DARMOWA KONSULTACJA MARKETINGOWA

Gotowy/a na darmową
konsultację marketingową?

Bez planu można wyruszyć w podróż po Ameryce Południowej, ale nie na podbój rynku! Jeśli Twoja firma ma odnieść sukces, potrzebujesz skutecznego marketingu. Jeśli zatem Twój marketing ma odnieść sukces, potrzebujesz przemyślanej strategii komunikacji. Zrób pierwszy krok na drodze do wzrostu sprzedaży i efektywnego budowania wizerunku! Wypełnij poniższy formularzu, a my wstępnie przeanalizujemy Twoją markę i zaproponujemy kierunki rozwoju jej komunikacji marketingowej.

Niezwłocznie po zamówieniu bezpłatnej konsultacji, skontaktujemy się z Tobą i ustalimy dogodny termin niezobowiązującej rozmowy (telefonicznej lub Google Meet).
Jeżeli dojdziesz do wniosku, że zaproponowane działania mają sens, z ogromną przyjemności pomożemy Ci w ich wdrożeniu.

W ramach konsultacji, możesz liczyć na:

Wypełnij formularz

Pola w formularzu oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe  Akceptuję warunki polityk prywatności i wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia.
Wyrażam jednocześnie zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej oraz na wykorzystanie komunikacji email w celach marketingowych.

AKTUALNOŚCI | PANTODA STUDIO

Poznajmy się lepiej
Świeże spojrzenie na video marketing

Rzuć okiem na nasze ostatnie realizacje. Zobacz jak pracujemy na planie i co robimy, gdy nie ma nas w biurze. Częstuj się również naszym doświadczeniem i wiedzą, którą staramy się regularnie dzielić. Poznaj najlepsze praktyki, świeże trendy i sprawdzone rozwiązania. Chcesz rozwinąć dane zagadnienie, brakuje Ci jeszcze inspirujących przykładów - odezwij się do nas. Z przyjemnością odniesiemy się do Twoich potrzeb.

SUBSKRYPCJA WIDEO DLA FIRM

Chętnie pomożemy Ci
w regularnej produkcji wideo

Konkurencja nie śpi. Trzeba zachować czujność i wciąż przypominać o swojej obecności na rynku. Dlatego usprawniliśmy proces produkcji filmów reklamowych i możemy zaoferować Ci wygodny plan subskrypcji. Na czym to polega? Zapewniamy comiesięczny dostęp do autorskiego contentu wideo. W cenie jednego pracownika etatowego, będziesz regularnie dostawać profesjonalne produkcje, dzięki którym nie dasz o sobie zapomnieć.

Zrobimy razem
fajny film dla Twojej marki?

Cześć

Jesteśmy Pantoda Studio. Szyjemy filmy reklamowe na miarę. Specjalizujemy się w produkcji wideo dla biznesu, a naszym konikiem są klipy promocyjne, reklamy wideo i filmy eventowe. Za pomocą naszych kamer zwrócimy światła reflektorów na Twoją markę! 

Spotkajmy się w sieci