CSR & ESG CO TO JEST

Filmy ESG & sustainability 
Buduj wizerunek marki
i zyskuj przewagę konkurencyjną


Współczesny świat stawia przed firmami nowe wyzwania. Obok tradycyjnych celów biznesowych, coraz większą wagę przywiązuje się do kwestii społecznych i środowiskowych. Odpowiedzią na te potrzeby jest koncepcja ESG (Environmental, Social, Governance) i CSR, które stają się nieodłącznym elementem strategii marketingowych świadomych marek. Skuteczne wykorzystanie zasad ESG i CSR może być nie tylko korzystne dla otoczenia i społeczeństwa, ale także przyczynia się do budowy silnego wizerunku firmy. Z przyjemnością pomożemy Ci w produkcji skutecznych filmów biznesowych z wykorzystaniem zasad zrównoważonego rozwoju. Zobacz jak to robimy.


PRODUKCJA FILMÓW SUSTAINABILITY, ESG, CSR

Strategia ESG i sustainability,
która wspiera wizerunek marki

STORYTELLINGOWY FILM SUSTAINABILITY & ESG

Postaw na opowieść
o społecznej odpowiedzialności

Wykorzystaj storytelling aby przedstawić wyzwania związane z zrównoważonym rozwojem oraz przykłady działań podejmowanych przez Twoją markę w celu poprawy stanu środowiska, społecznej równości i efektywnego zarządzania biznesem. Poprzez moc narracji, filmy ESG i CSR skutecznie angażują widza, jednocześnie edukując go, zwiększając jego świadomość i zachęcając do działań prospołecznych i prośrodowiskowych.

 Zobacz więcej realizacji ❯ 

FILM PREZENTUJĄCY DZIAŁANIA Z ZAKRESU CSR

Zachęć odbiorców Twojej marki
do działań na rzecz lepszego jutra

Film CSR, to skuteczne narzędzie komunikacji, które ma na celu nie tylko informowanie o proekologicznych działania, ale także inspirację dołączenia do tych inicjatyw. Poprzez obraz, dźwięk i narrację taki film może pokazać ich wpływ na społeczność, środowisko naturalne oraz życie ludzi, zachęcając widzów do aktywnego wsparcia lub zaangażowania się w podobne inicjatywy.

 Zobacz więcej realizacji ❯ 

KORPORACYJNY FILM ESG

Buduj zrównoważoną przyszłość
i działaj dla lepszego jutra

Korporacyjny film ESG to dynamiczne narzędzie, które skupia się na trzech kluczowych obszarach: środowisku, społecznej odpowiedzialności i dobrym zarządzaniu. Zaprezentuj zaangażowanie Twojej firmy w cele zrównoważonego rozwoju, promuj transparentność działań oraz zachęć do podejmowania konkretnych działań na rzecz ochrony środowiska. To nie tylko informacja, to wezwanie do aktywnego uczestnictwa w budowaniu lepszego jutra dla wszystkich. 

 Zobacz więcej realizacji ❯ 

FILM SUSTAINABILITY I CSR

Zostaw ślad Twojej marki
w budowaniu zrównoważonej przyszłości

Korporacyjne filmy sustainability to potężne narzędzie do budowania wizerunku firmy odpowiedzialnej i zaangażowanej w ochronę środowiska. Zwiększ rozpoznawalność swojej marki. Wyróżnij się na tle konkurencji i pokaż swoje unikalne wartości. Wykorzystaj wizerunkowy film CSR, aby opowiedzieć swoją historię, zainspirować innych do działania i wspólnie budować lepszą przyszłość!

 Zobacz więcej realizacji ❯ 

Szukasz wsparcia
w stworzeniu
strategii ESG lub CSR?

Chcesz, aby Twoja marka była postrzegana jako zaangażowana w dobro społeczne i ochronę środowiska? Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc! Oferujemy kompleksowe wsparcie w całym procesie tworzenia i wdrażania strategii ESG / Sustainability / CSR - od analizy otoczenia i identyfikacji kluczowych interesariuszy, po definiowanie celów, tworzenie planu działania i raportowanie

Zrób pierwszy krok do zrównoważonej przyszłości. Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć podróż w kierunku odpowiedzialnego i zrównoważonego biznesu! Wypełnij formularz kontaktowy lub skontaktuj się z nami bezpośrednio.

+48 667 266 667
studio@pantoda.com

FILMY SUSTAINABILITY, ESG, CSR

Zobacz jak globalne marki wykorzystują
ESG i CSR w swojej komunikacji marketingowej

Filmy korporacyjne na temat zrównoważonego rozwoju są doskonałym narzędziem do edukowania i uświadamiania zarówno wewnętrznej, jak i zewnętrznej publiczności na temat istoty wartości ESG. Poprzez inspirujące historie, przykłady działań i konkretnych rozwiązań, marki mogą przekazać informacje na temat swoich inicjatyw związanych z ochroną środowiska, równością społeczną czy transparentnym zarządzaniem. Tego rodzaju produkcje filmowe nie tylko budują świadomość, ale także mobilizują do działań i zachęcają do pozytywnych zmian. Profesjonalne filmy korporacyjne oparte na strategii ESG lub CSR mają dodatkowo potencjał do kreowania zaangażowania wokół marki i budowania wspólnoty z klientami oraz interesariuszami. Poprzez emocjonalne narracje i angażujące wizualizacje, firmy mogą budować relacje oparte na wspólnych wartościach i celach. To zaangażowanie może prowadzić do lojalności klientów oraz wsparcia ze strony społeczności, co z kolei przekłada się na wzrost wartości marki i jej wyników finansowych. Inwestycja w filmy korporacyjne z wykorzystaniem strategii ESG to nie tylko sposób na budowanie pozytywnego wizerunku marki, ale także skuteczna strategia komunikacyjna, która angażuje klientów, edukuje społeczność i wspiera cele zrównoważonego rozwoju. Marki, które podejmują się tego wyzwania, mogą cieszyć się nie tylko finansowymi korzyściami, ale także przyczyniać się do pozytywnych zmian społecznych i środowiskowych na całym świecie.

FILM SUSTAINABILITY / ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Climate action starts at home - IKEA

IKEA w ramach swoich działań zobowiązała się do umożliwienia ponad 1 miliardowi ludzi prowadzenia zdrowszego i bardziej zrównoważonego życia w domu. Żeby pokazać jak to robi, IKEA wykorzystała w swojej komunikacji film sustainability, prezentujący konkretne działania, które realizuje w ramach swojej działaności biznesowej w tym zakresie.

 Wyceń swój projekt ❯ 

FILM SUSTAINABILITY

Przyszłość jest elektryczna - VOLVO

Film sustainability Volvo "Przyszłość jest elektryczna" to mocny przekaz o zaangażowaniu marki w zrównoważony rozwój i elektromobilność. Produkcja wideo jest spójna z strategią sustainability marki i pokazuje, jak Volvo dąży do stworzenia lepszej przyszłości dla ludzi i planety.

 Wyceń swój projekt ❯ 

FILM ESG I CSR

For every cup  - Starbucks

Film Starbucks "For every cup" to przykład udanej wideo komunikacji strategii ESG i CSR. Firma w sposób klarowny i zrozumiały przedstawia swoje wartości i cele w zakresie zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności społecznej. Film angażuje widza i zachęca do refleksji nad wpływem codziennych wyborów na środowisko i społeczeństwo.

 Wyceń swój projekt ❯ 

KORPORACYJNY FILM SUSTAINABILITY & ESG

The Neue Klasse - BMW

Film "The Neue Klasse" łączy w sobie elementy strategii sustainability i ESG. To wizualny manifest zaangażowania BMW w zrównoważony rozwój. Marka stawia na elektryfikację, gospodarkę o obiegu zamkniętym i cyfrową transformację, aby tworzyć samochody luksusowe, przyjazne dla środowiska i odpowiadające potrzebom współczesnych klientów.

 Wyceń swój projekt ❯ 

STRATEGIA ESG - FILM KORPORACYJNY

Technology for a Better Tomorrow - Lenovo

Film ESG "Lenovo: Technology for a Better Tomorrow" to dobry przykład tego, jak firma może w sposób efektywny komunikować swoją strategię ESG. Produkcja wideo w klarowny sposób pokazuje zaangażowanie firmy w zrównoważony rozwój, odpowiedzialność społeczną i ład korporacyjny.

 Wyceń swój projekt ❯ 

FILM ESG I RAPORT SUSTAINABILITY

Zrównoważony rozwój w erze cyfrowej - Nokia

Film ESG "Nokia: Zrównoważony rozwój w erze cyfrowej" to dobry przykład prezentacji strategii ESG i zaangażowania firmy w zrównoważony rozwój. Film jest krótki, treściwy i zawiera przykłady realizacji strategii w praktyce. Raport Sustainability stanowi uzupełnienie filmu i zawiera szczegółowe informacje na temat działań firmy w tym obszarze.

 Wyceń swój projekt ❯ 

PRODUKCJA FILMÓW ESG I CSR

Filmy ESG & CSR
Zainspiruj do odpowiedzialności

Produkcja filmów wizerunkowych i korporacyjnych stanowi skuteczną strategię wykorzystania ESG w budowaniu wizerunku marki. Takie filmy mogą być platformą do pokazania zaangażowania firmy w obszarze środowiska, społecznej odpowiedzialności biznesu i sprawowania dobrej praktyki korporacyjnej. Oto kilka argumentów przemawiających za inwestycją w filmy korporacyjne z wykorzystaniem strategii ESG:

Dotarcie do szerszej publiczności

Filmy korporacyjne są doskonałą platformą do komunikacji z klientami, inwestorami, pracownikami i społecznością lokalną, pozwalając dotrzeć do szerokiej publiczności i przekazać ważne przesłanie dotyczące ESG.

Wzmacnianie wizerunku marki

Profesjonalnie wykonane filmy korporacyjne, prezentujące działania podejmowane przez firmę w obszarze ESG, mogą znacząco wzmacniać wizerunek marki jako odpowiedzialnej, zaangażowanej społecznie i proekologicznej.

Edukacja i inspiracja

Filmy korporacyjne mogą nie tylko informować o działaniach podejmowanych przez firmę, ale także edukować i inspirować widzów do podejmowania własnych działań na rzecz ochrony środowiska i społecznej odpowiedzialności.

Konkurencyjność na rynku

Firmy, które inwestują w produkcję filmów korporacyjnych zgodnych z zasadami ESG, mogą zyskać przewagę konkurencyjną na rynku, wyróżniając się pozytywnym podejściem do tych kwestii.

Filmy ESG, CSR, Pantoda Studio Wrocław, Poznań, Warszawa

PANTODA STUDIO | KLIENCI

Opowiadamy angażujące historie marek. Zarówno tych małych jak i dużych.

Niezależnie od tego, czy reprezentujesz małą firmą rodziną, która dopiero zaczyna swoją przygodę w świecie biznesu, czy też międzynarodową korporacją z wieloletnim doświadczeniem – jesteśmy tutaj, by Cię wesprzeć. Każdy projekt jest dla nas historią, wartą opowiedzenia i filmowym wyzwaniem, które podejmujemy z zaangażowaniem i pasją.

Filmy reklamowe i promocyjne Pantoda Studio
Filmy reklamowe i promocyjne Pantoda Studio
Filmy reklamowe i promocyjne Pantoda Studio
Filmy reklamowe i promocyjne Pantoda Studio
Filmy reklamowe i promocyjne Pantoda Studio
Filmy reklamowe i promocyjne Pantoda Studio
Filmy reklamowe i promocyjne Pantoda Studio
Filmy reklamowe i promocyjne Pantoda Studio
Filmy reklamowe i promocyjne Pantoda Studio
Maciek Albinowski

Cześć

Szukasz kreatywnego studia, które specjalizuje się w video marketingu i pomoże Ci w produkcji filmu ESG lub CSR? Jesteś we właściwym miejscu! Opowiedz nam o Twojej marce, omówmy cele i doprecyzujmy wizję, by wspólnie stworzyć angażujący film, który przyniesie wymierne korzyści Twojej firmie.

Zadzwoń bezpośrednio do Maćka, napisz maila lub wypełnij poniższy formularz - odpowiemy szybko i z rzeczową ofertą.


Skontaktuj się bezpośrednio

  +48 667 266 667
  maciek@pantoda.com


FILM CSR I ESG - SZYBKA WYCENA

Wyceń swój projekt

Chcesz jak najszybciej dowiedzieć się jaka jest orientacyjna cena produkcji filmu promocyjnego na terenie Krakowa i okolic?
Wypełnij poniższy formularz i prześlij go do nas. Odpowiemy w pierwszej wolnej chwili.

  Akceptuję warunki polityk prywatności i wyrażam zgodę na otrzymanie oferty

FILM REKLAMOWE DLA KORPORACJI I FIRM RODZINNYCH

Przejrzystość i odpowiedzialność
Filmy CSR i ESG budujące zaufanie do firmy

Jesteśmy kreatywnym studiem marketingowym, które specjalizuje się kompleksowych strategiach komunikacji i video marketingu. Filmy korporacyjne ESG i storytellingowe filmy CSR dla biznesu to nasza specjalność! Oferujemy najwyższej jakości produkcję filmową, starannie przygotowany scenariusz, pełną opiekę artystyczną nad projektem, wsparcie doświadczonej i profesjonalnej ekipy oraz wykorzystanie najnowszych narzędzi operatorskich i montażowych.

Rzuć okiem na nasze ostatnie realizacje. Zobacz jak pracujemy na planie. Częstuj się również naszym doświadczeniem i wiedzą, którą staramy się regularnie dzielić. Poznaj najlepsze praktyki, świeże trendy i sprawdzone rozwiązania. Chcesz rozwinąć dane zagadnienie, brakuje Ci jeszcze inspirujących przykładów - odezwij się do nas. Z przyjemnością odniesiemy się do Twoich potrzeb.

Chcesz stworzyć
film korporacyjny ESG ?
Zróbmy to wspólnie!

ESG staje się nieodłącznym elementem strategii marketingowej dla firm dążących do budowy trwałego wizerunku marki. Wykorzystanie ESG w produkcji filmów korporacyjnych może dodatkowo wzmocnić efektywność działań marketingowych, przyczyniając się do budowy zaufania, zwiększenia zaangażowania klientów i przyciągnięcia inwestorów. W dobie rosnącej świadomości społecznej i środowiskowej, inwestycja w strategię ESG staje się nie tylko kwestią zrównoważonego rozwoju, ale także kluczowym elementem sukcesu biznesowego. Skontaktuj się z nami i 

Szukasz innego rodzaju filmu?

Masz
pytania?

Wrocław to miasto, z którego się wywodzimy, jednak projekty wideo realizujemy w całej Polsce i Europie. Korporacyjne filmy CSR & ESG i reklamowe spoty wizerunkowe , produkujemy najczęściej w takich miastach jak Kraków, Poznań, Katowice, Szczecin, Warszawa, Zielona Góra i Gdańsk. Spoty reklamowe,  wideo produktowe i filmy na social media tworzymy zazwyczaj w naszym wrocławskim studiu filmowym. Jeśli chodzi o filmy eventowe i relacje z wydarzeń, jesteśmy tam, gdzie nas potrzebujesz!

W Pantoda Studio jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły.
Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły!

Znajdziesz nas tutaj:
Pantoda Studio Filmowe
Księcia Witolda 68/1
50-203 Wrocław

+48 667 266 667
studio@pantoda.com

Cześć

Jesteśmy Pantoda Studio. Szyjemy filmy reklamowe na miarę. Specjalizujemy się w produkcji wideo dla biznesu, a naszym konikiem są klipy promocyjne, reklamy wideo i filmy eventowe. Za pomocą naszych kamer zwrócimy światła reflektorów na Twoją markę! 

Spotkajmy się w sieci