FILMY Z TARGÓW I KONFERENCJI POZNAŃ

Branżowe wydarzenie?
Zadbaj o film z targów


Twoja firma będzie uczestnikiem branżowych targów MTP w Poznaniu lub okolicach? Szukasz sprawdzonej ekipy filmowej, która przygotuje relację wideo z tego wydarzenia? Wiemy jak z wykorzystaniem filmów reklamowych oddać atmosferę targów, podkreślić profesjonalizm Twojej firmy i wzmocnić jej wizerunek. W filmach eventowych skupiamy się na emocjach, wyjątkowych szczegółach i zaskakujących ujęciach. Wiemy jak uchwycić ulotne chwile Twojego wydarzenia! 


 Zobacz przykłady   

FILMY REKLAMOWE Z TARGÓW | POZNAŃ

Zapisane wspomnienia
sposobem na promocję marki

FILM EVENTOWY Z IMPREZY JUBILEUSZOWEJ | POZNAŃ

Użyj pamiątki z wydarzenia do promocji swojej marki

Uwiecznij najważniejsze chwile z eventu i promuj swoją markę za pomocą niebanalnej pamiątki pod postacią filmu reklamowego. Dynamiczny montaż, zaskakujące ujęcia i muzyka podkreślająca charakter wydarzenia… Nudna wideorelacja? Nie ma mowy!

 Wyceń swój projekt ❯ 

FILM Z EVENTU FIRMOWEGO | POZNAŃ

Zapisz ważne momenty z życia Twojej firmy

Świętuj kolejny rok działalności Twojej firmy w obecności kamer, by zapewnić sobie świetną pamiątkę, a także doskonały materiał reklamowy wideo. Uwiecznij podniosłą atmosferę i obecność tych, którzy razem pracowali na sukces. 

 Wyceń swój projekt ❯ 

Zbliża się ważne dla Twojej firmy wydarzenie? Uwiecznijmy je! Produkcje reklamowe z eventów oraz film promocyjny z targów MTP to doskonały sposób, by pokazać odbiorcom działania Twojej marki i to w przystępnej formie audiowizualnej. Zrealizujemy dla Twojej marki filmowe relacje z konferencji lub imprezy targowej, dostrzegając przy tyn unikalne momenty i istotę Twojego eventu. Dzięki takiemu podejściu powstanie spot reklamowy, który skutecznie podkreśli autentyczność i emocje, towarzyszące wydarzeniu, którego byliście częścią. Produkcja filmów reklamowych w Pantoda Studio nie zna granic! Projekty realizujemy na targach w Polsce - Poznaniu, Warszawie, Katowicach, Europie i na Świecie. Jesteśmy elastyczni i mobili. Możliwości jest mnóstwo, a wszystko zależy od tego, jakie są aktualne cele i oczekiwania Twojej firmy. Zobacz, jakie filmy reklamowe możemy dla Ciebie przygotować.


FILMY REKLAMOWE Z KONFERENCJI I TARGÓW POZNAŃ

Z kamerą wśród ludzi biznesu

Filmy reklamowe z eventów jak również firmowych konferencji i targów branżowych są bardzo atrakcyjnymi nośnikami ważnych informacji o Twojej firmie. Zawiera się w nich dużo więcej, niż z pozoru mogłoby się wydawać. Odbiorcy dowiedzą się, kim jesteście, w czym się specjalizujecie, zauważą, że aktywnie działacie na rynku. Film eventowy to skuteczne narzędzie do kreowania pozytywnego i spójnego wizerunku marki, co w dzisiejszych czasach jest już właściwie wymogiem. W dodatku forma, w której serwujemy ten pakiet informacji, jest po prostu ciekawa - nie da się ukryć, że ruchome obrazy mają przewagę nad innymi środkami przekazu. Profesjonalne filmy z wydarzeń to także okazja do lokowania produktu. Wiemy, jak zrobić to nie nachalnie, lecz tak, by wzbudzić naturalne zainteresowanie odbiorców. 

FILM Z TARGÓW I KONFERENCJI  | POZNAŃ

Główne zadanie filmu eventowego

Film eventowy to doskonałe narzędzie marketingowe i przy okazji… miła pamiątka! Audiowizualna relacja z wydarzenia w żaden sposób nie przypomina nużącej dokumentacji filmowej. Zależy nam na tym, by uchwycić najważniejsze momenty, przedstawić firmę w korzystnym świetle i stworzyć ciekawą produkcję, którą po prostu dobrze się ogląda.

FILM EVENTOWY - CENA

Ile kosztuje film z eventu?

Koszt filmu z eventu firmowego z reguły nie przekracza kwoty 7 tysięcy złotych netto. Cena uzależniona jest głównie od miejsca wydarzenia i ilości dni zdjęciowych (w przypadku dłuższych eventów). Końcowy koszt filmu zależy także od założeń przyjętego wcześniej scenariusza, ewentualna oprawa graficzna oraz animacje wspierające. Jeśli chcesz wiedzieć na temat tego, co wpływa na koszt filmu eventowego, przeczytaj nasz artykuł: Ile kosztuje film reklamowy.

Aby ułatwić Ci wstępną kalkulację kosztów, przygotowaliśmy krótki brief. Wypełnij go, a dzięki zamieszczonym tam informacjom będziemy w stanie szybko i sprawnie dokonać wyceny produkcji twojego filmu eventowego.

 Wypełnij brief i wyceń projekt ❯ 

Masz pytania?
Potrzebujesz darmowej konsultacji?

Szukasz agencji filmowej, która specjalizuje się w video marketingu? Jesteś we właściwym miejscu! Zadzwoń do nas. Wspólnie omówimy Twój projekt, odpowiemy na nurtujące Cię pytania i postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości.

+48 667 266 667  | studio@pantoda.com

FILMY EVENTOWE DLA FIRM

Gdzie i jak wykorzystasz film eventowy?

Było super - dobrze, że masz to nagrane! Teraz może pochwalić się filmem eventowym na wiele różnych sposobów, szczególnie w sieci. Zamieść wideo na firmowej stronie internetowej i w mediach społecznościowych, takich jak Facebook, Instragram czy LinkedInn. Dodaj film reklamowy do newslettera i powiadom subskrybentów o działaniach Twojej marki. Spot z eventu sprawdzi się także w komunikacji wewnętrznej lub rekrutacji. Właściwie to możesz wykorzystywać filmy eventowe tak, jak tylko zechcesz. Wypróbuj różne kanały i zobacz, co możesz zyskać.

Strona www

Social Media

Komunikacja wewnętrzna

Newsletter


 Wyceń swój projekt ❯ 

AKTUALNOŚCI | PANTODA STUDIO

Poznajmy się lepiej
Świeże spojrzenie na video marketing

Rzuć okiem na nasze ostatnie realizacje. Zobacz jak pracujemy na planie i co robimy, gdy nie ma nas w biurze. Częstuj się również naszym doświadczeniem i wiedzą, którą staramy się regularnie dzielić. Poznaj najlepsze praktyki, świeże trendy i sprawdzone rozwiązania. Chcesz rozwinąć dane zagadnienie, brakuje Ci jeszcze inspirujących przykładów - odezwij się do nas. Z przyjemnością odniesiemy się do Twoich potrzeb.

Produkcja Zrobimy to wspólnie!

W Pantoda Studio tworzymy kreatywne i nowoczesne relacje video. Wychodzimy z założenia, że każdy film z wydażenia to unikalna produkcja, która ma zaciekawić odbiorców, a także wspaniała pamiątka. Sucha relacja z wydarzenia? Nawet nie wiedzielibyśmy, jak to zrobić. W naszych filmach wykorzystujemy ujęcia z powietrza, timelapsy, hyperlapsy i dodajemy wstawki reżyserowane. Chcemy mieć pewność, że Twoja firma zyska coś więcej, niż tylko prosty reportaż. Porozmawiajmy - opowiedz nam, jak wyobrażasz sobie charakter i dynamikę takiego nagrania. Wspólnie zrealizujemy film eventowy zgodny z potrzebami Twojej marki.  

FILM EVENTOWY - SZYBKA WYCENA

Wyceń swój projekt

Chcesz jak najszybciej dowiedzieć się jaka jest orientacyjna cena filmu eventowego?
Wypełnij poniższy formularz i prześlij go do nas. Odpowiemy w pierwszej wolnej chwili.

  Akceptuję warunki polityk prywatności i wyrażam zgodę na otrzymanie oferty

SUBSKRYPCJA WIDEO DLA FIRM

Chętnie pomożemy Ci
w regularnej produkcji wideo

Konkurencja nie śpi. Trzeba zachować czujność i wciąż przypominać o swojej obecności na rynku. Dlatego usprawniliśmy proces produkcji filmów reklamowych i możemy zaoferować Ci wygodny plan subskrypcji. Na czym to polega? Zapewniamy comiesięczny dostęp do autorskiego contentu wideo. W cenie jednego pracownika etatowego, będziesz regularnie dostawać profesjonalne produkcje, dzięki którym nie dasz o sobie zapomnieć.

Szukasz innego rodzaju filmu?

Masz
pytania?

Wrocław to miasto, z którego się wywodzimy, jednak projekty wideo realizujemy w całej Polsce i Europie. Korporacyjne filmy i reklamowe spoty wizerunkowe , produkujemy najczęściej w takich miastach jak Poznań, Katowice, Szczecin, Warszawa, Zielona Góra i Gdańsk. Spoty reklamowe,  wideo produktowe i filmy na social media tworzymy zazwyczaj w naszym wrocławskim studiu filmowym. Jeśli chodzi o filmy eventowe i relacje z wydarzeń, jesteśmy tam, gdzie nas potrzebujesz!

W Pantoda Studio jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły.
Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły!

Znajdziesz nas tutaj:
Pantoda Studio
Księcia Witolda 68/1
50-203 Wrocław

+48 667 266 667
studio@pantoda.com

Cześć

Jesteśmy Pantoda Studio. Szyjemy filmy reklamowe na miarę. Specjalizujemy się w produkcji wideo dla biznesu, a naszym konikiem są klipy promocyjne, reklamy wideo i filmy eventowe. Za pomocą naszych kamer zwrócimy światła reflektorów na Twoją markę! 

Spotkajmy się w sieci