Cześć

Szukasz kreatywnego studia, które specjalizuje się w video marketingu? Jesteś we właściwym miejscu! Opowiedz nam o Twojej marce, omówmy cele i doprecyzujmy wizję, by wspólnie stworzyć film reklamowy, który przyniesie wymierne korzyści Twojej firmie.


Zadzwoń bezpośrednio do Maćka, napisz maila lub wypełnij poniższy formularz - odpowiemy szybko i z rzeczową ofertą.


Skontaktuj się bezpośrednio

  +48 667 266 667
  maciek@pantoda.com
Czekamy
na Twój ruch

Wpadnij na kawę

Kawa łączy i pobudza do nowych pomysłów! Odwiedź nasze studio - poznajmy się lepiej! Chętnie porozmawiamy o Twojej marce i projektach, które wspólnie możemy zrealizować. Nie ma co zwlekać, ekspres już się rozgrzewa.

Znajdziesz nas tutaj >>
Pantoda Studio
Księcia Witolda 68/1
50-203 Wrocław

+48 667 266 667
studio@pantoda.com

AKTUALNOŚCI | PANTODA STUDIO

Poznajmy się lepiej
Świeże spojrzenie na video marketing

Rzuć okiem na nasze ostatnie realizacje. Zobacz jak pracujemy na planie i co robimy, gdy nie ma nas w biurze. Częstuj się również naszym doświadczeniem i wiedzą, którą staramy się regularnie dzielić. Poznaj najlepsze praktyki, świeże trendy i sprawdzone rozwiązania. Chcesz rozwinąć dane zagadnienie, brakuje Ci jeszcze inspirujących przykładów - odezwij się do nas. Z przyjemnością odniesiemy się do Twoich potrzeb.

Cześć

Jesteśmy Pantoda Studio. Szyjemy filmy reklamowe na miarę. Specjalizujemy się w produkcji wideo dla biznesu, a naszym konikiem są klipy promocyjne, reklamy wideo i filmy eventowe. Za pomocą naszych kamer zwrócimy światła reflektorów na Twoją markę! 

Spotkajmy się w sieci