Branża hotelarska działa z ludźmi i dla ludzi, więc dlaczego w materiałach wizerunkowych marki nie postawić na autentycznych bohaterów, którzy poprzez niewyreżyserowane historie będą budować komunikację marki? Zobacz jak historie, które piszą się same wzmacniają wizerunek Hotelu Holimo.
Punktem wyjściowym dla stworzonych produkcji była kampania #zeronudy, która jest odpowiedzią na pytania notorycznie zadawane przez gości Hotelu Holimo: "A co ja tam właściwie mogę robić?", "Jak tam dotrzeć?", "Jak z tego skorzystać?", "Z czego skorzystać z dziećmi?". Celem #zeronudy było przybliżenie różnego rodzaju okolicznych miejsc na ziemi Kłodzkiej i atrakcji, z których warto skorzystać podczas pobytu w hotelu. Kampania składała się z serii tematycznych filmów wizerunkowych przybliżających w miękki i przystępny sposób konkretną aktywność/atrakcję poprzez opowieść budowaną przez postaci związane z danymi miejscami w Kotlinie Kłodzkiej. Oprócz tego powstały również artykuły poszerzające tematykę poruszoną w filmie o bardziej szczegółowe i merytoryczne informacje. Elementem spajającym działania digitalowe w obrębie kampanii, jest mapa #zeronudy pojawiająca się na różnych płaszczyznach (np. w przestrzeni hotelowej jako część wnętrza, w formie drukowanej do nabycia w hotelu, w wersji online itp) odsyłająca poprzez kody QR do konkretnych miejsc bazy wiedzy i materiałów #zeronudy.
W gąszczu nachalnych i krzyczących produktami przekazów marketingowych odbiorcy pragną autentyczności. Dlatego tak wielką siłę ma komunikacja oparta o storytelling – historie prawdziwych bohaterów, które nie są wyreżyserowane, a piszą się same. Tworzymy wartościowy dla odbiorcy materiał – spójny z wartościami marki, opowiadamy ciekawą historię i angażujemy widza emocjonalnie. Dzięki temu, nienachalnie budujemy świadomość i zaufanie do marki.
Sprawdzi się w komunikacji na:
Marek Jazłowiecki, instruktor sportów, podzielił się z nami swoją historią i cierpliwie odpowiedział na potencjalne pytania oraz wątpliwości tych, którzy chcieliby swoje pociechy przedstawić nartom lub desce snowboardowej.
Choć słowo skitour można dość szybko rozszyfrować dzięki znajomości angielskiego, to wciąż istota tego cudownego sportu pozostaje dla wielu zagadką. W odcinku o skiturach przekazujemy głos Karolinie Riemen, która opowie, dlaczego poleca „wyskoczyć na foki” i czym właściwie jest ten rodzaj zimowej aktywności.
Biorąc pod uwagę dość niesprzyjające warunki narciarskie w Polsce, pojawia się pytanie… Ale jak to możliwe? O tym, kto stoi za sztruksikiem i dba o bezpieczeństwo szusujących, opowiada profesor od śniegu, Mateusz Herman.
Czy wiesz, że Kotlinę Kłodzką możesz przemierzyć wzdłuż i wszerz na rowerze? Czekają na Ciebie góry, lasy, zjawiskowo położone polany, urocze miasteczka i cały wachlarz lokalnych atrakcji. Poznaj sieć ścieżek rowerowych Glacensis od kulis i sprawdź, co o singletrackach ma do powiedzenia ich współtwórca, Marek Janikowski.
Produkcja materiałów wideo, nie eliminuje jednoczesnej możliwości realizacji niezależnej sesji fotograficznej. Wiemy jak skutecznie wykorzystać potencjał planu zdjęciowego i wideo, by w efekcie wyprodukować jak najwięcej, wzajemnie uzupełniających się materiałów wspierających komunikację marki. Podczas dnia zdjęciowego na planie pracują niezależnie operator i fotograf, którzy wzajemnie uzupełniają się w swoich działaniach. W efekcie przy okazji produkcji filmów reklamowych powstaje zazwyczaj baza kilkudziesięciu zdjęć wizerunkowych, które przekazujemy klientowi jako integralną część zlecenia.
Sprawdzi się w komunikacji na:
To, że tworzymy miękkie storytellingowe filmy nie znaczy, że zapominamy o nieco twardszych i bardziej konkretnych krótkich formatach wideo, których zadaniem jest bezpośrednia promocja marki i wspieranie głównych produkcji wizerunkowych. Jedno nie wyklucza drugiego! Każdy krótki format jest stworzony na bazie głównej produkcji wideo, lecz celowo dostosowanych do konkretnych platform, gdzie ma spełniać swoje zadanie. Poniżej kilka z nich.
Sprawdzi się w komunikacji na:
Formaty pionowych wideo, takie jak Reels, stały się niezastąpionym narzędziem dla marek. Krótkie i jednocześnie dynamiczne filmy o długości do 60 sekund pozwalają na szybkie przekazanie treści i przyciągnięcie uwagi odbiorców. Ich wciągający charakter sprzyja zwięzłym opowieściom, idealnym do prezentacji produktów, usług czy promocji. Krótkie wideo przyciągają odbiorców, dla których przewijanie zawartości stało się nawykiem. Poprzez ciekawe treści w formacie Reels, marki mogą zwiększyć zaangażowanie i interakcje z użytkownikami, prowadząc do wzrostu widoczności i konwersji. Zważywszy za aktualne trendy i popularność tego formatu, integralną częścią realizowanych przez nas projektów są właśnie pionowe formaty wideo typu reels. Dostarczamy je wraz z innymi materiałami foto i wideo, umożliwiając tym samym efektywną komunikację marek naszych klientów na różnych platformach i formatach - zaczynając od LinkedIn, przez Facebook na Instagramie i TikTok kończąc.
Sprawdzi się w komunikacji na:
Współcześnie liczy się nie tylko finalny produkt, ale także historia towarzysząca jego powstawaniu. Zdjęcia backstage są doskonałym narzędziem do opowiadania tej historii. Opowieść o tym, jak narodził się pomysł, jak przebiegał proces produkcji spotu reklamowego oraz jakie wyzwania trzeba było pokonać w trakcie realizowanych prac. Zdjęcia backstage stanowią cenne źródło materiałów wizualnych, które są atrakcyjnym narzędziem w kreowaniu narracji wokół produkcji filmów reklamowych i samej marki. Przenoszą widza w świat procesu tworzenia, pokazując autentyczną pracę zespołu na planie zdjęciowym. Dzielenie się zdjęciami zza kulis to również sposób na zacieśnienie relacji z konsumentami. Daje im to uczucie uczestnictwa w procesie powstawania reklamy wideo, co może przekładać się na większe zaangażowanie. Zdjęcia typu backstage, są zatem integralną częścią produkcji filmów reklamowych, które realizujemy dla naszych klientów.
Sprawdzi się w komunikacji na:
Jeśli jesteś gotowy, aby odejść od sztampowego podejścia do marketingu, które obecnie bardziej odstrasza niż przyciąga odbiorcę i chcesz postawić na autentyczność – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wspólnie stworzymy strategię komunikacji szytą na miarę Twojego biznesu i przekujemy ją w konkretne i skuteczne narzędzia audiowizualne.
Rzuć okiem na nasze ostatnie realizacje. Zobacz jak pracujemy na planie i co robimy, gdy nie ma nas w biurze. Częstuj się również naszym doświadczeniem i wiedzą, którą staramy się regularnie dzielić. Poznaj najlepsze praktyki, świeże trendy i sprawdzone rozwiązania. Chcesz rozwinąć dane zagadnienie, brakuje Ci jeszcze inspirujących przykładów - odezwij się do nas. Z przyjemnością odniesiemy się do Twoich potrzeb.
Wrocław to miasto, z którego się wywodzimy, jednak projekty wideo realizujemy w całej Polsce i Europie. Korporacyjne filmy i reklamowe spoty wizerunkowe , produkujemy najczęściej w takich miastach jak Poznań, Katowice, Szczecin, Warszawa, Zielona Góra i Gdańsk. Spoty reklamowe, wideo produktowe i filmy na social media tworzymy zazwyczaj w naszym wrocławskim studiu filmowym. Jeśli chodzi o filmy eventowe i relacje z wydarzeń, jesteśmy tam, gdzie nas potrzebujesz!
W Pantoda Studio jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły.
Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły!
Znajdziesz nas tutaj:
Pantoda Studio
Księcia Witolda 68/1
50-203 Wrocław