FILMY REKLAMOWE OPOLE

What's your favorite
scary marketing movie?


Dobry film reklamowy jest kluczem do udanej promocji marki. Krótki spot reklamowy to pięknie opakowana esencja tego, co reprezentuje Twoja firma. Video marketing daje ogrom możliwości! Wszystko zależy od aktualnych potrzeb i założonych celów. Chcesz nawiązać nowe, owocne współprace? Pokaż, jak funkcjonuje na co dzień Twoja firma. Aby zdobyć zaufanie konsumentów, opowiedz historię marki i podkreśl jej kluczowe wartości. Pomożemy Ci stworzyć film reklamowy, który za pomocą zgrabnej metafory podkreśli wartości marki, a do tego wzruszy, rozbawi i zainspiruje!


Wiesz już czego potrzebujesz?

PRODUKCJA FILMÓW REKLAMOWYCH OPOLE

Cześć Opole

Zróbmy razem fajny film!

Jesteśmy Pantoda Studio - kreatywne agencja marketingowa, która swoje korzenie ma we Wrocławiu. Opole to kolejna lokalizacja – po Poznaniu, Katowicach Łodzi i Warszawie, w której oferujemy nasze usługi takie jak: produkcja spotów reklamowych, tworzenie biznesowych filmów reklamowych oraz projektowanie i produkcja animowanych filmów typu explainer video. Specjalizujemy się w produkcji wideo dla biznesu, a naszym konikiem są storytellingowe filmy reklamowe. Jak główny bohater w hollywoodzkiej produkcji, Twoja marka również zasługuje na pierwszoplanową rolę. Stwórzmy wspólnie promocyjny film reklamowy, który wyróżni się spośród konkurencji, przyciągnie uwagę i skutecznie wyróżni Twoją markę na tle monotonicznych treści dostępnych na rynku. Wierzymy, że każda firma ma swoją unikalną historię do opowiedzenia - wiemy jak przekształcić ją w skuteczne narzędzie marketingowe i nadać jej życie na ekranie. Zainwestuj w film reklamowy i uczyń swoją markę niezapomnianą gwiazdą!

FILMY WIZERUNKOWE OPOLE

Chcesz, żeby klienci byli bardziej
związani z Twoją firmą?

Nie ma dwóch takich samych osób, nie ma też dwóch takich samych biznesów. Przedstaw prawdziwy charakter swojej działalności za pomocą filmu reklamowego i odpowiednio dobranej muzyki. Pokaż to, czego nie da się oddać słowami. Autentyczni bohaterzy, to najlepsi aktorzy dla filmu wizerunkowego Twojej marki. Wykorzystaj to!

 Zobacz więcej realizacji ❯ 

FILMY REKLAMOWE OPOLE

Sprezentuj odbiorcom angażującą historię

Twój biznes jest odpowiedzialny społecznie? Pokaż, że ta społeczność składa się z wyjątkowych jednostek, ich marzeń, pasji i wyjątkowych relacji. Stwórz niewidzialną nić porozumienia z klientami, zacierając granicę pomiędzy “my” i “wy”. 

 Zobacz więcej realizacji ❯ 

FILMY REKRUTACYJNE OPOLE

Czujesz, że dział HR w Twojej firmie
potrzebuje wsparcia kreatywnego?

Standardowe ogłoszenie o pracę może nie wystarczyć, by przyciągnąć uwagę tych, których szukasz. Przekonaj się, jak bardzo filmy rekrutacyjne mogą ułatwić zadanie działowi HR. Pokaż, czym Twoja marka wyróżnia się na rynku i dlaczego warto być jej częścią. Oddaj głos pracownikom firmy i uwiarygodnij swój przekaz!

 Zobacz więcej realizacji ❯ 

SOCIAL MEDIA VIDEO OPOLE

Chcesz zadbać o większy ruch
w mediach społecznościowych?

Podobno ktoś, kto nie istnieje w Internecie, nie istnieje wcale. Zamiast ryzykować i sprawdzać prawdziwość tej tezy, zacznij skutecznie działać w mediach społecznościowych. Regularnie zamieszczaj ciekawy content wideo na Instagramie i LinkedInie oraz promuj swoją firmę dzięki Facebook Ads.

 Zobacz więcej realizacji ❯ 

FILMY KORPORACYJNE OPOLE

Dotrzyj do tych, którzy
podzielają Twoje wartości

Film korporacyjny to forma wizerunkowego spotu reklamowego. Dzięki niemu pokażesz swoim potencjalnym partnerom biznesowym, klientom i pracownikom, czym wyróżnia się Twoja firma. Taki biznesowy film reklamowy w całości poświęcony jest wizerunkowi marki i w niebanalny sposób ukazuje jej walory, wartości oraz misję.

 Zobacz więcej realizacji ❯ 

FILMY EVENTOWE OPOLE

Zapisz ważne momenty z życia Twojej firmy

Film eventowy to angażująca produkcja z pogranicza reportażu i filmu promocyjnego. Spełnia równocześnie kilka zadań - buduje wizerunek Twojej marki, upamiętnia ważne wydarzenia i... Robi na wszystkich wrażenie!

 Zobacz więcej realizacji ❯ 

FILMY PRODUKTOWE OPOLE

Masz atrakcyjny produkt i chcesz go
sprzedać jak największej ilości osób?

Płaskie packshoty nudzą Twoich klientów, grafik ma dość robienia mockupów, a Ty nie masz już siły na sesje aranżacyjne? Postaw na filmy produktowe lub animacje produktowe i pokaż swoją ofertę w zupełnie nowej odsłonie. Zaangażuj zmysły, pobudź wyobraźnię i przywołaj dobre wspomnienia swoich odbiorców!

 Zobacz więcej realizacji ❯ 

ABONAMENT WIDEO DLA FIRM OPOLE

Zadbaj o regularną i atrakcyjną
komunikację marketingową Twojej marki 

Miesięczna subskrypcja wideo to efektywny i najprostszy sposób na wsparcie w tworzeniu regularnych treści wideo dla Twojej firmy lub organizacji. Skorzystaj z zespołu doświadczonych specjalistów wraz z całym jego zapleczem, w cenie jednego etatowego pracownika. Prościej się już nie da.

 Zobacz więcej realizacji ❯ 

FILMY REKLAMOWE NA SOCIAL MEDIA OPOLE

Filmy reklamowe,
czyli skuteczna komunikacja
w mediach społecznościowych 

Facebook, Instagram, TikTok, LinkedIn to już codzienność. Służą nam do nawiązywania i podtrzymywania kontaktów, poszukiwania pracy i wystawiania wszelkich ogłoszeń, od sprzedaży Opla po nieruchomości. Można się kłócić, godzić, dyskutować o sprawach ważnych i mniej ważnych, ale to, co najistotniejsze dla Ciebie, to możliwość promocji Twojej firmy. Video marketing w social mediach pozwoli Ci zrobić to skutecznie, ponieważ autorskiego contentu wideo domagają się sami użytkownicy. Podziel się ciekawymi treściami z Internetem, a Internet Ci się odwdzięczy!

AKTUALNOŚCI | PANTODA STUDIO

Świeże spojrzenie na video marketing

Rzuć okiem na nasze ostatnie realizacje. Zobacz jak pracujemy na planie i co robimy, gdy nie ma nas w biurze. Częstuj się również naszym doświadczeniem i wiedzą, którą staramy się regularnie dzielić. Poznaj najlepsze praktyki, świeże trendy i sprawdzone rozwiązania. Chcesz rozwinąć dane zagadnienie, brakuje Ci jeszcze inspirujących przykładów - odezwij się do nas. Z przyjemnością odniesiemy się do Twoich potrzeb.

FILMY REKLAMOWE OPOLE

Video marketing
gwiazda wśród trendów sprzedażowych

Video marketing jest aktualnie jedną z najskuteczniejszych form reklamy. Ba, można śmiało powiedzieć, że nie ma sobie równych. Od 2014 roku popularność tego sposobu promocji stale rośnie. Równocześnie zwiększa się także zainteresowanie odbiorców contentem wideo. Jeśli konsumenci domagają się produkcji audiowizualnych, a Twoja firma chce ich do siebie zaprosić, to odpowiedź na pytanie "Jaką strategię marketingową warto wybrać?" staje się oczywista!

92%

marketerów twierdzi, że wideo zapewnia im zamierzony w planach marketingowych zwrot z inwestycji

16

godzin tygodniowo - średnio tyle czasu internauci oglądają wideo w i sieci

86%

marketerów stwierdziło, że wprowadzenie filmów na firmową stronę www zwiększyło ruch i zaangażowanie 

93%

marketerów twierdzi, że dzięki komunikacji wideo w mediach społecznościowych zdobyło nowego klienta

FILM REKLAMOWY - CENA

Ile kosztuje film reklamowy?

Film reklamowy to skuteczne narzędzie marketingowe i kreatywny sposób na promowanie biznesu. Na całkowity koszt produkcji składa się wiele elementów, takich jak: stopień skomplikowania fabuły, ilość i doświadczenie obecnych na planie osób (odgrywających role, pozujących bądź statystujących), oprawy graficznej i efektów specjalnych. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co wpływa na budżet filmu rekrutacyjnego, przeczytaj nasz artykuł pt. "Ile kosztuje film reklamowy".

By ułatwić Ci wstępną kalkulację kosztów, przygotowaliśmy również brief na produkcję filmu reklamowego. Wypełnij go, a my z takim pakietem informacji, będziemy w stanie szybko dokonać wyceny.

 Wypełnij brief i wyceń projekt ❯ 

Masz pytania?
Potrzebujesz darmowej konsultacji?

Szukasz agencji reklamowej, która specjalizuje się w video marketingu i będzie w stanie zrealizować Twoje zlecenie na terenie Opola? Jesteś we właściwym miejscu! Zadzwoń do nas. Wspólnie omówimy Twój projekt, odpowiemy na nurtujące Cię pytania i postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości.

+48 667 266 667  | studio@pantoda.com

FILMY PROMOCYJNE OPOLE

Wyprodukujemy film  
reklamowy dla Twojej firmy 

W Pantoda Studio do każdej produkcji wideo podchodzimy z filmowym zacięciem. Mamy alergię na banał, dlatego nasze filmy reklamowe wyposażamy w specjalne systemy dezaktywujące funkcję ziewania u odbiorców. Opowiedz nam o celach i oczekiwaniach Twojej firmy. Wspólnie przeniesiemy na ekran najważniejsze treści i sprawimy, że Twój przekaz wygeneruje pozytywne emocje, dobre skojarzenia i w efekcie - większe zasięgi!

FILM REKLAMOWY OPOLE - WYCENA

Wyceny filmu reklamowego na już?

Chcesz jak najszybciej dowiedzieć się jaka jest orientacyjna cena filmu reklamowego?
Wypełnij poniższy formularz i prześlij go do nas. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.  

  Akceptuję warunki polityk prywatności i wyrażam zgodę na otrzymanie oferty

SUBSKRYPCJA WIDEO DLA FIRM

Chętnie pomożemy Ci
w regularnej produkcji wideo

Konkurencja nie śpi. Trzeba zachować czujność i wciąż przypominać o swojej obecności na rynku. Dlatego usprawniliśmy proces produkcji filmów reklamowych i możemy zaoferować Ci wygodny plan subskrypcji. Na czym to polega? Zapewniamy comiesięczny dostęp do autorskiego contentu wideo. W cenie jednego pracownika etatowego, będziesz regularnie dostawać profesjonalne produkcje, dzięki którym nie dasz o sobie zapomnieć.

AGENCJA REKLAMOWA OPOLE

Filmy reklamowe to nie wszystko.
Możemy zrobić dla Ciebie znacznie więcej!

W Pantoda Studio znamy się na reklamie. Oferujemy kompleksowe usługi dla firm i nie ograniczamy się tylko do produkcji filmów promocyjnych. Wierzymy, że sukces kampanii promocyjnej zależy od umiejętnego wykorzystania wszystkich dostępnych narzędzi, a marketing to swoisty system naczyń połączonych. Sprawdź, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić.

Masz
pytania?

Wrocław to miasto, z którego się wywodzimy, jednak projekty wideo realizujemy w całej Polsce i Europie. Korporacyjne filmy i reklamowe spoty wizerunkowe , produkujemy najczęściej w takich miastach jak Poznań, Katowice, Szczecin, Warszawa, Zielona Góra i Gdańsk. Spoty reklamowe,  wideo produktowe i filmy na social media tworzymy zazwyczaj w naszym wrocławskim studiu filmowym. Jeśli chodzi o filmy eventowe i relacje z wydarzeń, jesteśmy tam, gdzie nas potrzebujesz!

W Pantoda Studio jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły.
Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły!

Znajdziesz nas tutaj:
Pantoda Studio
Księcia Witolda 68/1
50-203 Wrocław

+48 667 266 667
studio@pantoda.com

Cześć

Jesteśmy Pantoda Studio. Szyjemy filmy reklamowe na miarę. Specjalizujemy się w produkcji wideo dla biznesu, a naszym konikiem są klipy promocyjne, reklamy wideo i filmy eventowe. Za pomocą naszych kamer zwrócimy światła reflektorów na Twoją markę! 

Spotkajmy się w sieci