NA PLANIE

Winnica zimą? Jedziemy do Jakubowa!

W styczniu w ramach cyklu #poznajmysię dla firmy biogo, wybraliśmy się do Jakubowa, by odwiedzić Michała Pajdosza – młodego winiarza, absolutnego zajawkowicza i pasjonatę. Było naprawdę magicznie! Michał zabrał nas na wycieczkę po wsi, okolicznych lasach i swojej winnicy. Brodząc w śniegu, oprócz mokrych skarpetek, poczuliśmy jak wspaniale było wyrwać się z miasta chociaż na jedno popołudnie.

Ekologiczne kampanie reklamowe | Pantoda Studio Wrocław

Porozmawiajmy!

Po spacerze, usiedliśmy do wywiadu. Maciek i Asia zadawali pytania (choć nie oszukujmy się, Maciek ma lepsze gadane!), Alex ogarnął całą część techniczną, a Kasia zajęła się backstagem. Zeszło nam trochę czasu, bo oprócz zagłębiania się w teorię, posmakowaliśmy też praktyki! Michał opowiadał o technologii produkcji wina, jego rodzajach, smakach i aromatach, a my doświadczaliśmy, kieliszek po kieliszku.

Ekologiczne filmy reklamowe | Pantoda Studio Wrocław
Ekologiczne kampanie reklamowe | Pantoda Studio Wrocław
Pantoda Studio Wrocław - Filmy reklamowe i promocyjne
Marketing dla marek eco | Pantoda Studio Wrocław
Jesteśmy Pantoda Studio - projektujemy strategie komunikacji

Jesteście
ciekawi efektów?

To, co wyszło z naszej rozmowy z Michałem, możecie zobaczyć na łamach magazynu zmieniajzbiogo.pl. My na wyjeździe naprawdę świetnie się bawiliśmy i mamy dużo miłych wspomnień - czego chcieć więcej?

CZAS NA TWÓJ RUCH

Zmontujmy coś razem

Chciałbyś pokazać firmę od trochę innej strony? Wpadnij na kawę! Zanim filiżankabędzie pusta, będziemy mieć już setki pomysłów.

Cześć
jestem Maciek

Wierzę, że świadome wybory konsumenckie mogą zmienić otaczający nas świat. Odezwij się do nas, stworzymy dla Ciebie autorską strategię komunikacji, bazującą na proekologicznym podejściu do marki.

Cześć jestem Maciek Albinowski | Pantoda Studio Wrocław

O TYM OSTATNIO PISALIŚMY

Daj się zainspirować.

W Pantoda Studio staramy się łączyć nasze pasje i zainteresowania, z tym co na co dzień robimy w sferze zawodowej. Dużo mówimy, ale uwielbiamy też słuchać i chłonąć inspiracje! Chcemy się tym jednocześnie dzielić - zobacz co aktualnie jest u nas na tapecie i czym się jaramy.

Poznajcie Dietera Ramsa, wybitnego projektanta, który przez ponad 40 lat kształtował wzornictwo produktów marki Braun, uwzględniając przy tym takie czynniki jak troska o środowisko, konsumpcjonizm i minimalizm.Widzieliście już nasz kolejny film z serii #zmieniajzbiogo?
Zobacz jak pracujemy na planie filmowym, realizując serię produkcji do kampanii reklamowej dla marki Biogo. BACKSTAGE

Urodzona
w strudze słońca

Kobieta torpeda – nic nie jest w stanie jej zatrzymać. Gdziekolwiek się nie pojawi, zjednuje sobie ludzi swoim uśmiechem i pozytywnym nastawieniem do świata. Poznaj Martę i zobacz jak wspólnie pracowaliśmy na planie filmowym.