PRODUKCJA SPOTÓW PROMOCYJNYCH

Produkujemy 
spoty promocyjne,  które  wzruszają,
bawią i inspirują 


W świecie pełnym bodźców i informacji, przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów staje się nie lada wyzwaniem. Jeśli chcesz wyróżnić się na rynku i dotrzeć do serc swoich klientów, rozważ produkcję spotu promocyjnego  opartego na storytellingu. To sztuka opowiadania historii, która przenosi widza w świat pełen emocji, przygód i doznań. Używając storytellingu w produkcji filmów promocyjnych, nie tylko przedstawiamy produkt czy usługę, ale również tworzymy uniwersum, w którym widzowie mogą się zanurzyć i zidentyfikować. Z sukcesami pomagamy markom z Poznania tworzyć profesjonalne filmy reklamowy, który za pomocą zgrabnej metafory podkreślają silne strony ich biznesu, a do tego wzruszają, bawią i inspirują! Zrobimy coś razem?


Wiesz już jakiego filmu potrzebujesz?

PRODUKCJA SPOTÓW PROMOCYJNYCH

Wiemy jak skutecznie

połączyć emocje z Twoją marką

Chcesz wyprodukować profesjonalny spot promocyjny dla swojej marki lub biznesu? Pokażmy wspólnie, jak funkcjonuje na co dzień Twoja firma. Wykorzystując storytellingowy spot reklamowy, opowiemy historię Twojej firmy, podkreślając przy tej okazji jej kluczowe wartości. Wierzymy, że każda marka ma swoją unikalną historię do opowiedzenia - wiemy jak przekształcić ją w skuteczne narzędzie marketingowe i nadać jej życie na ekranie. Storytelling pozwala nam otwierać drzwi wyobraźni i zapraszać widzów do udziału w naszej historii, sprawiając, że stają się oni częścią Twojej marki. Pomożemy stworzyć Ci angażujący film reklamowy, który za pomocą zgrabnej metafory podkreśli silne strony Twojego biznesu, a do tego wzruszy, rozbawi i zainspiruje!

STORYTELLINGOWY SPOT PROMOCYJNY CSR

Chcesz, żeby klienci byli bardziej
związani z Twoją firmą?

Filmy wizerunkowe budują wiarygodność marki. Dobrze zobrazowana historia jest przyjemnym dla oka nośnikiem, dzięki czemu Twój przekaz zapisze się w pamięci widzów. Jeśli nie wiesz, jaka forma filmu reklamowego będzie najlepsza dla Twojej marki - wybierz storytelling.

 Zobacz więcej realizacji ❯ 

FILM Z EVENTU FIRMOWEGO / TARGÓW / WYDARZENIA

Masz ochotę uwiecznić ważne wydarzenie,
a przy okazji promować Twoją markę?

Film eventowy to angażująca produkcja z pogranicza reportażu i filmu promocyjnego. Spełnia równocześnie kilka zadań - buduje wizerunek Twojej marki, upamiętnia ważne wydarzenia i... Robi na wszystkich wrażenie!

 Zobacz więcej realizacji ❯ 

SPOT REKRUTACYJNY - EMPLOYER BRANDING

Czujesz, że dział HR w Twojej firmie
potrzebuje wsparcia kreatywnego?

Autentyczność jest w cenie! Wywiad z właścicielem marki to pomysł na spot promocyjny wspierający employer branding. Przekonaj się, jak bardzo filmy rekrutacyjne mogą ułatwić zadanie działowi HR. Pokaż, czym Twoja marka wyróżnia się na rynku i dlaczego warto być jej częścią. Oddaj głos pracownikom firmy i uwiarygodnij swój przekaz!

 Zobacz więcej realizacji ❯ 

PRODUKTOWY SPOT REKLAMOWY

Myślisz o promocji produktu z wykorzystaniem 
marketingu doświadczeń?

Skuteczny produktowy spot reklamowy, powinien nie tylko przyciągać uwagę odbiorcy, ale również pozwolić mu zanurzyć się w sensorycznym świecie doświadczeń, jakie oferuje Twoja marka i jej produkty. Wykorzystaj kreatywne podejścia i postaw na wideo reklamowe, które nie tylko informuje o produktach, ale także inspiruje.

 Zobacz więcej realizacji ❯ 

FILMY PRODUKTOWE

Masz atrakcyjny produkt i chcesz go
sprzedać jak największej ilości osób?

Płaskie packshoty nudzą Twoich klientów, grafik ma dość robienia mockupów, a Ty nie masz już siły na sesje aranżacyjne? Postaw na filmy produktowe lub animacje produktowe i pokaż swoją ofertę w zupełnie nowej odsłonie. Zaangażuj zmysły, pobudź wyobraźnię i przywołaj dobre wspomnienia swoich odbiorców!

 Zobacz więcej realizacji ❯ 

ANIMACJE REKLAMOWE - EXPLAINER VIDEO

Chcesz w atrakcyjny sposób przedstawić
swój produkt lub usługę?

Do prezentacji swojego produktu lub usługi wykorzystaj film typu explainer video. Kluczową cechą tego rodzaju produkcji jest skoncentrowanie się na istotnych aspektach, eliminując zbędne szczegóły. Dzięki temu explainer video jest skutecznym narzędziem pozwalającym na szybkie i efektywne przekazywanie informacji.

 Zobacz więcej realizacji ❯ 

PROMOCYJNY SPOT WIZERUNKOWY, WYWIADY

Chcesz opowiedzieć o Twojej firmie
i wzbudzić zaufanie klientów?

Spot wizerunkowy w formie wywiadu to świetny sposób na zmniejszenie dystansu pomiędzy Twoją marką a jej klientami. Tak łatwo jest czasem zapomnieć, że każdą markę tworzą ludzie. Pokaż odbiorcom, kto stoi za sprawnym działaniem Twojej firmy, przy pomocy wywiadu wideo.

 Zobacz więcej realizacji ❯ 

SPOT PROMOCYJNY VIDEO

Planujesz kampanię reklamową
w telewizji lub internecie?

Spot promocyjny to znana, lubiana i oczywiście bardzo skuteczna forma promocji firmy. Czy nie zdarzyło Ci się ukradkiem otrzeć łezki przy wzruszającym spocie albo mimowolnie zanucić chwytliwą melodyjkę z reklamy?

 Zobacz więcej realizacji ❯ 

SPOT WIZERUNKOWY MARKI OSOBISTEJ

Chcesz pokazać, czym Twoja marka
wyróżnia się na rynku?

Nie ma dwóch takich samych osób, nie ma też dwóch takich samych biznesów. Przedstaw prawdziwy charakter swojej działalności za pomocą filmu reklamowego i odpowiednio dobranej muzyki. Pokaż to, czego nie da się oddać słowami. Autentyczni bohaterzy, to najlepsi aktorzy dla filmu wizerunkowego Twojej marki. Wykorzystaj to!

 Zobacz więcej realizacji ❯ 

FILM KORPORACYJNY

Chcesz pokazać, czym Twoja marka
wyróżnia się na rynku?

Film korporacyjny to forma wizerunkowego spotu reklamowego. Dzięki niemu pokażesz swoim potencjalnym partnerom biznesowym, klientom i pracownikom, czym wyróżnia się Twoja firma. Taki biznesowy film reklamowy w całości poświęcony jest wizerunkowi marki i w niebanalny sposób ukazuje jej walory, wartości oraz misję.

 Zobacz więcej realizacji ❯ 

REKLAMA NA YOUTUBE I SOCIAL MEDIA

Chcesz zadbać o większy ruch
w mediach społecznościowych? 

Podobno ktoś, kto nie istnieje w Internecie, nie istnieje wcale. Zamiast ryzykować i sprawdzać prawdziwość tej tezy, zacznij skutecznie działać w mediach społecznościowych. Regularnie zamieszczaj ciekawy content wideo na Instagramie i LinkedInie oraz promuj swoją firmę dzięki Facebook Ads.

 Zobacz więcej realizacji ❯ 

WIZERUNKOWY REPORTAŻ WIDEO

Znasz historię wartą opowiedzenia
i chcesz podzielić się nią z innymi?

Film wizerunkowy to doskonałe narzędzie komunikacyjne i nie bez powodu jest obecnie jednym z najpopularniejszych sposobów przekazywania informacji. Bo kto z nas nie lubi dobrych, ciekawie przedstawionych historii? Wierzymy, że każdy ma własną, fascynującą opowieść, która tylko czeka, by przenieść ją na ekran!

 Zobacz więcej realizacji ❯ 

Maciek Albinowski

Cześć

Szukasz kreatywnego studia, które specjalizuje się w video marketingu i produkcji spotów promocyjnych? Jesteś we właściwym miejscu! Opowiedz nam o swojej marce, omówmy cele i doprecyzujmy wizję, by wspólnie stworzyć film reklamowy, który przyniesie wymierne korzyści Twojej firmie.

Zadzwoń bezpośrednio do Maćka, napisz maila lub wypełnij poniższy formularz - odpowiemy szybko i z rzeczową ofertą.


Skontaktuj się bezpośrednio

  +48 667 266 667
  maciek@pantoda.com


SPOT PROMOCYJNY - WYCENA

Wyceny filmu reklamowego na już?

Chcesz jak najszybciej dowiedzieć się jaka jest orientacyjna cena filmu reklamowego?
Wypełnij poniższy formularz i prześlij go do nas. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.  

  Akceptuję warunki polityk prywatności i wyrażam zgodę na otrzymanie oferty

SPOTY PROMOCYJNE NA YOUTUBE I SOCIAL MEDIA 

Spoty promocyjne,
czyli skuteczna komunikacja
w mediach społecznościowych 

Facebook, Instagram, TikTok, LinkedIn to już codzienność. Służą nam do nawiązywania i podtrzymywania kontaktów, poszukiwania pracy i wystawiania wszelkich ogłoszeń, od sprzedaży Opla po nieruchomości. Można się kłócić, godzić, dyskutować o sprawach ważnych i mniej ważnych, ale to, co najistotniejsze dla Ciebie, to możliwość promocji Twojej firmy. Video marketing w social mediach pozwoli Ci zrobić to skutecznie, ponieważ autorskiego contentu wideo domagają się sami użytkownicy. Podziel się ciekawymi treściami z Internetem, a Internet Ci się odwdzięczy!

AKTUALNOŚCI | PANTODA STUDIO

Świeże spojrzenie na video marketing

Rzuć okiem na nasze ostatnie realizacje. Zobacz jak pracujemy na planie i co robimy, gdy nie ma nas w biurze. Częstuj się również naszym doświadczeniem i wiedzą, którą staramy się regularnie dzielić. Poznaj najlepsze praktyki, świeże trendy i sprawdzone rozwiązania. Chcesz rozwinąć dane zagadnienie, brakuje Ci jeszcze inspirujących przykładów - odezwij się do nas. Z przyjemnością odniesiemy się do Twoich potrzeb.

PANTODA STUDIO | KLIENCI

Opowiadamy angażujące historie marek. Zarówno tych małych jak i dużych.

Niezależnie od tego, czy reprezentujesz małą firmą rodziną, która dopiero zaczyna swoją przygodę w świecie biznesu, czy też międzynarodową korporacją z wieloletnim doświadczeniem – jesteśmy tutaj, by Cię wesprzeć. Każdy projekt jest dla nas historią, wartą opowiedzenia i filmowym wyzwaniem, które podejmujemy z zaangażowaniem i pasją.

Filmy reklamowe i promocyjne Pantoda Studio
Filmy reklamowe i promocyjne Pantoda Studio
Filmy reklamowe i promocyjne Pantoda Studio
Filmy reklamowe i promocyjne Pantoda Studio
Filmy reklamowe i promocyjne Pantoda Studio
Filmy reklamowe i promocyjne Pantoda Studio
Filmy reklamowe i promocyjne Pantoda Studio
Filmy reklamowe i promocyjne Pantoda Studio
Filmy reklamowe i promocyjne Pantoda Studio

PRODUKCJA SPOTÓW PROMOCYJNYCH

Odkryj siłę storytellingu
w produkcji spotów reklamowych

Czy wiesz, co sprawia, że jedna reklama wyróżnia się spośród tłumu, podczas gdy inne po prostu przemijają? Tajemnica leży w mocy storytellingu. Tak, tak, właśnie w historii. W dzisiejszym świecie, gdzie uwaga konsumentów jest na wagę złota, umiejętne opowiadanie angażujących historii staje się niezwykle skutecznym narzędziem w produkcji spotów promocyjnych dla firm. Storytelling to sztuka przekazywania treści za pomocą historii. Jest to technika, która odwołuje się do emocji, pobudza wyobraźnię i pozostawia trwały ślad w umyśle odbiorcy. W przypadku spotów promocyjnych, storytelling pozwala firmom nie tylko promować swoje produkty lub usługi, ale przede wszystkim budować silne więzi z klientami i wpływać na ich zachowania.

BACKSTAGE

Zobacz jak pracujemy na planie zdjęciowym

Produkcja filmów reklamowych to nasz żywioł! Podczas realizacji zdjęć nie tylko ciężko pracujemy, ale również rozmawiamy, śmieszkujemy, wymieniamy się doświadczeniami i po prostu… Dobrze się bawimy!

SPOT PROMOCYJNY - CENA

Ile kosztuje storytellingowy film reklamowy?

Spot promocyjny to skuteczne narzędzie marketingowe i kreatywny sposób na promowanie biznesu. Na całkowity koszt produkcji składa się wiele elementów, takich jak: stopień skomplikowania fabuły, ilość i doświadczenie obecnych na planie osób (odgrywających role, pozujących bądź statystujących), oprawy graficznej i efektów specjalnych. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co wpływa na budżet filmu rekrutacyjnego, przeczytaj nasz artykuł pt. "Ile kosztuje film reklamowy".

By ułatwić Ci wstępną kalkulację kosztów, przygotowaliśmy również brief na produkcję filmu reklamowego. Wypełnij go, a my z takim pakietem informacji, będziemy w stanie szybko dokonać wyceny.

 Wypełnij brief i wyceń projekt ❯ 

Masz pytania?
Potrzebujesz darmowej konsultacji?

Szukasz agencji marketingowej, która specjalizuje się w video marketingu i będzie w stanie zrealizować Twoje zlecenie na terenie Poznania? Jesteś we właściwym miejscu! Zadzwoń do nas. Wspólnie omówimy Twój projekt, odpowiemy na nurtujące Cię pytania i postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości.

+48 667 266 667  | studio@pantoda.com

PRODUKCJA SPOTÓW PROMOCYJNYCH

Wyprodukujemy spot  
reklamowy dla Twojej firmy 

W dzisiejszym świecie, gdzie uwaga klientów jest najcenniejszym zasobem, produkcja spotów promocyjnych oparta na storytellingu staje się niezbędnym narzędziem w arsenale każdej firmy. To nie tylko forma promocji, to sztuka, która pozwala firmom dotrzeć do serc i umysłów swoich klientów. Kreowanie magicznych światów, odrzucenie banalności na rzecz emocji i budowanie tożsamości marki - to wszystko jest możliwe dzięki storytellingowi w produkcji filmów promocyjnych. Pomożemy stworzyć Ci angażującą reklamę wideo, która za pomocą zgrabnej metafory podkreśli silne strony Twojego biznesu, a do tego wzruszy, rozbawi i zainspiruje!

PANTODA STUDIO - AGENCJA REKLAMOWA

Filmy reklamowe to nie wszystko.
Możemy zrobić dla Ciebie znacznie więcej!

W Pantoda Studio znamy się na reklamie. Oferujemy kompleksowe usługi dla firm i nie ograniczamy się tylko do produkcji filmów promocyjnych. Wierzymy, że sukces kampanii promocyjnej zależy od umiejętnego wykorzystania wszystkich dostępnych narzędzi, a marketing to swoisty system naczyń połączonych. Sprawdź, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić.

Masz
pytania?

Wrocław to miasto, z którego się wywodzimy, jednak projekty wideo realizujemy w całej Polsce i Europie. Korporacyjne filmy i reklamowe spoty wizerunkowe , produkujemy najczęściej w takich miastach jak Poznań, Kraków, Katowice, Szczecin, Warszawa, Zielona Góra i Gdańsk. Spoty promocyjne,  wideo produktowe i filmy na social media tworzymy zazwyczaj w naszym wrocławskim studiu filmowym. Jeśli chodzi o filmy eventowe i relacje z wydarzeń, jesteśmy tam, gdzie nas potrzebujesz!

W Pantoda Studio jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły.
Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły!

Znajdziesz nas tutaj:
Pantoda Studio
Księcia Witolda 68/1
50-203 Wrocław

+48 667 266 667
studio@pantoda.com

Cześć

Jesteśmy Pantoda Studio. Szyjemy filmy reklamowe na miarę. Specjalizujemy się w produkcji wideo dla biznesu, a naszym konikiem są klipy promocyjne, reklamy wideo i filmy eventowe. Za pomocą naszych kamer zwrócimy światła reflektorów na Twoją markę! 

Spotkajmy się w sieci