SPOT REKLAMOWY WIDEO DLA MARKI MWM MEBLE

I jesteś w domu!
Produkcja spotu reklamowego
dla marki Meble MWM

Marki meblowe i ich dystrybutorzy nieustannie starają się wyróżnić na rynku przepełnionym konkurencją. Chcą dotrzeć i pozostać w świadomości potencjalnych konsumentów, którzy podczas przeprowadzki czy urządzania nowego mieszkania pomyślą właśnie o nich. Jedną z najskuteczniejszych strategii promocji marki jest zainwestowanie w film reklamowy wzbogacony o krótkie formaty wspierające sprzedaż w internecie. 

FILMY REKLAMOWE DO INTERNETU

Meble na pierwszym planie

Kluczowym założeniem spotu reklamowego było przedstawienie atrybutów marki – dobrej jakości meble możesz mieć w swoim salonie niczym za pstryknięciem palcami. Szybko i wygodnie! Ale każdy może się czasem zagalopować, próbując zaaranżować idealne wnętrze… Nie zapominajmy jednak, że tworzymy przestrzeń do codziennego życia, gdzie każdy czuje się jak w domu.

Filmy i spoty reklamowe Wrocław Poznań Zielona Góra Pantoda Studio
Filmy i spoty reklamowe Wrocław Poznań Zielona Góra Pantoda Studio
Filmy i spoty reklamowe Wrocław Poznań Zielona Góra Pantoda Studio
Filmy i spoty reklamowe Wrocław Poznań Zielona Góra Pantoda Studio
Filmy i spoty reklamowe Wrocław Poznań Zielona Góra Pantoda Studio

MOTION DESIGN - FILMY REKLAMOWE

Kreską po ekranie

Wsparcie nakręconego materiału zapewniają intencjonalnie dobrane animacje, które znacznie podbijają wartość materiału i siłę przekazu filmu reklamowego. Stanowią również doskonały element nie tylko przyciągający uwagę odbiorcy, ale także w zamierzony sposób kierują wzrok oglądającego w wybrany punkt na ekranie.

KRÓTKIE FILMY WIDEO - GOOGLE, FACEBOOK, LINKEDIN

Film reklamowy to nie wszystko

Jednak sam spot reklamowy to nie koniec. Oprócz głównej produkcji stworzyliśmy serię formatów wspierających dostosowanych do dedykowanych platform. Krótkie formaty wideo używane do promocji marki w internecie na platformach Meta czy Google wielokrotnie udowodniły swoją skuteczność, tym samym optymalizując koszty kampanii.

KRÓTKIE WSPIERAJĄCE SPOTY WIDEO - INSTAGRAM, TIKTOK

Formaty pionowe

JAK PRACUJEMY NA PLANIE

Praca w studio rządzi się własnymi prawami 

Mimo, że upodobaliśmy sobie pracę w terenie jesteśmy świadomi, że studio filmowe daje ogromną ilość możliwości i jest doskonałym wyborem w produkcjach takich jak ta. Ale nie obywa się bez wyzwań na tego rodzaju planie filmowym. O ile na otwartej przestrzeni natura jest niezastąpionym sprzymierzeńcem tworząc dla nas wspaniałe scenerie, tak w studio jesteśmy zdani na siebie. Każdy element planu budujemy od zera zaczynając od przemalowania ścian, aranżowania rekwizytów na potrzeby każdej sceny, na precyzyjnie dostosowanym oświetleniu kończąc. Ale niezależnie od miejsca i ilości pracy nie brak na planie dobrej energii i mnóstwa uśmiechów, a niekiedy również czworonożnych pomocników :)

Filmy i spoty reklamowe Wrocław Poznań Zielona Góra Pantoda Studio
Filmy i spoty reklamowe Wrocław Poznań Zielona Góra Pantoda Studio
Filmy i spoty reklamowe Wrocław Poznań Zielona Góra Pantoda Studio
Filmy i spoty reklamowe Wrocław Poznań Zielona Góra Pantoda Studio
Filmy na social media Wrocław Pantoda Studio

FILMY REKLAMOWE NA SOCIAL MEDIA

Podsumowanie projektu:

Obsługa planu

6 osób

Łączna ilość filmów

14 szt.

Łączna ilość zdjęć

95 szt.

Czas na planie

12 godz.


FILM REKLAMOWY - ZROBIMY TO RAZEM?

Pora na Twój ruch

Czy Ty też zastanawiasz się nad zainwestowaniem w film reklamowy dla swojej marki? Chętnie pomożemy Ci w tym. Lubimy patrzeć na projekty rozpoczynając od strategii działania dopasowanej do indywidualnych potrzeb Twojego biznesu, aby wspólnie osiągnąć zamierzony cel. Stwórzmy razem coś fajnego!

 Skontaktuj się z nami ❯ 

FILMY REKLAMOWE DLA FIRM

Zrobimy wspólnie film 
reklamowy dla Twojej marki? 

Stwórzmy razem porywające kampanie wideo na LinkedIna, klimatyczne rolki i angażujące stories na Intagrama, krótkie filmiki pełne merytorycznych treści na Facebook Watch albo TikTokowe virale. Content video to samozwańczy król wszystkich innych treści zamieszczanych w mediach społecznościowych. Wykorzystaj filmowe możliwości, by w ciągu kilkunastu sekund wyeksponować atuty Twojego produktu. Zadziałaj na zmysły i zapisz się w pamięci swoich odbiorców, by za pomocą filmu reklamowego zwiększać zasięgi i sprzedaż.

AKTUALNOŚCI

Świeże spojrzenie na video marketing

Rzuć okiem na nasze ostatnie realizacje. Zobacz jak pracujemy na planie i co robimy, gdy nie ma nas w biurze. Częstuj się również naszym doświadczeniem i wiedzą, którą staramy się regularnie dzielić. Poznaj najlepsze praktyki, świeże trendy i sprawdzone rozwiązania. Chcesz rozwinąć dane zagadnienie, brakuje Ci jeszcze inspirujących przykładów - odezwij się do nas. Z przyjemnością odniesiemy się do Twoich potrzeb.

Masz
pytania?

Wrocław to miasto, z którego się wywodzimy, jednak projekty wideo realizujemy w całej Polsce i Europie. Korporacyjne filmy i reklamowe spoty wizerunkowe , produkujemy najczęściej w takich miastach jak Poznań, Katowice, Szczecin, Warszawa, Zielona Góra i Gdańsk. Spoty reklamowe,  wideo produktowe i filmy na social media tworzymy zazwyczaj w naszym wrocławskim studiu filmowym. Jeśli chodzi o filmy eventowe i relacje z wydarzeń, jesteśmy tam, gdzie nas potrzebujesz!

W Pantoda Studio jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły.
Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły!

Znajdziesz nas tutaj:
Pantoda Studio
Księcia Witolda 68/1
50-203 Wrocław

+48 667 266 667
studio@pantoda.com

Cześć

Jesteśmy Pantoda Studio. Szyjemy filmy reklamowe na miarę. Specjalizujemy się w produkcji wideo dla biznesu, a naszym konikiem są klipy promocyjne, reklamy wideo i filmy eventowe. Za pomocą naszych kamer zwrócimy światła reflektorów na Twoją markę! 

Spotkajmy się w sieci