poznać z najlepszej strony!

FILM KORPORACYJNY CSR DLA MARKI BIOGO S.A.

KAMPANIA WIZERUNKOWA CSR DLA MARKI BIOGO S.A.

FILM KORPORACYJNY CSR WARSZAWA

Filmy Sustainability, ESG, CSR
Dotrzyj do tych, którzy podzielają Twoje wartości

Masz pełną świadomość tego, jak ważne jest odpowiedzialne podejście do biznesu. Twoja marka nie pozostaje obojętna wobec tego, co najważniejsze – społeczeństwa, środowiska i praw pracowniczych. Warto o tym mówić i dawać przykład innym. Zadbaj o lepsze jutro. Opowiedz o wartościach i zaangażowaniu Twojej firmy za pomocą filmu korporacyjnego z kategorii sustainability (zrównoważony rozwój), ESG (środowisko naturalne, społeczeństwo i ład korporacyjny) lub CSR (społeczna odpowiedzialność biznesu). Nakręćmy film, który zainspiruje innych! 

 Wypełnij brief i wyceń projekt ❯ 

Masz pytania?
Potrzebujesz darmowej konsultacji?

Szukasz studia filmowego, które specjalizuje się w video marketingu i produkcji filmów korporacyjnych w Warszawie Jesteś we właściwym miejscu! Zadzwoń do nas. Wspólnie omówimy Twój projekt, odpowiemy na nurtujące Cię pytania i postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości.

+48 667 266 667  | studio@pantoda.com

FILM KORPORACYJNY WARSZAWA - SZYBKA WYCENA

Wyceń swój projekt

Chcesz jak najszybciej dowiedzieć się jaka jest orientacyjna cena produkcji filmu korporacyjnego na terenie Warszawy i okolic?
Wypełnij poniższy formularz i prześlij go do nas. Odpowiemy w pierwszej wolnej chwili.

  Akceptuję warunki polityk prywatności i wyrażam zgodę na otrzymanie oferty

FILM DLA KORPORACJI I FIRM RODZINNYCH Z WARSZAWY

Filmy korporacyjne, ESG, CSR  - Warszawa
Nie szukaj dalej - zrobimy to wspólnie!

Jesteśmy kreatywnym studiem marketingowym, które specjalizuje się kompleksowych strategiach komunikacji i video marketingu. Filmy korporacyjne i storytellingowe filmy reklamowe dla biznesu to nasza specjalność! Warszawa to kolejna lokalizacja – po Wrocławiu i Poznaniu – w której oferujemy nasze usługi takie jak: produkcja spotów reklamowych, tworzenie animacji biznesowych oraz projektowanie i produkcja animowanych filmów typu explainer video. Oferujemy najwyższej jakości produkcję filmową, starannie przygotowany scenariusz, pełną opiekę artystyczną nad projektem, wsparcie doświadczonej i profesjonalnej ekipy oraz wykorzystanie najnowszych narzędzi operatorskich i montażowych.

Rzuć okiem na nasze ostatnie realizacje. Zobacz jak pracujemy na planie. Częstuj się również naszym doświadczeniem i wiedzą, którą staramy się regularnie dzielić. Poznaj najlepsze praktyki, świeże trendy i sprawdzone rozwiązania. Chcesz rozwinąć dane zagadnienie, brakuje Ci jeszcze inspirujących przykładów - odezwij się do nas. Z przyjemnością odniesiemy się do Twoich potrzeb.

Produkcja
filmu korporacyjnego 
w Warszawie ?

Jesteś z Warszawy i chcesz wyprodukować profesjonalny film korporacyjny ? Z przyjemnością pomożemy Ci w realizacji tego projektu! Stworzymy dla Ciebie biznesowy film reklamowy i za jego pomocą pokażemy, czym Twoja marka wyróżnia się na rynku oraz dlaczego warto być jej częścią. Zobrazujemy, co zechcesz: nowe lub zrealizowane już projekty, którymi warto się pochwalić, historię Twojej firmy albo jej codzienność. Nakręcimy angażujące wideo reklamowe i wyślemy przekaz w niebanalnym, audiowizualnym opakowaniu do klientów, kandydatów do pracy i partnerów biznesowych.

Szukasz innego rodzaju filmu?

Masz
pytania?

Wrocław to miasto, z którego się wywodzimy, jednak projekty wideo realizujemy w całej Polsce i Europie. Korporacyjne filmy i reklamowe spoty wizerunkowe , produkujemy najczęściej w takich miastach jak Poznań, Katowice, Szczecin, Warszawa, Zielona Góra i Gdańsk. Spoty reklamowe,  wideo produktowe i filmy na social media tworzymy zazwyczaj w naszym wrocławskim studiu filmowym. Jeśli chodzi o filmy eventowe i relacje z wydarzeń, jesteśmy tam, gdzie nas potrzebujesz!

W Pantoda Studio jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły.
Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły!

Znajdziesz nas tutaj:
Pantoda Studio Filmowe
Księcia Witolda 68/1
50-203 Wrocław

+48 667 266 667
studio@pantoda.com

Cześć

Jesteśmy Pantoda Studio. Szyjemy filmy reklamowe na miarę. Specjalizujemy się w produkcji wideo dla biznesu, a naszym konikiem są klipy promocyjne, reklamy wideo i filmy eventowe. Za pomocą naszych kamer zwrócimy światła reflektorów na Twoją markę! 

Spotkajmy się w sieci