VIDEO MARKETING

Winnica zimą?
Jedziemy do Jakubowa!


W styczniu w ramach cyklu #poznajmysię dla firmy biogo, wybraliśmy się do Jakubowa, by odwiedzić Michała Pajdosza – młodego winiarza, absolutnego zajawkowicza i pasjonatę. Było naprawdę magicznie! Michał zabrał nas na wycieczkę po wsi, okolicznych lasach i swojej winnicy. Brodząc w śniegu, oprócz mokrych skarpetek, poczuliśmy jak wspaniale było wyrwać się z miasta chociaż na jedno popołudnie.

Ekologiczne kampanie reklamowe | Pantoda Studio Wrocław

Porozmawiajmy!

Po spacerze, usiedliśmy do wywiadu. Maciek i Asia zadawali pytania (choć nie oszukujmy się, Maciek ma lepsze gadane!), Alex ogarnął całą część techniczną, a Kasia zajęła się backstagem. Zeszło nam trochę czasu, bo oprócz zagłębiania się w teorię, posmakowaliśmy też praktyki! Michał opowiadał o technologii produkcji wina, jego rodzajach, smakach i aromatach, a my doświadczaliśmy, kieliszek po kieliszku.

Ekologiczne filmy reklamowe | Pantoda Studio Wrocław
Ekologiczne kampanie reklamowe | Pantoda Studio Wrocław
Pantoda Studio Wrocław - Filmy reklamowe i promocyjne
Marketing dla marek eco | Pantoda Studio Wrocław
Jesteśmy Pantoda Studio - projektujemy strategie komunikacji

Jesteście
ciekawi efektów?

To, co wyszło z naszej rozmowy z Michałem, możecie zobaczyć na łamach magazynu zmieniajzbiogo.pl. My na wyjeździe naprawdę świetnie się bawiliśmy i mamy dużo miłych wspomnień - czego chcieć więcej?

CZAS NA TWÓJ RUCH

Stwórzmy
razem coś fajnego!


Porozmawiajmy o tym,
jak dodać Twojej marce skrzydeł

Poznajcie Dietera Ramsa, wybitnego projektanta, który przez ponad 40 lat kształtował wzornictwo produktów marki Braun, uwzględniając przy tym takie czynniki jak troska o środowisko, konsumpcjonizm i minimalizm.Widzieliście już nasz kolejny film z serii #zmieniajzbiogo?
Zobacz jak pracujemy na planie filmowym, realizując serię produkcji do kampanii reklamowej dla marki Biogo. BACKSTAGE

Urodzona
w strudze słońca

Kobieta torpeda – nic nie jest w stanie jej zatrzymać. Gdziekolwiek się nie pojawi, zjednuje sobie ludzi swoim uśmiechem i pozytywnym nastawieniem do świata. Poznaj Martę i zobacz jak wspólnie pracowaliśmy na planie filmowym.Masz
pytania?

Szukasz kreatywnego studia, które specjalizuje się w video marketingu? Jesteś we właściwym miejscu! Opowiedz nam o swojej marce, omówmy cele, doprecyzujmy wizję i stwórzmy wspólnie projekty, który przyniosą wymierne korzyści Twojej firmie.

Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły!

Znajdziesz nas tutaj:
Pantoda Studio
Księcia Witolda 68/1
50-203 Wrocław

+48 667 266 667
studio@pantoda.com

Cześć

Jesteśmy Pantoda Studio. Koncentrujemy się na pomaganiu markom w upraszczaniu i wyjaśnianiu, kim są oraz co oznaczają. Tworzymy skuteczne strategie komunikacji i produkujemy wideo dla biznesu. Naszym konikiem są klipy promocyjne, reklamy wideo i filmy eventowe. Niezależnie od tego, czy chcesz zmienić kierunek, zmienić zachowanie, czy zmienić świat - pomożemy Ci w tym!

Spotkajmy się w sieci