FILMY REKLAMOWE DLA BIZNESU

Marka w obiektywie
czyli jak wyjść z ukrycia


Twoja marka może pochwalić się świetną ofertą. Trudno Wam coś zarzucić. Nieprzeciętne produkty lub usługi? Tak jest. Świetny stosunek jakości do ceny? No ba! Czymś takim wręcz należy się chwalić, ale jak to robić skutecznie? Przez megafon? Nie od dziś wiadomo, że nie wystarczy powiedzieć kilku pozytywnych zdań o ofercie, żeby skutecznie ją wypromować. Dlatego zamiast mówić, pokaż. Filmy reklamowe to sprawdzony sposób na niebanalną promocję. Najważniejsze, to nie pozostawać w cieniu. Nakręćmy razem film promocyjny - niech oferta Twojej firmy stanie się naprawdę widoczna!


 Zobacz przykłady   

PRODUKCJA SPOTÓW REKLAMOWYCH

Rzucimy światło
na ofertę Twojej firmy

PRODUKTOWY FILM REKLAMOWY

Wykorzystaj marketing doświadczeń

Stwórz film reklamowy, który nie tylko przyciągnie uwagę, ale także zanurzy widza w sensorycznym świecie doświadczeń, jakie oferuje marka i jej produkty. Wykorzystaj kreatywne podejścia i postaw na wideo, które nie tylko informuje o produktach, ale także inspiruje.

 Wyceń swój projekt ❯ 

REKLAMA VIDEO DO INTERNETU

Przykuj uwagę internautów

Wykorzystaj filmowe możliwości, by w ciągu kilkunastu sekund wyeksponować to, co najważniejsze. Przekazuj wiedzę, wzbudzaj emocje i zapisz się w pamięci swoich odbiorców za pomocą profesjonalnego filmu reklamowego. 

 Wyceń swój projekt ❯ 

FILM REKLAMOWY

Opakuj swój przekaz w atrakcyjną formę

Pokaż realne korzyści płynące z zakupu Twojego produktu za pomocą ruchomych obrazów i odpowiedniej muzyki. Zwróć się do odbiorcy z klarownym przekazem i przekonaj go, że rozumiesz jego potrzeby.

 Wyceń swój projekt ❯ 

TEASEROWY FILM REKLAMOWY

Promuj swoją markę obietnicą czegoś wyjątkowego

Zacznij promocję z odpowiednim wyprzedzeniem i przygotuj dla swoich klientów zapowiedź czegoś wyjątkowego. Podkreśl cechy swojej marki, wykreuj potrzebę, ale nie zdradzaj wszystkich szczegółów. Zaskocz, pozostawiając niedosyt i chęć odkrycia.

 Wyceń swój projekt ❯ 

STORYTELLINGOWY FILM REKLAMOWY

Sprezentuj odbiorcom angażującą historię

Twoja marka zbudowana jest na solidnych fundamentach, a są nimi Twoje wartości. Wykorzystaj dostępne narzędzia filmowe, by zobrazować filozofię, którą chcesz podzielić się ze światem. Wywołaj pozytywne emocje i opowiedz o tym, co dla Ciebie ważne.

 Wyceń swój projekt ❯ 

FILM REKLAMOWY Z ELEMENTAMI CSR

Pokaż odpowiedzialną stronę biznesu

Twój biznes jest odpowiedzialny społecznie? Pokaż, że ta społeczność składa się z wyjątkowych jednostek, ich marzeń, pasji i wyjątkowych relacji. Stwórz niewidzialną nić porozumienia z klientami, zacierając granicę pomiędzy “my” i “wy”. 

 Wyceń swój projekt ❯ 

PRODUKTOWY FILM REKLAMOWY DO TELEWIZJI

Zabłyśnij na małym ekranie

Zdobądź rozgłos dzięki krótkiej, ale porywającej reklamie przeznaczonej do emisji w telewizji. Zaprezentuj swój produkt i zrób to w wielkim stylu - postaw na emocje, odpowiednio dobraną muzykę i czytelny przekaz.

 Wyceń swój projekt ❯ 

WIZERUNKOWY FILM REKLAMOWY

Postaw na dobry PR

Zadbaj o pozytywny odbiór swojej marki dzięki krótkim i angażującym filmom reklamowym. Zyskaj wiarygodność i przedstaw się z najlepszej strony. Wykorzystaj filmy promocyjne i buduj pozytywny wizerunek Twojej firmy, by w efekcie umocnić relacje z klientami.

 Wyceń swój projekt ❯ 

BIZNESOWE SPOTY REKLAMOWE

Wybierz odpowiedni
format filmu reklamowego

Nikt tak dobrze nie zna oferty Twojej firmy, jak jej pracownicy. I to właśnie trzeba będzie zmienić! Krótki film reklamowy pozwoli Ci dotrzeć do zainteresowanych i przedstawić się z najlepszej strony. Za pomocą krótkiego, profesjonalnego wideo promocyjnego przyciągniesz uwagę wielu i to na długo. Wspólnie z Tobą przygotujemy ciekawą produkcję, w której zaprezentujemy usługi i produkty Twojej firmy. Poza tym oferujemy także pomoc przy tworzeniu billboardów sponsorskich, filmów w formie explainer video lub testimonial video. Marzy Ci się porywający, storytellingowy spot reklamowy? Nie ma problemu. Obejrzyj filmy reklamowe, które zrealizowaliśmy do tej pory i zobacz, co jesteśmy w stanie zmontować. A co możemy nakręcić dla Ciebie?

Spot
reklamowy

Billboard
sponsorski

Film promocyjny
miasta lub regionu

Film promocyjny w formie explainer video

Film promocyjny demonstrujący produkt

Film promocyjny
o nowych usługach

Film promocyjny w formie testimonial video

Storytellingowy film reklamowy


FILMY PROMOCYJNE DLA FIRM

Postaw na emocje
i nie daj o sobie łatwo zapomnieć

Filmy promocyjne nie mają na celu nachalnie i sztampowo zachwalać nowego produktu, konkretnej marki czy oferowanych przez nią usług. Nie tędy droga! Film reklamowy w subtelny i przyjemny sposób przekazuje najważniejsze treści, by zyskać sympatię odbiorców i wywołać pozytywne skojarzenia z Twoją firmą. Czy pamiętasz  reklamy, które wywołały uśmiech na Twojej twarzy? A może zamiast rozbawienia przywołały inne emocje? Jak by nie było, z pewnością ruchome obrazy zapisały się w Twojej pamięci na dłużej, niż teksty przeczytane na stronie internetowej lub statyczne zdjęcia danego producenta. Za pomocą formy audiowizualnej pokazujemy, ale i poruszamy, by nie dać o sobie łatwo zapomnieć. Filmy reklamowe pozwolą wytworzyć u odbiorców świadomość marki, co w dłuższej perspektywie przyniesie realne korzyści.

FILM REKLAMOWY - CZAS TRWANIA

Ile powinien trwać film promocyjny?

Film reklamowy lub promocyjny zazwyczaj nie trwa dłużej, niż 30 sekund. Około pół minuty to standardowy czas takiej produkcji, ale nie musimy się do niego ograniczać. W zależności od potrzeb Twojej firmy i założonych wspólnie celów możemy zrealizować dłuższy lub krótszy film.

FILM PROMOCYJNY - WCIĄGAJĄCA HISTORIA

Storytelling jako najlepsza
metoda na filmy promocyjne

Ci, którzy nie spotkali się jeszcze z tym terminem, pewnie zadają sobie teraz pytanie - na czym polega storytelling? Spieszymy z odpowiedzią. Storytelling to w skrócie budowanie pozytywnego wizerunku Twojej marki za pomocą ciekawie przedstawionej i wciągającej historii. Kiedyś przekazywane tylko ustnie, następnie na kartkach, a dziś również za pomocą kamery - dobre opowieści mają to do siebie, że angażują, wzruszają i nigdy się nie nudzą. Storytellingowy film reklamowy to połączenie rozrywki i funkcjonalności. Czego chcieć więcej? 

FILM REKLAMOWY - CENA

Ile kosztuje film reklamowy?

Film reklamowy to skuteczne narzędzie marketingowe i kreatywny sposób na promowanie biznesu. Na całkowity koszt produkcji składa się wiele elementów, takich jak: stopień skomplikowania fabuły, ilość i doświadczenie obecnych na planie osób (odgrywających role, pozujących bądź statystujących), oprawy graficznej i efektów specjalnych. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co wpływa na budżet filmu rekrutacyjnego, przeczytaj nasz artykuł pt. "Ile kosztuje film reklamowy".

By ułatwić Ci wstępną kalkulację kosztów, przygotowaliśmy również brief na produkcję filmu reklamowego. Wypełnij go, a my z takim pakietem informacji, będziemy w stanie szybko dokonać wyceny.

 Wypełnij brief i wyceń projekt ❯ 

DOBRZE WIEDZIEĆ

Czym billboard sponsorski
różni się od spotu reklamowego?

Billboard sponsorski służy wskazaniu sponsora audycji w telewizji. Choć tak jak film reklamowy służy promocji marki, to jednak te dwa gatunki niewiele mają ze sobą wspólnego. Spot sponsorski nie ma charakteru reklamy - nie może promować sprzedaży ani nawet dążyć do osiągnięcia innych efektów reklamowych (jak promowanie idei). W billboardzie nie można też wykorzystywać elementów dźwiękowych, wizualnych lub innych, charakterystycznych dla wizerunku marki. Kolejna różnica to czas trwania. Podczas gdy film reklamowy trwa zazwyczaj około 30 sekund (czasem mniej lub więcej, w zależności od potrzeb firmy) to zasady co do billboardów sponsorskich są rygorystyczne. Jednorazowe wskazanie sponsora może być emitowane nie dłużej niż 8 sekund (w przypadku jednego sponsora), 16 sekund (w przypadku dwóch sponsorów) lub 25 (w innych przypadkach).
Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami.

Masz pytania?
Potrzebujesz darmowej konsultacji?

Szukasz agencji filmowej, która specjalizuje się w video marketingu? Jesteś we właściwym miejscu! Zadzwoń do nas. Wspólnie omówimy Twój projekt, odpowiemy na nurtujące Cię pytania i postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości.

+48 667 266 667  | studio@pantoda.com

REKLAMY FILMOWE

Gdzie skutecznie
wykorzystasz film reklamowy

Filmy reklamowe powstają po to, by z nich korzystać. Produkcja filmu promocyjnego to dopiero pierwszy krok do skutecznej reklamy Twojej marki. Świeżutkie wideo możesz pokazać podczas wewnętrznych prezentacji w firmie, na targach czy wszelkiego rodzaju eventach, jednak szczególnie istotna jest widoczność Twojej marki w sieci. Dzięki umiejętnej promocji w Internecie będziesz w stanie dotrzeć do nieprzypadkowych odbiorców, którzy staną się Twoimi nowymi klientami. Zaplanuj kampanię Google Ads albo użyj innych, równie popularnych kanałów, takich jak platformy VOD, media społecznościowe czy też żywa legenda, jaką niewątpliwie jest YouTube. Chcesz pójść o krok dalej? Pokaż swój film reklamowy w telewizji albo na telebimach i monitorach w mieście. A może na ekranie w transporcie publicznym? Pasażerowie, którzy z jakiegoś powodu nie mogą sięgnąć po książkę czy telefon, na pewno będą wdzięczni za odrobinę rozrywki.

Reklama w TV

Reklama w Social Media

Platformy VOD

Reklama w YouTube

Kampanie reklamowe
Google Ads

Reklama w transporcie publicznym

Reklama na telebimach
i monitorach


 Wyceń swój projekt ❯ 

AKTUALNOŚCI | PANTODA STUDIO

Poznajmy się lepiej
Świeże spojrzenie na video marketing

Rzuć okiem na nasze ostatnie realizacje. Zobacz jak pracujemy na planie i co robimy, gdy nie ma nas w biurze. Częstuj się również naszym doświadczeniem i wiedzą, którą staramy się regularnie dzielić. Poznaj najlepsze praktyki, świeże trendy i sprawdzone rozwiązania. Chcesz rozwinąć dane zagadnienie, brakuje Ci jeszcze inspirujących przykładów - odezwij się do nas. Z przyjemnością odniesiemy się do Twoich potrzeb.

Produkcja Zróbmy to wspólnie!

W Pantoda Studio wiemy, jak zrobić dobry film promocyjny. Wiemy też, jak zminimalizować koszty takiego przedsięwzięcia i krok po kroku zrealizować wszystkie ustalone założenia produkcji. Najważniejszy jest jednak oryginalny pomysł i przemyślany scenariusz, dzięki któremu Twój film reklamowy będzie jedyna w swoim rodzaju i przyniesie wymierne korzyści Twojej firmie. Każdy spot reklamowy przedstawia inną, wyjątkową historię. Opowiedz nam swoją, a my przeniesiemy ją na ekran.

FILM REKLAMOWY - PRODUKCJA

Krok po kroku, czyli jak
produkujemy filmy reklamowe

OFERTOWANIE

Poznajmy się
i omówmy potrzeby

- ZAPYTANIE OD KLIENTA - BRIEF
- WSTĘPNA ANALIZA POTRZEB
- PRZYGOTOWANIE UMOWY
I HARMONOGRAMU PRAC
- PODPISANIE UMOWY

PREPRODUKCJA

 Określmy szczegóły
i dokładny plan pracy

- NAPISANIE SCENARIUSZA
- STWORZENIE STORYBOARDÓW
- DOBRANIE MUZYKI I LEKTORA
- DOBÓR AKTORÓW
- PRZYGOTOWANIE
LOGISTYCZNE

PRODUKCJA

Cisza na planie,
ruszamy z produkcją

- REALIZACJA PRODUKCJI
WEDŁUG STWORZONEGO
WCZEŚNIEJ SCENARIUSZA

POSTPRODUKCJA

Połączmy wszystkie
elementy w spójną całość

- POSPRODUKCJA WIDEO
- POSTPRODUKCJA AUDIO
- KOŃCOWY RENDER
- PRZEKAZANIE GOTOWEGO
FILMU

01 | PREPRODUKCJA

Brief projektowy

Omówimy kontekst, cele, oczekiwania, charakter marki i estetyczne upodobania. Ty mówisz – my słuchamy. Dopytamy o kilka kwestii: jaki klimat ma mieć film? Jakie treści chcesz w nim zawrzeć? Jakie są potrzeby Twojej firmy i co pragniesz osiągnąć? Do kogo chcesz trafić ze swoim przekazem?

02 | PREPRODUKCJA

Scenariusz

Oprócz ścieżki lektorskiej lub listy dialogowej przygotujemy opisy poszczególnych scen. Na tym etapie zapoznasz się z wersją tekstową scenariusza, ale już w następnym kroku Twoją wyobraźnię wyręczą rysunki.

03 | PREPRODUKCJA

Storyboard

Storyboard to wizualny odpowiednik scenariusza, coś na kształt czarno-białego komiksu. Na tym etapie nie skupiamy się na detalach, lecz na całych kadrach. W efekcie uzyskasz wyobrażenie o tym, do czego będziemy dążyć pod kątem pracy kamery i kompozycji.

04 | PREPRODUKCJA

Muzyka i lektor

Podczas gdy storyboard nabiera kształtu, dopasowujemy lektorów i muzykę. Zależy nam na harmonijnej kompozycji, dlatego wszystkie elementy muszą ze sobą współgrać. W zależności od spodziewanego efektu, głos prowadzący narrację może być kobiecy lub męski, młodzieńczy i entuzjastyczny albo dojrzały i poważny.

05 | PRODUKCJA

Kamera, akcja!

Dopięliśmy już wszystko na ostatni guzik? Świetnie! Preprodukcja zakończona, przenosimy się na plan. Reżyser wraz z operatorem kamery i resztą ekipy przekują wspólnie stworzoną wizję w efektowny film reklamowy Twojej marki. W zależności od założeń scenariusza realizujemy zdjęcia w ramach jednego lub kilku dni zdjęciowych.

06 | POSTPRODUKCJA

Postprodukcja wideo

Ostatni klaps i… Cięcie! Przechodzimy do pracy na tak zwanym „stole montażowym”. Surowy materiał zrealizowany podczas zdjęć zmienia się w film, który pokażesz światu. Na ten etap składają się montaż, korekcja kolorów i udźwiękowienie. Następnie do Twoich rąk trafia pierwsza wersja wideo. Będziemy ją jeszcze udoskonalać – weźmiemy pod uwagę Twoje sugestie i wprowadzimy stosowne poprawki, dopóki nie zgodzimy się, że „jest super”.

07 | POSTPRODUKCJA

Postprodukcja audio

Wraz z końcem tego etapu możesz nie tylko zobaczyć, ale i usłyszeć swoją historię. W trakcie postprodukcji audio pozbywamy się szumu ze ścieżki lektorskiej, dodajemy odpowiednią muzykę, a film uzupełniamy o wszelkiego rodzaju efekty dźwiękowe – stukanie, szuranie, świsty i śmieszki.

06 | POSTPRODUKCJA

Końcowy render

Ostatnia prosta. Teraz zbieramy poszczególne elementy i łączymy je w całość. Wideo scalamy z ostatecznym miksem dźwięku w końcowy render i... Gotowe! Twój film reklamowy może już ujrzeć światło dzienne i błyszczeć na salonach, promując Twoją markę.

FILM REKLAMOWY - SZYBKA WYCENA

Wyceń swój projekt

Chcesz jak najszybciej dowiedzieć się jaka jest orientacyjna cena filmu reklamowego?
Wypełnij poniższy formularz i prześlij go do nas. Odpowiemy w pierwszej wolnej chwili.

  Akceptuję warunki polityk prywatności i wyrażam zgodę na otrzymanie oferty

SUBSKRYPCJA WIDEO DLA FIRM

Chętnie pomożemy Ci
w regularnej produkcji wideo

Uprościliśmy proces produkcji filmów reklamowych, oferując przejrzyste i łatwe do zrozumienia plany subskrypcji. Dzięki temu rozwiązaniu, zapewnimy Ci regularny, comiesięczny dostęp do autorskiego contentu wideo, który wyróżni Twoją markę na tle konkurencji. Skorzystaj z zespołu doświadczonych specjalistów wraz z całym jego zapleczem, w cenie jednego etatowego pracownika. Prościej się już nie da.

Szukasz innego rodzaju filmu?

Masz
pytania?

Wrocław to miasto, z którego się wywodzimy, jednak projekty wideo realizujemy w całej Polsce i Europie. Korporacyjne filmy i reklamowe spoty wizerunkowe , produkujemy najczęściej w takich miastach jak Poznań, Katowice, Szczecin, Warszawa, Zielona Góra i Gdańsk. Spoty reklamowe,  wideo produktowe i filmy na social media tworzymy zazwyczaj w naszym wrocławskim studiu filmowym. Jeśli chodzi o filmy eventowe i relacje z wydarzeń, jesteśmy tam, gdzie nas potrzebujesz!

W Pantoda Studio jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły.
Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły!

Znajdziesz nas tutaj:
Pantoda Studio
Księcia Witolda 68/1
50-203 Wrocław

+48 667 266 667
studio@pantoda.com

Cześć

Jesteśmy Pantoda Studio. Szyjemy filmy reklamowe na miarę. Specjalizujemy się w produkcji wideo dla biznesu, a naszym konikiem są klipy promocyjne, reklamy wideo i filmy eventowe. Za pomocą naszych kamer zwrócimy światła reflektorów na Twoją markę! 

Spotkajmy się w sieci