Cześć,
jestem Maciek

Szukasz kreatywnego studia, które specjalizuje się w video marketingu? Jesteś we właściwym miejscu! Opowiedz nam o Twojej marce, omówmy cele i doprecyzujmy wizję, by wspólnie stworzyć film reklamowy, który przyniesie wymierne korzyści Twojej firmie.
Zadzwoń bezpośrednio do mnie, napisz maila lub wypełnij poniższy formularz - odpowiem ekspresowo i z rzeczową ofertą.


Szybki kontakt:

  +48 667 266 667
  maciek@pantoda.com

Wpadnij na kawę

Kawa łączy i pobudza do nowych pomysłów! Odwiedź nasze studio. Zobacz kim jesteśmy i co robimy. Chętnie porozmawiamy o Twojej marce i ciekawych rzeczach, które wspólnie możemy zrobić. Nie ma co zwlekać, ekspres już się rozgrzewa.


Masz
pytania?

Nakręcimy dla Ciebie filmy reklamowe, promocyjne, korporacyjne i eventowe. Do tego coś ciekawego na social media i coś niestandardowego, jeśli masz własną wizję. W Pantoda Studio jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły. Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły!

Znajdziesz nas tutaj:
Pantoda Studio
Sudecka 96, lok 40-41
53-129 Wrocław
+48 667 266 667
studio@pantoda.com

AKTUALNOŚCI | PANTODA STUDIO

Poznajmy się lepiej
Świeże spojrzenie na video marketing

Rzuć okiem na nasze ostatnie realizacje. Zobacz jak pracujemy na planie i co robimy, gdy nie ma nas w biurze. Częstuj się również naszym doświadczeniem i wiedzą, którą staramy się regularnie dzielić. Poznaj najlepsze praktyki, świeże trendy i sprawdzone rozwiązania. Chcesz rozwinąć dane zagadnienie, brakuje Ci jeszcze inspirujących przykładów - odezwij się do nas. Z przyjemnością odniesiemy się do Twoich potrzeb.